Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
4 χρονια σε διαβαζω αδερφε και για καποιον λογο μου εχει μεινει η ιστορια σου. Τη θυμαμαι χωρις να τα εχω ξαναδιαβασει. Εχεις ωραιο πεζο λογο
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
4 χρονια σε διαβαζω αδερφε και για καποιον λογο μου εχει μεινει η ιστορια σου. Τη θυμαμαι χωρις να τα εχω ξαναδιαβασει. Εχεις ωραιο πεζο λογο

Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι. Εύχομαι να με διαβάζετε πολλά χρόνια και να θυμάστε ακόμα τι είχα γράψει.
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
2
Like
338
Πόντοι
21
Μας γαμησες ....... Εισαι ωραιος συνεχισε ρε φιλε !!!!
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Φίλοι και αδέρφια. Συγγνώμη που άργησα αλλά σήμερα μεσάνυχτα η συνέχεια. Πολύ σημαντικό επεισόδιο για μένα αυτό. Και δεν ήθελα να το ξεπεταξω.
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
2
Like
338
Πόντοι
21
Ρε εισαι με τα καλα σου !!! 4 χρονια και ολο λες τα μεσανυχτα θα ανεβασει και μας γκαστρωνεις !!!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Φίλοι και αδέρφια. Συγγνώμη που άργησα αλλά σήμερα μεσάνυχτα η συνέχεια. Πολύ σημαντικό επεισόδιο για μένα αυτό. Και δεν ήθελα να το ξεπεταξω.
Δεν μας είπες ποια μεσάνυχτα ρε τύπε!!Ηδη πέρασαν δύο!!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Τωρα ειναι δωδεκαμιση...
να πάω για υπνο, γιά θανεβασεις την συνεχεια με τον Σόφτυ?
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Deadline σήμερα το βράδυ. Θα σας αποζημιώσει το αποτέλεσμα.
 

dimi dimi

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2014
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλα που εδωσες deadline ρε ποδηλατη
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Όπως επιβάλει η παράδοση σήμερα λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου η συνέχεια. Γιατι είναι αρκετοι αυτοί που θα είναι μόνοι σήμερα.
Επίσης έχω βάλει 40 επεισόδια εδώ και συνεχίζουμε. Καλή χρονιά.  
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
Ουτε σημερα, ουτε αυριο ειναι πρωταπριλια!
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
=========79========
Η ζέστη ήταν ανυπόφορη. Παρόλο που ήμουν ξαπλωμένος κάτω από την παχιά σκιά αυτού του δέντρου έβραζα ολόκληρος. Θαρρείς πως τα δάκρυα μου πλέον δεν έρρεαν αλλά εξατμιζόταν απευθείας.  Εκεί που το βλέμμα μου ήταν χαμένο στο κενό και το  μυαλό μου αρνιόταν να σκεφτεί οτιδήποτε, πρόσεξα στο βάθος τον κύριο Μήτσο να πλησιάζει. Πλησίαζε κουτσαίνοντας και κρατώντας με το δεξί του χέρι την μέση του. Η αλήθεια είναι ότι εκείνη την στιγμή δεν ήθελα να δω κανέναν  αλλά δεν είχα και  άλλη επιλογή.

- Δεν με λυπάσαι ρε μικρέ γερό άνθρωπο να σκαρφαλώνω τα βουνά?
Ούτε τον κοίταξα ούτε μίλησα.

Πλησίασε κάθισε δίπλα μου ακουμπώντας την πλάτη του στον κορμό αλλά κοιτώντας σε διαφορετική κατεύθυνση.
Άφησε να περάσουν 2 λεπτά και μου λέει:
ΚΛΑΨΕ μικρέ, εγώ δεν κοιτάω. Πρέπει ο πόνος σου να υγροποιηθεί και να τρέξει από μέσα σου. Δεν με νοιάζει αν θα κλάψεις από θυμό, δεν με νοιάζει αν θα κλάψεις γιατί στεναχωριέσαι ή γιατί νοιώθεις τύψεις, αλλά κλάψε. Και μην ακούς που λένε ότι οι άντρες δεν κλαίνε, εγώ είμαι μεγαλύτερος από τον πατέρα σου και έχω κλάψει άπειρες φορές, και μην  κοιτάς που δεν μπορώ να κάνω παιδιά, άντρας είμαι 100%.

Σκέφτηκα αμέσως τα λόγια του και άρχισα να συλλογίζομαι. Εγώ άραγε γιατί κλαίω? Κλαίω που πέθανε ο πατέρας μου? Ή κλαίω γιατί με απέρριψε και που δεν  ήταν περήφανος για μένα?
Αλήθεια γιατί κλαίνε οι άνθρωποι?
Άραγε κλαίμε από την στεναχώρια για αυτά που συμβαίνουν σε άλλους ή πάντα αφορά τον πληγωμένο μας εγωισμό?
Αλήθεια πόσο οξύμωρο μικροί να κλαίμε για να μας ακούσουν όλοι και να μας φροντίσουν, ενώ  μεγάλοι κλαίμε απομονωμένοι και δεν θέλουμε να μας δει κανένας.

Ε μικρέ μίλα μου. Τι έγινε? Μην το κρατάς μέσα σου.

Πήρα μια βαθιά ανάσα γιατί δεν ήθελα να κομπιάσω όταν θα μίλαγα, ανασηκώθηκα λίγο ακούμπησα και εγώ στον κορμό κοιτάζοντας όμως προς την αντίθετη κατεύθυνση και ξεκίνησα να εξομολογούμαι. Ναι ο κορμός αυτού του δέντρου σε αυτό το αλσύλλιο το καλύτερο εξομολογητήριο και ο Μητσάρας ο καλύτερος Πνευματικός
Αφού περιέγραψα συνοπτικά τι ειπώθηκε στο δωμάτιο. Ο κύριος Μήτσος με ρώτησε?

-Πες μου αλήθεια μικρέ…. εάν δεν τον προλαβαίναμε ζωντανό θα στεναχωριόσουν ή θα χαιρόσουν με πέθανε?
-Φυσικά και θα στεναχωριόμουν. Τι ερώτηση είναι αυτή?
- Αλήθεια μικρέ? Θέλω να το σκεφτείς και να μου απαντήσεις σε έναν μήνα.
Άκου. Οι άνθρωποι είμαστε περαστικοί από αυτή τη ζωή ήρθαμε και θα φύγουμε αλλά σημασία έχει να ζήσουμε. Στην φύση όλα είναι κύκλοι. Ο κύκλος του αζώτου, του ανθρακα του νερού και ο πιο σημαντικός ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. Από την ζωή του κάθε ανθρωπου θα περάσουν κάποια άτομα. Κάποια θα μείνουν για καιρό, κάποια θα είναι περαστικά και κάποια θα χαθούν βίαια.
Έτσι είναι η ζωή.
Όταν πέθανε ο πατέρας μου εγώ δεν έκλαψα καθόλου και ξέρεις γιατί?
-Γιατί?
- Γιατί όσο ζούσε είχα κάνει ότι περνούσε από το χέρι μου για να είναι ευτυχισμένος. Ήμουν δίπλα μέχρι την τελευταία στιγμή και του προσέφερα απλόχερα αγάπη και ότι μου ζήτησε.
Αντίθετα όταν η Έλενα ήρθε στη κηδεία του πατέρα μας πλάνταξε και όχι γιατί είναι γυναίκα αλλά γιατί είχε να τον δει πάνω από 5 χρόνια. Και θυμήσου τα λόγια μου όσοι κλαίνε στις κηδείες κλαίνε από τύψεις, για την  συμπεριφορά τους στον νεκρό όσο ζούσε και όχι από στεναχώρια.

Εσύ από ότι θυμάμαι μισούσες τον πατέρα σου. Δεν θα έπρεπε να στεναχωριέσαι. Και να σου πω και κάτι ακόμα με τα λόγια του στο τέλος στο έκαναν πιο εύκολο. Το επίθετο που κουβαλάμε είναι για να τιμήσουμε τον πατέρα μας, εάν δεν θέλει αυτός άλλαξέ το.

Τότε σηκώθηκε ήρθε μπροστά μου και μου άπλωσε το χέρι να σηκωθώ. Έπιασα το χέρι του και σηκώθηκα. Με έβαλε να κοιτάξω προς την πόλη ήρθε από πίσω μου και μου έπιασε τους ώμους. Πάρε μια βαθιά ανάσα και ούρλιαξε όσο πιο δυνατά μπορείς, μερικές φορές η στεναχώρια όσο και να υγροποιηθεί αφήνει κατακάθια, μόνο έτσι θα καθαρίσεις τελείως.

Ούρλιαξα με όλη μου την δύναμη μέχρι που ένοιωσα ότι οι φωνητικές μου χορδές κοντεύουν να σπάσουν και να τα πνευμόνια μου να αδειάσουν από κάθε μόριο οξυγόνου.

Και άρχισα να κατηφορίζω με το κύριο Μήτσο προς το πάρκινγκ.

Την επόμενη μέρα έγινε η κηδεία.
Η μάνα ράκος, η γραμματέας το ίδιο.
Το κλίμα δεν με σήκωνε μπήκα στο βαν το Μήτσου και γύρισα Ζάκυνθο αδιαφορώντας για τρισάγια, μνήματα και μάνα που δεν έλεγε να καταλάβει…

 

malcolm x

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
128
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα και καλός σας βρήκα. Γράφτηκα μόνο και μόνο για να μπορώ να σχολιάζω σε αυτό το topic.
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα και καλός σας βρήκα. Γράφτηκα μόνο και μόνο για να μπορώ να σχολιάζω σε αυτό το topic.
τυπε μην περιοριστεις σε αυτο το θρεντ...υπαρχουν πολυ ποιοτικα θεματα να εμπλουτισεις τις γνωσεις σου και να ανοιξεις τους οριζοντες σου... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom