Νέα

Εγχείριση στο διάφραγμα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rouKoun13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
παιδια επειδη θελω να κανω εγχειρηση στο διαφραγμα κυριως(αλλα και με την ευκαρια να ισιωσω και την μυτη μου κιολας)οποιος εχει εμπειρια απο τετοια επεμβαση η απο κανα καλο πλαστικο χειρουργο ας γραψει εδω η ας μ στειλει πμ καλυτερα!
ευχαριστω!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
κάτσε να σου βρω το θρεντ, γιατί βαριέμαι να τα γράφω πάλι,
εγώ είχα σκολίωση ρινικού διαφράγματος
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
εγω εχω κανει το 1998 σε ηλικια 18 χρονων.εχεις ιδιωτικη ασφαλεια ζωης?
 
OP
OP
rouKoun13

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
φιλε σε ευχαριστω αλλα ενδιαφερομαι για αθηνα!με εχει φαει το αγχος γιατι 2 γνωστοι μου που κανανε παρομοια εγχειρηση η μυτη τουε βγαζει ενα φλας ειτε δεξια ειτε αριστερα....για αυτο ελεγα σε πλαστικο χειρουργο αλλα σε καναν καλο(γιατι διαβασα για πολλους παπατζηδες στο ιντερνετ)
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
φιλε σε ευχαριστω αλλα ενδιαφερομαι για αθηνα!με εχει φαει το αγχος γιατι 2 γνωστοι μου που κανανε παρομοια εγχειρηση η μυτη τουε βγαζει ενα φλας ειτε δεξια ειτε αριστερα....για αυτο ελεγα σε πλαστικο χειρουργο αλλα σε καναν καλο(γιατι διαβασα για πολλους παπατζηδες στο ιντερνετ)
σε ωριλα θα πας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φιλε σε ευχαριστω αλλα ενδιαφερομαι για αθηνα!με εχει φαει το αγχος γιατι 2 γνωστοι μου που κανανε παρομοια εγχειρηση η μυτη τουε βγαζει ενα φλας ειτε δεξια ειτε αριστερα....για αυτο ελεγα σε πλαστικο χειρουργο αλλα σε καναν καλο(γιατι διαβασα για πολλους παπατζηδες στο ιντερνετ)
τι φλας βγαζει ρε τυπε?λαμπακι τους εβαλαν?
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Συναγωνιστές αν ξέρετε κανέναν καλό πείτε και σ' εμένα γιατι ενδιαφέρομαι..
( απο αθηνα ειμαι )
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
τελικα ειμαστε πολλοι
εγω δυστυχως συνεχως το αναβαλω
πλεον εχω προβλημα απνοιας την νυχτα
πρεπει οπως και δηποτε να κανω την επεμβαση τον Αυγουστο
κανα καλο ΩΡΛ ξερουμε?
 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
τελικα ειμαστε πολλοι
εγω δυστυχως συνεχως το αναβαλω
πλεον εχω προβλημα απνοιας την νυχτα
πρεπει οπως και δηποτε να κανω την επεμβαση τον Αυγουστο
κανα καλο ΩΡΛ ξερουμε?
εκανα εγω πριν 3 χρονια στο λοιμωδων εκει ηταν ο γιατρος οικονομου αν δε κανω λαθος , ειχαν κανει και 3 φιλοι σε αυτον πολυ καλος βεβαια δε μου ζητησε ο ανθρωπος φακελλακι εγω ηθελα και του εδωσα δεν ειναι τιποτα μη φοβοσαστε αυτα που λενε οτι περνουν σφυρια και καλεμια ειναι μαλακιες γινετε με λεηζερ τεταρτη χειρουργηθηκα παρασκευη μου εβγαλε απο τη μυτη τα βαμβακια και πηγα σπιτι μου το μονο που θελει ειναι να μη φυσας η να εισπευσεις βαθια για κανενα μηνα να συμπληρωσω οτι η μυτη μου ουτε που ειχε πρηστει μετα το χειρουργειο  αυτα γινοντουσαν παλια
 

stripakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΣΚΟΥΡΑΣ φιλε μου. εγγυηση. Ο.Ρ.Λ πλαστικος χειρουργος.
εχω εμπειρια απο 4 συγγενεις μου και 2 γνωστους.
θα τον βρεις στο ΙΑΣΩ GENERAL στον Χολαργο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα μάγκες! Λογω ενος προσφατου σχετικα νευροφυτικου που με βρήκε στα 41,(οχι κατι σημαντικο,με ζαλαδες και τα σχετικα) παζει μεγάλο ρολο ο υπνος,και επειδη εχω χρόνια θεμα με το διάφραγμα στη μύτη αν γίνεται και εχει καποιος εμπειρια
ας πει μια γνώμη γιατι σκεφτομαι να το προχωρησω....Πριν 6-7 χρονια περιπου που έκανα εξετάσεις ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω εγχειρηση. (ολοι εχουν διαφραγμα,αλλα δεν ειναι ολοι για εγχειρηση) το αμέλησα,ομως με βρηκε μπροστά μου.
Ομως ακουω διάφορα...ο ενας του ξανα βγηκε σχετικά άμεσα,ο αλλος εγινε χειρότερα,αλλος καλυτερα...εχει καποιος καποια εμπειρια? δεχομαι και γνώμες και για γιατρους η νοσοκομεια.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα μάγκες! Λογω ενος προσφατου σχετικα νευροφυτικου που με βρήκε στα 41,(οχι κατι σημαντικο,με ζαλαδες και τα σχετικα) παζει μεγάλο ρολο ο υπνος,και επειδη εχω χρόνια θεμα με το διάφραγμα στη μύτη αν γίνεται και εχει καποιος εμπειρια
ας πει μια γνώμη γιατι σκεφτομαι να το προχωρησω....Πριν 6-7 χρονια περιπου που έκανα εξετάσεις ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω εγχειρηση. (ολοι εχουν διαφραγμα,αλλα δεν ειναι ολοι για εγχειρηση) το αμέλησα,ομως με βρηκε μπροστά μου.
Ομως ακουω διάφορα...ο ενας του ξανα βγηκε σχετικά άμεσα,ο αλλος εγινε χειρότερα,αλλος καλυτερα...εχει καποιος καποια εμπειρια? δεχομαι και γνώμες και για γιατρους η νοσοκομεια.
Εγω εκανα με χειρουργιο υπερηχων τοπικη ναρκωση σε 2 ωρας ημουν σπιτι μου
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
1.620
Πόντοι
486
Εγώ εκανα το χειρουργείο το 2015 δεν μπορείς να φανταστείς διάφορα φίλε μου .άλλος άνθρωπος..μην το σκέφτεσαι καν αν το αντέχεις οικονομικά
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Εγώ εκανα το χειρουργείο το 2015 δεν μπορείς να φανταστείς διάφορα φίλε μου .άλλος άνθρωπος..μην το σκέφτεσαι καν αν το αντέχεις οικονομικά
το οικονομικο δεν ειναι θεμα..σε νοσοκομειο πηγες?
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.774
Like
44.811
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα μάγκες! Λογω ενος προσφατου σχετικα νευροφυτικου που με βρήκε στα 41,(οχι κατι σημαντικο,με ζαλαδες και τα σχετικα) παζει μεγάλο ρολο ο υπνος,και επειδη εχω χρόνια θεμα με το διάφραγμα στη μύτη αν γίνεται και εχει καποιος εμπειρια
ας πει μια γνώμη γιατι σκεφτομαι να το προχωρησω....Πριν 6-7 χρονια περιπου που έκανα εξετάσεις ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω εγχειρηση. (ολοι εχουν διαφραγμα,αλλα δεν ειναι ολοι για εγχειρηση) το αμέλησα,ομως με βρηκε μπροστά μου.
Ομως ακουω διάφορα...ο ενας του ξανα βγηκε σχετικά άμεσα,ο αλλος εγινε χειρότερα,αλλος καλυτερα...εχει καποιος καποια εμπειρια? δεχομαι και γνώμες και για γιατρους η νοσοκομεια.
θα σου πω τι επαθα εγω,τι μουνοπανα ειναι οι γιατροι και επισης 3 φιλοι μου που εκαναν τη εγχειρηση οι 2 ξαναεχουν προβλημα..
πηγα πριν χρονια για το διαφραγμα στον υποδιευθυντη του Λαικου,πηγα να πεθανω απο αλεργικο σοκ λογω μαλακιας αναισθησιολογου,η εγχειρηση κρατησε 2,5 ωρες αντι για 40-50 λεπτα που ειναι το μαξ και μετα απο 21 χρονια εμαθα απο γιατρο ενω προηγουμενοι 3 μου ελεγαν ψεμματα οτι απλα δε πετυχε και οτι πρεπει να την ξανακανω οτι πανω στον πανικο τους μου πεταξαν το κοκκαλο της μυτης και εμεινα απλα με 2 τρυπες
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
95
Like
12.472
Πόντοι
18.036
Εγώ εκανα το χειρουργείο το 2015 δεν μπορείς να φανταστείς διάφορα φίλε μου .άλλος άνθρωπος..μην το σκέφτεσαι καν αν το αντέχεις οικονομικά
Μπορείς να δωσεις καποιες λεπτομερειες;
Και εμενα ο γιατρός μου ειπε "θα αλλαξει η ζωη σου"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom