Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 263 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 413 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    676

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Όχι , δεν έχω κάνει και δεν έχω και κανένα ενδιαφέρον για ακάποτο με ιερόδουλες.
Συμφωνώ.
Το λογικό για την υγεία
είναι το όχι και το πιθανόν είναι απλά να τύχει.
Αν το κάνει κάποιος στόχο,
δεν λέει.

:rockon:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Αυτά είναι θεωρίες πιθανοτήτων. Κίνδυνος υπάρχει εκατέρωθεν. Οι τύπισσες απλά βαριούνται
την πίπα και θέλουν γαμήσι με αχ βαχ να ξεμπερδεύουν. :2funny:Βρες εσύ πουτάνα να σου κάνει τσιμπούκι
κάνα τέταρτο. Μόνο κάτι μπουχέσες ή κωλόγριες το κάνουν.
Το πόση ώρα θα μείνει μαζί σου μια πουτάνα, όπως και το τι θα κάνει, σε μεγάλο βαθμό εξαρτάται από το πόσο σε γουστάρει σαν άντρα την συγκεκριμένη ώρα.

Την περασμένη εβδομάδα γαμούσα ακάποτα το στόμα μιας πολύ γνωστής MILF πουτάνας επί ένα ολόκληρο τέταρτο έως ότου άδειασα μέσα της (τα έφτυσε στο νιπτήρα).

Όλα γίνονται στα μπουρδέλα!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.069
Πόντοι
2.046
Προ δύο ημερών σε γνωστό γαμοξενοδοχείο της Αθήνας, πέτυχα στην είδοσο γνωστή πουτάνα
σχετικά εμφανίσιμη σε σχέση με τα μπάζα που κυκλοφορούν στην πορνεία :2funny: η οποία ανακοινώνει
απλό πρόγραμμα. Δεν θα αποκαλύψω το όνομά της διότι όπως γνωρίζουμε από εμένα βοήθεια
μην περιμένετε σε τίποτα. :rockon:
Έβγαινε με θηριώδη αράπη ο οποίος είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Τώρα, αν κάποιοι νομίζετε
ότι είστε οι εκλεκτοί και περνάτε έτσι κι αλλιώς με υπηρεσίες της πλάκας, δεν νομίζω
ότι ο δίμετρος ντουλάπας αρκέστηκε σε ιεραποστολικό και έξω από την πόρτα. Ότι καταλάβατε...

:rockon:
πουτάνα από οίκο ή ανεξάρτητη;;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Το πόση ώρα θα μείνει μαζί σου μια πουτάνα, όπως και το τι θα κάνει, σε μεγάλο βαθμό εξαρτάται από το πόσο σε γουστάρει σαν άντρα την συγκεκριμένη ώρα.

Την περασμένη εβδομάδα γαμούσα ακάποτα το στόμα μιας πολύ γνωστής MILF πουτάνας επί ένα ολόκληρο τέταρτο έως ότου άδειασα μέσα της (τα έφτυσε στο νιπτήρα).

Όλα γίνονται στα μπουρδέλα!
Δεκτό. Τα παραδείγματα όμως αποτελούν μεμονωμένα περιστατικά. Δεν είναι ο κανόνας.
Δεν χωράει στην ίδια φράση το να "σε γουστάρει σαν άντρα την συγκεκριμένη ώρα". Απλώς της έκατσες λίγο πιο οκ
σε ολοκλήρωση εργασίας από άλλους. Μπορεί και να είσαι πελάτης της ή τσιμπουκλής ως γούστο
και να σε τελειώνει έτσι. Αν αυτό που λες, έβρισκε εφαρμογή δεν θα υπήρχαν παράπονα για ξεπέτες ή τεμπελίκια
σε τσιμπούκια. :confused:Επίσης αναφέρθηκες σε μιλφ. Το αν βλέπεται το γνωρίζεις εσύ. Εμένα δεν με απασχολεί.
Έχεις ένα ευρύ πεδίο πουτανών να κάνουν δυνατά τσιμπούκια; όχι διότι πολλές βαριούνται όπως γνωρίζουμε.
Όσον αφορά το 15λεπτο, παίρνει θετικό πρόσημο. Έκανε όμως την δουλειά της αφού πληρώθηκε γι αυτό.
Προσωπικά ως σταθερά προσκείμενος στην πλευρά πελατών, χαίρομαι όταν πελάτες αποκομίζουν οφέλη
από την συνάντηση με πουτάνες. Το νορμάλ δηλαδή αλλά και το συμφέρον μας όταν πάμε. :rockon:
Δηλαδή αν εσύ μπορείς να κάτσεις μέσα κάνα μισάωρο στο δεκάρικο ή στο εικοσάρικο
και να περάσεις καλά με ηθοποιία, πειθώ, καραγκιοζιλίκια, γέλια κτλ, ασπάζομαι την τεχνική σου. Είμαι σαφής.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
πουτάνα από οίκο ή ανεξάρτητη;;
Του δεκάρικου θα σου απαντήσω. Δεν ξέρω αν εργάζεται πια μιας που έχει περάσει καιρός.
Όποτε ξαναπάω, θα ρίξω μια ματιά.
Όπως επίσης έχω πετύχει και πουτάνα στάνταρ εν ενεργεία, να τα στάζει σε Πακιστανό
όπου μάλιστα το υπηρετικό προσωπικό γέλασε κατά την είσοδό του λέγοντας "ααα ήρθε ο αγαπητικός".

:2funny:
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.616
Like
10.512
Πόντοι
2.256
Έχετε κάνει ποτέ ΣΕΞ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη?

area-omega.gif
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Λοιπόν, να ένας ακάποτος γρίφος...δεν απαντάω σε τίποτα απολύτως και δεν δίνεται η λύση.

Βαθμός δυσκολίας: 8/10

"πήγαινε βόλτα στην οδό που περιμένει εργάτες
θα 'ναι μεγάλο κι όμορφο σαν μύγα μες στο γάλα
περπάτα μόνο στα ζυγά τα νούμερα του δρόμου
κοίταξε γύρω σου καλά να βρεις κάποιο σιαμαίο
απέναντι του η σιωπή κάποτε είχε κόσμο
πρόσεξε μύστη μου καλά βαμμένος είναι ο στόχος
άλλοι πηγαίνουν σταθερά κι άλλοι δεν προτιμούνε

επέλεξε με σύνεση εγώ νίπτω τας χείρας".

giphy.gif



:rockon:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.414
Πόντοι
3.846
Το πόση ώρα θα μείνει μαζί σου μια πουτάνα, όπως και το τι θα κάνει, σε μεγάλο βαθμό εξαρτάται από το πόσο σε γουστάρει σαν άντρα την συγκεκριμένη ώρα.

Την περασμένη εβδομάδα γαμούσα ακάποτα το στόμα μιας πολύ γνωστής MILF πουτάνας επί ένα ολόκληρο τέταρτο έως ότου άδειασα μέσα της (τα έφτυσε στο νιπτήρα).

Όλα γίνονται στα μπουρδέλα!
Το λες σαν να είναι κάτι ιδιαίτερο.
Σε γνωστά μαγαζιά της Αθήνας οι περισσότερες κοπέλες κάνουν ακαπωτα μπουκια και τα παίρνουν στο στόμα.
Και ο ουρανός είναι μπλε.
Και τι άλλο νέο θα μας πεις;
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.411
Κριτικές
73
Like
13.165
Πόντοι
25.036
Αν κατάφερες να κολλήσεις χλαμύδιο που να είναι ταυτόχρονα ανθεκτικό σε δοξυκυκλίνη, αζιθρομυκίνη, οφλοξασίνη, και ερυθρομυκίνη, τι να πω, πρέπει να ήταν τρελείο χημείο η όλη φάση... Δεν είναι σπάνιο να συναντήσεις χλαμύδιο ανθεκτικό πχ στην δοξυκυκλίνη, αλλά και στα τέσσερα αντιβιωτικά ταυτόχρονα; Δύσκολο πολύ. Να ξέρεις, πως ακόμα και για αυτές τις περιπτώσεις υπάρχουν πάλι αντιβιωτικά.
Άμα η χαζή κάθε φορά που την πονούσε ο λαιμός, έπαιρνε κουτουρού αντιβίωση για να πάει να δουλέψει και δεν ολοκλήρωσε σωστά ένα κύκλο θεραπείας για χλαμύδια, τότε αυτά σίγα σιγά αποκτήσαν ανθεκτικότητα σε ότι αντιβίωση είχε πάρει στη ζωή της. Για αυτό φωνάζουν οι ιατροί για την υπερκατανάλωση αντιβιοτικών, αλλά ποιος ακούει...

Ναι φυσικά εν τέλη βρέθηκε σχήμα που τα κατατρόπωσε.....
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Το λες σαν να είναι κάτι ιδιαίτερο.
Σε γνωστά μαγαζιά της Αθήνας οι περισσότερες κοπέλες κάνουν ακαπωτα μπουκια και τα παίρνουν στο στόμα.
Και ο ουρανός είναι μπλε.
Και τι άλλο νέο θα μας πεις;

Δεν το έγραψα για σένα προσωπικά αλλά για όσους νομίζουν ότι δεν υπάρχουν πουτάνες στα γνωστά μαγαζιά του 20ρικου που σε κάποιους πελάτες προσφέρουν διπλάσιο χρόνο και έξτρα υπηρεσίες με τα ίδια χρήματα!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Δεν το έγραψα για σένα προσωπικά αλλά για όσους νομίζουν ότι δεν υπάρχουν πουτάνες στα γνωστά μαγαζιά του 20ρικου που σε κάποιους πελάτες προσφέρουν διπλάσιο χρόνο και έξτρα υπηρεσίες με τα ίδια χρήματα!
Όσον αφορά εμένα
(κι όχι τον φίλο)
σου απάντησα πιο πάνω
στο ποστ σου. Λες κάτι οπότε δέξου κι απάντηση.
Αν θες απαντάς
για να με διαφωτίσεις.
Αλλιώς γιατί έγραψες ότι έγραψες; για να το γράψεις;
ευχαριστώ.

:rockon:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Όσον αφορά εμένα
(κι όχι τον φίλο)
σου απάντησα πιο πάνω
στο ποστ σου. Λες κάτι οπότε δέξου κι απάντηση.
Αν θες απαντάς
για να με διαφωτίσεις.
Αλλιώς γιατί έγραψες ότι έγραψες; για να το γράψεις;
ευχαριστώ.

:rockon:
Καμμιά πουτάνα με τα ίδια χρήματα δεν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους τους πελάτες ακόμα κι όταν ανακοινώνεται υπεραπλό πρόγραμμα στο σαλόνι! Διαφωνείς σε αυτό;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Καμμιά πουτάνα με τα ίδια χρήματα δεν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους τους πελάτες ακόμα κι όταν ανακοινώνεται υπεραπλό πρόγραμμα στο σαλόνι! Διαφωνείς σε αυτό;
To ποστ που σου απάντησα είναι συγκεκριμένο. Απαντάς λοιπόν εκεί αν θες και μπορείς κι έπειτα απαντώ εγώ στην ερώτηση σου. Πάρε τον χρόνο σου. Κι αύριο μερα είναι. Πάω για ύπνο. Ευχαριστώ.

:rockon:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Δεκτό. Τα παραδείγματα όμως αποτελούν μεμονωμένα περιστατικά. Δεν είναι ο κανόνας.
Δεν χωράει στην ίδια φράση το να "σε γουστάρει σαν άντρα την συγκεκριμένη ώρα". Απλώς της έκατσες λίγο πιο οκ
σε ολοκλήρωση εργασίας από άλλους. Μπορεί και να είσαι πελάτης της ή τσιμπουκλής ως γούστο
και να σε τελειώνει έτσι. Αν αυτό που λες, έβρισκε εφαρμογή δεν θα υπήρχαν παράπονα για ξεπέτες ή τεμπελίκια
σε τσιμπούκια. :confused:Επίσης αναφέρθηκες σε μιλφ. Το αν βλέπεται το γνωρίζεις εσύ. Εμένα δεν με απασχολεί.
Έχεις ένα ευρύ πεδίο πουτανών να κάνουν δυνατά τσιμπούκια; όχι διότι πολλές βαριούνται όπως γνωρίζουμε.
Όσον αφορά το 15λεπτο, παίρνει θετικό πρόσημο. Έκανε όμως την δουλειά της αφού πληρώθηκε γι αυτό.
Προσωπικά ως σταθερά προσκείμενος στην πλευρά πελατών, χαίρομαι όταν πελάτες αποκομίζουν οφέλη
από την συνάντηση με πουτάνες. Το νορμάλ δηλαδή αλλά και το συμφέρον μας όταν πάμε. :rockon:
Δηλαδή αν εσύ μπορείς να κάτσεις μέσα κάνα μισάωρο στο δεκάρικο ή στο εικοσάρικο
και να περάσεις καλά με ηθοποιία, πειθώ, καραγκιοζιλίκια, γέλια κτλ, ασπάζομαι την τεχνική σου. Είμαι σαφής.

:rockon:
Δεν πηγαίνω ούτε με πουτάνες που δεν με καυλώνουν, ούτε με πουτάνες που δεν με γουστάρουν.
Δεν τις γλύφω ποτέ κάτω από τον αφαλό ούτε προσπαθώ να πάρω γλωσσόφιλα.
Αποτέλεσμα; Περνάω πάντα καλά μαζί τους χωρίς να κάνω καραγκιοζιλίκια για να τους γίνω αρεστός.
Όταν πάψουν να μου δίνουν αυτό που θέλω με τον τρόπο που θέλω τότε δεν ξαναπηγαίνω μαζί τους.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Δεν πηγαίνω ούτε με πουτάνες που δεν με καυλώνουν, ούτε με πουτάνες που δεν με γουστάρουν.
Δεν τις γλύφω ποτέ κάτω από τον αφαλό ούτε προσπαθώ να πάρω γλωσσόφιλα.
Αποτέλεσμα; Περνάω πάντα καλά μαζί τους χωρίς να κάνω καραγκιοζιλίκια για να τους γίνω αρεστός.
Σε ρώτησα συγκεκριμένα πράγματα. Δηλαδή, αν εξαιρέσουμε ότι εσύ έχεις δικαίωμα να ισχυρίζεσαι ότι σε γουστάρουν οι πουτάνες που πας ενώ εγώ ότι σε ανέχονται όπως όλους εκτός υπερ-εξαιρέσεων (αιτιολογώντας ότι αν σε γουσταραν θα τον έπαιρναν και τσάμπα εκτός της πληρωμής) :confused: δεν ξέρω πως έφτασες στο γλυφομούνι
και στα γλωσσόφιλα, τα οποία δεν ανέφερα. Σε ρώτησα μάλιστα για το αν έχεις ευρύ πεδίο πουτανών να κάνουν δυνατά τσιμπούκια διότι οι πιο πολλές βαριουνται όπως γνωρίζουμε. :2funny:
Το παίρνω ότι συμφωνείς, άρα έχεις λίγες επιλογές (ισχύει για όλους φυσικά, δεν σε στιγματίζω). Για να μην αναφερθώ για ξεπέτες σε γαμήσι. Η λέξη αρεστός που έγραψες μπήκε από το παράθυρο και δεν είναι η πιο ταιριαστή μιας που εγώ δήλωσα υπέρ του να περάσεις καλά με δεκάρικο ή εικοσάρικο και περισσότερη ώρα με ηθοποιία, πειθώ, καραγκιοζιλίκια, γέλια κτλ. Ωστόσο καταλαβαίνω πως το λες μιας που το νόημα είναι το πως θα περάσουν καλά οι πελάτες διότι αυτοί πληρώνουν. :rockon:
Απλή διευκρίνιση αυτό μιας που η πράξη σε 10 λεπτά υστερεί από π.χ μισάωρο που όλοι θα ήθελαν στην βασική τιμή. Τώρα πάω να σου απαντήσω στα υπόλοιπα.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Όταν πάψουν να μου δίνουν αυτό που θέλω με τον τρόπο που θέλω τότε δεν ξαναπηγαίνω μαζί τους.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
Συμφωνώ απόλυτα να μην ξαναπηγαινεις με όσες δεν σου παρέχουν συτο που θες με τον τρόπο που το θες. :rockon:Όμως στο προφίλ σου βλέπω ότι η Βίκυ συγκεκριμένα δεν σε ικανοποιεί οπως θες με τον τρόπο που θες αλλά την μελετάς πολύ, είσαι πελάτης της όπως αντιλαμβάνομαι, εχεις παράπονα και τελικά ξαναπάς. Να δύο από τα πολλά ποστ σου, για να μην γεμίζω την σελίδα.



Εννοείται ότι δεν είμαι η Βίκυ (διότι εδώ μέσα έχει πολλούς παράφρονες) :2funny:κι απλά
τα λέω ως έχουν.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Καμμιά πουτάνα με τα ίδια χρήματα δεν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους τους πελάτες ακόμα κι όταν ανακοινώνεται υπεραπλό πρόγραμμα στο σαλόνι! Διαφωνείς σε αυτό;
Δεν διαφωνώ. Λογικό είναι να υπάρχουν διαφορές, πόσο μάλλον με χρήματα παραπάνω. Τι να λέει αυτό;
μάλιστα όλοι ξέρουμε ότι ακόμα και σε ένα στάνταρ να πας στην βασική τιμή, δεν θα ειναι κάθε φορά η ίδια. Όμως πρέπει να υπάρχει ο επαγγελματισμός. Δηλαδή
αν ο άλλος δεν είναι για παράδειγμα, τέντα στην μπέκρα ή χεσμένος ή δολοφόνος ή άπλυτος ένα μήνα κτλ :2funny: πρέπει να αποκομίσει ηδονή στον μίνιμουμ χρόνο των 10 λεπτών Η ξεπέτα όμως πάει σύννεφο όπως βλεπουμε και διαβάζουμε σε πολύ μεγάλο βαθμό άρα οι σημερινές πουτάνες είναι πολύ πιο κάτω από τον μέσο όρο υπολοίπων ετών έστω και στο στημένο γαμήσι που προσφέρουν. Αυτό μάλιστα ισχύει σε όλες τις ηλικίες όπως διαβάζουμε. Ευχαριστώ.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Ρε παπια γιατι σε χαλαει το 10 λεπτό γαμησι δεν καταλαβα.
Δινεις 10 ευρω μεταξι μπαλαμουτιαζεσαι καυλωνεις πηδας και φεύγεις,αν δεν είσαι ικανοποιημενος πας αλλου.
Πες οτι δεν μπορεις να πηδηξεις σε 10 λεπτα και ασε τις δικαιολογιες οτι οι πουτανες δεν ειναι καλες κλπ.
Θες χρονο παραπανω παρε κολγκιρλ 1 ωρας η 2 ωρων και εκει σε χαλαει θες παραπάνω?
Δεν καταλαβαινεις οτι λες ασυναρτησίες συνεχεια
Είσαι εκτός τόπου και χρόνου οπως πάντα. :2funny: Πάρε δρόμο
να απαντήσει ο άνθρωπος
αν θέλει.
Εδώ έχουμε σοβαρή ολοκληρωμενη συζήτηση
κοιτώντας την πάρτη μας
και την ευχαρίστηση μας
αν κι όποτε πηγαίνουμε.
Οι πελάτες που κοιτούν την πάρτη τους είναι ενα μόλις κλικ κάτω από την γκομενο-ιδεολογία μου. Οι υπόλοιποι είναι ιδεολογικοί εχθροί.
Να φάνε σκατά. :2funny:
Εσύ φτιάξε δική σου ιδεολογία και τραβά άλλου.

Αυτά!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Μην σπαμάρετε
όσοι το κάνετε.

Επισης για όσους λένε ότι περνούν καλά με CG, καλά κάνουν. Εγώ βλέπω ότι στα νήματα αρκετοί σκοτώνονται, τσακώνονται, γκρινιάζουν, έχουν παράπονα και τελικά από την ώρα γαμησιού, γαμάνε το 1/5. Δικαίωμα τους να φτιάχνουν και παστίτσιο στο δωμάτιο :2funny: δικαίωμα μου να σχολιάζω.

Τόσο απλό.
Πάω να φάω το παστίτσιο μου.

:rockon:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.411
Κριτικές
73
Like
13.165
Πόντοι
25.036

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;​

-Ναι φυσικά... η πουτάνα η εφορία με γαμάει όπου με βρει ακάποτα ασάλιωτα και χωρίς οίκτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom