Νέα

Έφυγε ο Γιάννης Ιωαννίδης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΑΝΤΖΕΛΟ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
347
Κριτικές
5
Like
1.176
Πόντοι
481
galis.jpg
Η στιγμή με το Γκάλη και τη χήρα του Ιωαννίδη, πραγματικά με συγκλόνισε. Σα να έβλεπα δικούς μου ανθρώπους. Μεγάλη συγκίνηση.
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
140
Like
429
Πόντοι
21
Κατακρίνουμε τους ζμπαουγκτήδες που έβριζαν τον Ξανθό και την γυναίκα του, αλλά μην ξεχνάμε πως τους βίαζε τις μανάδες κατ'εξακολούθηση. Κι εμένα άμα μου ξέσκιζε τον κώλο κάποιος, τα χειρότερα θα είχα να λέω και μετά θάνατον.

Η διοίκηση της ΚΑΕ τους δεν άκουσε κάτι, είμαι σίγουρος.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
569
Like
660
Πόντοι
86
Η στιγμή με το Γκάλη και τη χήρα του Ιωαννίδη, πραγματικά με συγκλόνισε. Σα να έβλεπα δικούς μου ανθρώπους. Μεγάλη συγκίνηση.
Εχειs απολυτο δικιο φιλε μου !!!!! Απολυτο δικιο ετσι νιωθω και εγω και οσοι ειναι πανω κατω 40+ μεγαλωσαμε με αυτουs τουs ανθρωπουs στην παιδικη μαs ηλικια, αγαπησαμε τον αθλητισμο, το μπασκετ. Πραγματικα προτυπα Ανθρωπων - Αθλητων
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.418
Like
16.091
Πόντοι
3.656
Η στιγμή με το Γκάλη και τη χήρα του Ιωαννίδη, πραγματικά με συγκλόνισε. Σα να έβλεπα δικούς μου ανθρώπους. Μεγάλη συγκίνηση.

Πάντως ο Γκάλης όσο σκληρός ήταν στα νιάτα του (γκαγκστερ γαρ),τόσο συναισθηματικός έχει γίνει στα γεράματα.Ίσως αυτό οφείλεται και σ'αυτό που πέρασε και ο ίδιος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.418
Like
16.091
Πόντοι
3.656
Πραγματικό έκτρωμα αυτός ο Ραπτόπουλος!!!!!!! Στο πρώτο πεντάλεπτο έλεγε του κόσμου τις μαλακίες. Μετά πήγε να το μαζέψει κάπως, αλλά στο τέλος την έκανε την ανωμαλία του με όπισθεν στη λεωφόρο και τα έκανε τελείως πουτάνα!!! Κι όλα αυτά γιατί το μυαλό του ήταν εστιασμένο να πει τις πίπες του και όχι στην οδήγηση. Κερασάκι στην τούρτα το βρισίδι και η χειρονομία στο τέλος στον ταξιτζή, επειδή τόλμησε να πάει κανονικά στην πορεία του και δεν τον άφησε να χωθεί με την όπισθεν στο βενζινάδικο. Αντιπροσωπευτικό δείγμα κλασσικού "μάγκα" νεοέλληνα.

Καλά,σε σοβαρή χώρα θα του'χαν πάρει το δίπλωμα.Την έχει ψωνίσει λόγω αναγνωρισιμότητας και νομίζει ότι μπορεί να κάνει/λεει ότι μαλακίες θέλει.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
569
Like
660
Πόντοι
86
Όντως?
Σαλονικιός γέννημα θρέμμα.
Για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις.
Πάντως με τον Άρη τα έδωσε όλα.
Σίγουρα όμως επαγγελματίας αφού πήγε και στην Αεκ και παραλίγο να έρθει στον Παο.
ΑΡΕΙΑΝΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΗΤΑΝ. Τον αγαπησε ομωs τον Ολυμπιακο, δεθηκε
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
εγω αν και ΠΑΟΚ εκλαψα για τον μεγαλο Γιαννη γιατι πηρε μια ομαδουλα και την εκανε ΟΜΑΔΑΡΑ !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΑΡΕΙΑΝΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΗΤΑΝ. Τον αγαπησε ομωs τον Ολυμπιακο, δεθηκε
Δεν νομιζω φιλε....χλωμο-αγαπησε ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΡΗ
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.906
Like
1.821
Πόντοι
216
εγω αν και ΠΑΟΚ εκλαψα για τον μεγαλο Γιαννη γιατι πηρε μια ομαδουλα και την εκανε ΟΜΑΔΑΡΑ !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν νομιζω φιλε....χλωμο-αγαπησε ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΡΗ
Κι όμως αγαπούσε αμφότερες ομάδες,ακόμα και πριν το 1991
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Κι όμως αγαπούσε αμφότερες ομάδες,ακόμα και πριν το 1991
ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΓΑΠΗΣΕ ,αλλο συμπαθω καποιον και αλλο ΑΓΑΠΩ. Δεν ειπαμε οτι ηταν και εχθρος με τους γαυρους αλλα ΑΓΑΠΗ ? ΞΕΧΝΑ ΤΟ.
και ειμαι ΠΑΟΚ οχι ΑΡΗΣ . Για εμενα ηταν ο καλυτερος Ελληνας προπονητης -καλυτερος απο τον Πολιτη.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.906
Like
1.821
Πόντοι
216
ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΓΑΠΗΣΕ ,αλλο συμπαθω καποιον και αλλο ΑΓΑΠΩ. Δεν ειπαμε οτι ηταν και εχθρος με τους γαυρους αλλα ΑΓΑΠΗ ? ΞΕΧΝΑ ΤΟ.
και ειμαι ΠΑΟΚ οχι ΑΡΗΣ . Για εμενα ηταν ο καλυτερος Ελληνας προπονητης -καλυτερος απο τον Πολιτη.
Εχθρός με τους Ολυμπιακούς,ποτέ.
Και ας έγινε ότι έγινε με τον Σωκρατες.

Δεν υπήρχε προπονητής Πολίτης,ένας μέτριος και αχάριστος τυπάκος που τον έκανε μάγκα ο Νικ
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.357
Like
2.445
Πόντοι
456
Η βαριά βιομηχανία δολοφόνων είπε ένα εμετικό σύνθημα για τον ξανθό και την οικογένειά του. Ενημερώστε αν ξέρετε.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.906
Like
1.821
Πόντοι
216
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.357
Like
2.445
Πόντοι
456
Ναι,τα "παιδιά" του Γκάλη δεν ξέχασαν χθες να βρίσουν τη γυναίκα του.

Μάλιστα. Εκτός δηλαδή από το να δολοφονούν σχολιαρόπαιδα, βρίζουν και γυναίκες πεθαμένων. Καλά πάνε, από την ανάποδη.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.906
Like
1.821
Πόντοι
216
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Μάλιστα. Εκτός δηλαδή από το να δολοφονούν σχολιαρόπαιδα, βρίζουν και γυναίκες πεθαμένων. Καλά πάνε, από την ανάποδη.
χαλαρωσε ρε -και οι δικοι σας σκοτωνουν και του Ηρακλη και παει λεγοντας-αυτα ειναι απομβρασματα της κοινωνιας-εσυ και εγω ΠΡΕΠΕΙ να τους διωξουμε να φυγουν μακρια τετοια ζωα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom