Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 262 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 412 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    674

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
489
Like
1.459
Πόντοι
201

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;​

-Ναι φυσικά... η πουτάνα η εφορία με γαμάει όπου με βρει ακάποτα ασάλιωτα και χωρίς οίκτο...
Το κράτος έπρεπε να αναφέρεις που μας παει παρτούζα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Περνάμε καλα με τις ιερόδουλες και με τα κολγκιρλ και οτι εχει να κανει με αγοραιο έρωτα.
Εμεις γαμαμε και φευγουμε ενω το παπακι καθεται και πλεκει κοτσιδες και τρέχει στα μινι μαρκετ να παρει σερβιέτες.
Αυτη ειναι η διαφορα των σκληρων αποντους μαλακους τους σοφτ τους γλιτσες που τρέχουν πισω αππ τα μουνια χωριε να τα απαξιώνουν
Είστε αξιοι της μοιρας σας αν εχετε ιδεολογια πάπια
Ποιοι εσείς ρε κακομοίρη που έχεις κάτσει μπροστά να τρως τα "χαστούκια" σαν δεκανίκι :2funny: για να καλύπτεις την μούργα και τα καθιζήματα. :2funny: Μιλά για τον εαυτό σου
κι άσε τον πληθυντικό για να νιώθεις κάμποσος. Πέρνα μια θηλιά στον λαιμό σου κομμουνιστικό ρετάλι
να απαλλαγεί αυτό το πανέμορφο σάιτ (όπου όλοι είμαστε αγαπημένοι :confused: )
οπως εκανε ο Ζαχαριάδης εκτοπισμένος στο μακρινό Σουργκούτ της Σιβηρίας. :2funny:
Σας έχω ξεβρακώσει. Αναμένω την απάντηση του ικανού προς συζήτηση μέλους Papoutsaras και πάω να ξυριστώ για να γαμήσω ακάποτα κανονική γκόμενα (κάτι που ζητισνευετε στις πουτανες οι "εσεις") :2funny:
και μάλιστα
με φουλ παροχή και άπειρο χρόνο. Το βράδυ θα φάω σουβλάκια καλαμάκι και μετά κωλομπαρο να γελάω με τις φάτσες των πελατών.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Ας σταλούν τα ποστ μου με το voyager :2funny: στα πέρατα του διαστήματος για να καταλάβουν οι εξωγήινοι ότι δεν είμαστε όλοι μαλάκες στην γη. Να με αντιγράψετε είστε μόνο ικανοί.

:rockon:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
707
Κριτικές
5
Like
2.731
Πόντοι
726
Ποιοι εσείς ρε κακομοίρη που έχεις κάτσει μπροστά να τρως τα "χαστούκια" σαν δεκανίκι :2funny: για να καλύπτεις την μούργα και τα καθιζήματα. :2funny: Μιλά για τον εαυτό σου
κι άσε τον πληθυντικό για να νιώθεις κάμποσος. Πέρνα μια θηλιά στον λαιμό σου κομμουνιστικό ρετάλι
να απαλλαγεί αυτό το πανέμορφο σάιτ (όπου όλοι είμαστε αγαπημένοι :confused: )
οπως εκανε ο Ζαχαριάδης εκτοπισμένος στο μακρινό Σουργκούτ της Σιβηρίας. :2funny:
Σας έχω ξεβρακώσει. Αναμένω την απάντηση του ικανού προς συζήτηση μέλους Papoutsaras και πάω να ξυριστώ για να γαμήσω ακάποτα κανονική γκόμενα (κάτι που ζητισνευετε στις πουτανες οι "εσεις") :2funny:
και μάλιστα
με φουλ παροχή και άπειρο χρόνο. Το βράδυ θα φάω σουβλάκια καλαμάκι και μετά κωλομπαρο να γελάω με τις φάτσες των πελατών.

:2funny:
'',,,
ι πάω να ξυριστώ για να γαμήσω ακάποτα κανονική γκόμενα (κάτι που ζητιανευετε στις πουτανες οι "εσεις") :2funny:
και μάλιστα
με φουλ παροχή και άπειρο χρόνο. '' Πρόσεχε γιατί οι τενοντίτιδες είναι σε έξαρση .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
'',,,
ι πάω να ξυριστώ για να γαμήσω ακάποτα κανονική γκόμενα (κάτι που ζητιανευετε στις πουτανες οι "εσεις") :2funny:
και μάλιστα
με φουλ παροχή και άπειρο χρόνο. '' Πρόσεχε γιατί οι τενοντίτιδες είναι σε έξαρση .
Κάτι πρόσφερες κι εσύ στο θέμα. Ότι μπορεί ο καθενας.

:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
177
Like
513
Πόντοι
21
Συμφωνώ απόλυτα να μην ξαναπηγαινεις με όσες δεν σου παρέχουν συτο που θες με τον τρόπο που το θες. :rockon:Όμως στο προφίλ σου βλέπω ότι η Βίκυ συγκεκριμένα δεν σε ικανοποιεί οπως θες με τον τρόπο που θες αλλά την μελετάς πολύ, είσαι πελάτης της όπως αντιλαμβάνομαι, εχεις παράπονα και τελικά ξαναπάς. Να δύο από τα πολλά ποστ σου, για να μην γεμίζω την σελίδα.



Εννοείται ότι δεν είμαι η Βίκυ (διότι εδώ μέσα έχει πολλούς παράφρονες) :2funny:κι απλά
τα λέω ως έχουν.

:rockon:

Με την Βίκυ έχω πάψει να πηγαίνω προ πολλού (όταν πέρυσι άρχισε να μου ζητάει δωράκι για να εξακολουθήσω να γεμίζω το στόμα της με τα χύσια μου).
Ασχολήθηκα μαζί της εδώ προκειμένου να διαπιστώσω τον πραγματικό λόγο αλλαγής της συμπεριφοράς της απέναντί μου διότι επί 5 ολόκληρα χρόνια με 20 ευρώ ρούφαγε τα χύσια μου κανονικά χωρίς καν να της το ζητάω!
 

Vatrachos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
120
Like
319
Πόντοι
21
Πόσο τελειωμένος πρέπει να είναι κανείς, για να πάει με μια ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
27
Like
4.237
Πόντοι
1.446
Αμα θες να αυτοκτονήσεις ναι πας ακαποτος σε πουτανα........
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Παντως τοτε δεν υπηρχαν προφυλαξεις χωρια την μαγκια να την παιρνει τσαμπα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Δεν ξερεις τι λες τι κανεις αλλα ουτε γιατι ζεις μωρη ξεπουπουλιασμενη βρωμοπαπια.
Τι μας ενδιαφερει μωρη χλεπα αν ξυριστεις και πηδησεις τη χουφτα σου παλι σε ρωτησαμε?
Εδω εβγαλες μια ιδεολογια που εισαι τοσο αχρειστος να στηρίξεις και σε εχω κανει να λες αλλα αντ αλλων.
Ζεις σε ενα φανταστικό κόσμο με ιδεοληψίες και φαντασιώσεις.
Εισαι μια αποτυχημένη παπια και τίποτα αλλο
Κάνε γαργάρες. :2funny:
Πάμε τώρα στο άλλο θέμα.
Εκεί είναι το σπίτι μας.
Δεν σου απαντώ εδώ ξανά.
Προσπαθείς να περισώσεις
ότι προλαβαίνεις με κάλπικες δικαιολογίες.
Σε έχω αφήσει
με το στρινγκ
και τρίβεις
το κορδόνι. :2funny:
Έχω ηθικό πλεονέκτημα.
Με σκυλοβρίζατε κάποιοι
και στρεψοδικούσατε.
Δεν μπορείτε να κερδίσετε
και ποντάρετε να φάω μπαν.
Σας έχω διαλύσει.
Δεν έχετε άλλο τρόπο.
Γούπι!

giphy (1).gif


:rockon:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.353
Κριτικές
113
Like
25.351
Πόντοι
26.386
Για να κάνω και λίγο τον δικηγόρο του διάβολου.

Εδώ υπάρχουν πιτσιρίκια φοιτήτριες που κάθε μέρα πάνε με άλλον και αμφιβάλλω αν γνωρίζουν για προφύλαξη.

Και μια εγκυκλοπαιδική ερώτηση;

Αλήθεια πιστεύετε πώς αν μια πουτάνα θέλει να τον δώσει ακάποτα, θα το κάνει με όλους τους πελάτες; Σαφώς δεν εννοώ με έξτρα χρέωση.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Για να κάνω και λίγο τον δικηγόρο του διάβολου.

Εδώ υπάρχουν πιτσιρίκια φοιτήτριες που κάθε μέρα πάνε με άλλον και αμφιβάλλω αν γνωρίζουν για προφύλαξη.

Και μια εγκυκλοπαιδική ερώτηση;

Αλήθεια πιστεύετε πώς αν μια πουτάνα θέλει να τον δώσει ακάποτα, θα το κάνει με όλους τους πελάτες; Σαφώς δεν εννοώ με έξτρα χρέωση.
Εγώ παραδέχομαι ως φυσιολογική παρασπονδία
λόγω ανθρώπινου παράγοντα, να συμβεί ακάποτο μόνο σπάνια και τυχαία. :rockon:
Αν η πουτάνα φτάσει να το μοιράζει αβέρτα, είτε κάτι έχει στη υγεία της και δεν την νοιάζει, ειτε το έχει βάλει στο μενού είτε μαζεύει πελάτες
με αυτόν τον τρόπο και έχει εγκεφαλικά ξεφύγει. Τέλος,
πολλοί πελάτες, κυνηγούν το ακάποτο και είναι στο τσακ να πουν ναι
αν κάτσειι η φάση.

:2funny:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Κυκλοφορεί πολύς κόσμος που δεν βασίζει τη ζωή του στην απλή λογική. Υπάρχουν καμένοι από χρέη , από από …. Το ακαποτο θα σκεφτούν; Ιδρυματισμός ελεύθερος
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.050
Πόντοι
2.356
Κυκλοφορεί πολύς κόσμος που δεν βασίζει τη ζωή του στην απλή λογική. Υπάρχουν καμένοι από χρέη , από από …. Το ακαποτο θα σκεφτούν; Ιδρυματισμός ελεύθερος
Ακριβώς. Εγώ μέχρι στιγμής ξέρω ότι ακάποτα πάμε μόνο με την γκόμενα κι όχι με την πουτάνα. Φυσικά εδώ μέσα μας λένε κάποιοι ότι οι γκόμενες είναι επικίνδυνες διότι δεν ξέρεις που πήγαν
πριν από εσένα. :2funny:
Δηλαδή, επειδή με την πουτάνα το γαμήσι είναι συναλλαγή, άρα στημένο,
με περιορισμένη παροχή
και λιγο χρόνο, προσπαθούν να κατεδαφισουν το γαμήσι
με την γκόμενα που είναι
σε όλα ανώτερο. Και ερωτώ: όλοι όσοι γαμάνε ακάποτα
τις γκόμενές τους, δηλαδή όλοι στον πλανήτη, είναι όλοι μαλάκες;;;

:2funny:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
177
Like
513
Πόντοι
21
Ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει καπότα με γκόμενα ενώ έχω γαμήσει ακάποτα και μερικές πουτάνες πολυτελείας στο εξωτερικό. Δεν κόλλησα ποτέ κάτι από όλες αυτές (ίσως επειδή πάντοτε ήμουν πολύ προσεκτικός στις επιλογές μου).
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
5
Like
11.771
Πόντοι
3.786
Παντως τοτε δεν υπηρχαν προφυλαξεις χωρια την μαγκια να την παιρνει τσαμπα
Ούτε AIDS υπήρχε.Φτάσαμε στο 1981μ.Χ. για να έχουμε τα πρώτα κρούσματα.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.262
Like
7.029
Πόντοι
1.056
μαγκεσ εγω που μια ζωη με τετοιεσ πυγαινω,χιλιαδεσ απ αυτεσ εχω γαμησει οσεσ εχουν δουλεψει και δουλευουν εδω που μενω μ εχουν πελατη ολλεσ,ακαποτα δεν σ αφυνει καμια απ οσο ξερω.πιπα ναι καποιεσ μου εχουν κανει χωρισ.αλλα μετα για τησ το χωσεισ θα βαλεισ.αλλιωσ δεν σ αφυνει.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
955
Πόντοι
301
Γιατί να γάμησες πουτανα ακάποτα;
Έχει καί πιο γρήγορους τρόπους να αυτοκτονήσεις μου φαίνεται :think:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.811
Πόντοι
456
Για να κάνω και λίγο τον δικηγόρο του διάβολου.

Εδώ υπάρχουν πιτσιρίκια φοιτήτριες που κάθε μέρα πάνε με άλλον και αμφιβάλλω αν γνωρίζουν για προφύλαξη.

Και μια εγκυκλοπαιδική ερώτηση;

Αλήθεια πιστεύετε πώς αν μια πουτάνα θέλει να τον δώσει ακάποτα, θα το κάνει με όλους τους πελάτες; Σαφώς δεν εννοώ με έξτρα χρέωση.
ε μαλλον σε "κοβει" λιγο,ισως τις δασκαλευουν και γιατροι τι να προσεξουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom