Νέα

Εφυγε ο γιαννης κουτουβος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy.m.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
τι μου λες?
δηλαδή από τους 175 συμφοιτητες μου .....ο ενας.
για ακομη παλιότερες γενιες ή νεοτερες που δεν εχουν σχεση με την δεκαετια του 80 ουτε λογος.
αρα δικιο εχω αγνωστος είναι. το παραδεχτηκατε.
αν ησουν κ εισαι φλωροκαρεκλας φτιαξε τη φρατζα σου κ βαλε ΑΒΒΑ τυπε.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλη ιδεα θα βαλω αββα
μακραν το καλυτερο συγκροτημα της εποχης.
με ρεκόρ πωλήσεων 10 φορες πανω από το πιο διασημο μεταλα
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Αν είσαι 20-22 ετών λογικό να μην τον ξέρεις.Μήπως όμως θυμάσαι τον τύπο που την ίδια εποχή παρουσίαζε το Μουσικόραμα στην ΈΡΤ κι έπαιζε pop/disco/new wave;Ή τον άλλον από την ΕΡΤ3 που παρουσίαζε τη Μουσική Βιντεοθήκη;Σίγουρα δε θα ξέρεις ότι στην ΕΡΤ3 έκανε την εκπομπή "Μεταλλουργείο" ο Στάθης Παναγιωτόπουλος από το Ράδιο Αρβύλα.Κάθε Δευτέρα 19:00-20:00 έπαιζε hard rock/heavy metal video clips.Λογικό είναι να μην τους ξέρεις.Αν είσαι μικρός υπάρχει το ενδεχόμενο να μην είχαν καν παντρευτεί οι γονείς σου.

μεταλουργειο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
τι μου λες?
δηλαδή από τους 175 συμφοιτητες μου .....ο ενας.
για ακομη παλιότερες γενιες ή νεοτερες που δεν εχουν σχεση με την δεκαετια του 80 ουτε λογος.
αρα δικιο εχω αγνωστος είναι. το παραδεχτηκατε.

Αν είσαι 20-22 ετών λογικό να μην τον ξέρεις.Μήπως όμως θυμάσαι τον τύπο που την ίδια εποχή παρουσίαζε το Μουσικόραμα στην ΈΡΤ κι έπαιζε pop/disco/new wave;Ή τον άλλον από την ΕΡΤ3 που παρουσίαζε τη Μουσική Βιντεοθήκη;Σίγουρα δε θα ξέρεις ότι στην ΕΡΤ3 έκανε την εκπομπή "Μεταλλουργείο" ο Στάθης Παναγιωτόπουλος από το Ράδιο Αρβύλα.Κάθε Δευτέρα 19:00-20:00 έπαιζε hard rock/heavy metal video clips.Λογικό είναι να μην τους ξέρεις.Αν είσαι μικρός υπάρχει το ενδεχόμενο να μην είχαν καν παντρευτεί οι γονείς σου.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Κάθε Δευτέρα γινόμουν Γκεμπρεσελασιέ στο τρέξιμο να προλάβω την εκπομπή από το σχολείο...Ήμουν απόγευμα και έκανα 2χλμ τρέξιμο γι'αυτή την εκπομπή.Απόλαυση.
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Κάθε Δευτέρα γινόμουν Γκεμπρεσελασιέ στο τρέξιμο να προλάβω την εκπομπή από το σχολείο...Ήμουν απόγευμα και έκανα 2χλμ τρέξιμο γι'αυτή την εκπομπή.Απόλαυση.

εγω κοπανα οταν.ειμασταν απογευμα στο γυμνασιο

Θεικες εποχες

Μαζι με rock city k  βαγγελη μπαλτα(lord)

Mε αυτα μεγαλωσαμε :heavymetalbig:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Rip  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Τουλάχιστον αυτόν δεν τον βρίζουν όπως το αρχιδι τον κουρη
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
RIP..ο γιαννης ηταν απ τις πρωτες μεταλλομορφες στην ελλαδα...τωρα αν εισαι πιτσιρικος το πολυ πολυ να γνωριζεις το χακο και τον καθε χακο...κι αν τον ξερει η μανα του ασε να το ξερουμε εμεις οι πιο παλιοι
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
RIP..ο γιαννης ηταν απ τις πρωτες μεταλλομορφες στην ελλαδα...τωρα αν εισαι πιτσιρικος το πολυ πολυ να γνωριζεις το χακο και τον καθε χακο...κι αν τον ξερει η μανα του ασε να το ξερουμε εμεις οι πιο παλιοι

σωστος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αν είσαι 20-22 ετών λογικό να μην τον ξέρεις.Μήπως όμως θυμάσαι τον τύπο που την ίδια εποχή παρουσίαζε το Μουσικόραμα στην ΈΡΤ κι έπαιζε pop/disco/new wave;Ή τον άλλον από την ΕΡΤ3 που παρουσίαζε τη Μουσική Βιντεοθήκη;Σίγουρα δε θα ξέρεις ότι στην ΕΡΤ3 έκανε την εκπομπή "Μεταλλουργείο" ο Στάθης Παναγιωτόπουλος από το Ράδιο Αρβύλα.Κάθε Δευτέρα 19:00-20:00 έπαιζε hard rock/heavy metal video clips.Λογικό είναι να μην τους ξέρεις.Αν είσαι μικρός υπάρχει το ενδεχόμενο να μην είχαν καν παντρευτεί οι γονείς σου.
37 είμαι και σορρυ αλλα δεν ακουγα ποτέ μεταλ, είμαι στην  πλειοψηφια του 99% που στην ελλαδα δεν ειχε επαφη ουτε του αρεσαν τετοια ακούσματα.
 
OP
OP
jimy.m.

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
37 είμαι και σορρυ αλλα δεν ακουγα ποτέ μεταλ, είμαι στην  πλειοψηφια του 99% που στην ελλαδα δεν ειχε επαφη ουτε του αρεσαν τετοια ακούσματα.

σεβαστο αυτο αλλα  μας την ειπες ελαφρα στην αρχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom