Νέα

Εχω προβλημα με μια γκομενα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Εγω την εχω κοψει οτι ειναι ελλειψακι.
Απλα βρηκε εσενα φακερε ο οποιος διατίθεται να την πηδηξεις και βγαζει τωρα ολα τα κομπλεξ της.
Το θεμα ειναι να μην σου παρει τον αερα.
Αντι να στο παιζει αυτη δυσκολη οτι θελει πουτσαρα για να γαμηθει εσυ χτυπα την εκει που ποναει,οτι εσυ θες μια αδυνατη με μοντελε σωμα.
Οτανς σου λεει αυτη οτι θελει πουτσαρα ετσι θα τις λες και εσυ.
Στα σοβαρα παντως μην τη παρεις.
Συμβουλή βιασου να την πηδηξεις,αν παλι σου λεει μα και μου πιστολι,αν σου κατσει πηδα την και μετα καντην μ ελαφρα.
Αν δεις οτι η γκομενα σε κυνηγαει κλπ βαλτην στη θεση της και σε καλουπι,η της παιρνεις τον αερα και συνεχιζεις η στον παιρνει και την εχεις πατησει.
Παντως μην μασας για το μέγεθος κλπ κομπλεξακι ειναι και ελλειψακι.
Πηδημα σαν πουτανα και πιστολι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.880
Like
23.227
Πόντοι
6.056
τυπε αστην να παει να γαμηθει και να φαει

στο πουτσο σου τι σκεφτεται/τι εννοει/τι θελει/τι ψαχνει/τι κομπλεξ βγαζει
ουτε να το ψαξεις δεν θα βρεις ακρη ειναι πρηξοπουτσω τελος

απο την στιγμη που σου χαλαει τη διαθεση πουλο

ειναι και χοντρη...
tenor.gif
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.914
Πόντοι
3.556
τυπε νηματοθετη πηγαιντε ραντεβου σε ενα ωραιο ζαχαροπλαστειο. φορτωσε παστες, τουρτες κλπ.
πανε την σπιτι σου και καλα για να κουβεντιασετε σαν τις κουμπάρες :gay:

σε μια στιγμη που δεν θα κοιταει, πετα εξω το τυρογαριδακι και βουτα το στην τουρτα.

μετα λοκαρε το στο στομα της χοντρης:pipa2:

αν και παλι αντισταθει δεν κανει για σενα τυπε:confused::confused::confused:
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
Δεν αξίζει να χάνεις το χρόνο σου. Να έλεγες ότι είναι κορμάρα να σου πω προχώρα. Μη σκαλώνεις απλά επειδή σου είπε όχι.
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
τυπε νηματοθετη πηγαιντε ραντεβου σε ενα ωραιο ζαχαροπλαστειο. φορτωσε παστες, τουρτες κλπ.
πανε την σπιτι σου και καλα για να κουβεντιασετε σαν τις κουμπάρες :gay:

σε μια στιγμη που δεν θα κοιταει, πετα εξω το τυρογαριδακι και βουτα το στην τουρτα.

μετα λοκαρε το στο στομα της χοντρης:pipa2:

αν και παλι αντισταθει δεν κανει για σενα τυπε:confused::confused::confused:

Όπως ακριβώς κάνει η αρσενική αράχνη στη μαύρη χήρα. Της πηγαίνει φαγητό για να την ξελογιάσει. Δεν έχει όμως καλή κατάληξη. Στο τέλος τον τρώει κι αυτόν.
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Το θέμα δεν είναι αν είναι χοντρή ή όχι κατά την γνώμη μου, σε καθέναν αρέσει κάτι διαφορετικό. Μια γυναίκα όμως που σου φέρνει αυτή την δικαιολογία για να μην σου κάτσει είναι (εκτός από αγενής και προσβλητική) ανισόρροπη. Δίνε της καμιά πίπα να αδειάζεις και κοίτα για καμιά πιό νορμάλ γυναίκα, μην επενδύεις παραπάνω χρόνο.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.275
Like
4.936
Πόντοι
456
Γιατί το λέει ρωτάς. Γιατί σε βρήκε ηλίθιο και σε μανιπουλάρει σαν χαζογκομενίτσα. Η τακτική είναι η γνωστή "προβάλω τις ατέλειες του άλλου για να κρύψω τις δικές μου και να βγω απο πάνω". Ήτοι σου δείχνει το δέντρο για να μην κοιτάς το δάσος. Το κάνουν πάγια όλοι οι κομπλεξικοί. Έχω κι ένα γνωστό που κάνει το ίδιο με τις γυναίκες αντεστραμμένο. Επειδή έχει τυρογαριδάκι και κομπλεξάρεται την πέφτει μόνιμα σε θείτσες και πάνω στο ψήσιμο τους περνάει το μήνυμα πόσο πολύ τρελαίνεται για πιπίνια. Αποτελεσμα οι θείτσες καταπίνουν το αγκίστρι και ψαρώνουν και αρχίζουν να τον βλέπουν σαν θεό που θα είναι μεγάλο επιτευγμα αν καταφερουν να τις πηδήξει. Κάτι αντίστοιχο κάνει κι αυτή μαζί σου. Το ξέρει οτι είναι μπάζο αλλά θέλει να βάλει σε μειονεκτική θέση εσένα. Εννοείται οτι μπορείς να την πηδήξεις όποτε θες είναι de facto πανεύκολη. Αλλά θα νιώθεις κόμπλεξ όσο την πηδας που είναι αρρωστημένο όπως κι αν το δεις. Τόσο απελπισμένος να γαμήσεις είσαι ή με τόσο χαμηλή αυτοεκτίμηση ; Το πρώτο λύνεται με 20 ευρώ , το δεύτερο θέλει ψυχολόγο
 

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Η τακτική είναι η γνωστή "προβάλω τις ατέλειες του άλλου για να κρύψω τις δικές μου και να βγω απο πάνω".
οπως γραφτηκε και απο πανω


Ακριβως αυτο θα εγραφα, προσπαθει να ερθει σε μεγαλυτερη αξια απο εσενα. οτι θα σου κανει χαρη να σου κατσει.
Για να εισαι ξεκαθαρος εγω θα ελεγα για τα παιχνιδια που παιζει! Μη μασας!! :sunglasses:
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Τωρα με την καραντινα πηραν αερα κι οι χοντρες κι οι ασχημες.
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Η τακτική είναι η γνωστή "προβάλω τις ατέλειες του άλλου για να κρύψω τις δικές μου και να βγω απο πάνω".
οπως γραφτηκε και απο πανω


Ακριβως αυτο θα εγραφα, προσπαθει να ερθει σε μεγαλυτερη αξια απο εσενα. οτι θα σου κανει χαρη να σου κατσει.
Για να εισαι ξεκαθαρος εγω θα ελεγα για τα παιχνιδια που παιζει! Μη μασας!! :sunglasses:

Οι γυναικες παντα ετσι το εβλεπαν το σεξ λες κι εμεις μονο το θελουμε κι αυτες οχι.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.082
Πόντοι
456
Προτεινέ της διακοπές στη Γκάμπια, νοικιασέ της 5-6 μαύρους να ευχαριστηθεί κι εσύ κοίτα πως την πηδάνε.

Στα σοβαρά τώρα, νομίζω ότι έχει καταλάβει ότι είσαι απελπισμένος και θα βγάλει τα κόμπλεξ πάνω σου. Εσύ δεν μπορείς ακόμα να το καταλάβεις αυτό γιατί είσαι τσιμπημένος. Αν ένιωθε κι αυτή κάτι για σένα δεν θα κοίταγε το μήκος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
[quote author=Fuckeros link= ]
Τι καπνό λέτε να φουμαρει?
Να το συνεχίσω και όπου βγεί η πιστόλι?
Γιατί τέτοιο κόλλημα με το μέγεθος?
Δεν τρολαρει το λεει σοβαρά.
[/quote]

Εχει τατουαζ και πιρσινγκ? Μενει σε περιοχη κοντα στο κεντρο και οχι σε πιο high class περιοχες? Αν η απαντηση ειναι ναι, και οντας χοντρη οπως λες, εχει υψηλη πιθανοτητα να γαμιοταν με μαυρους και εμμεσα παει να σου δικαιολογησει τις προηγουμενες επιλογες της.

Απο κει και περα εσυ σταματα να επικοινωνεις μαζι της, αν σε ρωτησει τι εγινε και εκοψες πες της δεν εχει μελλον γιατι δε σου κανω και τελος - το οποιο φυσικα ισχυει γιατι εχει οριοθετησει τη σχεση σας. Αυτη μετα ως κλασικη γυναικα, που ειναι ταυτοχρονα και attention whore, θα της λειπει η προσοχη που της εδινες και μετα θα προσπαθει να ξανακερδισει εσενα για να κερδισει εμμεσως τη προσοχη που της εδειχνες. Ολα αυτα βεβαια στη θεωρια γιατι μπορει να εχει 2-3 παρατρεχαμενους και να μη καιγεται.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Κε σαβουρογαμη θελεις να σου λυσουμε την απορια γιατι η χοντρη θελει μεγαλη πουτσα.
Γιατι κατι σαν και σενα ασχολουνται μαζι της.Αν ειχε φαει τα κλασιματα της και δεν εβλεπε καβλι ουτε στον υπνο της θα βολευοταν με οτιδηποτε.:idiot:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πες της φίλε το εξής πολύ απλό

"Να ξέρεις σε καταλαβαίνω πως δεν ενθουσιάζεσαι με τον πούτσο μου που δεν είναι πολύ μεγάλος.Είσαι παχύσαρκη και για να μπορέσεις να νοιώσεις κάτι μέσα από τα λίπη σου θα πρέπει όντως να την έχω 20 συν πόντους.."

Να δούμε τι θα πει το αγενές κήτος...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Και για να δεις ποσο κομπλεξικες ειναι οι γκομενες καποτε γαμουσα μια παντρεμενη με ενα τυπο που ηταν μια χαρα παληκαρι.

Η κομπλεξικια πηγε και του ειπε οτι τον κερατωνει και πρωτον με εξεθεσε η καριολα
Και δευτερον του ειπε οτι την ειχα μεγαλυτερη απο αυτον

Το αποτελεσμα ηταν να ερθει να με βρει ο τυπος να παιξουμε μπουνιες(προφανως οχι μονο για το σχολιο για το μεγεθος,αλλα λογω φουντωσης του εγωισμου απο ολα μαζι)

Και να βρεθω να κανω ραμματα πανω απο το φρυδι για μια καριολα.

Χειρισου τη εσυ την καριολα το αγενες κητος.Μη της αφησεις αυτηνης το πανω χερι
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Στο επόμενο σχόλιο πέτα τον έξω και πες της είναι γλυφιτζούρι κι όχι δικανο γι αγριογουρουνα.
 

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Τύπε, αν είσαι από τους τύπους που τους αρέσει ο εξευτελισμός κτλ έπιασες το λόττο με την κουράδα.

Αν είσαι απελπισμένος να τον χώσεις κάπου, κάνε την καρδιά σου πέτρα.

Αλλά ό,τι μα ό,τι και αν κάνεις, σε καμία περίπτωση μην κάνεις την χοντρή να νιώσει και υπεργκόμενα και έχουμε +1 κλασική ελλεηνίδα (αν και κάτι μου λέει ότι είναι πολύ αργά γι αυτό).

Χρόνια πολλά, καλά γαμήσια
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.560
Κριτικές
12
Like
6.395
Πόντοι
2.646
Τυπε στα παπάρια σου το σκουπίδι. Πέταξε της τον στη μάπα την επόμενη φορά που θα την δεις και πες της, σκουπίδι, αυτόν έχω.Καντον ότι θες για τελευταία φορά γιατί δε θα με ξαναδείς.Επειδή δε θα σε πιστέψει ότι δεν θα ξαναπάς γιατί προφανώς και είσαι καληνυχτας, πιθανολογώ ότι θα γαμηθεί.Απλά μετά όντως μην ξαναπάς.
 

reabar

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
157
Πόντοι
1
Φίλε αν η χοντρούλα είναι νοστιμούλα και την γουστάρεις, ακόμα και αν αυτή γουστάρει τα μεγάλα καυλιά σου έχω τη λύση.Τράβα πάρε ένα μεγάλο δονητή και γάμα τη ταυτοχρόνως με το μικρό σου πέος και με τον δονητή.Τέτοια ηδονή δεν θα έχει ξαναζήσει η παχουλούλα στη ζωή της!Θα χύνει ασταμάτητα!
 

Συνημμένα

  • dildo and cock together.jpg
    dildo and cock together.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 59

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Η κοπελα εχει κολλημα με τα μεγαλα,αυτο το κόλλημα θελω να μου εξηγήσεται.
Εγω μια χαρα ειμαι στο μεσο ορο.
Απλα γιατι συνεχεια σε συζητησεις λεει ολο αυτο?
Η ψυχοσυνθεση αυτης της γκομενας τι παιζει?
Αν εχει εμπειρια και γκομενους γιατι δεν βρισκει εναν με 20 ποντους και να στεριωσει??
Μηπως ειναι απειρη και εχει μεινει στις τσόντες?
Οι εμπειρες πιστευω δεν κολλανε σε τετοια.

Ρε τυπε τα πραγματα ειναι απλα και υπαρχει απαντηση σε ολες σου τις αποριες.

Καταρχην οπως εσυ και ο καθενας μας εχουμε ενα κολλημα απεναντι στο γυναικειο φυλο ετσι εχουν και αυτες. Και οπως και εμεις γουσταραμε μοντελα και δεν κοιταζουμε που ειμαστε σαν τραχαναδες ετσι και αυτες γουσταρουν κοιλιακους και ειναι πατσαβουρες.

Δευτερον ειναι αγενης και σκατοψυχη, στο αναφερουν κι'αλλοι.

Τριτον η ψυχοσυνθεση της ειναι μια χαρα. Γουσταρει τεραστιες πουτσες. Ο χαρακτηρας της ειναι κακος, ειναι αγενης.

Τεταρτον. Εχει δεν εχει εμπειρια, απο τσοντες ή οχι, γουσταρει τεραστιες πουτσες. Γιατι δεν τις βρισκει? Γιατι ρε φιλε εσυ και ο καθενας μας βρισκουμε παντα αυτο που θελουμε? Απλα δεν θα πουμε σε καμια κοπελα και εφοσσον εχουμε τα μυαλα στο κεφαλι και τροπους φυσικα οτι "δεν σε βλεπω ερωτικα γιατι δεν εχεις μεγαλα βυζια". Δεν μας καθεται οποια θελουμε, π/χ εσενα δεν σου καθεται η χοντρουλα, στην χοντρουλα δεν καθονται τα 20ποντα+ .

Πεμπτον. Απο μικροι πριν τραβηξουμε την πρωτη μας μαλακια, ονειρευομασταν να βρουμε μια γυναικα ξανθια γαλανοματα 2 μετρα το ωραιοτερο μουνι του κοσμου. Ειχαμε εμπειριες απο ασχημες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom