Νέα

Εδω δεν υπαρχει κριση !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maldi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
χαχαχα ο Κορονάκης ανήκειπλέον στ hall of fame του bou είναι μικρός θεούλης, έτσι μ ρχεται να γίνω πουτάνα για πάρτη του  :2funny:

αυτο ενοιωσε ο πικερ και σου επιτεθηκε..οτι τον τρωει το μαυρο φιδι.. :sunglasses:
 

wolfsad

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
54
Κριτικές
16
Like
14
Πόντοι
10
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε? 
Εδω αδερφε μου θυμιζεις την παγιδα ερωτηση που λεγαμε μικροι : " το ξερει η μανα σου οτι εισαι πουστης ;; "
Αμα ειχα φραγκα θα προτιμουσα την αθηνα και τα 500 . Αμα δεν ειχα φραγκα η αθηνα κα οι πουτανες της θα μου ηταν αχρηστες γιατι δεν θα μπορουσα να πλερωσω . Μαλακια ερωτηση αριστεριστικης νοοτροπιας . Σαν να λεμε : θα προτιμουσατε να εισαστε straight αντρακλας σε ενα πλανητη που ποτε δεν θα εμφανιστουν γυναικες ή λεσβια σε εναν πλανητη που δεν υπαρχουν αντρες ; Και τα δυο προϋποθετουν οτι δεν θα γαμουσες ποτε ξανα οπως τωρα . Αρα παισε το αυγο και κουρεφτο .
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Καλος κι ο koronakis δε λεω, ο Picker ομως ειναι πλεον κλασσικος  :rockon:
 

wolfsad

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
54
Κριτικές
16
Like
14
Πόντοι
10
το ξέρω ότι έχουμε κοινά σημεία

αλλά το συναίσθημα μου, είναι πιο "ακριβό" , για να το χαραμίσω φτηνά , σε χιλιοχυμένα σκεύη ηδονής
το ίδιο φυσικά ισχύει και με άλλες γυναίκες που γνώριζα κατα καιρούς, που είχαν περισότερο αυτοσεβασμό

αλλά το ξέρω ότι θα βρεθεί κάποια κάποτε που θα με στείλει αδιάβαστο και θα μου κόψει τον περιττό αέρα
Αδερφε ολες χιλιοχυμενες ειναι , ακομη και οι παρθενες . Απλα οπως ελεγε και ο πατερας μου αμα ταϊσεις ενα αδεσποτο σκυλι εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να σου κουνησει την ουρα απο ενα καλοθρεμμενο σκυλι του κωλονακιου .
 

Επισκέπτης
Αδερφε ολες χιλιοχυμενες ειναι , ακομη και οι παρθενες . Απλα οπως ελεγε και ο πατερας μου αμα ταϊσεις ενα αδεσποτο σκυλι εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να σου κουνησει την ουρα απο ενα καλοθρεμμενο σκυλι του κωλονακιου .

Βασικά αυτό που λέει για τις "χιλιοχυμένες" είναι και κυριολεκτικά μαλακία. Αν μια πουτάνα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό κτλ. μπορεί στην κυριολεξία να είναι πολύ λιγότερο "χυμένη" από μια γκόμενα εκτός μπουρδέλου που γαμιέται ακάποτα.  :cheesy:
 

shrodinger

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά αυτό που λέει για τις "χιλιοχυμένες" είναι και κυριολεκτικά μαλακία. Αν μια πουτάνα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό κτλ. μπορεί στην κυριολεξία να είναι πολύ λιγότερο "χυμένη" από μια γκόμενα εκτός μπουρδέλου που γαμιέται ακάποτα.  :cheesy:


:headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Σιγά μην υπάρχει κρίση... κλέβεις σκοτώνεις βιάζεις μιά χαρά περνάς.
Και βγαίνεις σύντομα και κάνεις πάλι τα ίδια. Τι να κάνει το βραχιόλι. Ότι χαλάς φτιάχνεις και ότι φτιάχνεις χαλάς.
Πολυ μαλκάκας ο Δενδιάς... σαν να σου λέει μπές φυλακή.
 

Επισκέπτης
Σιγά μην υπάρχει κρίση... κλέβεις σκοτώνεις βιάζεις μιά χαρά περνάς.
Και βγαίνεις σύντομα και κάνεις πάλι τα ίδια. Τι να κάνει το βραχιόλι. Ότι χαλάς φτιάχνεις και ότι φτιάχνεις χαλάς.
Πολυ μαλκάκας ο Δενδιάς... σαν να σου λέει μπές φυλακή.

ακριβως. και οι καλομαθυμενες,απαξιωμενες ελλεηνιδες για να εχουνε τα λουσα τους και τα λευτα τους θα πηγαιναν ακομα και με φωνια η και με πεδεραστη αν τους εξασφαλιζε οικονομικη ανεση και λουσα με night clubs και σπιτααρονες.
 

Επισκέπτης
ακριβως. και οι καλομαθυμενες,απαξιωμενες ελλεηνιδες για να εχουνε τα λουσα τους και τα λευτα τους θα πηγαιναν ακομα και με φωνια η και με πεδεραστη αν τους εξασφαλιζε οικονομικη ανεση και λουσα με night clubs και σπιτααρονες.

Έτσι είναι αυτά.... δεν έχουμε δημοκρατία ούτε χούντα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605

Επισκέπτης
Έτσι είναι αυτά.... δεν έχουμε δημοκρατία ούτε χούντα.

Ετσι ειναι συναγωνιστη.. εγω πρωτιμω μια χουντα οσο αναφορα την χειρογωγιση των γυναικων. δηλαδη κατι χωρες που ειναι με την απειλη του ξυλου με την απειλη οξυ στο πρωσοπο και την απειλη του κοψιμου κλειτοριδες ειναι σουζα! ουτε night clubs ουτε λουσα και χρυσα και λευτα. αλλα εδω το προβλημα ξεκιναει απο την πουτανα την μανα που εχει δασκαλεψει την κορη της να τρωει και απο της 3 τρυπες της οτι δεν κανανε αυτες η γενια του πολυτεχνιου να το κανουνε η γενια του facebook.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom