Νέα

Εδω δεν υπαρχει κριση !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maldi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ενα bravo στα παληκαρια που σε αυτους τους δυσκολους καιρους απο οικονομικη αποψη,καταφερνουν να γραφουν κατα μεσο ορο καθε μερα και απο μια κριτικη ,απλα respect  :birdman:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
το εχουμε ξαναπει ολοι καπου τα ακουμπαμε
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
@μαντπιλ
δε μου λες ρε τσιφτη..
να παω να γαμησω μια μαυρουλα που θέλω η θα ζηλεψεις κ παλι?
τσου ρε κομπλεξακι..
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
ενα bravo στα παληκαρια που σε αυτους τους δυσκολους καιρους απο οικονομικη αποψη,καταφερνουν να γραφουν κατα μεσο ορο καθε μερα και απο μια κριτικη ,απλα respect  :birdman:
Το γαμήσι ανήκει στις ανθρώπινες ανάγκες, δεν κόβεται εύκολα  :birdman:.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ενα bravo στα παληκαρια που σε αυτους τους δυσκολους καιρους απο οικονομικη αποψη,καταφερνουν να γραφουν κατα μεσο ορο καθε μερα και απο μια κριτικη ,απλα respect  :birdman:
τυπε δεν πρεπει να μας κοψουν και το γαμησι
ολοι στον αγωνα :rockon:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
στην τουρκια μεσα στην ΚΩΝ/ΠΟΛΗ υπαρχει κρατικο μπουρδελο!

τοσα κρατικα εγκατελειμενα κτηρια υπαρχουν ας κανουν καποια απο αυτα μπουρδελα... ειναι που ειναι ολες οι υπηρεσιες μπουρδελα τουλαχιστον να γαμαμε τζαμμπα  :cum:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε?  
 
OP
OP
maldi

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Φυσικα και δεν πρεπει να μας κοψει κανεις το γαμισι και δεν ζηλευω καθολου γιατι κανω και εγω τις καταθεσεις μου  :rockon: :rockon: .
οτι εγραψα το εγραψα για τις μουφα κριτικες που για να τις γραφουν μερικοι και με τετοια συχνοτητα που θα πρεπει να βγαινουν απο το ενα μπου να γραφουν κριτικη και αμεσως να μπαινουν στο επομενο  :2funny: :2funny:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε?  
Το πρώτο, θα έβρισκα τρόπο να βρω κάποια με τέτοιο μισθό, εν ανάγκη εισαγωγή  :P, στην δεύτερη περίπτωση δύσκολα τα πράγματα.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε?  


Υπομονη 6 μηνες το πολυ με dvd πορνο και μετα παραιτηση αλλα επειδη ειμαστε στην Ελλαδα
θα εψαχνα για καμια τραμπα καποιο βραδυ και ισως αφου μπορουσα να βρω την ακρη καθομουν εκει! :grin:


Edit: Με τα 500 απο που να εκοβα για να παω;με τα 2.500 πως θα μπορουσα να παω;

:2funny: :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε?  

Εξαρτάται rigo το πόσο καιρό θα ήσουν υποχρεωμένος να μείνεις εκεί.

Πάντως Aθήνα μόνο με 500 € το μήνα είναι πίκρα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυσικα και δεν πρεπει να μας κοψει κανεις το γαμισι και δεν ζηλευω καθολου γιατι κανω και εγω τις καταθεσεις μου  :rockon: :rockon: .
οτι εγραψα το εγραψα για τις μουφα κριτικες που για να τις γραφουν μερικοι και με τετοια συχνοτητα που θα πρεπει να βγαινουν απο το ενα μπου να γραφουν κριτικη και αμεσως να μπαινουν στο επομενο  :2funny: :2funny:
Υπάρχουν και ψεύτες,αλλά ειδικά στα μπουρδέλα δεν νομίζω...............
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
παίχτες θέλω να σας κάνω ένα ερώτημα :

αν σας έδιναν μια δουλειά σ'ένα απομονωμένο χωριό πολύ μακριά απο Αθήνα ,στο οποίο θα έπρεπε να είστε apico 24/7
με 2500ευρώ το μήνα , αλλά με ίχνος μπουρδέλου ή άλλου θηλυκού homo sapiens

και μια δουλειά στην Αθήνα με 500ευρώ το μήνα και όλες τις πορνικές-εκφάνσεις της ανθρώπινης δραστηριότητας στο πιάτο σας

ποιό απ'τα δύο θα διαλέγατε? 

Είναι απλό. Θα διάλεγα τη δουλειά των 2500 Ευρώ. Το ότι δεν θα υπήρχε στο μέρος που θα δούλευα ίχνος μπουρδέλου κλπ, δεν το θεωρώ πρόβλημα γιατί με τα λεφτά που θα έπαιρνα θα μπορούσα να καλώ όποτε ήθελα το city tour της αρεσκείας μου.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Το πρώτο, θα έβρισκα τρόπο να βρω κάποια με τέτοιο μισθό, εν ανάγκη εισαγωγή  :P, στην δεύτερη περίπτωση δύσκολα τα πράγματα.
500 για ξόδεμα εννοούσα


Υπομονη 6 μηνες το πολυ με dvd πορνο και μετα παραιτηση αλλα επειδη ειμαστε στην Ελλαδα
θα εψαχνα για καμια τραμπα καποιο βραδυ και ισως αφου μπορουσα να βρω την ακρη καθομουν εκει! :grin:
Edit: Με τα 500 απο που να εκοβα για να παω;με τα 2.500 πως θα μπορουσα να παω;

:2funny: :2funny:
σωστό αυτό  ;)


Εξαρτάται rigo το πόσο καιρό θα ήσουν υποχρεωμένος να μείνεις εκεί.

Πάντως Aθήνα μόνο με 500 € το μήνα είναι πίκρα.
ας πούμε 1 χρόνο είσαι υποχρεωμένος


Είναι απλό. Θα διάλεγα τη δουλειά των 2500 Ευρώ. Το ότι δεν θα υπήρχε στο μέρος που θα δούλευα ίχνος μπουρδέλου κλπ, δεν το θεωρώ πρόβλημα γιατί με τα λεφτά που θα έπαιρνα θα μπορούσα να καλώ όποτε ήθελα το city tour της αρεσκείας μου.

ρε πατρίδα
αφού είπα απομονωμένο κατσαβραχοχώρι
πώς θα έρθει το ct εκεί ? με γαιδούρι ?  :2funny:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ρε πατρίδα
αφού είπα απομονωμένο κατσαβραχοχώρι
πώς θα έρθει το ct εκεί ? με γαιδούρι ?  :2funny:

Αμα πληρωνεις ολα γινονται. Το ραντεβου θα εχει και χροια long date.

Και κατι off-topic. Πώς κανεις πολλαπλες παραθεσεις;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Αμα πληρωνεις ολα γινονται. Το ραντεβου θα εχει και χροια long date.

Και κατι off-topic. Πώς κανεις πολλαπλες παραθεσεις;
προσωπικά δεν θα πλήρωνα για να  :knockinb: πέρα απ'την ελάχιστη ταρίφα (10-20ευρώ) ούτε cent παραπάνω, ακόμα και αν έπαιρνα 5 χιλιάρικα το μήνα , πόσο μάλλον για ct και δη outcall στο κατσαβραχο  :2funny:

για τις πολλαπλές παραθέσεις , sorry αλλά δεν έχω διάυγεια τώρα να σου πώ ακριβώς πως το κανα  :2funny:
θα στο πώ αύριο όμως που θα μαι σε καλύτερη φόρμα  :thumbsup: :cool2:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Γενικότερα ένα μεγάλο μπράβο σε όσους γράφουν τις εμπειρίες τους είτε πρόκειται για πολλές είτε λίγες...Προσωπικά οι εμπειρίες μου από τον αγοραίο έρωτα είναι λίγες αλλά όποτε έχω πάει τις έχω καταγράψει!!Όπως με έχουν βοηθήσει πολλές αρκετές από εδώ μέσα άλλο τόσο θέλω να βοηθάω και γω στην αλληλοενημέρωση...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ένα χρόνο παλεύεται.
λές ε ?

προσωπικά δύσκολα θα πάλευα όχι χρόνο αλλά max 3ημερο αγαμίας

υγ: περίμενα άλλες απαντήσεις πάντως
νόμιζα ότι τα μέλη εδώ, αγαπάνε το αιδοίο πολύ περισσότερο απο το χαρτί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom