Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μαλάκα Πόλντο δεν σου έχω πει να μην πετάγεσαι όταν συζητάμε για μουνιά;
fuckyou-051.gif

Στο μουνί δεν θα βρεις πιο ειδικό απο εμένα! :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Και γω,τα άτιμα αναρωτιέμαι γιατί δεν μου κάθονται. :rolleyes:
Εγω πιστευω οτι εισαι τζεντλεμαν
Ομωs....................που τουs υποδεικνυειs να κατσουν??..Στο παγκακι η στο καθισμα τηs Mercedes??......Εχει διαφορα  ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε

Μηχαλακη, ηρεμησε.
Καποια θα βρεις κι εσυ παιδι μου!  :-*
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ρε  Ρέπα μηπως είσαι πούστης?
Το εχεις σκεφτει?
:think:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
καταρχας να ξεκαθαρισω για μενα μπαζα θεωρουντε οσες ειναι υπερβολικα χοντρες οχι πανω απο 100 κιλα και οχι πανω απο 60 χρονων

Δηλαδη αν ειναι 80 κιλα δεν εχεις προβλημα?  :think:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Σ αυτο το καθισμα το πολυ πολυ να κατσει καμμια ....κορδελιαστρα  :grin:
Nαι αλλά μπορεί να με αγαπήσει ρε.
Είμαι καλό παιδί
Λεφτά δεν έχω.
Δουλειά δεν έχω
Ειμαι κοντός
.
.
.
.
.
Είμαι όμως καλό παιδί. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Thahypsw

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας σε ολους, δεν εχω πολλη εμπειρια απο σεξ αλλα σχετικα μ αυτο που ειπε ο φιλος να ερθει μια γκομενα κ να σου πει στο αυτι "να γλυψει η γλωσα μου τον πιτσο σου" εχω να πω: προχθες βραδυ σε ενα καφε μια φιλη μου μου το ψιθυρισε αλλα μαλλον ηταν μεθυσμενη γιατι ειπε" ΘΕς ΝΑ μου τον γλυψεις?".
Απ οσο ξερω ειναι γυναικα αλλα μπερδευτηκα πηγα σπιτι και τον επαιξα με γιου πορν
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Nαι αλλά μπορεί να με αγαπήσει ρε...........Κι εκεινη το ιδιο γιατι....
Είμαι καλό παιδί............Καθε απογευμα ειναι στον εσπερινο
Λεφτά δεν έχω...............Σαματιs εχει αυτη???Αλλα στην ανεμοβροχια....
Δουλειά δεν έχω.............Απ το επιδομα του ΟΑΕΔ ζει κι αυτη
Ειμαι κοντός................Ειναι αβυζη στραβοκανα   αλλα.......
.
.
.
.
.
Είσαστε όμως καλα παιδια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:grin: :grin: :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
καταρχας να ξεκαθαρισω για μενα μπαζα θεωρουντε οσες ειναι υπερβολικα χοντρες οχι πανω απο 100 κιλα και οχι πανω απο 60 χρονων

Ξερω μια τυπισσα η οποια ειναι 99 κιλα και πλησιαζει τα 60 ετη.
Θελεις να σου κανω κατασταση?  :sunglasses:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εγω εχω προβλημα με τα ασχημα μουνια :tooth:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
γεια σας σε ολους, δεν εχω πολλη εμπειρια απο σεξ αλλα σχετικα μ αυτο που ειπε ο φιλος να ερθει μια γκομενα κ να σου πει στο αυτι "να γλυψει η γλωσα μου τον πιτσο σου" εχω να πω: προχθες βραδυ σε ενα καφε μια φιλη μου μου το ψιθυρισε αλλα μαλλον ηταν μεθυσμενη γιατι ειπε" ΘΕς ΝΑ μου τον γλυψεις?".
Απ οσο ξερω ειναι γυναικα αλλα μπερδευτηκα πηγα σπιτι και τον επαιξα με γιου πορν

ευγε νεε μου θα γινεις ασσος στο παιξιμο αααααχαχαχαχαχαχαχχαα

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
ας πουμε ναι. Οποτε αι αλλοδαπαι που σου καθονται ευκολα ειναι τιγκα   στην ανασφαλεια;ο φιλος μας με την γειτονισσα που χαθηκε;

παντως εγω δεν πιστευω οτι τετοιες ατακες δουλευουν σε γυναικες με ανασφαλεια τεσπα δεν εχει και σημασια


 Ίσα ίσα ΕΡΙ μου.... υπό τις κατάλληλες συνθήκες... μία τέτοια γυναίκα είναι δύο φορές πιο ευάλωτη...
Φαντάσου ένα σκηνικό.... Κάποια κοπέλα χωρίζει και της ανακοινώνεται από τον σύζυγο πως από τούδε θα είναι η πρώην.....
Πέφτει κεραμίδα.... Η νοικοκυρούλα μας, που είχε τον άντρα της κύρη και αφέντη, διαπιστώνει έντρομη πως πρέπει να βγει στον κόσμο και να δουλέψει, όχι πλέον για τα λούσα της, αλλά πρωτίστως για την επιβίωσή της.

Έλα να μου πεις εσύ τώρα πως όταν παρουσιαστεί ο πρώτος γαμιάς, με το σωστό τρόπο προσέγγισης... και της σιγοψιθυρίσει στο αυτί ύστερα από το πέμπτο ποτάκι που την έχει κεράσει... την ατάκα με τη γλώσσα του στο μουνάκι της... πως δεν θα ενδωσει πιο εύκολα  και με περισσότερες πιθανότητες από την χειραφετημένη  δικηγορίνα που έχει το ίδιο ακριβώς προγραμμα το βράδυ και βρισκεται κι αυτή ακριβώς στο πέμπτο ποτάκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom