Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Από τη στιγμή που όταν την κάρφωσες δεν ανταποκρίθηκε και έστρεφε αλλού το βλέμα σημαίνει ότι δεν γούσταρε και καλά έκανες που δεν προχώρησες.
Καλά, και να με κάρφωνε και να μου μιλούσε ακόμα, δεν είμαι εγώ για τέτοια αδερφέ!!!
Αν ήταν στο τρίγωνο, κοντά σε χοτέλ και στα λημέρια μου... Ίσως!!! Αλλά και πάλι, δύσκολο!!! Όταν φοβάμαι, δε μου σηκώνεται :cheesy::cheesy::cheesy:
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπερα.Σημερα απογευμα μπελογιαννη και θηβων γωνια στο φαναρι γυφτισσα γυρω στα 40.Μου ειπε οτι θελει χρηματα για τα παιδια και τετοια.Αποτελεσμα μεσα στο αυτοκινητο εκει κοντα για ενα ταλιρο χερακι καο χουφτωμα.Δεν μπορουσα περισσοτερα λογο μυρωδιας.Αν μπορει καποιος σε χωρο του με μπανιο και ετσι ειναι αξιογαμητο ανετα.Μου ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα βρισκεται στο 'Ελενη'.
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
1
Καλησπερα.Σημερα απογευμα μπελογιαννη και θηβων γωνια στο φαναρι γυφτισσα γυρω στα 40.Μου ειπε οτι θελει χρηματα για τα παιδια και τετοια.Αποτελεσμα μεσα στο αυτοκινητο εκει κοντα για ενα ταλιρο χερακι καο χουφτωμα.Δεν μπορουσα περισσοτερα λογο μυρωδιας.Αν μπορει καποιος σε χωρο του με μπανιο και ετσι ειναι αξιογαμητο ανετα.Μου ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα βρισκεται στο 'Ελενη'.
που την πηγες, στην καβατζα πισω απο τον καυκα? ειναι 300 μετρα απο το σπιτι μου ρε γαμωτω αλλα εχω και μια γυναικα, χα χα χα
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Καλησπερα.Σημερα απογευμα μπελογιαννη και θηβων γωνια στο φαναρι γυφτισσα γυρω στα 40.Μου ειπε οτι θελει χρηματα για τα παιδια και τετοια.Αποτελεσμα μεσα στο αυτοκινητο εκει κοντα για ενα ταλιρο χερακι καο χουφτωμα.Δεν μπορουσα περισσοτερα λογο μυρωδιας.Αν μπορει καποιος σε χωρο του με μπανιο και ετσι ειναι αξιογαμητο ανετα.Μου ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα βρισκεται στο 'Ελενη'.
Τώρα με το καύσωνα η μυρωδιά είναι πιο έντονη ειδικά αν έχει να πλυθεί και κανα μήνα ..
Βάλε μες στο αμάξι κανένα αποσμητικό χώρου για να κανείς τη δουλειά σου και κανα αρωματικό μαντηλάκι να την κανείς μπάνιο πρόχειρα !
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Τώρα με το καύσωνα η μυρωδιά είναι πιο έντονη ειδικά αν έχει να πλυθεί και κανα μήνα ..
Βάλε μες στο αμάξι κανένα αποσμητικό χώρου για να κανείς τη δουλειά σου και κανα αρωματικό μαντηλάκι να την κανείς μπάνιο πρόχειρα !
Εγω και με προχειρο μπανιο δεν μπορω δυστυχως...Αλλα σε σπιτι 2-3 πλυσιματα ειναι μια χαρα...Και εχει κωλαρα
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
164
Like
225
Πόντοι
21
Καλησπερα.Σημερα απογευμα μπελογιαννη και θηβων γωνια στο φαναρι γυφτισσα γυρω στα 40.Μου ειπε οτι θελει χρηματα για τα παιδια και τετοια.Αποτελεσμα μεσα στο αυτοκινητο εκει κοντα για ενα ταλιρο χερακι καο χουφτωμα.Δεν μπορουσα περισσοτερα λογο μυρωδιας.Αν μπορει καποιος σε χωρο του με μπανιο και ετσι ειναι αξιογαμητο ανετα.Μου ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα βρισκεται στο 'Ελενη'.
Τι ενοείς ότι αυτή την εβδομάδα θα βρίσκεται στο Ελένη ?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336

Alex_BigBoy

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Έχετε πάει ποτέ με γυφτάκι???Οποιος έχει ας μεταφέρει εμπειρία και επίσης αν γνωρίζει κανείς μαγαζί που να μπορούμε να βρούμε ή πιάτσα που να ψωνίζονται....
Ούτε καν δεν θέλω να το σκεφτώ
Καλύτερα να το χώσω σε ένα χωνάκι :rockon::rockon:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.390
Κριτικές
1
Like
33.620
Πόντοι
6.256
Εχει παρει κανεις γύφτισα;
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Καλησπερα.Σημερα απογευμα μπελογιαννη και θηβων γωνια στο φαναρι γυφτισσα γυρω στα 40.Μου ειπε οτι θελει χρηματα για τα παιδια και τετοια.Αποτελεσμα μεσα στο αυτοκινητο εκει κοντα για ενα ταλιρο χερακι καο χουφτωμα.Δεν μπορουσα περισσοτερα λογο μυρωδιας.Αν μπορει καποιος σε χωρο του με μπανιο και ετσι ειναι αξιογαμητο ανετα.Μου ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα βρισκεται στο 'Ελενη'.
Έχετε πάρει χαμπάρι ότι εκεί πάνω από την Θηβών έχει κάτι τσαντηρια;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι ενοείς ότι αυτή την εβδομάδα θα βρίσκεται στο Ελένη ?
Μήπως εννοεί το μαιευτήριο Έλενα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
31
Like
26.315
Πόντοι
7.046
Η γυναίκα μου είναι Βουλγάρα τσιγγάνα και μπορώ να πω ότι στο κρεβάτι τα δίνει όλα
Είσαι μερακλής συναγωνιστή, στο αναγνωρίζω. Εκτός κι αν εισαι κι εσυ τσιγγάνος άρα όλα βαίνουν κανονικά. Εγώ παντως είχα έναν συμμαθητή στο Λυκειο που ήταν τσιγγάνος. Ήταν 19 χρονών, είχε φυγει απο τη φαμίλια του γιατί δεν τον άφηναν οι γονείς του να παει σχολείο. Βρήκε απογευματινή δουλεια και είχε νοικιασει μια γκαρσονιέρα. Πολυ άξιο παιδι. Έμαθα ότι έγινε λογιστής και πολυ καλός στη δουλειά του.
Πέραν τουτου στην Αγία Βαρβάρα εχει πανεμορφες τσιγγάνες κοπέλες που κάλιστα θα μπορουσαν να είναι κορυφαία μοντέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom