Νέα

Εχω προβλημα με μια γκομενα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Φτιάχνω αυτό το θέμα για να ακούσω ιδέες απο έμπειρους τύπους του σαιτ.
Εδώ και κάνα μήνα ψήνω ένα γκομενακι 28 ετων.
Εμφάνιση πρόσωπο 7 στα 10 και σώμα αρκετά χοντρή
Ενώ όλα καλά μιλάμε βγαίνουμε δεν έχουμε πηδηθει γιατί την εχω δει 3 φορές από κοντά έχει κόλλημα με τον μεγάλο πουτσο.
Εγω κανονικός στο μεσο όρο αλλά η γκόμενα κοιτάει πολύ το μέγεθος.
Για τον δικό μου δεν ενθουσιαζεται και πολυ γιατι θέλει μεγαλο τον ειχε πάρει τσιμπουκι μια φορά.
Σχέσεις έλεγε οτι είχε αλλα εγω δεν το πιστεύω γτ είναι χοντρή.
Τι καπνό λέτε να φουμαρει?
Να το συνεχίσω και όπου βγεί η πιστόλι?
Γιατί τέτοιο κόλλημα με το μέγεθος?
Δεν τρολαρει το λεει σοβαρά.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.434
Πόντοι
3.296
Προφανώς σου αρέσει η χοντρή;

Λες κάπου ότι θεωρείς πως δε θα χει κάνει σχέσεις γιατί είναι χοντρή.
Άρα αναγνωρίζεις το disadvantage της.
Ωστόσο εσύ επιμένεις.
Γιατί;
Αν θες εξήγησε
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.139
Like
3.336
Πόντοι
1.706
Όσο δεν έχεις κάτι άλλο, συνέχισέ το κι όπου βγει, υπό την προυπόθεση ότι δεν σου τρώει χρόνο που θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις για να βρεις κάτι καλύτερο. Δηλ. άσε την να υπάρχει όσο δεν γίνεται εμπόδιο σε κάτι άλλο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Χοντρή=μπάζο.

Μπάζο που σε απορρίπτει κι όλας, επειδή είσαι μικροτσούτσουνος ;;;

ή είναι μαλακισμένη ;;;

Έχει δει πιο μεγάλο πούτσο ;;;;;
Αφού λες ότι δεν έχει εμπειρίες.
Μήπως φαντάζεται πούτσο πιο μακρύ από καραμπίνα ;;;; Δεν υπάρχει πες της !

Πουτάνες γαμάς καθόλου ;;;;
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
...με το συμπάθειο...αλλά είσαι μεγάλος μαλάκας τύπε!!...

...κάθεσαι και περιμένεις την χοντρή να θελήσει πήδο...την ώρα που αυτή από τόσο νωρίς σε μειώνει κατάφατσα...και σου λέει ότι είσαι μικρός για αυτήν!!!...

...γάμα τα!!...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.466
Κριτικές
62
Like
41.195
Πόντοι
8.530
Αν δεν δε εμπνεει σιχτιρισε την και ριξε διχτυα αλλου.Αν ειναι χοντρη ισως να ειναι κομπλεξικη και με τον καιρο αυτο το κομπλεξ περασει και σε εσενα...αφου βλεπεις οτι ρεταρει...φυγε πρωτος!Δεν σημαινει οτι ακομα και παρθενα να ειναι θα περασεις πιο καλα μαζι της...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.512
Κριτικές
8
Like
11.456
Πόντοι
3.786
Σε περίπτωση που δεν τρολάρεις: Η χοντρή που έχει απαιτήσεις σημαίνει ότι έχει και επιλογές. Αλλιώς θα έλεγε πούτσα να ναι κι οτι να ναι. Άρα έχει εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσο φαντάζεσαι και μάλλον είναι εύκολη.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Αυτοπεποίθηση στο πάτωμα....


Πιστόλι(χεσ’τηνα,όχι αληθινό πιστόλι μην παρεξηγηθούμε) στην φακλάνα και άλλαξε την ζωή σου!


Γίνε χειμερινός κολυμβητής,κάνε κάτι,βγάλε λεφτά για να γίνεις ξαφνικά αγαπητός,αλλά προχώρα μπροστά
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Θέμα με το σώμα της έχει και θα σε τρελάνει, ώσπου και αν τα καταφέρεις να γαμήσεις. Aν πραγματικά είχε κόλλημα με το μεγάλο μέγεθος δε θα στον σάλιωνε. Μόλις τον έβλεπε εκτός προδιαγραφών θα στραβομουτσούνιαζε και θα σε παράταγε ξεκούμπωτο με τη μαλαπέρδα κρεμασμένη. Εκτός αν πιστεύεις ότι έκανε ψυχικό. Έμεινε αυτή αγάμητη και τσιμπούκωσε εσένα, έτσι για το καλό, επειδή βγήκατε και τρεις φορές. Αφησέ την να φύγει ή μάλλον σήκω φύγε εσύ, γιατί έτσι όπως μας τα γράφεις ψιλοτσιμπημένος είσαι και δε μπορείς να το διαχειριστείς.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Monselas.jpg




 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Η χοντρή λογικά θέλει μεγάλο πούτσο.
Για να περάσει η πούτσα τα πατσοκοίλια και να φτάσει μουνί πρέπει να διαπεράσει τουλάχιστον 10 πόντους λίπους.
Οπότε όσο την έχεις -10 πάει με τις χοντρές
Αν δεν την έχεις πάνω από 20 κάντη με ελαφρά και βρες μία στα κυβικά σου.
Αλλιώς θα γαμάς λίπος και όχι μουνί.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
63
Like
7.555
Πόντοι
4.766
Όπως θα έλεγε ο Ψάλτης...τι να το κάνει το δικό σου το εργαλείο αυτή θέλει τον λευκό πύργο... Επιβεβαίωση μας δίνεις τώρα...
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
1. Λες "εχω προβλημα με μια γκομενα". Αυτη που περιεγραψες ΔΕΝ ειναι γκομενα

2. Δεν γουσταρει που τον εχεις οσο ειναι ο μεσος ορος. Που το ξερει, τον εχει δει; Την εχεις δει 3 φορες και δεν την εχεις γαμησει ειπες. Της εδωσες καμια πιπα/μαλακια ή απλα της περιεγραψες ποσο τον εχεις;

3. Ποσο τον εχεις ακριβως γιατι υπαρχει η εσφαλμενη εντυπωση πως ο μεσος ορος ειναι 12-13 εκ. Αυτος ειναι μικρος

4. Γουσταρεις χοντρουλες; Εισαι απο αυτους;

5. Ανεβασε μας το ινσταγκραμ της και μια φωτο της μικρης τσουτσουνας σου να σου πουμε αν εχεις ελπιδες
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Η κοπελα εχει κολλημα με τα μεγαλα,αυτο το κόλλημα θελω να μου εξηγήσεται.
Εγω μια χαρα ειμαι στο μεσο ορο.
Απλα γιατι συνεχεια σε συζητησεις λεει ολο αυτο?
Η ψυχοσυνθεση αυτης της γκομενας τι παιζει?
Αν εχει εμπειρια και γκομενους γιατι δεν βρισκει εναν με 20 ποντους και να στεριωσει??
Μηπως ειναι απειρη και εχει μεινει στις τσόντες?
Οι εμπειρες πιστευω δεν κολλανε σε τετοια.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ωραίο θέμα Κυριακής.

Θα μοιραστώ μια ιστορία γνωστού μου που θα ακουστεί απίστευτη.

είχαμε μια κοντή και άσχημη στη σχολή. Από αυτές που δεν τις πλησιάζει κανένας. Ε τελικά ένας τύπος την πλησίασε γιατί δε του καθόταν καμία. Του είπε ότι την έχει μικρή. Αυτό μαθεύτηκε ,δε ξέρω πως.

Τεσπα,Κάποια χρόνια μετά αυτός πήγε με μια από τη τότε παρέα μου (Ηρωίδα π το τόλμησε). Η οποία είπε ακριβώς το αντίθετο. Τον τύπο τον έλεγαν Μανώλη και ήταν από την Κρήτη (αν κάποιος διαβάζει την ιστορία και ήταν σε αυτή τη σχολή σίγουρα ξέρει για ποιον μιλάω είχε γίνει βούκινο)

Συμπέρασμα, μη μασάτε από ότι λένε γυναίκες που είναι τριτοτεταρτες. Κοντές ,χοντρές ,αγαμητες έχουν απίστευτα κόμπλεξ. Μπορεί να λέει μαλακιες αυτή για τις πουτσες αλλά ακόμα και αν δε λέει και ο τύπος την έχει μικρή η τυπισα είναι αγενεστατη
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Θελει μεγαλες λεει οχι κανονικες.
Γενικα ενα πουτσο θα της ριξω και πιστολι δεν αξιζει να τη παρει κανεις σοβαρα.
Εντωμεταξι ειχα σπαστει 7 μερες και δεν τις εστειλα και μου εστειλε αυτη αρα τι θελει απο μενα τον μικρομεσαιο???
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ρε τύπε

Είναι χοντρή και μίλησε υποτιμητικά για τη πουτσα σου. Αν δεν τρολαρεις (85% για μένα),αυτοσεβασμό δεν έχεις να την κλάσεις;

Γουστάρεις να είσαι ο τύπος που γαμησε μια χοντρή κομπλεξικια;
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
"...Σχέσεις έλεγε οτι είχε αλλα εγω δεν το πιστεύω γτ είναι χοντρή. ...."
Eχουν "σχεσεις" γιατι το ιντερνετ πλεον δινει την δυνατοτητα. Απλα αν ειναι κομπλεξικια εχει πεσει σε μια λούμπα , οπου εχει συνεχως προτασεις απο σκατοφατσες και ενω ξερει οτι δεν μπορει να βρει καλυτερο , εχει ταισει υπερβολικα τον εγωισμο της για να ριξει να μουτρα της και να παει με αυτον που της αναλογει . Δηλ εχεις μπλεξει με ινστραγκραμ ψωνιο και οτι και αν της κανεις /εισαι/προσφερεις θα νομιζει οτι της αξιζουν καλυτερα
Μακρυα απο τετοια ναυαγια !
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΠΡΙΝ γραψω οτιδηποτε η χυλοπιτα για οποιον λογο πρεπει να προεχεται απο γκομενα του 8.5 η 9.5 και πανω σε ολα,σωμα,φατσα(μυαλο το ψαχνουμε μετα)..
οτιδηποτε αλλο ειναι #### να το σκεφτεσαι.
δεν σε πειραζει το μεγεθος γιατι σιγουρα καποια που ειχες πριν δεν την ενοιαζε, απλα κολλησες στο οτι ηταν ευκολη.
μερικα πραγματα δεν εχουν εξηγηση στις γκομενες...μια φορα ημουν με μια γνωριμια την ιδια μερα καταληξαμε σπιτι της, μετα απο ωρες ενω δεν ειχε δειξει σημαδια οτι θα τον "φαει"(καθομασταν εξω βεραντα)...την επομενη μερα αφου τον εφαγε(και εκεινη την μερα κρατησα δεν γραφω ωρα γιατι θα τρολλαρετε)...την ρωτησα τι σου εκανε κλικ?και αλλαξες διαθεση γιατι μετα μιλαμε χυμα...-μου λεει νομιζα ειχες μικρο πουλι(και δεν εχω κανα σπαθι στα 19εκ.)..απλα σε καποια φαση με ακουμπησε κ καταλαβε...
το kakiasmenoprovato, εχει δικιο οποια δεν ειναι αρκετα εμφανισημη θα βρει τροπο, να σε μειωσει ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ.. ΑΛΛΑ την περιφρονηση που εχει φαει θα την μεταφερει ΣΕ ΣΕΝΑ ασχετα αν δεν φταις νομοτελειακα θα γινει αυτο.
οι λυσεις....
-το καλυτερο αστην οχι μονο επειδη ειναι χοντρη, γιατι λειτουργει σαν υποκαταστατο στο να βρεις κατι καλυτερο σε ολα ασχετα παχος-οκ?
-η απλα την βαζεις στο friendzone και αν το εχεις τοσο αχτι την πηδας οποτε τυχει, ομως δεν αξιζει ουτε αυτο....την απαξιωνεις και οταν την πετυχεις στα δικα της κεφια ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ........οχι για εκδικηση, απλα για αυτοσεβασμο ο οποιος θα σου φερει καλυτερες γκομενες στο μελλον απλα δεν το ξερεις ακομη-

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom