Νέα

Έχετε "μαλακίσει" ποτέ τον γατούλη σας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.
τυπε να προσεχεις τις νυχτες να μη κοιμασαι μπρουμυτα μη σε φερμαρει ο γατουλης
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.674
Like
14.819
Πόντοι
3.656
Μπεζ  :S :S :S

222.jpg


τυπε ο λιλας ειναι νιαου βρε γατουλα  :gay:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...

Πόρνε μου παίρνεις ληγμένα;Όταν ο γατούλης καύλωσε και πήδηξε στο κενό απ το παράθυρο του 3ου
ευτυχώς με γρατσουνιές την έβγαλε,δεν έπαθε τίποτα,μήπως έπρεπε να τον πάμε σε ψυχολόγο για
το ποιοί λόγοι τον οδήγησαν σ αυτή του την πράξη;  :idiot:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Για πες περισσότερα για αυτή τη γατομαμά,λέει τίποτα;Το γατί πάντως τη γάμησε με εσένα τον ανώμαλο που έμπλεξε,σε λίγο καιρό βάζω στοίχημα πως θα βουτάς τον πούτσο σου σε γάλα για να στον γλείψει.  :vomit:

Όλοι έχετε την ανωμαλάρα μέσα σας,κάτι τέτοιο μόνο ένας καμένος θα το σκεφτόταν!
Άλλη δουλειά δεν είχα να τραβάω μαλακίες του γάτου,εδώ πολλές φορές βαριέμαι να
την παίζω θα παίζω και του γάτου!Πόσο καμένος;  :huh:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.674
Like
14.819
Πόντοι
3.656
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...


τυπε εδω οι αραχνες κανουν γλειφομουνια  :S


 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
461
τυπε εδω οι αραχνες κανουν γλειφομουνια   :S



:headbang: :headbang:.....τα φαινομενα της εποχης μας ...οι γερμανοι εχουν οικους ανοχης με ζωακια ...οι  μουνοχαλαστηδες αντι να ξεχαρβαλωνουν γυναικεια μουνακια ..παιζουν με αρσενικους μαλιστα γατουληδες ουτε καν θυληκους...και το χειροτερο απ ολα οι αραχνες κανουν πλακομουνια η γλειφομουνια....στειλτε μου μια τωρα επειγοντως....να με φτιαξει καλα και μετα να παω για δουλεια...... :rockon:.....

μουνοχαλαστη μου ...    :s&m_3: :s&m_3:  παρε αυτο..παρε κι αυτο :s&m_3:..για  να ισιωσεις
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
:headbang: :headbang:.....τα φαινομενα της εποχης μας ...οι γερμανοι εχουν οικους ανοχης με ζωακια ...οι  μουνοχαλαστηδες αντι να ξεχαρβαλωνουν γυναικεια μουνακια ..παιζουν με αρσενικους μαλιστα γατουληδες ουτε καν θυληκους...και το χειροτερο απ ολα οι αραχνες κανουν πλακομουνια η γλειφομουνια....στειλτε μου μια τωρα επειγοντως....να με φτιαξει καλα και μετα να παω για δουλεια...... :rockon:.....

μουνοχαλαστη μου ...     :s&m_3: :s&m_3:  παρε αυτο..παρε κι αυτο :s&m_3:..για  να ισιωσεις
Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης. Και κόβω τα αρχίδια μου ότι εσύ είσαι ο Βρασίδας. Γιατί γυναίκα δεν είσαι.  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
461
Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης. Και κόβω τα αρχίδια μου ότι εσύ είσαι ο Βρασίδας. Γιατί γυναίκα δεν είσαι.  :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχαχα...πας ενα στοιχημα οτι ειμαι?θα στα κοψω εγω ομως αν το χασεις...η θα στα σπασω με την κωλαρα μου ....εσυ διαλεγεις :lheel:
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
αχαχαχα...πας ενα στοιχημα οτι ειμαι?θα στα κοψω εγω ομως αν το χασεις...η θα στα σπασω με την κωλαρα μου ....εσυ διαλεγεις :lheel:
Θα αρχίσεις να στέλνεις κι εσύ κόλους και βυζιά σαν τη Πενταγιώτισσα για να αποδείξεις το προφανές?  :jerking: :jerking: :jerking: Γιατί μπήκες με μεγάλη γλώσσα. Καλύτερα γλύψε μου τα αρχίδια γιατί να μου τα κόψεις δεν το βλέπω  :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom