Νέα

Έχω ελπίδες να κρεμάσω τα παπούτσια ή άδικα θα το επιχειρήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχω ελπιδες?

  • ειναι τοσο φλου που δεν εχω ιδεα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Προφανώς και γι αυτό ξέρω ότι πρέπει να το κόψω. Για την ακρίβεια δεν έπρεπε να το έχω ξεκινήσει καν.
Ανείσαι αποφασισμένος τι το συζητάς ;
Πρέπει να διαγραφείς και από εδώ και να μην ξανακοιταξεις.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Εγώ θα τη συγχωρούσα.
Αλλά δεν παίζει ρε τύπε.
Αφού μετά τις γυμναστικές .... κάνουν μπάνια 1.5 ώρα .... βάζουν κρέμες και μαλακίες άλλη μία ....
και πάνω για ύπνο 21.30 ... για να έχουν καθαρό δέρμα ....
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ.

Είναι πολύ απλό !
Γιατί δεν το δέχεστε ;
Όλα αυτά που είπες τα κάνουν γι αυτόν που γουστάρουν και τον περιμένουν να περάσουν λίγη ώρα μαζί πριν κοιμηθούν χαρούμενες. Υ.γ. σχεδόν όλες που γνώρισα γούσταραν φουλ πηδημα
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Ανείσαι αποφασισμένος τι το συζητάς ;
Πρέπει να διαγραφείς και από εδώ και να μην ξανακοιταξεις.
Δεν συζητάω αν θα το κάνω, αυτό έχει κλείσει. Έγραψα εδώ να έχω κάτι σαν σημείο αναφοράς και ίσως να διαβάσω 1-2 ενδιαφέρουσες απόψεις-εμπειρίες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Όλα αυτά που είπες τα κάνουν γι αυτόν που γουστάρουν και τον περιμένουν να περάσουν λίγη ώρα μαζί πριν κοιμηθούν χαρούμενες. Υ.γ. σχεδόν όλες που γνώρισα γούσταραν φουλ πηδημα


Αυταρέσκεια είναι ... ναρκισισμός .... τραγική αίσθηση επικείμενου γήρατος και αποδοχής του ...

Και ό,τι κι αν είναι για το μόνιμο σύντροφό τους ... ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΙΑ .... με το έτερο ήμιση τουλάχιστον .........
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
Προφανώς και γι αυτό ξέρω ότι πρέπει να το κόψω. Για την ακρίβεια δεν έπρεπε να το έχω ξεκινήσει καν.
τι να σου πω παιχτη μου, μονο εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις.
εμεις εδω βλεπουμε το τι γραφει ο καθενας και συμφωνα με αυτο, απανταμε αναλογως.
δε μπορουμε να ξερουμε το πως ειναι μεσα του αυτος ο καθενας ομως.
επομενως ολα ξεκινανε απο το ΤΙ θελεις να κανεις.
αν ξερεις, το πιστευεις και εισαι σιγουρος, ξηγησου και προχωρα.
αν δε ξερεις ομως ακομα, εισαι γυριστρουλης, εισαι στο ντεμι δε ξερω η' τα θες και τα δυο, ξηγησου παλι με τη δικια σου εννοειται, αλλα μην παιζεις μαζι της.
γνωμη μου.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
τον γλενταγαν απο παλια κατι τυποι και επανηρθε μετα απο 13 χρονια... ο Αλφας. :2funny::2funny::2funny:
#114
Μπορει να μουν θεοπαλαβος πριν 13 χρονια αλλα μεγαλωσα
Εσυ ο ιδιος μαλακας εμεινες μια ζωη :2funny:
Τοσο πολυ θιχτηκες που εψαξες ολο το μπου για να βρεις υλικο να μου την πεις; :2funny:
Ποναει η αληθεια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
Μπορει να μουν παλαβος πριν 13 χρονια αλλα μεγαλωσα
Εσυ ο ιδιος μαλακας εμεινες μια ζωη :2funny:
Τοσο πολυ θιχτηκες που εψαξες ολο το μπου για να βρεις υλικο να μου την πεις; :2funny:
Ποναει η αληθεια
η μονη αληθεια που ποναει ειναι οτι απο τοτε μεχρι τωρα, εχεις παραμεινει Α. μαλακας μαστορα. :undecided:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
η μονη αληθεια που ποναει ειναι οτι απο τοτε μεχρι τωρα, εχεις παραμεινει Α. μαλακας μαστορα. :undecided:
ποτε δεν απαντας με επιχειρηματα
μονο με ad hominem επιθεσεις
ο ορισμος αυτου που εχει αδικο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
ποτε δεν απαντας με επιχειρηματα
μονο με ad hominem επιθεσεις
ο ορισμος αυτου που εχει αδικο
οταν εισαι Α μαλακας, δε χρειαζεται παραπανω επιχειρηματα παιχτη.
δε θα χαλαμε τσαμπα μελανι για τα αυτονοητα δηλαδη, επειδη εισαι και χαζος συναμα και δεν τα πιανεις. :undecided:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
οταν εισαι Α μαλακας, δε χρειαζεται παραπανω επιχειρηματα παιχτη.
δε θα χαλαμε τσαμπα μελανι για τα αυτονοητα δηλαδη, επειδη εισαι και χαζος συναμα και δεν τα πιανεις. :undecided:
μια χαρα τσαμπα μελανι και χρονο χαλας για να ψαξεις ποστ πριν 13 χρονια (τα οποια ηταν private παρεμπιπτοντως πως ταδες;)
απλα δεν εχεις επιχειρηματα και μονο με προσωπικες επιθεσεις προσπαθεις να πεισεις οτι εχεις δικιο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
μια χαρα τσαμπα μελανι και χρονο χαλας για να ψαξεις ποστ πριν 13 χρονια
απλα δεν εχεις επιχειρηματα και μονο με προσωπικες επιθεσεις προσπαθεις να πεισεις οτι εχεις δικιο
παιχτη μου δε χαλας μελανι οτι κανεις σερτς, αλλα οταν γραφεις κατι.
το σερτς το κανεις για να δεις τι σοϊ μπαγλαμας... εισαι εσυ στην παρουσα φαση.
ουτε αυτο δε ξερεις Α. μαστορακο :uglystupid:
και αν τσεκαρεις, την επιθεση εσυ τη ξεκινησες.
εγω απλα σου απαντησα :mati:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
παιχτη μου δε χαλας μελανι οτι κανεις σερτς, αλλα οταν γραφεις κατι.
το σερτς το κανεις για να δεις τι σοϊ μπαγλαμας... εισαι εσυ στην παρουσα φαση.
ουτε αυτο δε ξερεις Α. μαστορακο :uglystupid:
και αν τσεκαρεις, την επιθεση εσυ τη ξεκινησες.
εγω απλα σου απαντησα :mati:
παπαροφιλιπς ο λευκος ιπποτης ολων των απανταχου γυναικων
ο λευκος ιπποτης που γαμαει στα μπουρδελα :2funny:
που δεν μας ειπε ομως αφου οι γυναικες και οι αντρες ειναι ισα κιομοια γιατι πληρωνει για να γαμησει;
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
τι να σου πω παιχτη μου, μονο εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις.
εμεις εδω βλεπουμε το τι γραφει ο καθενας και συμφωνα με αυτο, απανταμε αναλογως.
δε μπορουμε να ξερουμε το πως ειναι μεσα του αυτος ο καθενας ομως.
επομενως ολα ξεκινανε απο το ΤΙ θελεις να κανεις.
αν ξερεις, το πιστευεις και εισαι σιγουρος, ξηγησου και προχωρα.
αν δε ξερεις ομως ακομα, εισαι γυριστρουλης, εισαι στο ντεμι δε ξερω η' τα θες και τα δυο, ξηγησου παλι με τη δικια σου εννοειται, αλλα μην παιζεις μαζι της.
γνωμη μου.
Ακριβώς όπως τα είπες είναι. Ότι και να λέμε εδώ δεν θα λύσουμε κάτι γιατί σημασία έχει τι θα γίνει στην πράξη. Εδώ περνάμε απλά την ώρα μας και που και που διαβάζουμε και κάτι ενδιαφέρον.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
παπαροφιλιπς ο λευκος ιπποτης ολων των απανταχου γυναικων
ο λευκος ιπποτης που γαμαει στα μπουρδελα :2funny:
που δεν μας ειπε ομως αφου οι γυναικες και οι αντρες ειναι ισα κιομοια γιατι πληρωνει για να γαμησει;
προτιμω λευκος ιπποτης, οπως λες και πιστευεις προφανως, παρα Α. μαλακας οπως εσυ παιχτη. :thumbsup:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
προτιμω λευκος ιπποτης, οπως λες και πιστευεις προφανως, παρα Α. μαλακας οπως εσυ παιχτη. :thumbsup:
γιατι πληρωνεις για να γαμησεις ρε παπαρα αφου ειναι ισα κιομοια αντρες και γυναικες;
οι γυναικες γιατι δεν πληρωνουν;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
γιατι πληρωνεις για να γαμησεις ρε παπαρα αφου ειναι ισα κιομοια αντρες και γυναικες;
οι γυναικες γιατι δεν πληρωνουν;
και εσυ που το ξερεις οτι δε με πληρωνουν οι γυναικες Α. μαστορακο μου ? :think:
εσυ ομως απο την αλλη, συμφωνα με τα λεγομενα σου πρεπει να πηγαινεις μονο με αντρες λογικα.
αφου εισαι ανωτερου επιπεδου, σαν αντρας, ενω οι γυναικες κατωτερου... σωστα ? :effemine:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
και εσυ που το ξερεις οτι δε με πληρωνουν οι γυναικες Α. μαστορακο μου ? :think:
εσυ ομως απο την αλλη, συμφωνα με τα λεγομενα σου πρεπει να πηγαινεις μονο με αντρες λογικα.
αφου εισαι ανωτερου επιπεδου, σαν αντρας, ενω οι γυναικες κατωτερου... σωστα ? :effemine:
με 84 κριτικες δεν πληρωνεις;
ψευτης εισαι δηλαδη;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
με 84 κριτικες δεν πληρωνεις;
ψευτης εισαι δηλαδη;
για ποικιλια, αλλα γενικα εννοουσα πριν. αυτα ομως που να τα ξερεις εσυ σαν Α. εεε ? :undecided:
που να τα σκεφτεις και πως να τα πιστεψεις. αστο καλυτερα.
εσυ γιατι δεν απαντησες ομως αγορινα ?
ειχες κανενα θεματακι με το πρωκτουλη σου απο κανενα διπλανο σου Α. μηπως και γι'αυτο η αποχη 13 ετων ? :think:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
για ποικιλια, αλλα γενικα εννοουσα πριν. αυτα ομως που να τα ξερεις εσυ σαν Α. εεε ? :undecided:
που να τα σκεφτεις και πως να τα πιστεψεις. αστο καλυτερα.
εσυ γιατι δεν απαντησες ομως αγορινα ?
ειχες κανενα θεματακι με το πρωκτουλη σου απο κανενα διπλανο σου Α. μηπως και γι'αυτο η αποχη 13 ετων ? :think:
ρε κοιτατε ενα ζιγκολο που τον πληρωνουν τα μοντελα για να γαμαει τα τρολ στα μπουρδελα και να παρακαλαει για εξτραδακια μη τις θαψει στις κριτικες :2funny:
κοιτατε ενα λευκο ιπποτη που γαμαει πουτανες και νομιζει οτι ειναι και ηθικα ανωτερος :2funny:
με λες εμενα πουστη αλλα εσενα σαρεσουν οι "ποικιλιες" κατα τα λεγομενα σου :2funny:
θα θελες να σε πληρωνουν ξεφτιλα γιατι εισαι μια ξεφτιλισμενη πουστρα που θα θελε να κανει το πουτανακι :2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.298
Πόντοι
17.311
ρε κοιτατε ενα ζιγκολο που τον πληρωνουν τα μοντελα για να γαμαει τα τρολ στα μπουρδελα και να παρακαλαει για εξτραδακια μη τις θαψει στις κριτικες :2funny:
κοιτατε ενα λευκο ιπποτη που γαμαει πουτανες και νομιζει οτι ειναι και ηθικα ανωτερος :2funny:
με λες εμενα πουστη αλλα εσενα σαρεσουν οι "ποικιλιες" κατα τα λεγομενα σου :2funny:
θα θελες να σε πληρωνουν ξεφτιλα γιατι εισαι μια ξεφτιλισμενη πουστρα που θα θελε να κανει το πουτανακι :2funny:
ποικιλια στις γκομενες εννοω παιχτη, οχι στα Α. καβλια σαν και σενα και στις Α. προτιμησεις σου :sad2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom