Νέα

Εγκλωβισμός σε οίκο ανοχής πάρα την θέληση σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
εδωσες τα λεφτα μπηκες στο δωματιο και μετα εφυγες??

Παλαβός είσαι;Έκανα να βγάλω το πορτοφόλι βαδίζοντας προς το δωμάτιο και μόλις είδα την πουτάνα να αφήνει χώρο έκανα αναστροφή κι έτρεξα!!!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Πολύ σπαστικό σκηνικό, και όσες το κάνουν ειναι και κακάσχημες, οπως τυχαίνει δηλαδή..
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Γειά σας τύποι.. Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;  :thubsdown:

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα.. Μπαίνω  σε οίκο ανοχής και βγενει η κορασίδα και με αρπάζει χωρίς την θέληση μου 3 βήματα πίσω.... Με πιάνει και η τσατσά από τον μπουτσο   :tn04:  και με σπρώχνουν στο δωμάτιο..  :thubsdown: Και αθελα μου με αναγκάζουν να πληρώσω το παράβολο.....  :embarrased:  γαμησα εντελώς ξενερωμενος .. :cum:

Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?  :afro:


τους ριχνω λιγη φαντα στα ματια που ειναι καυστικη τυπε και τρεχουν αμεσως στην τουαλετα να πλυθουν και φευγω    :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Το θέμα είναι ότι έτσι όπως με χούφτωναν φοβόμουν μην πιάσουν καταλαθος στο μπουφάν μου το σιδερικο που κουβαλάω... Αν και ψεύτικο... Μην τρόμαζαν και φώναζαν κανα νταβα...


απο τα δυο κακα διαλεξες το μικροτερο τυπε  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Με έφεραν σε δύσκολη θέση... Μαλάκια μου που έβγαλα πορτοφόλι το ξέρω... Πρώτη φορά μου συνέβη κάτι τόσο τραβηγμένο..


τυπε για να τις απαξιωσεις και να σε αφησουν ρωτα τες αν δεχονται bitcoin  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
OP
OP
KavlomenosPoutanos

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
τυπε για να τις απαξιωσεις και να σε αφησουν ρωτα τες αν δεχονται bitcoin   :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Πολύ έξυπνο αυτό με το bitcoin...  :hi: Πχ της λέω οκ.. Δέχεστε bitcoin να σας πληρώσω? Διότι εκεί που μένω πληρώνω τα πάντα με bitcoin...  :takethis:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;
Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα..
Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?
Aκολουθω επιθετικη τακτικη σε παρομοια περιπτωση.. Δηλαδη της λεω: ωραια παμε μεσα.. αλλα
θελω κωλο κ΄ τερματικο πνευστο ακαπελα. Μολις το ακουσουν αυτο.. 99% την κανουν με ελαφρα..  :dancing:
 

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Ηξανθια τσατσα απο το φ 66 ειναι ελεινη... ωρες,ωρες χρειαζεται μερικα χαστουκια για να στρωσει..!!Ηλιθια ,καταπιεστικη ,τσατσογρια!!
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Μου εχει τυχη στο μεταξουργειο. Την αφησα να μου τον παιζι οταν καταλαβε οτι δεν θα επερνε φραγκο με αφισε να φυγω
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Aκολουθω επιθετικη τακτικη σε παρομοια περιπτωση.. Δηλαδη της λεω: ωραια παμε μεσα.. αλλα
θελω κωλο κ΄ τερματικο πνευστο ακαπελα. Μολις το ακουσουν αυτο.. 99% την κανουν με ελαφρα..  :dancing:

Ζητάς και ¨ρομαντικό¨ γαμήσι τύπε για να την κάνεις πιο εύκολα;  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom