Νέα

Έχετε "μαλακίσει" ποτέ τον γατούλη σας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Άσχετο, ήξερα κοπέλα που τακτικά μαλάκιζε τον σκύλο της αρκετά καλά (2-3 φορές την εβδομάδα) λολ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.386
Κριτικές
16
Like
13.550
Πόντοι
5.577
ξεροχυνω  :wanker:

12 μελη 22 επισκεπτες για την μαλακια στη γατα 
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.

ακόμα ένα ανυπέρβλητο θέμα που μόνο αυτό το site μπορεί να προσφέρει !
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
9
Like
13.654
Πόντοι
2.606
Μαύρου ή άσπρου χρώματος ο γατούλης;

Μπεζ  :S :S :S

222.jpg
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
o ενας παιζει το πουλι του γατου του  :kneel:
ο αλλος γαμαει ακαποτα πουτανες  :orchestra:
αλλος γραφει οτι πηδηξε τη μανα του  :headbang:

σας βαρεθηκα . παω για ποτο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Άσχετο, ήξερα κοπέλα που τακτικά μαλάκιζε τον σκύλο της αρκετά καλά (2-3 φορές την εβδομάδα) λολ
τυπε μηπως δε βλεποτανε η γκομενα;
γιατι αν δε βλεποτανε εκανε κι αλλα που δε στα ελεγε...

0.jpg
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
τυπε μηπως δε βλεποτανε η γκομενα;
γιατι αν δε βλεποτανε εκανε κι αλλα που δε στα ελεγε...

0.jpg

είχε γκόμενο από Β' γυμνασίου (μάλλον ολοκληρωμένα)  :tits: οπότε όχι, απλά την έβρισκε να τον εκτονώνει, γούσταρε και αυτή και
ο σκύλος οπότε  :cum:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τι γραφετε γαμω το χριστο σας!
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αλλεπάλληλα τα χτυπηματα απο το ενα θέμα στο άλλο σημερα!!!  :headbang: :headbang:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...
[/quote

συμφωνω απολυτως....κι αυτο το θεμα πρεπει να κλεισει και το θεμα αυτουνου που εξιστορει οτι γαμαει τη μανα του....

...τα ζωακια οπως και τα παιδακια ειναι δωρο θεου και ειναι ανυπερασπιστα και ειναι κριμα να εκτονωνουν καποιοι τις αγαμιες τους επανω τους...

εχω μαζςεψει πολλες φορες ζωα απο το δρομο...τα εχω δωσει για υοθεσια κι αλλα τα εχω κρατησει...και η σκυλιτσα που εχω τωρα αδεσποτη και φοβικη ητανε αλλα με την αγαπη μου αρχισε να γινεται ενα φυσιολογικο ζωακι που με κοιταει επιτελους στα ματια οταν της μιλαω...αλλα ολο αυτο μας πηρε δυο χρονια


Σε άλλες χώρες τα μόνα αδέσποτα είναι οι αρουραίοι...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...
[/quote

συμφωνω απολυτως....κι αυτο το θεμα πρεπει να κλεισει και το θεμα αυτουνου που εξιστορει οτι γαμαει τη μανα του....

...τα ζωακια οπως και τα παιδακια ειναι δωρο θεου και ειναι ανυπερασπιστα και ειναι κριμα να εκτονωνουν καποιοι τις αγαμιες τους επανω τους...

εχω μαζςεψει πολλες φορες ζωα απο το δρομο...τα εχω δωσει για υοθεσια κι αλλα τα εχω κρατησει...και η σκυλιτσα που εχω τωρα αδεσποτη και φοβικη ητανε αλλα με την αγαπη μου αρχισε να γινεται ενα φυσιολογικο ζωακι που με κοιταει επιτελους στα ματια οταν της μιλαω...αλλα ολο αυτο μας πηρε δυο χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom