Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 561
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 265 39,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 414 61,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    679

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
663
Πόντοι
81
9 μήνες αντιβίωση έπαιρνα... και για 9 μήνες τα IgG αντισώματα ήταν παρόντα στο αίμα καθώς και τα συμπτώματα τα οποία βέβαια υποχωρούσαν σταδιακά με το πέρασμα του χρόνου...

LGV ήταν. Τώρα αν έπαιρνες 9 μήνες αντιβίωση δεν έμεινε τίποτα απ το έντερο, λογικό. Γαμησετα..
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Ποτέ σε αυτά δεν πρέπει να ξεφεύγουμε.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Ελεος...
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Εγω περσι την ειχα πατησει σε studio στη Θεσσαλονίκη οπου εσπασε η καποτα δεν το καταλαβα και εχυσα μεσα ποταμια.επαναπαυτηκα στα λόγια της τσατσας οτι η κοπελα ειναι πεντακαθαρη και δεν ψαχτηκα για εξετασεις.πριν κανα μηνα εκανα γενικες και για σεξουαλικως και εν τελει ειχε δικο η τσατσα ηταν πεντακαθαρη..
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
δυστυχώς δεν μπορεί να φανεί η διαφορά αυτών που πάνε συνειδητά για χρηστικούς λόγους με κάποια επι πληρωμή αλλά η προσωπική τους ζωή...η προσωπική τους αξία...η δουλεια τους , η προσωπικότητα τους ,η οικογένεια τους έχει μεγάλη...Πολύ μεγάλη αξία,Αυτοί όλοι όχι απλά θα προσέξουν αλλά θα διπλοτσεκάρουν και το την εσκορτ ή πουτάνα που θα επιλέξουν.
Το πήδημα θα κρατήσει μισή ώρα ,μία ώρα .Μετά?
Απ την άλλη υπάρχει κόσμος με ψυχολογικά προβλήματα ,περιορισμένης εγκεφαλικής λειτουργίας κλπ ,καλώς ή κακώς είτε μόνοι τους είτε και με τη βοήθεια κάποιων κι αυτοί επιλέγουν πουτάνα για εκτόνωση!!!!Δηλαδή κάτι σαν η τελευταία μου επιθυμία....
Πάντα σκέφτομαι ότι όποιος δεν προσέχει καταδικάζει το γιό του ,την κόρη του κλπ να κολλήσουν κάτι χωρίς να φταίνει.
Το ζήτηαμ είναι στα προβληματικά άτομα που δεν έχεουν τέτοια συνείδηση.....
Υγ. γύρω μας κυκλοφορεί ελεύθερα ,φανερά ή διακριτικά ένα 30-35 % του πληθυσμού που έχει μεγάλο πρόβλημα αλλά δεν το διακρίνουμε.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Κοίτα σε ότι αφορά τη χλαμυδιαση η ταυτοποίηση έγινε με ανοσολογική ανάλυση αίματος για αντισώματα IgG και IgM. Είναι δηλαδή σχεδόν αδύνατο να έχεις ψευδώς θετικό αποτέλεσμα με παρόντα στο αίμα και τα G και τα M την περίοδο της ενεργής λοίμωξης και μετά την λοιμωξη να παραμείνουν τα G. Επειδή είχα και πολύ έντονα συμπτώματα στον προστάτη, έφαγα και δάχτυλο για εξετάσουμε το προστατικό έκκριμα το οποίο επίσης βγήκε θετικό. Τι σκατα χλαμύδια ήταν αυτά και πως έγιναν τόσο ανθεκτικά δεν ξέρω. Ο ιατρός μου το έλεγε ότι δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο. Σπάνιο μεν αλλά όχι απίθανο από ότι φαίνεται. Βέβαια όλα τα παραπάνω δεν αναιρούν το γεγονός ότι μπορεί να υπήρχε και κάτι ακόμα που δεν ταυτοποιήθηκε ποτέ....
Όσο για το έντερο κονόμησα μια σπαστική κολίτιδα η οποία λόγω του στρες που μου δημιουργεί όταν με πιάνει, οδηγεί με τη σειρά και σε άλλες φλεγμονώδεις νόσους του πεπτικού όπως πχ γαστρίτιδα (στο τελευταίο ευθύνονται και άλλοι παράγοντες βέβαια)
Αν κατάφερες να κολλήσεις χλαμύδιο που να είναι ταυτόχρονα ανθεκτικό σε δοξυκυκλίνη, αζιθρομυκίνη, οφλοξασίνη, και ερυθρομυκίνη, τι να πω, πρέπει να ήταν τρελείο χημείο η όλη φάση... Δεν είναι σπάνιο να συναντήσεις χλαμύδιο ανθεκτικό πχ στην δοξυκυκλίνη, αλλά και στα τέσσερα αντιβιωτικά ταυτόχρονα; Δύσκολο πολύ. Να ξέρεις, πως ακόμα και για αυτές τις περιπτώσεις υπάρχουν πάλι αντιβιωτικά.
 

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
114
Πόντοι
0
Ο δράκος είχε κονδυλώματα τελικά;
Η 18 το πολύ εισαι η ξεμωραμένο τρολ του μπου.
Ποιος ο λόγος ρε μεγάλε να πω ψέματα και γιατί;
Κατάλαβα θα είσαι στη κατηγορία ρίχτα μέσα παίρνω χάπι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μάγκες να σας πω εγώ μια υπηρεσία που δεν υπάρχει πουθενά πλέον σε πουτανάδικα κι ορθώς με τόσες παθησεις και μικρόβια; παρτούζα με δύο πουτάνες όπου τον τρώνε στα 4 ακάποτα ή χωρίς
να αλλάζουν καπότα ακόμα κι αν ήταν με αυτή. Πρώτη φορά το ακούτε;

:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.187
Πόντοι
5.595
Το να κάνεις σεξ με μία ιερόδουλη αποκαλείται απλά, άγνοια κινδύνου. Αυτός που το κάνει, εγκληματεί κατά του εαυτού του...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Το να κάνεις σεξ με μία ιερόδουλη αποκαλείται απλά, άγνοια κινδύνου. Αυτός που το κάνει, εγκληματεί κατά του εαυτού του...
Εννοείς χωρίς καπότα φυσικά. Απλά ξέχασες να το γράψεις. Συμφωνώ. Έχεις κάποια γνώμη για γλωσσόφιλα, γλυφομούνια και γλυφοκώλια σε πουτάνες;
θα με ενδιέφερε η άποψη σου.
Η εκεί όλα οκ;

:confused:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.187
Πόντοι
5.595
Εννοείς χωρίς καπότα φυσικά. Απλά ξέχασες να το γράψεις. Συμφωνώ. Έχεις κάποια γνώμη για γλυφομούνια και γλυφοκώλια σε πουτάνες;
θα με ενδιέφερε η άποψη σου. Η εκεί όλα οκ;

:confused:
Ναι, ξέχασα να το γράψω (χωρίς καπότα). Γλυφομούνι, φυσικά έχω κάνει, γλυφοκώλι, όχι. Έχω συναντήσει πεντακάθαρα ξυρισμένα και ελαφρώς αξύριστα μουνάκια αλλά δυστυχώς μου είχαν τύχει και μουνιά που μύριζαν ψαρίλα, οπότε αυτομάτως ξενέρωνα και σταματούσα, παρόλο που μου αρέσει να γλύφω.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ναι, ξέχασα να το γράψω (χωρίς καπότα). Γλυφομούνι, φυσικά έχω κάνει, γλυφοκώλι, όχι. Έχω συναντήσει πεντακάθαρα ξυρισμένα και ελαφρώς αξύριστα μουνάκια αλλά δυστυχώς μου είχαν τύχει και μουνιά που μύριζαν ψαρίλα, οπότε αυτομάτως ξενέρωνα και σταματούσα, παρόλο που μου αρέσει να γλύφω.
Εγώ ένα από αυτά που δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω είναι πως μια πουτάνα π.χ αποφεύγει το ελεύθερο στοματικό ή το γλύψιμο στ αρχίδια αλλά δέχεται γλυφομούνι ή πουτσοτρίψιμο στο μουνί κτλ. Δηλαδή υπολογίζει το στόμα της περισσότερο από το μουνί της; :2funny:μετά πως να μην γελάς; για μένα αυτό λέγεται ερασιτεχνισμός, αμέλεια και τεμπελιά.

:rockon:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Εγώ ένα από αυτά που δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω είναι πως μια πουτάνα π.χ αποφεύγει το ελεύθερο στοματικό ή το γλύψιμο στ αρχίδια αλλά δέχεται γλυφομούνι ή πουτσοτρίψιμο στο μουνί κτλ. Δηλαδή υπολογίζει το στόμα της περισσότερο από το μουνί της; :2funny:μετά πως να μην γελάς; για μένα αυτό λέγεται ερασιτεχνισμός, αμέλεια και τεμπελιά.

:rockon:

Με το ελεύθερο στοματικό κινδυνεύει να κολλήσει κάτι η πουτάνα περισσότερο από ό,τι κινδυνεύει ο πελάτης ενώ από το γλυφομούνι κινδυνεύει περισσότερο αυτός!
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
593
Κριτικές
6
Like
1.441
Πόντοι
486
Ένας γνωστός μου (που δεν ειναι ενεργός εδώ) πήρε πριν μερικούς μήνες κοπέλα από γνωστό γραφείο και μεσα στην καβλα του (και της κοπέλας) υπήρχε επαφή/τρίψιμο χωρίς προφύλαξη (όχι διείσδυση) και μετά πάλευε περίπου 3-4 μήνες με μυκητίαση. Το είχα γράψει και στο νήμα του γραφείο αλλά έσβησαν το σχόλιο μου. Απλώς το γράφω επειδή τέτοια περιστατικά δημιουργούνται ακόμα και με ελάχιστη επαφή, χωρίς η (απροστάτευτη) διείσδυση να είναι απαραίτητη και επειδή η κοπέλα είναι ακόμα ενεργή ανα καιρούς. Προσοχή και καλά γαμησια!
Μπορείς να μου πεις σε πμ πιο ήταν;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Με το ελεύθερο στοματικό κινδυνεύει να κολλήσει κάτι η πουτάνα περισσότερο από ό,τι κινδυνεύει ο πελάτης ενώ από το γλυφομούνι κινδυνεύει περισσότερο αυτός!
Αυτά είναι θεωρίες πιθανοτήτων. Κίνδυνος υπάρχει εκατέρωθεν. Οι τύπισσες απλά βαριούνται
την πίπα και θέλουν γαμήσι με αχ βαχ να ξεμπερδεύουν. :2funny:Βρες εσύ πουτάνα να σου κάνει τσιμπούκι
κάνα τέταρτο. Μόνο κάτι μπουχέσες ή κωλόγριες το κάνουν. Εμένα όσες κανονικές γκόμενες έχω βρει
όχι μόνο δεν βαριούνται αλλά το απολαμβάνουν για να γαμηθούν καλύτερα.
Οι πουτάνες όλο στην ρέκλα είναι. Κατά τα άλλα επαγγελματίες.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Παιδιά, ποιες πιστεύετε είναι οι πιο στάνταρ ακάποτες πουτάνες; Εννοείται κάποιες κωλόγριες και σακατεμένα μιλφ :confused: σλλά από άποψη εθνικότητας πιστεύω οι Ουκρανές κι οι (δήθεν) Ρωσίδες.
Αμέσως μετά οι Μολδαβές.
Στην Μολδαβία είναι φρικτή
η κατάσταση. Τρώει ο ένας τον άλλον που λέει ο λόγος.
Νομίζω αν ζούσα στην Μολδαβία θα είχα γίνει ανθρωποφάγος. Αν μείνω χωρίς κρέατα, τυριά και ψάρια, δεν ξέρω πως θα αντιδράσω. Οι Έλληνες είμαστε άχρηστος λαός αλλά καλοπερασάκηδες.


:rockon:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.308
Like
3.058
Πόντοι
456
Όχι , δεν έχω κάνει και δεν έχω και κανένα ενδιαφέρον για ακάποτο με ιερόδουλες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Όχι , δεν έχω κάνει και δεν έχω και κανένα ενδιαφέρον για ακάποτο με ιερόδουλες.
Συμφωνώ.
Το λογικό για την υγεία
είναι το όχι και το πιθανόν είναι απλά να τύχει.
Αν το κάνει κάποιος στόχο,
δεν λέει.

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom