Νέα

Εφυγε ο γιαννης κουτουβος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy.m.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Έβγαλες και ποσοστό;Δηλαδή το 1% ακούει μόνο metal;Τι μας λες ρε φίλε;Εκτός από τη Μαντόνα,ποιος άλλος pop ήρθε και γέμισε γήπεδο;Ήρθαν οι ACDC και έγινε χαμός.Iron Maiden,Ozzy,Judas Priest...Πας σε συναυλία σε club και έχει 500 άτομα ο ένας πάνω στον άλλο.Πλάκα μας κάνεις;Όταν ακούτε όμως το I was made for loving you σε κανά φλωρόκλαμπο κουνάτε τα κωλαράκια σας χωρίς να ξέρετε τι είναι.Όταν οι Metallica έβγαλαν το Enter Sandman όλοι οι καρεδάκιδες άκουγαν Metallica!Το ίδιο και με το δίσκο του Ozzy "no more tears"...Είχε γίνει της μόδας τότε να ακούνε τα φλωράκια.Αν δε σου αρέσει στα παπάρια μας.Εγώ από το πρωί έως το βράδυ ακούω metal παντού.Στο αμαξι στο γυμναστηριο στο σπίτι.Ενίοτε και στη δουλειά!Εγώ τη βρίσκω,είναι διαχρονική μουσική και είναι πραγματική μουσική.Όχι εφήμερη.

:headbaning2:
σωστος
αν κ τα τελευταια χρονια εξερευνω κ αλλα ειδη
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
37 είμαι και σορρυ αλλα δεν ακουγα ποτέ μεταλ, είμαι στην  πλειοψηφια του 99% που στην ελλαδα δεν ειχε επαφη ουτε του αρεσαν τετοια ακούσματα.

Έβγαλες και ποσοστό;Δηλαδή το 1% ακούει μόνο metal;Τι μας λες ρε φίλε;Εκτός από τη Μαντόνα,ποιος άλλος pop ήρθε και γέμισε γήπεδο;Ήρθαν οι ACDC και έγινε χαμός.Iron Maiden,Ozzy,Judas Priest...Πας σε συναυλία σε club και έχει 500 άτομα ο ένας πάνω στον άλλο.Πλάκα μας κάνεις;Όταν ακούτε όμως το I was made for loving you σε κανά φλωρόκλαμπο κουνάτε τα κωλαράκια σας χωρίς να ξέρετε τι είναι.Όταν οι Metallica έβγαλαν το Enter Sandman όλοι οι καρεδάκιδες άκουγαν Metallica!Το ίδιο και με το δίσκο του Ozzy "no more tears"...Είχε γίνει της μόδας τότε να ακούνε τα φλωράκια.Αν δε σου αρέσει στα παπάρια μας.Εγώ από το πρωί έως το βράδυ ακούω metal παντού.Στο αμαξι στο γυμναστηριο στο σπίτι.Ενίοτε και στη δουλειά!Εγώ τη βρίσκω,είναι διαχρονική μουσική και είναι πραγματική μουσική.Όχι εφήμερη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
για τον ανθρωπο δεν το ειπα , ομ κλαυτερος τυπας μπορει να ηταν.
αλλα αγνωστος, όχι διασημος, όχι θεμα και για τοσο αγνωστο. χθες μπορει να πεθανε και ο βοηθος σκηνοθετη των ταινιων της βουγιουκλακη, δεν του ανοιξαμε θεμα και ας είναι διασημη η βουγιουκλακη στην ελλαδα, αυτος αγνωστος, δεν θελω να τσακωθω απλα χαζεύω και σχολιαζω να περασει η ωρα.
σεξ σε αντιθεση με τον πικερ πχ που περιμενει τις ζυγες μερες, εκανα πριν 3 ωρες. οποτε τωρα χαβαλεδιαζω.
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
για τον ανθρωπο δεν το ειπα , ομ κλαυτερος τυπας μπορει να ηταν.
αλλα αγνωστος, όχι διασημος, όχι θεμα και για τοσο αγνωστο. χθες μπορει να πεθανε και ο βοηθος σκηνοθετη των ταινιων της βουγιουκλακη, δεν του ανοιξαμε θεμα και ας είναι διασημη η βουγιουκλακη στην ελλαδα, αυτος αγνωστος, δεν θελω να τσακωθω απλα χαζεύω και σχολιαζω να περασει η ωρα.
σεξ σε αντιθεση με τον πικερ πχ που περιμενει τις ζυγες μερες, εκανα πριν 3 ωρες. οποτε τωρα χαβαλεδιαζω.

πρεπει να ναι διασημος καποιος για ν ανοιξουμε νημα???

Κ μονο.οτι ξεκινησε το.πρωτο.μεταλ περιοδικο στην ελλαδα αρκει
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Παντως "χαιρομαι" που συνεχιζετε  η μακροχρονια παραδοση που δεν υπαρχει νημα που να μην εχει 'τσακωμο" :think:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Έβγαλες και ποσοστό;Δηλαδή το 1% ακούει μόνο metal;Τι μας λες ρε φίλε;Εκτός από τη Μαντόνα,ποιος άλλος pop ήρθε και γέμισε γήπεδο;Ήρθαν οι ACDC και έγινε χαμός.Iron Maiden,Ozzy,Judas Priest...Πας σε συναυλία σε club και έχει 500 άτομα ο ένας πάνω στον άλλο.Πλάκα μας κάνεις;Όταν ακούτε όμως το I was made for loving you σε κανά φλωρόκλαμπο κουνάτε τα κωλαράκια σας χωρίς να ξέρετε τι είναι.Όταν οι Metallica έβγαλαν το Enter Sandman όλοι οι καρεδάκιδες άκουγαν Metallica!Το ίδιο και με το δίσκο του Ozzy "no more tears"...Είχε γίνει της μόδας τότε να ακούνε τα φλωράκια.Αν δε σου αρέσει στα παπάρια μας.Εγώ από το πρωί έως το βράδυ ακούω metal παντού.Στο αμαξι στο γυμναστηριο στο σπίτι.Ενίοτε και στη δουλειά!Εγώ τη βρίσκω,είναι διαχρονική μουσική και είναι πραγματική μουσική.Όχι εφήμερη.
τυπε αν δεν ησουν ρεαλ θα ησουν συμπαθης... :heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έβγαλες και ποσοστό;Δηλαδή το 1% ακούει μόνο metal;Τι μας λες ρε φίλε;Εκτός από τη Μαντόνα,ποιος άλλος pop ήρθε και γέμισε γήπεδο;Ήρθαν οι ACDC και έγινε χαμός.Iron Maiden,Ozzy,Judas Priest...Πας σε συναυλία σε club και έχει 500 άτομα ο ένας πάνω στον άλλο.Πλάκα μας κάνεις;Όταν ακούτε όμως το I was made for loving you σε κανά φλωρόκλαμπο κουνάτε τα κωλαράκια σας χωρίς να ξέρετε τι είναι.Όταν οι Metallica έβγαλαν το Enter Sandman όλοι οι καρεδάκιδες άκουγαν Metallica!Το ίδιο και με το δίσκο του Ozzy "no more tears"...Είχε γίνει της μόδας τότε να ακούνε τα φλωράκια.Αν δε σου αρέσει στα παπάρια μας.Εγώ από το πρωί έως το βράδυ ακούω metal παντού.Στο αμαξι στο γυμναστηριο στο σπίτι.Ενίοτε και στη δουλειά!Εγώ τη βρίσκω,είναι διαχρονική μουσική και είναι πραγματική μουσική.Όχι εφήμερη.
ε αυτοι οι 100.000 που είναι το 1% στην ελλαδα είναι που γεμιζουν τις συναυλιες των χεβημεταλαδων.
σε αντιθεση με την ατζελα δημητριου που μπορει να γεμισει μαγαζι 500 ατομων αλλα στο ραδιο την ακουνε 3.000.000
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
:headbaning2:
σωστος
αν κ τα τελευταια χρονια εξερευνω κ αλλα ειδη

Κι εγώ φίλε ακούω και άλλα.Και Southern Rock,Rock Andaluz,Ισπανόφωνη folk,και δε λέω όχι να ακούσω ποιοτική ποπ μουσική.Belinda Carlisle παράδειγμα,ή celine dion ακούω ευχάριστα.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε "φτιάχνομαι" με το μεταλ.Τώρα αυτή τη στιγμή περιμένοντας να δω τη Βασίλισσα Real ακούω Axel Rudi Pell.Κάτι μπαλάντες που σκοτώνουν.
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Κι εγώ φίλε ακούω και άλλα.Και Southern Rock,Rock Andaluz,Ισπανόφωνη folk,και δε λέω όχι να ακούσω ποιοτική ποπ μουσική.Belinda Carlisle παράδειγμα,ή celine dion ακούω ευχάριστα.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε "φτιάχνομαι" με το μεταλ.Τώρα αυτή τη στιγμή περιμένοντας να δω τη Βασίλισσα Real ακούω Axel Rudi Pell.Κάτι μπαλάντες που σκοτώνουν.

ολη η σειρα  the ballads tou pell γαμαει
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
ε αυτοι οι 100.000 που είναι το 1% στην ελλαδα είναι που γεμιζουν τις συναυλιες των χεβημεταλαδων.
σε αντιθεση με την ατζελα δημητριου που μπορει να γεμισει μαγαζι 500 ατομων αλλα στο ραδιο την ακουνε 3.000.000

Α καλά εντάξει...3.000.000 την ακούνε και δεν καταλαβαίνει κανείς τι λέει.Οι περισσότεροι/ες ακούνε για να μην είναι το αμάξι βουβό.Κάποτε έβαζαν και Λουκιανό Κηλαηδόνη!
 

Επισκέπτης
τον ξερει η μανα του?
καλο παραδεισο ,
αλλα οχι θεμα για τον καθε αγνωστο.
να ανοιξω και εγω θεμα για την κυρα κουλα,
ηταν η πρωτη που εκανε ντονατς σε φουρνο της ανω πολης

Σε κάθε θέμα, σε κάθε φόρουμ οι "ΠΠΜ": Πανταχού παρόντες μαλάκες
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Οι ΑΒΒΑ είναι από τα μεγάλα συγκροτήματα.Κι έχουν γράψει τραγούδια διαχρονικά.Από τα λίγα γκρουπ.Δεν έχει σχέση με τις άλλες παπαριές.Ποιος ακούει τώρα New Kids On The Block;Ή εκείνους τους απατεώνες αράπιδες Milly Vanily;Μας είχε πρήξει τ'αρχίδια ένας μαλάκας στο σχολείο με αυτούς σε σημείο να φάει δύο δυνατά κροσέ σε πούλμαν που μου έβγαλε την Κασέτα με τους Wasp να βάλει αυτούς τους βρωμιάριδες.Και να φάω 2 μέρες αποβολή!

ρε τι γινεται :heavymetalbig:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Οι ΑΒΒΑ είναι από τα μεγάλα συγκροτήματα.Κι έχουν γράψει τραγούδια διαχρονικά.Από τα λίγα γκρουπ.Δεν έχει σχέση με τις άλλες παπαριές.Ποιος ακούει τώρα New Kids On The Block;Ή εκείνους τους απατεώνες αράπιδες Milly Vanily;Μας είχε πρήξει τ'αρχίδια ένας μαλάκας στο σχολείο με αυτούς σε σημείο να φάει δύο δυνατά κροσέ σε πούλμαν που μου έβγαλε την Κασέτα με τους Wasp να βάλει αυτούς τους βρωμιάριδες.Και να φάω 2 μέρες αποβολή!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
37 είμαι και σορρυ αλλα δεν ακουγα ποτέ μεταλ, είμαι στην  πλειοψηφια του 99% που στην ελλαδα δεν ειχε επαφη ουτε του αρεσαν τετοια ακούσματα.
κακως δεν το ξερεις γτ υπηρξε στελεχος της EMI σαν τον Μανο ξυδους απο τους πυξ -λαξ.
ο Κουτουβος εφερες maiden,motorhead κ πλειαδα γνωστων ξενων γκρουπ στο Ελλαντα που υπο
αλλες συνθηκες δεν θα βλεπαμε ουτε με το κυαλι...κοινως, ανοιξε το δρομο κ εβαλε την χωρα στον συναυλιακο χαρτη,πολυ πριν ο Λωρης της didi music (βλεπε Rockwave) εμφανιστει καν...

Κ ναι ειναι υπευθυνος για το μεταλ χαμερ,αυτος μαζι με τον αρη Γκριτζαλη (που εβγαζε τα τσοντοπεριοδικα London) σε ενα ταβερνακι καπου στην Αθηνα συμφωνησανε να βγαλουνε πειραματικα το περιοδικο κ οπου τους βγαλει...μιλαμε για Ροκ καταστασεις αλλης εποχης...μαλιστα ο Γκριτζαλης ειχε πει οτι αν πουλησει το χαμερ θα στηθει στο Συνταγμα για  :zfuck:

Και ναι τον ξερει η μανα του για τους παραπανω λογους που ανεφερα
Ζουσε κ χρονια Αμερικη ο Κουτουβος ,επαιξε κ αυτο το ρολο του.

ps:rip...

 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
κακως δεν το ξερεις γτ υπηρξε στελεχος της EMI σαν τον Μανο ξυδους απο τους πυξ -λαξ.
ο Κουτουβος εφερες maiden,motorhead κ πλειαδα γνωστων ξενων γκρουπ στο Ελλαντα που υπο
αλλες συνθηκες δεν θα βλεπαμε ουτε με το κυαλι...κοινως, ανοιξε το δρομο κ εβαλε την χωρα στον συναυλιακο χαρτη,πολυ πριν ο Λωρης της didi music (βλεπε Rockwave) εμφανιστει καν...

Κ ναι ειναι υπευθυνος για το μεταλ χαμερ,αυτος μαζι με τον αρη Γκριτζαλη (που εβγαζε τα τσοντοπεριοδικα London) σε ενα ταβερνακι καπου στην Αθηνα συμφωνησανε να βγαλουνε πειραματικα το περιοδικο κ οπου τους βγαλει...μιλαμε για Ροκ καταστασεις αλλης εποχης...μαλιστα ο Γκριτζαλης ειχε πει οτι αν πουλησει το χαμερ θα στηθει στο Συνταγμα για  :zfuck:

Και ναι τον ξερει η μανα του για τους παραπανω λογους που ανεφερα
Ζουσε κ χρονια Αμερικη ο Κουτουβος ,επαιξε κ αυτο το ρολο του.

ps:rip...


:respect:

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom