Νέα

Εγκλωβισμός σε οίκο ανοχής πάρα την θέληση σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.802
Πόντοι
39.662
Δεν θα ήθελα να αναφέρω το όνομα του οίκου... Γιατί καραδοκούν πολλοί νταβαδες στο μπου....   

Πείτε καμία καλή δικαιολογία ώστε να σας αφήσει η κορασίδα να βγείτε έξω αμέσως... Εκτός από τα κλασικά θα περάσω σε λίγο, θα κάνω βόλτα.. Κτλπ..

να λες ότι εχεις ειντζ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Γειά σας τύποι.. Ποια είναι η γνώμη σας όταν μια κορασίδα σε εγκλωβιζει χωρίς την θέληση σου στον οίκο ανοχής;  :thubsdown:

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το με το ζόρι να περάσω... Έως σήμερα.. Μπαίνω  σε οίκο ανοχής και βγενει η κορασίδα και με αρπάζει χωρίς την θέληση μου 3 βήματα πίσω.... Με πιάνει και η τσατσά από τον μπουτσο  :tn04:  και με σπρώχνουν στο δωμάτιο..  :thubsdown: Και αθελα μου με αναγκάζουν να πληρώσω το παράβολο.....  :embarrased:  γαμησα εντελώς ξενερωμενος .. :cum:

Τι κάνετε εσείς σε τέτοιες περιπτώσεις; πως τις αποφεύγετε?  :afro:
αυτό είναι βιασμος τύπε!!!!Επρεπε να τις βγάλεις στα καναλια!!!Πλήρωσες και καυλωσες και γαμησες χωρίς να θέλεις!!Εχεις όλα τα δίκια !!!


Τι άλλες μαλακίες θα δούμε σε αυτό το φόρουμ;;;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.802
Πόντοι
39.662
αυτό είναι βιασμος τύπε!!!!Επρεπε να τις βγάλεις στα καναλια!!!Πλήρωσες και καυλωσες και γαμησες χωρίς να θέλεις!!Εχεις όλα τα δίκια !!!


Τι άλλες μαλακίες θα δούμε σε αυτό το φόρουμ;;;;

νταξει ρε τυπε και μια κοπελα αμα την πιασουν στο δρομο και την βιασουν 4-5 ψωλαραδες θα χυσει, δε σημαινει ότι ηθελε κιολας το βιασμο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
νταξει ρε τυπε και μια κοπελα αμα την πιασουν στο δρομο και την βιασουν 4-5 ψωλαραδες θα χυσει, δε σημαινει ότι ηθελε κιολας το βιασμο.
Ίδιο πράγμα,ακριβώς!!!Τον εξανάγκασαν σε συνουσία η spiderwoman και η Miss Marvel!!!!

Τα σκέφτεστε αυτά που γράφετε μερικοί;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.802
Πόντοι
39.662
Ίδιο πράγμα,ακριβώς!!!Τον εξανάγκασαν σε συνουσία η spiderwoman και η Miss Marvel!!!!

τοτε κοινως του εφεξε.. τον βιασαν αλλα περασε καλα.

ηταν μια αναπαντεχη και ανελπιστη στιγμη ηδονης που του την εδωσαν με το ζορι.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
γεια σου σεριφη με τα ωραία σου
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Κ εμενα με εχει εγκλωβισει πουτανακι που δεν το γουσταρα τρελά αλλά με το τριψιμο στα αρχιδια μου σηκώθηκε κ την τιμώρησα που με κράτησε παρα τη θέληση μου. Δεν ειναι κακό κατ'αναγκη. Συνηθως σε κρατάνε κοπέλες πιο ενεργητικές στον αγωνα...
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αυτό το θρεντ ειναι το ακριβώς αντίθετο του άλλου που παίζει τώρα περί άρνησης παράδοσης υπηρεσίας από την τανα.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
κατι τετοιες μαλακιες κανει η μαλακω τσατσα στο φ66 το αριστερο, δε καταλαβαινει οτι τρωει ορστικο ακυρο? αμα το κανει σε νωντοτυπο θα φαει κουτουλια  :booty: :headbang:
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
κατι τετοιες μαλακιες κανει η μαλακω τσατσα στο φ66 το αριστερο, δε καταλαβαινει οτι τρωει ορστικο ακυρο? αμα το κανει σε νωντοτυπο θα φαει κουτουλια  :booty: :headbang:

Και έχει και φόλα την Αντριάνα... Μακρια και αγαπημένοι
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
μια που μου σπαγε τα αρχιδια της λεω...
κορωνα-γραμματα....κ οτι ερθει αν κερδισεις θα περασω...
δεχτηκε..το ριξα εχασε εφυγα..
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Δευτέρα 27-11 απόγευμα έφαγα εγκλωβισμό άγριο στο 134 φυλης υπογα.
απο μια μελαχρινη όμορφουλα με ένα Τσάτσο ήταν αυτόν που εναι στο φωκαιας 7 ιςογειο πρωινά.
Ούτε ονομα άκουσα με στριμώξε κ ειμαι κ δυο μέτρα αλλά είχα αλλη εκείνο το απόγευμα κλειδωμένο στοχο..
Ακόμα γερό εγκλωβισμό κάνει κ η τςατςα η ξανθιά στο φυλης 66 αριστερά κ στο δεξιά ανάλογα που ειναι εκεί παίζεις Ελληνορωμαϊκή πάλη..
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Δευτέρα 27-11 απόγευμα έφαγα εγκλωβισμό άγριο στο 134 φυλης υπογα.
απο μια μελαχρινη όμορφουλα με ένα Τσάτσο ήταν αυτόν που εναι στο φωκαιας 7 ιςογειο πρωινά.
Ούτε ονομα άκουσα με στριμώξε κ ειμαι κ δυο μέτρα αλλά είχα αλλη εκείνο το απόγευμα κλειδωμένο στοχο..
Ακόμα γερό εγκλωβισμό κάνει κ η τςατςα η ξανθιά στο φυλης 66 αριστερά κ στο δεξιά ανάλογα που ειναι εκεί παίζεις Ελληνορωμαϊκή πάλη..
στο φυλης 66 θυμαμαι και εγω την τσατσα που με ειχε εγκλωβισει μια φορα και της λεω λεφτα δεν εχω αν περασω τσαμπα με τη κοπελα τοτε οκ και με αφησε σε χρονο ντε τε
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Μου το είχαν κάνει πριν καμιά 20αρια χρόνια.Στη Φυλής αλλά δε θυμάμαι σε ποιο...Είχε κάτσει η πουτάνα στην πόρτα και δεν άφηνε να φύγω αν δεν περάσω.Οπότε προσποιούμαι ότι θα περάσω και κάνω προς το δωμάτιο που ήταν δίπλα στην πόρτα,φεύγει η πουτάνα και γυρίζω και την κοπανάω τρέχοντας!!!Πέρασε χρόνος να ξαναμπω εκεί μη με αναγνωρίσει!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μου το είχαν κάνει πριν καμιά 20αρια χρόνια.Στη Φυλής αλλά δε θυμάμαι σε ποιο...Είχε κάτσει η πουτάνα στην πόρτα και δεν άφηνε να φύγω αν δεν περάσω.Οπότε προσποιούμαι ότι θα περάσω και κάνω προς το δωμάτιο που ήταν δίπλα στην πόρτα,φεύγει η πουτάνα και γυρίζω και την κοπανάω τρέχοντας!!!Πέρασε χρόνος να ξαναμπω εκεί μη με αναγνωρίσει!
εδωσες τα λεφτα μπηκες στο δωματιο και μετα εφυγες??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom