Νέα

Εχετε βιωσει ανεκπληρωτο ερωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Αυτο που λες δεν παιζει ... δεν παιζει να την γαμησες ... ολοι το καταλαβαινουν  :grin:
Κι ομως εγινε μια φορα..κι αυτο το γνωριζω εγω..πιο καλα απο εσας..αφοτου εκανα σεξ μαζι της,που εξαρχης μονο αυτο ηθελα απο εκεινη.. αρχισα να την θελω περισσοτερο με τον καιρο.
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Σιγουρα θα εχει κανενα ανεκπληρωτο ερωτα απο το γυμνασιο αλλα δεν ειχε τα @@ να κανει κινηση και περασαν απο τοτε 20 χρονια στα οποια δεν εκανε αλλη σχεση και ο ανεκπληρωτος ερωτας εχει παιδια στο γυμνασιο  :grin: too late χαχα
1ον δεν ηταν στο γυμνασιο,2ον εκανα την κινηση μου και της μιλησα,3ον πριν 20 χρονια ημουν μωρακι,4ον η κοπελα  ειναι λιγο μεγαλυτερη μου και οχι με παιδια στο γυμνασιο...
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Εχετε βιωσει ανεκπληρωτο ερωτα;Αν ναι θα ηθελα να ακουσω την ιστορια του καθένα σας καθως και πως το διαχειριστηκατε..και ποσος καιρος μεσολαβησε για να το ξεπερασατε..Ριχνω αυτο το θεμα απλα για κουβεντα,δεν με αφορα προσωπικα..

Ναι. 2 φορές στο λύκειο και 3 ως φοιτητής:

Στην 1η ήμουν 2α λυκείου και απλά δεν έκανα κίνηση. Δεν ήθελα να γίνω ρεζίλι από την χυλόπιτα και δεν έκανα κίνηση. Έκανα χοντρή μαλακία έπρεπε τουλάχιστον να προσπαθήσω.

Στην 2η ήμουν 3η λυκείου. Έκανα κίνηση και με το που με απέριψε την ξεπέρασα σε χρόνο ντετέ.

Η 3η ήταν παντρεμένη. Εγώ ήμουν 19 αυτή 25. Εκεί ήμουν στα όρια της κατάθλιψης. Άρχισα να πηγαίνω πιο εντατικά με πουτάνες και ξεκίνησα γυμναστήριο. Με τον καιρό την σιχάθηκα. Όλο αυτό κράτησε 6 μήνες. Οι υπόλοιπες περιπτώσεις κράτησαν λιγότερο.

Η 4η είχε αγόρι. Εγώ 20 αυτή 19. Ήμασταν συμφοιτητές, το έμαθαν όλοι ότι την γούσταρα γιατί έκανα κάτι μικροσκηνές. Στο τέλος είχε κακή κατάλληξη και πλέον δεν μιλάμε.

Η 5η ήταν άπειρη και δεν είχε πάει καν με άντρα και πρέπει να είχε και ψυχολογικά προβλήματα. Αγοραφοβίες, αγχώδεις διαταραχές, κτλ.


Μετά τα 24 απλά γαμούσα και δεν ερωτεύτηκα καμία. Μην είσαι μαλάκας και ασχολείσαι με αυτές. Έρωτες και αηδίες. Κακό στον εαυτό σου θα κάνεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Η 5η ήταν άπειρη και δεν είχε πάει καν με άντρα και πρέπει να είχε και ψυχολογικά προβλήματα. Αγοραφοβίες, αγχώδεις διαταραχές, κτλ.

Μου έτυχε παρόμοια περίπτωση, όχι παρθένα, αλλά με πολύ λίγα χιλιόμετρα και κακογάμητη από τον πρώην της που ήταν λάιτ τύπος, αφασίας και γρηγορογαμούλης από ότι έμαθα. Φουλ ψυχολογικά η καβλίτσα, με αλλαγές ψυχολογίας σε διαστήματα ωρών, αλλά καύλα και εθιστική στα καλά της. Έδειχνε ότι γουστάρει πολύ κάνοντας μου "υπόγεια χωσίματα", ώστε να μην παίρνει πρέφα η παρέα, αλλά όταν χώθηκα δεν κατάλαβα Χριστό τι ακριβώς παίχτηκε και τον λόγο που έφαγα άκυρο. Σαν να πανικοβλήθηκε και έτσι από τις ανασφάλειες της και έκανε κάποια έκρηξη συναισθημάτων.
 

γατουλης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
273
Πόντοι
280
Γ λυκειου με πρωτο ετος μεγαλος ανεκπληρωτος ερωτας στα ορια της ονειροξης
 

γατουλης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
273
Πόντοι
280
Ολοι το ηξεραν εκτος απο εκεινη
 

Επισκέπτης
Ναι, και ακόμα είναι ανεκπλήρωτος. Από την 1η γυμνασίου μέχρι την 2α λυκείου που ήμασταν στο ίδιο σχολείο. Πάντα ήταν κολλημένη με άλλους, δεν βρήκα ευκαιρία να το μοιραστώ μαζί της. Μετά από χρόνια της έστειλα μία ανθοδέσμη με ένα μάλλον χαζό γράμμα. Δεν απάντησε  :badair:
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Εγω τετοια φαση ειχα με ενα γκομενακι στο μερος που εχουμε το εξοχικο.Δυο στενα πιο κατω εμενε ενα φιλος μου εκει και διπλα τους ειχε ενα αδειο οικοπεδο στρωμενο με τσιμεντο απλα.Εκει περα λοιπον ερχοταν τα καλοκαιρια ο αδερφος του τυπου που ειχε το οικοπεδο και εβαζε ενα τροχοσπιτο.Αυτος ειχε 3 κορες μια αρκετα πιο μεγαλη απο μενα μια συνομηλικη με μενα και η τριτη ηταν μωρο τοτε.Καναμε ολοι παρεα τοτε και εδειχνε ξεκαθαρα πως με συπαθουσε περισσοτερο απο τους αλλους οπως και γω αλωστε αλλα δεν εκανε τιποτα παραπανω ημασταν και 14 χρονων και γω τον ειχα κανει λαστιχο απο την μαλακια για παρτυ της μονο αυτη ειχα στο μυαλο μου.Το επομενο καλοκαιρι δεν ηρθαν στην θαλασσα και μετα απο κει τελος δεν ξαναπατησαν ποτε μαλον θα μαλωσαν τιποτα τα αδερφια και δεν θα εδεινε ο αλλος το οικοπεδο.

18 χρονια μετα μπηκα τυχαια να κουρευτω σε ενα νεο κομμωτηριο της πολης και να σου η τυπισσα που με κουρευε.Μιλαμε την καταλαβα με την μια ασχετα που περασαν τοσα πολλα χρονια αυτη δεν με ειχε καταλαβει.Για να μην τα πολυλογω και κουραζω ειχαμε χαρες και αγκαλιες αφου τελικα καποια στιγμη με καταλαβε βγηκαμε της επομενες μερες και για καφε και για ποτο και για φαι κλπ και τελικα την πηδηξα.

Τωρα που το ξανασκεφτομαι ανεκπληρωτος ερωτας δεν ειναι αφου τελικα την πηδηξα αλλα δε γαμιεται το εγραψα το Post τωρα :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Εγω τετοια φαση ειχα με ενα γκομενακι στο μερος που εχουμε το εξοχικο.Δυο στενα πιο κατω εμενε ενα φιλος μου εκει και διπλα τους ειχε ενα αδειο οικοπεδο στρωμενο με τσιμεντο απλα.Εκει περα λοιπον ερχοταν τα καλοκαιρια ο αδερφος του τυπου που ειχε το οικοπεδο και εβαζε ενα τροχοσπιτο.Αυτος ειχε 3 κορες μια αρκετα πιο μεγαλη απο μενα μια συνομηλικη με μενα και η τριτη ηταν μωρο τοτε.Καναμε ολοι παρεα τοτε και εδειχνε ξεκαθαρα πως με συπαθουσε περισσοτερο απο τους αλλους οπως και γω αλωστε αλλα δεν εκανε τιποτα παραπανω ημασταν και 14 χρονων και γω τον ειχα κανει λαστιχο απο την μαλακια για παρτυ της μονο αυτη ειχα στο μυαλο μου.Το επομενο καλοκαιρι δεν ηρθαν στην θαλασσα και μετα απο κει τελος δεν ξαναπατησαν ποτε μαλον θα μαλωσαν τιποτα τα αδερφια και δεν θα εδεινε ο αλλος το οικοπεδο.

18 χρονια μετα μπηκα τυχαια να κουρευτω σε ενα νεο κομμωτηριο της πολης και να σου η τυπισσα που με κουρευε.Μιλαμε την καταλαβα με την μια ασχετα που περασαν τοσα πολλα χρονια αυτη δεν με ειχε καταλαβει.Για να μην τα πολυλογω και κουραζω ειχαμε χαρες και αγκαλιες αφου τελικα καποια στιγμη με καταλαβε βγηκαμε της επομενες μερες και για καφε και για ποτο και για φαι κλπ και τελικα την πηδηξα.

Τωρα που το ξανασκεφτομαι ανεκπληρωτος ερωτας δεν ειναι αφου τελικα την πηδηξα αλλα δε γαμιεται το εγραψα το Post τωρα :think: :think: :think:

Χαχαχαχα είναι ανεκπλήρωτος στην πρώτη φάση και επιπλέον έχει ιδανική κατάληξη
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Εγω τετοια φαση ειχα με ενα γκομενακι στο μερος που εχουμε το εξοχικο.Δυο στενα πιο κατω εμενε ενα φιλος μου εκει και διπλα τους ειχε ενα αδειο οικοπεδο στρωμενο με τσιμεντο απλα.Εκει περα λοιπον ερχοταν τα καλοκαιρια ο αδερφος του τυπου που ειχε το οικοπεδο και εβαζε ενα τροχοσπιτο.Αυτος ειχε 3 κορες μια αρκετα πιο μεγαλη απο μενα μια συνομηλικη με μενα και η τριτη ηταν μωρο τοτε.Καναμε ολοι παρεα τοτε και εδειχνε ξεκαθαρα πως με συπαθουσε περισσοτερο απο τους αλλους οπως και γω αλωστε αλλα δεν εκανε τιποτα παραπανω ημασταν και 14 χρονων και γω τον ειχα κανει λαστιχο απο την μαλακια για παρτυ της μονο αυτη ειχα στο μυαλο μου.Το επομενο καλοκαιρι δεν ηρθαν στην θαλασσα και μετα απο κει τελος δεν ξαναπατησαν ποτε μαλον θα μαλωσαν τιποτα τα αδερφια και δεν θα εδεινε ο αλλος το οικοπεδο.

18 χρονια μετα μπηκα τυχαια να κουρευτω σε ενα νεο κομμωτηριο της πολης και να σου η τυπισσα που με κουρευε.Μιλαμε την καταλαβα με την μια ασχετα που περασαν τοσα πολλα χρονια αυτη δεν με ειχε καταλαβει.Για να μην τα πολυλογω και κουραζω ειχαμε χαρες και αγκαλιες αφου τελικα καποια στιγμη με καταλαβε βγηκαμε της επομενες μερες και για καφε και για ποτο και για φαι κλπ και τελικα την πηδηξα.

Τωρα που το ξανασκεφτομαι ανεκπληρωτος ερωτας δεν ειναι αφου τελικα την πηδηξα αλλα δε γαμιεται το εγραψα το Post τωρα :think: :think: :think:
Ρε μαγκα και εγω την πηδηξα..αλλα μετα δεν με ηθελε..και πονεσα.
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ρε μαγκα και εγω την πηδηξα..αλλα μετα δεν με ηθελε..και πονεσα.
Εμενα με ηθελε τυπε αλλα την εκανα με ελαφρα πηδηματακια γιατι αρχισε να πεταει κατι σπονδες πως ημαστε και σε ηλικεια γαμου και διαφορα τετοια οποτε αντε γεια :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Εμενα με ηθελε τυπε αλλα την εκανα με ελαφρα πηδηματακια γιατι αρχισε να πεταει κατι σπονδες πως ημαστε και σε ηλικεια γαμου και διαφορα τετοια οποτε αντε γεια :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
Α ρε μαγα τι μου θυμισες..πριν 2 χρονια τα ειχα με μια καργιολα εμφανησιακα κατω του μετριου..ψιλομπαζο..Εγω 20 εκεινη 34..Στην πρωτη εβδομαδα μου λεγε..θα εδινα την ψυχη μου για σενα,αν χωρισουμε θα κλειστω στο νοσοκομειο...Την δευτερη εβδομαδα..μου λεγε βρες δουλεια να βρουμε ενα σπιτι να μενουμε μαζι και σκεφτοταν μακροπροθεσμα για γαμο και παιδια..Μετα απο 25 μερες σχεση την χωρισα....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Α ρε μαγα τι μου θυμισες..πριν 2 χρονια τα ειχα με μια καργιολα εμφανησιακα κατω του μετριου..ψιλομπαζο..Εγω 20 εκεινη 34..Στην πρωτη εβδομαδα μου λεγε..θα εδινα την ψυχη μου για σενα,αν χωρισουμε θα κλειστω στο νοσοκομειο...Την δευτερη εβδομαδα..μου λεγε βρες δουλεια να βρουμε ενα σπιτι να μενουμε μαζι και σκεφτοταν μακροπροθεσμα για γαμο και παιδια..Μετα απο 25 μερες σχεση την χωρισα....

κακως την χωρισες τυπε..επρεπε να την τουφεκισεις και να την τσιμεντώσεις, προκειμενου να γλυτώσεις τους επομενους φουκαράδες που θα εμπλεκαν μαζι της...ηταν δημοσιος κίνδυνος η ελλεεινιδα... :S
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Ρε μαγκα και εγω την πηδηξα..αλλα μετα δεν με ηθελε..και πονεσα.

Θα πρέπει να αλλάξεις μυαλά τύπε.
Σε αυτό το σαι εμείς γαμάμε και μετά τις παρατάμε και όχι το ανάποδο διότι όπως και εσύ τώρα καλή ώρα, το έχασες το παιχνίδι μετά.

:sunglasses:

 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
κακως την χωρισες τυπε..επρεπε να την τουφεκισεις και να την τσιμεντώσεις, προκειμενου να γλυτώσεις τους επομενους φουκαράδες που θα εμπλεκαν μαζι της...ηταν δημοσιος κίνδυνος η ελλεεινιδα... :S
Γαμησε τα τυπε..μετα απο μια εβδομαδα χωρισμου...αρραβωνιαστηκε 60αρη εργολαβο..τωρα ειναι με ενα παπα μικροτερο της και ετοιμαζεται να γινει παπαδιά..εκ των υστερων ακουσα οτι την ειχε παρει ολος ο αντρικος πληθυσμος του χωριου της οσο ηταν μικρη..μια τυπισσα να φανταστεις με υψος 1.55(οχι πως εχω θεμα με το υψος),με πλαδαρο δερμα,χερια αγυμναστα που αν τα κουνουσε εντονα..κρεμοταν το λιπος..στηθη που το ενα εβλεπε δυση και το αλλο ανατολη..φατσα γαμησε τα και βλεμμα αγελαδας.αλλα με καβλωναν τα τσιμπουκακια της.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
Γαμησε τα τυπε..μετα απο μια εβδομαδα χωρισμου...αρραβωνιαστηκε 60αρη εργολαβο..τωρα ειναι με ενα παπα μικροτερο της και ετοιμαζεται να γινει παπαδιά..εκ των υστερων ακουσα οτι την ειχε παρει ολος ο αντρικος πληθυσμος του χωριου της οσο ηταν μικρη..μια τυπισσα να φανταστεις με υψος 1.55(οχι πως εχω θεμα με το υψος),με πλαδαρο δερμα,χερια αγυμναστα που αν τα κουνουσε εντονα..κρεμοταν το λιπος..στηθη που το ενα εβλεπε δυση και το αλλο ανατολη..φατσα γαμησε τα και βλεμμα αγελαδας.αλλα με καβλωναν τα τσιμπουκακια της.

KILL-IT-WITH-FIRE-FUNNY-FORUM-PICS.jpg
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • received_1793985450641015.jpeg
    received_1793985450641015.jpeg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 48

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Και στην τελικη τί ζηταω..Μια μουναρα με τεραστιες βυζαρες να κανει καλο κρεβατι.. να πηδιομαστε μερα νυχτα..κι ας μην μαγειρευει..να μια οπως αυτη..
Ολοι πιστευω αυτο ζηταμε τυπε αλλα παπαρια και θα καταληξουμε με καποια καμια σχεση με αυτη που εβαλες καποια στιγμη μονο και μονο για να μας κανει κανα φαι και να μας πλενει κανα βρακι :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom