Νέα

Έχετε πάει με μαύρη (όχι πουτάνα) ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Είχα και σχέση με μαύρη από την Νιγηρία ήταν φοβερή κοπέλα και στο γαμησι πύραυλος. Αυτό με την μυρωδιά ισχύει 100% γιατί λόγω γειτονιάς (Κυψέλη) μεγάλωσα με μαύρες και μαύρους στο σχολείο και στις παρέες και έχουν μια χαρακτηριστική μυρωδιά. Για μενα δεν είναι αποκρουστική αλλά όταν ίδρωνε η πρώην μου στο κρεβάτι εκεί ζόριζε λίγο το πράγμα
 

pipiskos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ετυχε στο βερολινο διακοπες με κουβανεζα 2 3 φορες φιλη φιλης.ενω ειχα παει με μαυρη σε μπουρδελο 2 φορες στην αρχη μου φαινοταν λιγο περιεργο λογο της διαφορας χρωματος.εχουν κορμαρες οι πουτανες
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.115
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Είχα και σχέση με μαύρη από την Νιγηρία ήταν φοβερή κοπέλα και στο γαμησι πύραυλος. Αυτό με την μυρωδιά ισχύει 100% γιατί λόγω γειτονιάς (Κυψέλη) μεγάλωσα με μαύρες και μαύρους στο σχολείο και στις παρέες και έχουν μια χαρακτηριστική μυρωδιά. Για μενα δεν είναι αποκρουστική αλλά όταν ίδρωνε η πρώην μου στο κρεβάτι εκεί ζόριζε λίγο το πράγμα
Προσυπογράφω.

Είχα πάει με μια μαύρη το 15. Κωλος να σπας καρύδια πάνω του. Αλλά και μια εσάνς αφρικανική. Όχι άθλια αλλά υπαρκτή.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Προσυπογράφω.

Είχα πάει με μια μαύρη το 15. Κωλος να σπας καρύδια πάνω του. Αλλά και μια εσάνς αφρικανική. Όχι άθλια αλλά υπαρκτή.
Χαρακτηριστικό επίσης ήταν ότι ο κωλος ήταν σαν να επιανες βελούδινο ύφασμα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
Τώρα μόλις τελείωσα. Πανέμορφη,ψηλη,φιτ με ανοίγματα,σπαγγάτο, κολαρα κλασσικά,βυζι μικρό πεσμένο κ σταφιδιασμένο ( αν το φτιάξει μιλαμε για τοπ μουνι). Κονε απο φβ,σκοπεύω να το κρατήσω δεν ειναι του χώρου γι αυτο κ το αναφέρω...
Αχ τι ωραία που περνάγαμε τότε με τον Yannis , τι μου θύμισες τώρα .....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
σοκολατα>βανιλια
538D229.gif
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Με μια απο Αιθιοπια. Η γυναικα ηταν αγαλμα. Και μονο που γδυνοταν ηταν μαγεια. Το καταρτι ηταν συνεχως ορθιο ετοιμο για πλευση. Σκετη τσοντα η κυρια. Την ειχα για μερικους μηνες καβατζα με ακαπελα και κρεμπιεδες. Αλλα μολις ζορισε η φαση περι γαμου την εκανα με ελαφρα..
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
Απ ότι βλέπω πολλοί τα είχαμε ένα διάστημα με μαυρουκες , η αλήθεια είναι ότι έτσι και φας μια φορά σοκολάτα μετά κολας και θες παλι , πάντως είναι άλλη αίσθηση να μπαίνεις σε τουρλωμενη black κωλαρα και πόσο μάλλον να ρίχνεις και κρεμπιε στο ροζουλι της μουνάκι ......
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Απ ότι βλέπω πολλοί τα είχαμε ένα διάστημα με μαυρουκες , η αλήθεια είναι ότι έτσι και φας μια φορά σοκολάτα μετά κολας και θες παλι , πάντως είναι άλλη αίσθηση να μπαίνεις σε τουρλωμενη black κωλαρα και πόσο μάλλον να ρίχνεις και κρεμπιε στο ροζουλι της μουνάκι ......
Έλεγα στην επόμενη κοπέλα μου για πλάκα ότι μου άρεσε της πρώην μου της μαυρουλας που είχε ροζ μουνακι και έλεγε όλες ροζ έχουμε χαχαχαχα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Με μια απο Αιθιοπια. Η γυναικα ηταν αγαλμα. Και μονο που γδυνοταν ηταν μαγεια. Το καταρτι ηταν συνεχως ορθιο ετοιμο για πλευση. Σκετη τσοντα η κυρια. Την ειχα για μερικους μηνες καβατζα με ακαπελα και κρεμπιεδες. Αλλα μολις ζορισε η φαση περι γαμου την εκανα με ελαφρα..
μαλακια σου τυπε, επρεπε να επενδυσεις σε ενα κουτσουβελο και να το στειλεις να παιζει μπασκετ :2funny:

Osa Lovely ή κάνω λάθος?
δεν εχω ιδεα, lovely ειναι σιγουρα και αποτι φαινεται τα παιρνει μεσα osa και να ειναι
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Είχα και σχέση με μαύρη από την Νιγηρία ήταν φοβερή κοπέλα και στο γαμησι πύραυλος. Αυτό με την μυρωδιά ισχύει 100% γιατί λόγω γειτονιάς (Κυψέλη) μεγάλωσα με μαύρες και μαύρους στο σχολείο και στις παρέες και έχουν μια χαρακτηριστική μυρωδιά. Για μενα δεν είναι αποκρουστική αλλά όταν ίδρωνε η πρώην μου στο κρεβάτι εκεί ζόριζε λίγο το πράγμα
αν δεν το ξερεις για τους μαυρους, οι λευκοι μυριζουν
μουχλα....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.805
Like
26.940
Πόντοι
5.906
Once you go black, you never come back!
Είχαμε πάρει μαυρουλα 22χρονη παρτουζα στη minessota πριν 40 χρόνια περιπου,εγώ και ο κολλητός μου μεταπτυχιακοι φοιτητές τότε!
Στο DP ,ζορίστηκε ιδιαιτερα και σε ερώτηση μας,μας είπε ότι τα περι μεγέθους των μαύρων είναι μύθος!
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Γενικά οι μαυρες προτιμάνε τους λευκούς αποτι έχω δει. Όσες ξέρω από την γειτονιά πάντα με λευκό είχαν σχέση
 

fstergios

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
25
Πόντοι
0
εχω γαμησει τουρκογυφτισα μαυρη 30αρα τυχαινε να δουλευει στον χωρο μου εστιαση και απο τις 2 τρυπες εκεινο που με εξιταρε ηταν τα ασπρα χυσια μου στο μαυρο δερμα της, μ΄αρεσουν πιο πολυ οι ασπρες μου βγαζουν κατι πιο καθαρο
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
αληθεύει ρε συναγωνιστές ότι οι μαύρες έχουν ....κοκκινη κωλότρυπα σαν της...μαϊμούς;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom