Νέα

Εφαρμογή Faceapp

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το κατέβασα κι εγώ κι έπαθα σοκ με τη γεροντόφατσά μου.Πω ρε φίλε,πόσο σκατά είναι τα γεράματα

Γάμα τα τυπε! Κανείς μας δεν ξεφεύγει.

Το νήμα το άνοιξα περισσότερο για να φύγουν οι όποιες αναστολές έχουμε τύπου,α μωρέ αυτό θα το κάνω αργότερα, το αργότερα όμως είναι άλλη φάση!

Και συ πενταγιω, κανονικά, πρέπει να ανοίξεις ένα νήμα και να δίνεις χαρτάκια προτεραιότητας για να σε γαμησουν όλα τα μέλη του μπου! Τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται, αλλιώς θα περάσουν και για σένα τα χρόνια και θα λες τι μαλακω ήμουν και άφησα ένα ολόκληρο φόρουμ απαρτο
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
Εξαιρετικό πρόγραμμα με πληθώρα δυνατοτήτων εκτός απ το aging κομμάτι... Ωστόσο το έσβησα μετά απ αυτά που διάβασα για τις φωτο που κλέβει απ τη συσκευή σου
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
θα βγουν όλες οι φώτο και τα βίντεο της 5Ι στην φόρα τώρα... :S
 

antmon

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλα με την εφαρμογη εχουν κολλησει ολοι μου φαινεται :cheesy:
 

aggggpap

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
εδώ και δυο τρεις μερες βέπω παντού αυτό το πράγμα. από το κινητό μου μεχρι αθλητικά site. ελεος
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.119
Κριτικές
493
Like
61.067
Πόντοι
39.662
εγω το βρισκω κουτό παντως να φοβαστε οτι θα κλεψει η εφαρμογη την φωτο σας οταν ηδη την εχει κλεψει το facebook το instagram το google

το face id και iris scanner που υπαρχει στα περισσοτερα κινητα και πολυ τα χρησιμοποιουν.
 

8anos8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
312
Πόντοι
290
Γεμισαν τα σοσιαλ γέρους και γριές,ελεος
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36

FaceΑpp: Καμπανάκι για τα προσωπικά δεδομένα των χρηστών
Σε χρόνο ρεκόρ εκατομμύρια χρήστες έσπευσαν να χρησιμοποιήσουν το νέο feature της εφαρμογής του FaceApp.

Υπαρχει και η αποψω ΝΑ ΜΗΝ χρησιμοποιησετε την αππ αυτη.
Διαβαστε πιο πανω.


Για οσους ομως πραγματι αναρωτιεστε,
Θα υπαρξουν σε λιγο καιρο αλλες αππ ασφαλεις και οπεν σουρς,
που θα κανουν την ιδια δουλεια χωρις υποκλοπη δεδομενων προς οφελος καποιας σκιωδους εταιρειας.
(και μαλιστα ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΕΣ)
κΑΝΑΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ 40ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ,
καντε υποεμονη λιγο ακομα ...μου γινατε ολοι μεσα στη τεχνολογια,
μην χασετε παναθεμα σας  ;-)

 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Γάμα τα τυπε! Κανείς μας δεν ξεφεύγει.

Το νήμα το άνοιξα περισσότερο για να φύγουν οι όποιες αναστολές έχουμε τύπου,α μωρέ αυτό θα το κάνω αργότερα, το αργότερα όμως είναι άλλη φάση!

Και συ πενταγιω, κανονικά, πρέπει να ανοίξεις ένα νήμα και να δίνεις χαρτάκια προτεραιότητας για να σε γαμησουν όλα τα μέλη του μπου! Τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται, αλλιώς θα περάσουν και για σένα τα χρόνια και θα λες τι μαλακω ήμουν και άφησα ένα ολόκληρο φόρουμ απαρτο

βρισκω εξαιρετικη την προταση σου.
να της φυτεψουμε στο μυαλο την ιδεα και αμφιβολια,
και καποια στιγμη θα την "τρωει" απο μεσα η πιθανοτητα αυτη...
μοναδικη ευκαιρια που ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ!
μαρκετινγκ!
εξ αλλου εχουμε χρονο μπορστα μας για να δουλεψει το πραμα...
μεχρι τα 70της (αφοθ ακομα και τοτε θα ειναι μουναρα...)
θα εχει αλλαξοπιστησει!
ετοιμαστειτε!
προμηθευτειτε προφυλακτιξ, και αναμενετε στις οθονες σας,
μεχρι να δωσει το συνθημα.
τσεκαρετε συχνα τα θρεντς :
αντουλτ, ganngbangs, μιλφσ και πολιτικες εξελιξεις (γιατι εκει θα του ξεφυγει καμμια κουβεντα του αλεξ71 -που τοτε μπορει να ειναι και αλεξ138- και θα αποκαλυφθει το μπουκακι του αιωνα!)


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω το βρισκω κουτό παντως να φοβαστε οτι θα κλεψει η εφαρμογη την φωτο σας οταν ηδη την εχει κλεψει το facebook το instagram το google

το face id και iris scanner που υπαρχει στα περισσοτερα κινητα και πολυ τα χρησιμοποιουν.
για αυτο δεν εχω facebook, instagram κλπ.
μολις στην εκκινηση μου ζητησε αδεια να ανεβαζει στο  cloud του φωτο για επεξεργασια στους servers του το απεγκαταστησα.
το δε google που επισης κανει αυτην την μαλακια μου την εδωσε μιας και ειναι ενσωματομενο στο android αλλα τουλαχιστον βρηκα απο εκει τροπο να σβηνω τις φωτογραφιες μου. αη σιχτρι φακελωμα με φωτο κιολας. να δουμε αν θα βγαλει αλλη εταιρια android χωρις google να παω να αγορασαω αμεσως
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
για αυτο δεν εχω facebook, instagram κλπ.
μολις στην εκκινηση μου ζητησε αδεια να ανεβαζει στο  cloud του φωτο για επεξεργασια στους servers του το απεγκαταστησα.
το δε google που επισης κανει αυτην την μαλακια μου την εδωσε μιας και ειναι ενσωματομενο στο android αλλα τουλαχιστον βρηκα απο εκει τροπο να σβηνω τις φωτογραφιες μου. αη σιχτρι φακελωμα με φωτο κιολας. να δουμε αν θα βγαλει αλλη εταιρια android χωρις google να παω να αγορασαω αμεσως

Ναι, καιγονται να κλεψουν την αρχοντομουτσουνα σου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εσυ εισαι πιλοτος και το διαφημιζεις για να βρεις γκομενακια με φωτο σου.
εγω ειμαι καθηγητης και οταν καποτε ειχα facebook με ειχαν τρελανει οι μαθητες σε αιτηματα φιλιας, απο τους 450 φιλους που ειχα οι 400 ηταν μαθητες-τριες.
μαλιστα μερικοι ανεβαζαν και φωτο που ημασταν μαζι σε εκδρομες κλπ.
2 ειχαν βαλει φωτο προφιλ φωτογραφια που ειχαμε οι 3 μας πανω σε καραβι να κανουμε χαβαλε.
ελεος.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
εσυ εισαι πιλοτος και το διαφημιζεις για να βρεις γκομενακια με φωτο σου.
εγω ειμαι καθηγητης και οταν καποτε ειχα facebook με ειχαν τρελανει οι μαθητες σε αιτηματα φιλιας, απο τους 450 φιλους που ειχα οι 400 ηταν μαθητες-τριες.
μαλιστα μερικοι ανεβαζαν και φωτο που ημασταν μαζι σε εκδρομες κλπ.
2 ειχαν βαλει φωτο προφιλ φωτογραφια που ειχαμε οι 3 μας πανω σε καραβι να κανουμε χαβαλε.
ελεος.

Τωρα οι μαθητριες σου ειναι ενηλικες
Κοροιδο
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Δε κλεβει καμια φωτογραφια απλα σε ενημερωνει την ανεβαζει στον σερβερ για επεξεργασια.

Αν καποιος θελει να κλεψει φωτογραφια το κανει και δε παιρνει γραμμη κανεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.767
Κριτικές
1
Like
29.439
Πόντοι
8.006
εσυ εισαι πιλοτος και το διαφημιζεις για να βρεις γκομενακια με φωτο σου.
εγω ειμαι καθηγητης και οταν καποτε ειχα facebook με ειχαν τρελανει οι μαθητες σε αιτηματα φιλιας, απο τους 450 φιλους που ειχα οι 400 ηταν μαθητες-τριες.
μαλιστα μερικοι ανεβαζαν και φωτο που ημασταν μαζι σε εκδρομες κλπ.
2 ειχαν βαλει φωτο προφιλ φωτογραφια που ειχαμε οι 3 μας πανω σε καραβι να κανουμε χαβαλε.
ελεος.
Δεν ειναι αναρμοστο να εισαι καθηγητης και να εχεις φιλους τους μαθητες σου στο facebook?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Σημερα παιζαμε με την εφαρμογη οικογενιακος στο εξοχικο και λεει ο 76χρονος πατερας μου οταν ηρθε η σειρα του....τωρα θα δειξει σκελετο; παγωσα γμτ.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.063
Like
2.843
Πόντοι
506
Aλλος ενας ιος μεταμφιεσμενος σε εφαρμογή που αυτη τη φορα στοχεύει στο φωτογραφικο υλικο του κινητου σας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν ειναι αναρμοστο να εισαι καθηγητης και να εχεις φιλους τους μαθητες σου στο facebook?
αυτο το εμαθα χρονια αφου σταματησα να εχω facebook. δυστυχως οι περισσοτεροι ουτε το ξερουν ουτε τους περναει απο το μυαλο, μια πρωην μαλιστα ελεγε "ε δεν μπορω να μη κανω φιλους τα παιδια μου (μαθητες) αφου μου κανουν προταση, δεν ειναι σωστο" ενω ακριβως αυτο ειναι το σωστο, να μην δηλωνεις φιλος με καποιον που εξεταζεις. καπου ακουσα οτι ειναι και παρανομο τυπικα, δηλαδη κανονικα απαγορευεται αλλα δεν το ξερουν οι πιο πολλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom