Νέα

Είχατε ποτέ σχέση με μασαζοκόριτσο........

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
ετσι απλα σε γνωρισε κ αφησε την  δουλεια της???????
δεν δουλεψε αλλου?
ηταν ορος για να μαστε μαζι να κοψει απο εκει και βρηκε σε μαγαζι
σαν πωλητρια και σταματησε, τι να σου πω εχω να την δω 2 χρονια δεν ξερω αν
επεστρεψε αλλα απο οτι διαβαζω εδω μεσα μαλλον οχι γιατι δεν εχει
αναφερθει πουθενα
 
OP
OP
n.smirni76

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
ηταν ορος για να μαστε μαζι να κοψει απο εκει και βρηκε σε μαγαζι
σαν πωλητρια και σταματησε, τι να σου πω εχω να την δω 2 χρονια δεν ξερω αν
επεστρεψε αλλα απο οτι διαβαζω εδω μεσα μαλλον οχι γιατι δεν εχει
αναφερθει πουθενα
οτι σου εκανε οταν την εβλεπες στο μασαζ στο εκανε κ στην κανονικη σας σχεση η βαριοταν???????????
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
εγώ συναγωνιστές παραλίγο να κάνω σχέση με την milf Κορίνα που τελευταία δούλευε στο Ίμβρου 2  :smitten: :smitten: :smitten:
αλλά τελευταία στιγμή με απέτρεψε η "συνάδελφός" και γνωστή τοις πάσι Αγγελική  :jerking:, λέγοντάς μου ότι δεν υφίσταται σχέση με κορίτσια του χώρου...
κρίμα!!!  :headbang:
gia lege , ti soy eipe re man?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
εγω γνωριζω συναγωνιστες που ειχαν σχεση και αλλους που εχουν ακομη .....ενας απο αυτους ειμαι και εγω ....καθε περιπτωση ειναι διαφορετική ....δεν μιλαω για σχεση που κυριαρχεί το χρημα ....υπάρχει βεβαια  και αυτη ...εγω μιλαω για σχεσεις που αναπτυσονται με βαση το οποιοδηποτε συναισθημα η αλλη κατασταση που καλύπτει την αντρικη πλευρά οπως ταιριασμα στη διασκεδαση,χημεια στο σεξ,συντροφικότητα ,κατανοηση ,καλυψη κομπλεξ μας ,ερωτας ,διαστροφή,δυσκολια προσεγγισης κανονικης γυναικας λογω κοινωνικής απομονωσης από ελλειψη χρονου , κλπ.
θα πω το εξής : στην πραγματικη της ζωη ειναι τελειως διαφορετική ....δεν θα εξετασω  ποσο περιεργο φαινεται αλλα ετσι ειναι....θεωρωντας η ιδια οτι η δουλεια της ειναι αυτη που ειναι και ειναι μονο δουλεια για να βγαζει χρηματα ....η υπολοιπη ζωη της ειναι σχετικη με την προσωπικοτητα και τα πραγματικα χαρακτηριστικά της οπως ειναι σε ολους τους ανθρώπους ...στο παιδι της αν εχει , στο κοινωνικό της περίγυρο , στην οικογένεια της , στον συντροφο της ,στα συναισθήματά της ...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Καθε φορα που παω...εχω "ελευθερη" σχεση...Χωριζουμε πολιτισμενα
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
καλησπερα εγω ειχα σχεση 14 μηνεσ με ελληνιδα τωρα χωρισα και ειμαι καλυτερα απο ποτε
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
απ'οτι καταλαβαινω τελικα για να'χεις σχεση με μασατζου πρεπει να εισαι σαφως εμπλεκομενος με το κυκλωμα...
τοσο ο ψαρακας αλλα και ο ντανι εχουν παραδεχθει στο παρελθον, και μπραβο τους, οτι ειχαν, εχουν σχεση με καποια μαγαζια...
οι απλοι πελατες παραμενουν πελατες...
 

committed25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera paides,

Mias kai psilovariemai sth douleia as parathesw kai gw thn ebeiria mou. Mia poly omorfh ebeiria.

Pane arketa xronia, prepei na htan 2000/2001. Erxetai ena filaraki apo to spiti kai mou leei oti vrike gamato masatzidiko sto kolwnaki me trela mwra. Htan athwes epoxes den epaize na gamiseis kai kata thn gnwmh mou kalytera etsi. Ta mwra htan ontws gia filima kai to masaz exairetiko me ena wraio teleiwma typou frape pou htan idaniko. Bainoume deila deila mesa gia prwth fora kai mas ypodexetai h gnwsth kyria tou kolwnakiou kai mas kanei tis gnwstes erwtiseis kai meta parousiazontai ta koritsia. Prwto prwto erxetai ena rwsidaki pou kanei thn kardia mou na xtypaei dynata.. Den eipa tipota giati borei na goustare kai to filaraki alla aytos me eide pou petousan spithes ta matia mou kai mou leei bes esy prwtos. To mwro arxizei to programa kai pianoume kouventa kai genika eixame poly kalh xhmeia. Me to pou teleiwnoume paei kai plenei ta xeria ths kai meta anti na vgei apo to dwmatio erxetai kai kathetai dipla mou sto masazokrevato. Den xanw eykairia kai ths lew grapse to thlefwno mou kai an thes kamia mera na vgoume gia faghto pare me.

To epomeno prwi xypnaw kata tis 2 to meshmeri - klassikos rebelos foititis - kai vlepw sto kinhto 5 klhseis apo agnwsto noumero. Pairnw pisw kai htan to rwsidaki.. den to pisteya oti borei na eimai toso tyxeros. Prwto rantevou kanonizetai se ena estiatorio sto kwlonaki den thymamai pws to legane alla den yparxei pia. Ola kala parolo pou hmoun arketa aghwmenos. Otan thn epistrefw spiti me to amazaki kai ths lew kalhnyxta mou leei ti ayto htan olo kai me arxizei sta glwsofila.

Swma agalma, proswpo panemorfo, atrixi pantou. Kwlaraki roz sfixto pou den xortaina na to gleifw. Mounaki me xontra xeilia gia roufigma kai pentakatharo. vyzares toubanes me sklhres roges pros ta panw, akoma kai ta daxtyla twn podiwn ths htan kalosximatismena. Den exw logia na perigrapsw mia ebeiria pou den exw kataferei na epanalavw me kamia ellhnida oso kavlaki kai na einai. Kai to kalytero apo ola. To mounaki sfixto sa megeni, kai to mwraki kolpiko. klama.. Se kathe gamisi teleiwne 2-3 fores. Eixa arrwstisei. H sxesh kratise 2 xronia kai perasa gamata. Den eixe kamia diafora apo to na vgainw me me kopela pou douleye san kommwtria, daskala, dikigoros h otidhpote allo. Wraies epoxes.

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Δεν νομιζω οτι καμια ιεροδουλη ή της δουλειας θελει να κανει σχεση με πελατη .Απλα μερικες φορες λιγο η κοπελα να σου φερθει καλα, λιγο να κανεις μαζι της κορυφαιο γαμησι, λιγο  να σου πιασει στο μπλα μπλα , και λιγο ευαλωτος  συναισθηματικα να εισαι παραπανω απο οτι πρεπει σχηματιζεις την εντυπωση οτι ολα τα παραπανω τα κανει γιατι σε γουσταρει και θελει τελικα να κανει σχεση μαζι σου.
Δεν θελει να κανει σχεση απλα αν της φερεσαι και εσυ καλα εισαι καθαρος κτλ κτλ λογικο ειναι προκειμενου να την πηδαει ενας κοιλαράς με ιδρωμενες μασχαλες να θελει να την πηδας εσυ αρα θα σε προσεξει παραπανω για να την επισκεπτεσαι συνεχεια.Δεν ειναι κακο ουτε δουλευει εκ του πονηρου να επιβιωσει προσπαθει.
 

xristinaspa1

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Όσοι είχατε σχέση νομίζατε ότι είχατε η κάθε κοπέλα για την δουλειά ΝΟΙΆΖΕΤΑΙ τίποτα άλλο αγάπες αλλού
 

παρις1

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι κάνουν ένα επάγγελμα η λειτούργημα όπως όλοι μας καλό θα ήταν να το βλεπουμαι λίγο διαφορετικά γιατί υπάρχουν αξιόλογες κοπέλες
 

starsyn

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
200
Πόντοι
0
Αφού την είχα επισκεφτεί 5-6 φορές, μπορεί και λίγες παραπάνω,της ζήτησα το τηλέφωνό της. Προς έκπληξή μου, μου το έδωσε. Συναντηθήκαμε ένα Σάββατο σε πάρκινγκ μεγάλου S/M. Μου πρότεινε να τη βοηθήσω με τα ψώνια και μετά να πηγαίναμε για καφέ. Δεν αρνήθηκα, αλλά όταν φτάσαμε στο ταμείο και εγώ δεν έκανα κίνηση να πληρώσω, την είδα ότι "στράβωσε". Επειδή είχε τη γιορτή της, πήρε τη "ρεβάνς" πηγαίνοντας με σε ένα μαγαζί με εσώρουχα.Πήρε ένα "σετάκι" που θα το φόραγε... μόνο με μένα,οπότε και το πλήρωσα. Στην κουβέντα που κάναμε την ώρα του καφέ, κατάλαβα ότι τελικά έψαχνε για "χορηγό" για σοβαρή σχέση και ότι άλλο προκύψει, ώστε να σταματούσε και τα μασάζ!! Ακόμα τρέχω, αν και έμαθα ότι τελικά τον βρήκε!!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Αφού την είχα επισκεφτεί 5-6 φορές, μπορεί και λίγες παραπάνω,της ζήτησα το τηλέφωνό της. Προς έκπληξή μου, μου το έδωσε. Συναντηθήκαμε ένα Σάββατο σε πάρκινγκ μεγάλου S/M. Μου πρότεινε να τη βοηθήσω με τα ψώνια και μετά να πηγαίναμε για καφέ. Δεν αρνήθηκα, αλλά όταν φτάσαμε στο ταμείο και εγώ δεν έκανα κίνηση να πληρώσω, την είδα ότι "στράβωσε". Επειδή είχε τη γιορτή της, πήρε τη "ρεβάνς" πηγαίνοντας με σε ένα μαγαζί με εσώρουχα.Πήρε ένα "σετάκι" που θα το φόραγε... μόνο με μένα,οπότε και το πλήρωσα. Στην κουβέντα που κάναμε την ώρα του καφέ, κατάλαβα ότι τελικά έψαχνε για "χορηγό" για σοβαρή σχέση και ότι άλλο προκύψει, ώστε να σταματούσε και τα μασάζ!! Ακόμα τρέχω, αν και έμαθα ότι τελικά τον βρήκε!!

Τυπε υπαρχουν και χειροτερα μπορει να σου εδινε ραντεβου σε λαικη για να πας να πληρωσεις και να τα κουβαλησεις χαχα

 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Μιστες μου ,η αγαμία στην χώρα τούτη θα μας ρίξει να ψάχνουμε σχέση κ με τρανσακια σε λίγο,καλό μένα μακριά από αυτά και ειδικά όσοι ακόμα στην Ελλάδα διαθέτετε κάποια λεφτά η περιουσία,κάθε μία που σας πουλά έρωτα ,από πίσω είναι ένα χωριάτης με καράφλα και παντόφλα να την καθοδηγεί πως θα σας τα φάει η ξέρω γω μάνας λεχριτης Ρουμάνος γύφτος 50 κιλά γιατί όσες γκομεναρες έχετε δει όλα τα χρόνια σε όλα αυτά ,αν δείτε τους γκόμενους τους στα μέσα δυκτιωσης θα φρικαρετε..Λες αυτή με τον χωριάτη? Κ όμως η μαλακια στο μυαλό δεν είν' μόνο στον άντρα . ΜΑΚΡΙΆ, ΜΑΚΡΙΆ,καλύτερα να φάω 50 χυλοπίτες από ελλεινιδες παρά να μπλέξω ερωτικά με τέτοιες των οποίο ο ρόλος είναι άλλος και όχι να πουλάνε έρωτα.. ΜΑΚΡΙΆ είμαι περιπτεράς στο επάγγελμα και έρχονται διάφοροι άντρες κ μου έχουν πει τραγελαφικές ιστοριες
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Δεν θα ηταν περιεργο να ξερεις οτι η κοπελα σου πηδιεται με ποσους εν ωρα εργασιας?? η και να μην πηδιεται να βαραει φραπεδες. Πρεπει να ειναι λιγο ανωμαλο και σιγουρα δεν νομιζω οτι θα την βλεπεις με εκτιμηση μετα απο αυτο...
  :worship: :worship: :worship:
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Μελιναααρα μου καυλα μου!!σιγουρα με καταλαβες!!στειλε πμ χαθηκαμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom