Νέα

Έχετε πάει με μαύρη (όχι πουτάνα) ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86

  Οι ωραιότερες αφρικανές ,κατά τη γνώμη μου πάντα, ισως και να λαθεύω, είναι οι Νιγηριανές - αν και όλα εκει είναι σχετικα,αφου στη χωρα υπάρχουν ενα σωρό φυλές,οποτε το "νιγηριανές" ειναι πολύ φλού. Ωραίες επίσης ειναι οι Αιθιοπίδες,αν και κατα την άποψη πολλών ανθρωπολόγων οι αιθιοπες και οι βορειότεροι ερυθραίοι και Σουδανοι, δεν κατατάσσονται στους καθαρα αφρικανικούς λαούς (πολλοι απο αυτους είναι και σχεδον λευκοι). [ παρεμπιπτόντως να πώ ότι θεωρώ οτι οι αρχαίοι  Αιγύπτιοι ,οπως φαίνεται εξ άλλου καθαρά απο τις εικονογραφήσεις ( πρόσωπα, σωματότυποι, σχημα χεριών και ποδιών χαρακτηριστικο)  στις πυραμιδες κλπ, δεν ηταν αλλοι απο τους Αιθιοπες. ] Ενας ξεχωριστός λαός ειναι οι Ντογκόν της δυτικης Αφρικης, που έχουν αστρονομικες γνώσεις ανεξήγητες (στο διαδίκτυο υπάρχουν πολλά γι αυτο το θεμα). Γενικά οι αφρικανές έχουν πολύ διαφορετική νοοτροπία απο τις ευρωπαίες και "δένονται" με τον σύνροφο/αντρα τους και την οικογένειά τους πολύ περισσότερο. 
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Γενικά οι αφρικανές έχουν πολύ διαφορετική νοοτροπία απο τις ευρωπαίες και "δένονται" με τον σύνροφο/αντρα τους και την οικογένειά τους πολύ περισσότερο. 

Στην προηγουμενη μου δουλειά είχαμε έναν γκανέζο κηπουρό που η γυναίκα του τον είχε κάνει αλκοολικό.
Κάτω των 30 και οι δύο.

Αυτός έλεγε ότι γκανεζες και νιγηριανές,με το που τις φέρνει ένας μαύρος Ευρώπη,ψάχνουν άλλον μαύρο που είναι πιο καβαντζωμένος οικονομικά/κοινωνικά.
Επίσης φεύγουν από το σπίτι και χάνονται για μέρες,είναι επιθετικές λεκτικά/σωματικά,κ.λ.π.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
  Οι ωραιότερες αφρικανές ,κατά τη γνώμη μου πάντα, ισως και να λαθεύω, είναι οι [size=15pt]Νιγηριανές[/size] - αν και όλα εκει είναι σχετικα,αφου στη χωρα υπάρχουν ενα σωρό φυλές,οποτε το "νιγηριανές" ειναι πολύ φλού. Ωραίες επίσης ειναι οι Αιθιοπίδες,αν και κατα την άποψη πολλών ανθρωπολόγων οι αιθιοπες και οι βορειότεροι ερυθραίοι και Σουδανοι, δεν κατατάσσονται στους καθαρα αφρικανικούς λαούς (πολλοι απο αυτους είναι και σχεδον λευκοι). [ παρεμπιπτόντως να πώ ότι θεωρώ οτι οι αρχαίοι  Αιγύπτιοι ,οπως φαίνεται εξ άλλου καθαρά απο τις εικονογραφήσεις ( πρόσωπα, σωματότυποι, σχημα χεριών και ποδιών χαρακτηριστικο)  στις πυραμιδες κλπ, δεν ηταν αλλοι απο τους Αιθιοπες. ] Ενας ξεχωριστός λαός ειναι οι Ντογκόν της δυτικης Αφρικης, που έχουν αστρονομικες γνώσεις ανεξήγητες (στο διαδίκτυο υπάρχουν πολλά γι αυτο το θεμα). Γενικά οι αφρικανές έχουν πολύ διαφορετική νοοτροπία απο τις ευρωπαίες και "δένονται" με τον σύνροφο/αντρα τους και την οικογένειά τους πολύ περισσότερο.  

Από χαρακτήρες γάματα με μεγάλα γράμματα.

Τεμπέλες και κουτοπόνηρες. Μόνο για έναν πούτσο, να φεύγουν τα χοντρά και άντε γεια...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Πριν 3 χρονια στο χωρο εργασιας μου τυχαια γνωρισα μια κοπελα απο αιθιοπια γυρω στα 25 ετη, μιλουσε αγγλικα'
ηταν γλυκια προσχαρη,ομορφη,και θυμιζε κατι απο τζανετ τζακσον.Γυρω στο 1,70 σε υψος και κατι παραπανω.
Πρεπει να ηταν καθολικη γιατι μου ειχε δειξει καποιες φωτος απο την εκκλησια τους που τραγουδουσαν.
Βγηκαμε εξω στην περιοχη της πλακας κι απο το α' ραντεβου καταληξαμε σπιτι μου.Ακολουθησε μασαζ και στην θεα του
γυμνου σωματος της επαθα πλακα.Ειχε χυμωδες τυπου λατιν σωματοτυπο. Φλογερες δεν εκανε γιατι το επαιζε αβγαλτη..
Η διεισδυση ομως ηταν το κατι αλλο, και συμπληρωνε ολα τα υπολοιπα.. ηταν πολυ χοτ.Στο 2ρο ραντεβου εδωσε κωλο
παρολο που δεν ειχε γραψει χιλιομετρα.Και στο 3ο.. ζητησε φακ ακαπελα αλλα δεν της εκανα την χαρη.Κατοπιν κατι
αρχισε να μου λεει για μεικτους γαμους κτλπ.. και την εκανα με ελαφρα.. Την ειδα προσφατα στο φ/β παντρεμενη πλεον
με εναν δικο της, μαζι με το παιδακι τους.
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
14
Like
3.673
Πόντοι
2.777
ξεμούνιαζα μια μιγάδα (Μπαχάμας/ Γαλλία) το '95 για 6 μήνες στο εξωτερικό. Πολύ καλή φάση, έπρεπε να τα παρατήσω όλα όμως και να γυρίσω οπότε έληξε κάπως άδοξα.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.151
Πόντοι
9.095
Τώρα μόλις τελείωσα. Πανέμορφη,ψηλη,φιτ με ανοίγματα,σπαγγάτο, κολαρα κλασσικά,βυζι μικρό πεσμένο κ σταφιδιασμένο ( αν το φτιάξει μιλαμε για τοπ μουνι). Κονε απο φβ,σκοπεύω να το κρατήσω δεν ειναι του χώρου γι αυτο κ το αναφέρω...
 

Συνημμένα

  • 0CA480AE-D4BF-4C91-8F53-696AB7D30E41.jpeg
    0CA480AE-D4BF-4C91-8F53-696AB7D30E41.jpeg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 877

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Τώρα μόλις τελείωσα. Πανέμορφη,ψηλη,φιτ με ανοίγματα,σπαγγάτο, κολαρα κλασσικά,βυζι μικρό πεσμένο κ σταφιδιασμένο ( αν το φτιάξει μιλαμε για τοπ μουνι). Κονε απο φβ,σκοπεύω να το κρατήσω δεν ειναι του χώρου γι αυτο κ το αναφέρω...

:kneel: :kneel: :kneel:
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Εχω πάει με Αμερικανες , στο κρεβάτι ήταν κορυφαίες ❗️Αυτο που γράφτηκε για την μυρωδιά του δέρματος ισχύει για όλους τους μαύρους εν γένη . Δεν ειναι μια άσχημη μυρωδιά, απλα ειναι πολυ διαφορετική απο το δικό μας δέρμα για αυτο μας φαίνεται περίεργη....
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
  Οι ωραιότερες αφρικανές ,κατά τη γνώμη μου πάντα, ισως και να λαθεύω, είναι οι Νιγηριανές - αν και όλα εκει είναι σχετικα,αφου στη χωρα υπάρχουν ενα σωρό φυλές,οποτε το "νιγηριανές" ειναι πολύ φλού. Ωραίες επίσης ειναι οι Αιθιοπίδες,αν και κατα την άποψη πολλών ανθρωπολόγων οι αιθιοπες και οι βορειότεροι ερυθραίοι και Σουδανοι, δεν κατατάσσονται στους καθαρα αφρικανικούς λαούς (πολλοι απο αυτους είναι και σχεδον λευκοι). [ παρεμπιπτόντως να πώ ότι θεωρώ οτι οι αρχαίοι  Αιγύπτιοι ,οπως φαίνεται εξ άλλου καθαρά απο τις εικονογραφήσεις ( πρόσωπα, σωματότυποι, σχημα χεριών και ποδιών χαρακτηριστικο)  στις πυραμιδες κλπ, δεν ηταν αλλοι απο τους Αιθιοπες. ] Ενας ξεχωριστός λαός ειναι οι Ντογκόν της δυτικης Αφρικης, που έχουν αστρονομικες γνώσεις ανεξήγητες (στο διαδίκτυο υπάρχουν πολλά γι αυτο το θεμα). Γενικά οι αφρικανές έχουν πολύ διαφορετική νοοτροπία απο τις ευρωπαίες και "δένονται" με τον σύνροφο/αντρα τους και την οικογένειά τους πολύ περισσότερο.  

Κατά τη γνώμη μου φίλε δεν υπάρχει ''κανόνας'' !! Σε κάθε λαό η ''φυλή'' αν θέλεις μπορείς να βρείς όμορφες γυναίκες. Και ίσως αυτή η ''αναζήτηση'' να δίνει στην όλη υπόθεση ενδιαφέρον.

Αν ρωτήσεις τους ίδιους του Αφρικανούς θεωρόυν τις φυλές Himba και Muhacoana στην Ανγκόλα τις πιο όμορφες !!

Δυο ''εκπρόσωποι΄΄ στις φωτογραφίες !!
Γούστα είναι αυτά !!

 

Συνημμένα

  • e47a51a2e841f77e3916c0e8784e79e9--woman-face-angola.jpg
    e47a51a2e841f77e3916c0e8784e79e9--woman-face-angola.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 3279c51b19c73f09ab3a33083b5b116f--stunning-women-angola.jpg
    3279c51b19c73f09ab3a33083b5b116f--stunning-women-angola.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 56

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Προσωπικα με εξιτάρει αυτό που κάποιοι περιγράφουν σαν ''εξωτική εμφάνιση'' !!

Ισως γιατί κάπου έχω κορεσθεί απο το Σλαβικό Στερότυπο που το εχω χορτάσει νωρίς στη ζωή μου μια και πάντα ταξίδευα πολύ ( ίσως υπερβολικά ).

Δείγματα αυτού που εννοώ στις φωτογραφίες !!

 

Συνημμένα

  • Belina-3.jpg
    Belina-3.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 52
  • images1.jpg
    images1.jpg
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 51
  • index.jpg
    index.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 47
  • index2.jpg
    index2.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 44
  • somalian-models.png
    somalian-models.png
    442,7 KB · Εμφανίσεις: 69

sam(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
Η Σαραχ ,σενεγαλεζα ,υπαλληλος σε πολυκαταστημα σαν το Μινιον στην Γενευη,απροσδιοριστης ηλικιας  . Το πιο απαλο δερμα σε γυναικα που συναντησα ποτε μου . Το λουτρο της ιεροτελεστια . Εχετε δικαιο για τις πατουσες τους ,ξενερα . Μια ελαφρια διαφορετικη μυρωδια του δερματος .Ποδια ορθιο χιλιομετρο . Επεδιωκε να παντρευτει συμπατριωτη της ,μεχρι να τον βρει καλοπερασε μαζι μου .
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Κούβα - μουλατες γυναικες με αστυρευτο παθος . Οι μαύρες γενικά εχουν σαρκώδη χιλια και σφιχτό κολο και πόδι . Στο στηθος πάσχουν . Σχεδόν παντα χαλαρό
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
δεν μ αρεσουν οι μαυρες γιατι ειναι ανδροπρεπεις εχουν βαρια χαρακτηριστικα
 

nicholasgr

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Ναι, σε ένα ταξίδι μου στην Γαλλία, γαμιώμασταν για δύο μέρες τρελά με ένα υπέροχο μαύρο μωράκι που είχε τρελές καύλες σχεδόν όλη μέρα και ελάχιστους φραγμούς και αναστολές!!! Καταπληκτική εμπειρία!!!!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Τα είχα για δύο χρόνια με μια 24χρονη από το Burundi όταν έμενα στη Γαλλία (τέλη 10ετίας 80). Το καλύτερο κορμί που έχω πηδήξει ποτέ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom