Νέα

Έχω μια απορία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτό είπα κι εγώ...

Και τώρα που το έφερε η κουβέντα, πότε ένα θέμα δεν είναι προσβάσιμο από κάποιον; Θέλω να πω, μπορεί να μην αφήνουν κάποιον να ποστάρει σε ένα θρεντ;
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
biteme,η δικη μου γυναικα :* :*
διαβασμα απο αυριο ,παμε για βιβλιο με υπολογιστες λεμεεεε
άμα καταλάβεις τίποτα σφύρα μου...καλύτερα νά παρακαλέσεις κανένα φίλο από τό σαιτ η από αλλόύ νάρθει σπίτι νά σού δείξει 5 πράματα παρά τά τεχνικά βιβλία.. άποψη μου είναι ότι η πρακτική εφαρμογή είναι πολύ καλύτερη απο τά τεχνικά βιβλία
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Δεν υπήρχαν κακά ποστ όπως λες, ούτε μια βρισιά δεν έπεσε! ;)
ακριβοσ, ιταν προαγκελοσ ομοσ ,ταρατσουλι γιατι ιπαρχι κακο παρελθον εδο μεσα και μαζι με τα χλορα κεγοντε και τα ξερα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βρε Βόθρε ναι, αλλά η πυρκαγιά ξεκίνησε από πολύ συγκεκριμένο σημείο, μπορούσε να σβηστεί από εκεί κι έπειτα...
Και για να μην παρεξηγηθώ, πλάκα είχε το θρεντ αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει το γιατί σβήστηκε όοοοολο και όχι τα συγκεκριμένα ποστ...
:think:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Βρε Βόθρε ναι, αλλά η πυρκαγιά ξεκίνησε από πολύ συγκεκριμένο σημείο, μπορούσε να σβηστεί από εκεί κι έπειτα...
Και για να μην παρεξηγηθώ, πλάκα είχε το θρεντ αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει το γιατί σβήστηκε όοοοολο και όχι τα συγκεκριμένα ποστ...
:think:
πιρκαγια δε ιπιρχε καθολου απλα ιπαμε επιδι αλεσ φορεσ εχουν καη,το σβισανε ολο και οταν βρουν κερο φενετε θα αφισουν το λογοκομενο
 

Επισκέπτης
ακριβοσ, ιταν προαγκελοσ ομοσ ,ταρατσουλι γιατι ιπαρχι κακο παρελθον εδο μεσα και μαζι με τα χλορα κεγοντε και τα ξερα
Δεν με έβρισε και δεν τον έβρισα, ήταν μια διαφωνία που δεν είχε λόγο να σβηστεί! ;)
Το γιατί το έσβησαν δεν ξέρω, δικαίωμα τους είναι να κάνουν ότι θέλουν στο σαιτ τους!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Είπα πυρκαγιά γιατί είπες για τα χλωρά που καίγονται με τα ξερά  :cheesy:
Ευχαριστώ για την απάντησηηηη
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Θα μπορουσε καποιος να μου πει πως μπορω να αλλαξω την αναλυση της οθονης μου? Περιπου σε 1280Χ1024..

Εχω προβλημα στο να βλεπω σωστα το Livescore του Οπαπ.

Παρακαλω, οποιον καλο ανθρωπο μου απαντησει,να χρησιμοποιησει "απλα λογια"..Ειμαι στουρναρι στα κομπουτερς.

Αυτα.
 

Επισκέπτης
Θα μπορουσε καποιος να μου πει πως μπορω να αλλαξω την αναλυση της οθονης μου? Περιπου σε 1280Χ1024..

Εχω προβλημα στο να βλεπω σωστα το Livescore του Οπαπ.

Παρακαλω, οποιον καλο ανθρωπο μου απαντησει,να χρησιμοποιησει "απλα λογια"..Ειμαι στουρναρι στα κομπουτερς.

Αυτα.

Πηγαίνεις στην επιφάνεια εργασίας,κάνεις δεξί κλικ , κι επιλέγεις ιδιότητες.Στο παράθυρο που θα σου ανοίξει επιλέγεις ρυθμίσεις κι από κει με το βελάκι επιλέγεις την ανάλυση που θες.Πατάς ΟΚ κάνεις επανεκίνηση και είσαι έτοιμος.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
γιατι στο τελος της σελιδας που λεει μελη που βλεπουν το σαιτ καποια μελη ειναι ειτε με κιτρινα ειτε με μπλε γραμματα;
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

:grin: :grin: :grin:

Ένα μόνο πράγμα έχω να πω για το συγκεκριμένο thread:

Veni, vidi, volo in domum redire

Όποιος δεν ξέρει ... λατινικά ...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Έχω μία απορία σχετικά με internet.
Γίνεται μία σύνδεση ADSL να δουλεύει με 2 modem (& ταυτόχρονα ή όχι?), δηλαδή να γίνει διαμοιρασμός κατά κάποιο τρόπο?
Υπάρχει άλλη λύση εκτός από ασύρματο δίκτυο για σύνδεση υπολογιστών στο internet σε διαφορετικά δωμάτια σε διαφορετικούς ορόφους? :huh:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Έχω μία απορία σχετικά με internet.
Γίνεται μία σύνδεση ADSL να δουλεύει με 2 modem (& ταυτόχρονα ή όχι?), δηλαδή να γίνει διαμοιρασμός κατά κάποιο τρόπο?
Υπάρχει άλλη λύση εκτός από ασύρματο δίκτυο για σύνδεση υπολογιστών στο internet σε διαφορετικά δωμάτια σε διαφορετικούς ορόφους? :huh:

μπορεις να συνδεσεις με το πατροπαραδοτο τροπο των καλωδιων τους υπολογιστες να τους ρυθμισεις σε ενα δικτυο και να εχεις ενα κεντρικο υπολογιστη που θα χρησιμοποιεις ο οποιος θα παρεχει και στους υπολοιπους ιντερνετ. Το κακο ειναι οτι θα γεμισεις καλωδια και οτι η ταχυτητα του ιντερνετ πεφτει αναλογα με το ποσοι το χρησιμοποιουν ταυτοχρονα.
ελπιζω να βοηθησα...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
μπορεις να συνδεσεις με το πατροπαραδοτο τροπο των καλωδιων τους υπολογιστες να τους ρυθμισεις σε ενα δικτυο και να εχεις ενα κεντρικο υπολογιστη που θα χρησιμοποιεις ο οποιος θα παρεχει και στους υπολοιπους ιντερνετ. Το κακο ειναι οτι θα γεμισεις καλωδια και οτι η ταχυτητα του ιντερνετ πεφτει αναλογα με το ποσοι το χρησιμοποιουν ταυτοχρονα.
ελπιζω να βοηθησα...

thanks :thumbsup:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Πώς μπορώ να τροποποιήσω μία ψηφοφορία στην οποία είχα βάλει αρχικά 4 επιλογές για ψήφους αλλά θέλω να την κάνω 1?
Όταν πατάω τροποποίηση, δε μου παρουσιάζει αυτήν την επιλογή παρά μόνο αλλαγές στις υποψηφιότητες ή μηδενισμό ψήφων.
:think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πώς μπορώ να τροποποιήσω μία ψηφοφορία στην οποία είχα βάλει αρχικά 4 επιλογές για ψήφους αλλά θέλω να την κάνω 1?
Όταν πατάω τροποποίηση, δε μου παρουσιάζει αυτήν την επιλογή παρά μόνο αλλαγές στις υποψηφιότητες ή μηδενισμό ψήφων.
:think:
Νομίζω ότι μόνο μοντ μπορεί να στο διορθώσει αυτό!Το κακό είναι ότι κι όταν αλλάξεις την ψηφοφορία ο αριθμός επιλογών θα πρέπει να είναι ίδιος με αυτόν της προηγούμενης!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom