Νέα

Είχατε ποτέ σχέση με μασαζοκόριτσο........

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Δεν θα ηταν περιεργο να ξερεις οτι η κοπελα σου πηδιεται με ποσους εν ωρα εργασιας?? η και να μην πηδιεται να βαραει φραπεδες. Πρεπει να ειναι λιγο ανωμαλο και σιγουρα δεν νομιζω οτι θα την βλεπεις με εκτιμηση μετα απο αυτο...
Μπορεί να μην κανει τιποτα απο τα δυο.Μπορει απλα να παιζει κλαρινο.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Ειχα!3 τον αριθμο.1 απο μπουρδελο(θρυλικη πιπα) βγήκαμε ελαχιστες φορες εφυγε πολυ γρηγορα.2) απο studiο τη σπιτωσα σε σπιτι φιλου για κανα 6αμηνο.3) προσφατα μασσαζοκοριτσο.βγηκαμε 3-4 φορες για φαγητο κ τσαμπα πουτσαοι 2 τελευταιες μου ζηταγαν αν εχω φιλους για "δουλεα".αυτο μας ελειπε να παμε μεσα κ για σωματεμπορια...η πρωτη ηταν κ η μονη "τιμια" οπως μουπε πριν φυγει"i like you very much but we are different worlds...i wish i had meet you somewhere else"..μετα 2 μερες εφυγε..ωραια γυναικα ισως το πιο ομορφο deep throat που περασε απο τα σπιτια..
 

Επισκέπτης
Μιστες μου ,η αγαμία στην χώρα τούτη θα μας ρίξει να ψάχνουμε σχέση κ με τρανσακια σε λίγο,καλό μένα μακριά από αυτά και ειδικά όσοι ακόμα στην Ελλάδα διαθέτετε κάποια λεφτά η περιουσία,κάθε μία που σας πουλά έρωτα ,από πίσω είναι ένα χωριάτης με καράφλα και παντόφλα να την καθοδηγεί πως θα σας τα φάει η ξέρω γω μάνας λεχριτης Ρουμάνος γύφτος 50 κιλά γιατί όσες γκομεναρες έχετε δει όλα τα χρόνια σε όλα αυτά ,αν δείτε τους γκόμενους τους στα μέσα δυκτιωσης θα φρικαρετε..Λες αυτή με τον χωριάτη? Κ όμως η μαλακια στο μυαλό δεν είν' μόνο στον άντρα . ΜΑΚΡΙΆ, ΜΑΚΡΙΆ,καλύτερα να φάω 50 χυλοπίτες από ελλεινιδες παρά να μπλέξω ερωτικά με τέτοιες των οποίο ο ρόλος είναι άλλος και όχι να πουλάνε έρωτα.. ΜΑΚΡΙΆ είμαι περιπτεράς στο επάγγελμα και έρχονται διάφοροι άντρες κ μου έχουν πει τραγελαφικές ιστοριες
θελω να διαβασω αυτες τις ιστοριες
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Φεβρουάριος 2013 επίσκεψη σε  Καινούργιο χώρο κάπου στο κέντρο της Αθήνας που την ιδιοκτήτρια την ήξερα από άλλο μαγαζί που είχε κλείσει και είχε πάει στον καινούργιο χώρο της  Μετά τις ευχές για καλές δουλειές μου παρουσιάζει δύο κοπέλες η μία ελληνίδα ξανθιά 26 ετών αρκετά όμορφη και μία άλλη έτσι κι έτσι  Επέλεξα την ελληνίδα και με το που μπήκαμε στο δωμάτιο την  Χουφτώνω και την αρχίζω στα φιλιά  Προς στιγμήν τα έχασε και μου λέει ότι κάνει μόνο μασάζ εγώ της λέω δεν ήρθα μόνο για μασάζ και μαθημένος από το προηγούμενο μαγαζί της ιδιοκτήτριας της λέω θέλω τα πάντα  Φεύγει από το δωμάτιο και επιστρέφει σε ένα λεπτό  Με την ιδιοκτήτρια η οποία γνωρίζοντας τι ήθελα  Την παρακαλάει να μου κάνει το χατήρι ότι είμαι γνωστός και επειδή εκείνη την ημέρα δεν είχαν σταυρώσει πελάτη μου λέει εντάξει  Η συνέχεια δεν περιγράφεται επί 1 ωρα Και ένα τέταρτο έπαθα την πλάκα μου με την συμμετοχή της τις άφησα ένα γερό μπουρμπουάρ και επειδή ήταν η ώρα που θα σχόλαγε  Συμφωνήσαμε να την περιμένω για καφέ και να τα πούμε έξω  Σε μισή ώρα είμαστε στο Περιστέρι για καφέ κατόπιν για φαγητό και κατά τις 12 αράζουμε στο Athens city  Για όλη την νύχτα δηλαδή όσο αντέξαμε  Για δύο ολόκληρα χρόνια ήταν η γκόμενα μου της αγόρασα ένα κινητό αξίας τότε 300 ευρω  Κάποιες φορές όταν δεν είχε πολύ δουλειά στο μαγαζί της έδινα 100 € αλλά για τρεις τέσσερες ώρες στο ξενοδοχείο και μέχρι που σταμάτησε από αυτή τη δουλειά και επέστρεψε στην πατρίδα της (νησί)  Εγώ εχάθηκα  Από όλα τα μασατζίδικα γιατί πέρναγα. Δεν είχε σχέση και κάναμε έρωτα  Χωρίς προφυλακτικό  Μιλάμε για πραγματική σχέση
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.510
Πόντοι
41.447
  της αγόρασα ένα κινητό αξίας τότε 300 ευρω  Κάποιες φορές όταν δεν είχε πολύ δουλειά στο μαγαζί της έδινα 100 € αλλά για τρεις τέσσερες ώρες στο ξενοδοχείο και. Δεν είχε σχέση και κάναμε έρωτα  Χωρίς προφυλακτικό   Μιλάμε για πραγματική σχέση

:grouphug: :springsmile:

38374289.gif
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Τι σημασία έχει τι κινητό ήταν... Ένα Nokia με μεγάλη οθόνη αφής.Σημασία έχει ότι εγώ πέρασα καλά για περίπου δύο χρόνια και πολύ ποιο οικονομικά για όσες φορές βρισκόμαστε δύο τρεις φορές την εβδομάδα και πάντα τρίωρα τετράωρα και κάτι ξενύχτια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom