Νέα

Έχω μια απορία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bigsex

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα σε ολους σας,και χαιρετισμους σε ολους τους συναγωνιστες.Ειμαι καινουργιος στο σαιτ,σας βρηκα τυχαια και σας παρακολουθω εδω και κανενα μηνα,και σημερα αποφασισα να γινω και μελος.Εχω διαβαση πολλα κειμενα σας με πολλες αποψεις και μου αρεσαν πολυ.Αλλα ρε παιδια θελω να γραψω και εγω καποιο κειμενο αλλα δεν μπορω να βρω πως τονιζοντε οι λεξεις.Θα ηθελα να μου πειτε πως γινετε.Και συγνωμη για το πρωτο μου ατονο κειμενο που στελνω.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Καλως ηρθες bigsex.Βασικα δεν χρειαζεται να βαλεις τονους για να γραψεις ενα κειμενο.
Αν παλι θες να το κανεις στο γραμμα που χρειαζετε τονο πριν το γραψεις απλα πατας μια φορα το κουμπι που βρισκετε διπλα στο "λ" στα δεξια και μετα το γραμμα.
π.χ. στην λεξη Νικος θα γραψεις Ν μετα θα πατησεις το κουμπι που σου λεω και θα γραψεις τα υπολοιπα γραμματα. Ν ί κ ο ς.
Ελπιζω να καταλαβες τα ειπα λιγο χαλια.. :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Πώς γίνεται να βάλω ένα video από youtube σε μικρότερες διαστάσεις από τη default?  >:( :grin:
 

bigsex

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ πάντως.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

Πώς γίνεται να βάλω ένα video από youtube σε μικρότερες διαστάσεις από τη default? >:( :grin:


δε γινεται (πια) :2funny: :2funny:


 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εχω κ γω μια απορια!!οταν παταω κατι στην αναζητηση δε μου το εχει βγαλει ποτε!!παρολο που υπαρχει..π.χ πατησα τωρα νικος σεργιανοπουλος που μου ειπαν οτι υπαρχει κ μου λεει αποτελεσματα 0!!! γιατι;;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
εχω κ γω μια απορια!!οταν παταω κατι στην αναζητηση δε μου το εχει βγαλει ποτε!!παρολο που υπαρχει..π.χ πατησα τωρα νικος σεργιανοπουλος που μου ειπαν οτι υπαρχει κ μου λεει αποτελεσματα 0!!! γιατι;;

Γιατί δυστηχώς μετά την αλλαγή του site από .com σε .tv πολλά links δεν λειτουργούν σωστά... το δουλεύουμε όμως!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εχω κ αλλη απορια η πανασχετη!!!καποια ατομα εδω μεσα εχουν υπογραφη που κουνιεται!! :2funny: :2funny: :2funny: οπως ο γιωργοςπαπα!!!πως γινετε???????????????? :think: :think: :think: :think: :think:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Kαι εγώ έχω μια απορία.
Τον τελικό του Super Βowl την Κυριακή τον είδε κανένας άλλος? :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
εχω κ αλλη απορια η πανασχετη!!!καποια ατομα εδω μεσα εχουν υπογραφη που κουνιεται!! :2funny: :2funny: :2funny: οπως ο γιωργοςπαπα!!!πως γινετε???????????????? :think: :think: :think: :think: :think:



Πατας αυτο που θες να γραψεις , κανεις προεπισκοπιση . μαρκαρεις το μηνυμα σου , και πατας το <-Μ<-  το κινουμενο εικονιδιο και εισαι οκ
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πατας αυτο που θες να γραψεις , κανεις προεπισκοπιση . μαρκαρεις το μηνυμα σου , και πατας το <-Μ<-  το κινουμενο εικονιδιο και εισαι οκ
ευχαριστω πολυ λαλακ μου!!θα το προσπαθησω αυριο!!! :) :smitten: :smitten:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλημερες!!ναι σας εχω πριξει αλλα παλι απορια εχω!!!παω να ανοιξω το θεμα''ξεκατινιασματα''με την ψηφοφορια που εβαλε ο πιρφορος κ μου λεει''Το θέμα ή πίνακας που ψάχνετε ή δεν υπάρχει ή δεν είναι προσβάσιμο από εσάς. ''!γιατι??? :think: :think: :huh:
 

Επισκέπτης
καλημερες!!ναι σας εχω πριξει αλλα παλι απορια εχω!!!παω να ανοιξω το θεμα''ξεκατινιασματα''με την ψηφοφορια που εβαλε ο πιρφορος κ μου λεει''Το θέμα ή πίνακας που ψάχνετε ή δεν υπάρχει ή δεν είναι προσβάσιμο από εσάς. ''!γιατι??? :think: :think: :huh:
Βγήκες πρωταθλήτρια και έκλεισε η ψηφοφορία! :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν μπορούσαν να διαγραφούν μόνο κάποια ποστ ή να αλλάξουν οι υποψήφιοι;
Μου άρεσε το θρεντ γαμώτο και μου έμεινε και ποπκορν  :grin:

Έχασες επεισόδια Λουκρητία;  :grin:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
καλημερες!!ναι σας εχω πριξει αλλα παλι απορια εχω!!!παω να ανοιξω το θεμα''ξεκατινιασματα''με την ψηφοφορια που εβαλε ο πιρφορος κ μου λεει''Το θέμα ή πίνακας που ψάχνετε ή δεν υπάρχει ή δεν είναι προσβάσιμο από εσάς. ''!γιατι??? :think: :think: :huh:
γιατι εγινε θεμα του καντιλαναφτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom