Νέα

Εχετε βιωσει ανεκπληρωτο ερωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Και στην τελικη τί ζηταω..Μια μουναρα με τεραστιες βυζαρες να κανει καλο κρεβατι.. να πηδιομαστε μερα νυχτα..κι ας μην μαγειρευει..να μια οπως αυτη..

Ολοι πιστευω αυτο ζηταμε τυπε αλλα παπαρια και θα καταληξουμε με καποια καμια σχεση με αυτη που εβαλες καποια στιγμη μονο και μονο για να μας κανει κανα φαι και να μας πλενει κανα βρακι :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

μαγκες και εγω αυτό ζηταω, αλλα δεν είναι ευκολο..και νταξει, εσεις ειστε και ασχημοι..αλλα εγω είμαι δυναμη... :hi:
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Ολοι πιστευω αυτο ζηταμε τυπε αλλα παπαρια και θα καταληξουμε με καποια καμια σχεση με αυτη που εβαλες καποια στιγμη μονο και μονο για να μας κανει κανα φαι και να μας πλενει κανα βρακι :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Οχι ρε φιλε.. ο οποιοσδηποτε μπορει να γαμαει τετοιες γυναικες.. αρκει να ξερει να μιλαει..το θεμα ειναι οτι για να σου κατσει μια τετοια, θα θελει καιρο μεχρι να την πεισεις και θα εχουν γινει τα παπαρια σου καγκελο μεχρι να την γαμησεις..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Γαμησε τα τυπε..μετα απο μια εβδομαδα χωρισμου...αρραβωνιαστηκε 60αρη εργολαβο..τωρα ειναι με ενα παπα μικροτερο της και ετοιμαζεται να γινει παπαδιά..εκ των υστερων ακουσα οτι την ειχε παρει ολος ο αντρικος πληθυσμος του χωριου της οσο ηταν μικρη..μια τυπισσα να φανταστεις με υψος 1.55(οχι πως εχω θεμα με το υψος),με πλαδαρο δερμα,χερια αγυμναστα που αν τα κουνουσε εντονα..κρεμοταν το λιπος..στηθη που το ενα εβλεπε δυση και το αλλο ανατολη..φατσα γαμησε τα και βλεμμα αγελαδας.αλλα με καβλωναν τα τσιμπουκακια της.

Snakes-smell-with-their-tongues-Photo-Jean-Sudbury.jpg
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Ολοι πιστευω αυτο ζηταμε τυπε αλλα παπαρια και θα καταληξουμε με καποια καμια σχεση με αυτη που εβαλες καποια στιγμη μονο και μονο για να μας κανει κανα φαι και να μας πλενει κανα βρακι :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Εντωμεταξυ η τυπισσα στην φωτο ειχε ερθει χερσονησο σε ξενοδοχειο που δουλευει  φιλος.Αλλα δεν ηξερα οτι δουλευε εκει ο τυπος....με σωστο χειρισμο στην καλυτερη να την συναντουσα..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Γαμησε τα τυπε..μετα απο μια εβδομαδα χωρισμου...αρραβωνιαστηκε 60αρη εργολαβο..τωρα ειναι με ενα παπα μικροτερο της και ετοιμαζεται να γινει παπαδιά..εκ των υστερων ακουσα οτι την ειχε παρει ολος ο αντρικος πληθυσμος του χωριου της οσο ηταν μικρη..μια τυπισσα να φανταστεις με υψος 1.55(οχι πως εχω θεμα με το υψος),με πλαδαρο δερμα,χερια αγυμναστα που αν τα κουνουσε εντονα..κρεμοταν το λιπος..στηθη που το ενα εβλεπε δυση και το αλλο ανατολη..φατσα γαμησε τα και βλεμμα αγελαδας.αλλα με καβλωναν τα τσιμπουκακια της.

Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι καποιοι εξακολουθουν και του απαντανε. Κατσε να σημειωσω το nickname του για το επομενο θεμα 'ποιο μελος ειναι?' οταν ξεφυγει τελειως απο την πραγματικοτητα και αρχισει τις καταδρομικες χαχα
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι καποιοι εξακολουθουν και του απαντανε. Κατσε να σημειωσω το nickname του για το επομενο θεμα 'ποιο μελος ειναι?' οταν ξεφυγει τελειως απο την πραγματικοτητα και αρχισει τις καταδρομικες χαχα
Για εμενα λες;
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Οχι ρε φιλε.. ο οποιοσδηποτε μπορει να γαμαει τετοιες γυναικες.. αρκει να ξερει να μιλαει..το θεμα ειναι οτι για να σου κατσει μια τετοια, θα θελει καιρο μεχρι να την πεισεις και θα εχουν γινει τα παπαρια σου καγκελο μεχρι να την γαμησεις..
Tυπε αμα εχεις καμια ferrari Η καμια porsche και κανα λογαριασμο τρελο στην τραπεζα θα την γαμησεις αυτη αλλιως και 100 χρονια να περασουν με μπλα μπλα ταρχηδια μου θα παρεις ουτε θα γυρισει να σε κοιταξει και οχι ο οποιοσδηποτε μπορει να την γαμησει οπως λες.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Τον Δεκέμβριο του 2012 άρχισα να ξενερώνω από την χήρα μουνάρα γειτόνισσα και είχα γνωρίσει μια αισθητικό από Καματερό. Ήταν πετίτ γκόμενα και  μακριά από τα γούστα μου που είναι οι χυμώδεις γυναίκες. Εγώ 27 τότε και αυτή 32. Αλλά ήταν κοκέτα με όμορφο πρόσωπο, σικ ντύσιμο, βάψιμο σπέσιαλ...Βγήκαμε ένα ραντεβού, μετά από λίγο και δεύτερο ραντεβού στο οποίο κλείσαμε 8 ώρες σε καφετέρια. Στο δεύτερο ραντεβού το μόνο που κατάφερα ήταν να της πω ότι την γουστάρω και της κρατούσα τα χέρια όταν της το έλεγα. Πραγματικά δεν ξέρω πώς στον πούτσο δεν έκανα κίνηση για γλωσσόφιλο εκείνη την μέρα  :headbang:
Δεν είμαι από τους τύπους που το πάνε σιγά σιγά, αλλά σε εκείνη την φάση φαίνεται είχα καψουρευτεί την τύπισσα. Τελικά άρχισα να πιέζω και για τρίτο ραντεβού και αρχίσαμε να μαλώνουμε στο τηλέφωνο άγρια με εκείνη να λέει ότι την πιέζω και όντως είχε δίκιο γιατί η καψούρα μου είχε αρχίσει να γίνεται ανυπόφορη. Εντέλει αυτή ήταν ανένδοτη να ξανά βγούμε, εγώ της έστειλα τριαντάφυλλα στο σπίτι της και δεν τα δεχόταν και πήγαν τζάμπα τα 50 ευρώ  :headbang:
Έκανα μαλακία στην συγκεκριμένη περίπτωση και δεν γάμησα ακάποτα αυτό το όμορφο καυλάκι, ενώ θα μπορούσα αν το χειριζομουν διαφορετικά  να το έκανα :think:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
και μόνο που μπόρεσες να αντέξεις 8 ωρες σε μια καφετέρια είσαι ήρωας φίλε μου...
Μέχρι στιγμής δεν το έχω κάνει με καμία αυτό! Έκλεινε η καφετέρια και γι'αυτό φύγαμε, αλλιώς θα συνέχιζε την ακατάσχετη παπαρολογία της μέχρι το πρωί.
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Τύπε τελικά τα κατάφερες έγινες δωρητής σπέρματος;
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Tυπε αμα εχεις καμια ferrari Η καμια porsche και κανα λογαριασμο τρελο στην τραπεζα θα την γαμησεις αυτη αλλιως και 100 χρονια να περασουν με μπλα μπλα ταρχηδια μου θα παρεις ουτε θα γυρισει να σε κοιταξει και οχι ο οποιοσδηποτε μπορει να την γαμησει οπως λες.
Α ρε τυπε
..εχθες σε μπαρ ξενοδοχειο..ειχα εντοπισει ενα γαλλικο 9αρι..την ειχα γραμμενη οσο χορευα,χορευε κι αυτη με αλλους αντρες..αλλα οταν αραιωσε η παρεα της επιασα κουβεντα..της ειπα θα χαρω να πιουμε ενα καφε εξω..εκεινη ειχε πολυ τουπε..σαν μουναρα που ητανε..αλλα η φιλη της εδειχνε να με συμπαθει και μου ειπε κι αυτη θελει να πατε αλλα το παιζει δυσκολη...ανταλαξαμε instagram με την φιλη...και κανονισαμε να μιλησουμε σημερα για να κανονισουμε καφε..οι τρεις μας.Ανοιγω instagram το πρωΐ και η φιλη,που εδειχνε να με συμπαθει πολυ..με ειχε κανει unfollow..εκεινη δεν την σκολουθησα... την κοπελα που με ενδιαφερει εννοω,αλλα ειδα το προφιλ της και μαλλον ειναι μοντελο..Πραγματικη μουναρα...γυρω στο 1,95 με τα τακουνια..καστανα μακρια μαλλια, λιγο μελαχρινουλα σαν γαλλιδα..υπεροχα βυζομπαλα και τρομερη κωλαρα(φορουσε κοντη φουστα),αλλα δυσκολα...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Πραγματικη μουναρα...γυρω στο 1,95 με τα τακουνια..καστανα μακρια μαλλια, λιγο μελαχρινουλα σαν γαλλιδα..υπεροχα βυζομπαλα και τρομερη κωλαρα(φορουσε κοντη φουστα),αλλα δυσκολα...

Τέτοιο μουνί ρε τύπε ούτε ο Ζιρού δεν θα γαμάει,πώς περίμενες να σου κάτσει;
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Τέτοιο μουνί ρε τύπε ούτε ο Ζιρού δεν θα γαμάει,πώς περίμενες να σου κάτσει;
Ενταξει ρε τυπε..το παλευεις οσο μπορεις... τουλαχιστον το προσπαθησα...να καθομουν χωρις να της μιλησω λογω του πιθανου ενδεχομενου να μην μου κατσει;
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ενταξει ρε τυπε..το παλευεις οσο μπορεις... τουλαχιστον το προσπαθησα...να καθομουν χωρις να της μιλησω λογω του πιθανου ενδεχομενου να μην μου κατσει;
Πολυ καλα εκανες τυπε και στον πουτσο σου ποτε δεν ξερεις ποτε θα σε κατσει η φαση.Τυφλα στο μεθυσι να ηταν που λεει ο λογος και να επεφτε το τουπε της και να καβαντζωνοσουν και της εριχνες εστω και ενα γαμησι κερδισμενος θα ησουν.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
21
Like
5.870
Πόντοι
2.846
Εχετε βιωσει ανεκπληρωτο ερωτα;Αν ναι θα ηθελα να ακουσω την ιστορια του καθένα σας καθως και πως το διαχειριστηκατε..και ποσος καιρος μεσολαβησε για να το ξεπερασατε..Ριχνω αυτο το θεμα απλα για κουβεντα,δεν με αφορα προσωπικα..
Ναι έχει τύχει. Με μια συμμαθήτρια μου οταν πηγαινα γυμνάσιο. Την ερωτεύτηκα απο την πρώτη στιγμη, αλλά δεν το έμαθε ποτέ. Μείναμε στην πολύ καλή παρέα που κάναμε. Ειχε και σχέση /σχέσεις τοτε , οπότε το κράτησα για μένα. Το ξεπέρασα (οχι εντελώς αλλά σε μεγάλο βαθμό) οταν έπαψα να την βλέπω και χωρίσαν ουσιαστικά οι δρόμοι μας για σπουδες κλπ.
Παρόλα αυτά ακόμα την παρατηρώ μέσω social που και που . Τώρα το αν έκανα καλά τότε ή οχι που δεν μίλησα, η απάντηση ειναι προφανης, οχι. Καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες , παρά για κάτι που δεν έκανες και δεν ξέρεις πως θα μπορουσε να εξελιχθει
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.690
Πόντοι
456
Ναι έχει τύχει. Με μια συμμαθήτρια μου οταν πηγαινα γυμνάσιο. Την ερωτεύτηκα απο την πρώτη στιγμη, αλλά δεν το έμαθε ποτέ. Μείναμε στην πολύ καλή παρέα που κάναμε. Ειχε και σχέση /σχέσεις τοτε , οπότε το κράτησα για μένα. Το ξεπέρασα (οχι εντελώς αλλά σε μεγάλο βαθμό) οταν έπαψα να την βλέπω και χωρίσαν ουσιαστικά οι δρόμοι μας για σπουδες κλπ.
Παρόλα αυτά ακόμα την παρατηρώ μέσω social που και που . Τώρα το αν έκανα καλά τότε ή οχι που δεν μίλησα, η απάντηση ειναι προφανης, οχι. Καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες , παρά για κάτι που δεν έκανες και δεν ξέρεις πως θα μπορουσε να εξελιχθει
αν δεν εχει τωρα σχεση προσπαθησε να ξαναπιασεις επαφη
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.812
Like
8.348
Πόντοι
2.306
Και εγώ τύποι αγαπούσα μία 19 χρόνια αλλά αυτή δεν με ήθελε
 

Συνημμένα

  • gkionakis.jpg
    gkionakis.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom