Νέα

Έχει νόημα «καθαρά φιλική» βόλτα ή ταπεινώνω τον ανδρισμό μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EXOTIKOS_ERASTHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
το θεμα ειναι δε προλαβα να σηκωθω απο το τραπεζι να παω τουαλετα,και αρχισαν το θαψιμο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.784
Like
14.357
Πόντοι
2.256
Δεν υπάρχει *φιλικό ανάμεσα σε γυναίκα και άντρα που τη γουστάρει!!! Άστη να λέει αυτή!!! Εσύ θα κάνεις το παιχνίδι σου, αν πετύχεις κάτι, έχει καλώς, αν όχι, πάμε γι' άλλα. Αφού της αρέσει να βάζει κανόνες, άστη να πιστεύει ότι έχει το πάνω χέρι αλλά εσύ συγκεντρώσου στο στόχο σου που λέει "γαμήσι"!!!! Κανένας αγώνας δε χάθηκε από την κλήρωση!!! Βασική προϋπόθεση όμως, είναι να πας να παίξεις!!! Άσσο ημίχρονο, διπλό τελικό!!!
Παρεμπιπτόντως στα νιάτα μου, τα καλύτερα γαμήσια τα έκανα με δικηγόρο (εκπαιδευόμενη) η οποία μου είχε ξεκαθαρίσει ότι δεν πρόκειται ποτέ να γίνει κάτι μεταξύ μας επειδή ήξερα τον πρώην της!!! (δεν ήταν φίλος μου, ένας μαλάκας μεγαλύτερος από τη γειτονιά μου ήταν).
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.947
Πόντοι
456
Σχολίασαν τα αναμενόμενα που θα σχολίαζαν οι γυναίκες σε έναν άντρα,...
Περιοχή που μένει (δείχνει την κοινωνική θέση που έχει που έχει, μαζί με το επάγγελμα) και βέβαια σχολίασαν τα παπούτσια και το ύψος, από τα πρώτα πράγματα που κοιτάνε σε έναν άντρα οι γυναίκες...
Παρεμπιπτόντως 1,77 δεν είχες πει παλιά ότι είσαι; Χαχαχαχα... Λεπτομέρειες...
Και εσύ τώρα πίστεψες τα παραμύθια?
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.844
Κριτικές
13
Like
3.116
Πόντοι
746
Και εσύ τώρα πίστεψες τα παραμύθια?
Κοίτα συζήτηση κάνουμε, να περνάει η ώρα, να ψυχαγωγούμαστε, να μαθαίνουμε κτλ...
Όλα όσα πει κάποιος ισχύουν με καλή τη πίστη...
Ένα ηλεκτρονικό καφενείο είμαστε...
Εδώ ο νηματοθέτης μπορεί να τρολάρει...
Θα κολλήσουμε τώρα αν ο Νικόλας, ο ταρίφας είναι 1,76 ή 1,77 ή 1,70;
Να ζήσει ο άνθρωπος με υγεία και ότι να είναι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.844
Κριτικές
13
Like
3.116
Πόντοι
746
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Φίλε νηματοθέτη μήπως έκλεισες ραντεβού με την Άννα Ροδίτη (κατά κόσμο Μάρθα Λαμπίρη - Φεντόρουφ) , από τους "Παγιδευμένους";
Μάλλον εμπνεύστηκες από την υπόθεση του σήριαλ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.222
Πόντοι
8.530
Αυτες συνηθως τις γ@μανε τα αφεντικα τους οι μεγαλοδικηγοροι που τις εχουν για να πηγαινοφερνουν τους φακελλους. Οι ιδιες ξεροσταλιαζουν μερονυχτα μεσα στο δικηγορικο γραφειο κανοντας την λαντζα, ευελπιστωντας καποια στιγμη να παρουν την θεση της συζυγου του αφεντικου τους. Αυτο βεβαια τις περισσοτερες φορες δεν γινεται ποτε. Και αυτες κακογερνανε στο περιμενε, ατεκνες κι ανυπαντρες.
..και συχνά κακιασμένες γιατί έχουν απωθημένα κυρίως στο επαγγελματικό κομμάτι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.598
Like
21.554
Πόντοι
5.506
Μη βάζεις τέτοια, θα μαζευτούν κατουρημένοι σώγαμπροι στραπονιάρηδες.
Πάλι πίσω από την πλάτη μου τρέχεις να γράψεις παπαριές ρε ΧΥΣΟΔΟΧΕΙΟ ΜΟΥ;;;;;; Κλασσικό ΜΠΑΡΟΚΟΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.598
Like
21.554
Πόντοι
5.506
Πόσο καιρό κρατάει η κολώνια αυτή με τον Μπαρόκ? :confused:
Από τότε που ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΡΗΞΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ότι είναι λεφτάς ζεν πρεμιέ και μου ήθελε και στοίχημα φωτογραφία με πακετάκι να μας φλεξάρει τα ΠΕΝΤΑΠΛΑΣΙΑ. Ακόμα χέζει 50ρικα/100ρικα και άλλα ευγενή χαρτονομίσματα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Από τότε που ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΡΗΞΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ότι είναι λεφτάς ζεν πρεμιέ και μου ήθελε και στοίχημα φωτογραφία με πακετάκι να μας φλεξάρει τα ΠΕΝΤΑΠΛΑΣΙΑ. Ακόμα χέζει 50ρικα/100ρικα και άλλα ευγενή χαρτονομίσματα.
Χονδρό
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
1
Like
6.233
Πόντοι
2.306
Τελευταιες πληροφοριες αναφερουν οτι ο νημστοθετης εξαφανιστηκε διοτι πηγε στο ρσντεβου, η δικηγορινα του εριξε χαπι στον καφε, τον οδηγησε υποβασταζομενο στο αυτοκινητο της και μετα στο σπιτι της, οπου τον διατηρει κλειδωμενο σε υπογειο με κουκουλα και καθε τοσο οταν χτυπαει καβλες μπαινει και τον βιαζει αλυπητα.
Κατα την ωρα του βιασμου δε, του διαβαζει τσιτατα απο εδω του συναδελφου της Alex71, καθοτι η ιδια μελος.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Τελευταιες πληροφοριες αναφερουν οτι ο νημστοθετης εξαφανιστηκε διοτι πηγε στο ρσντεβου, η δικηγορινα του εριξε χαπι στον καφε, τον οδηγησε υποβασταζομενο στο αυτοκινητο της και μετα στο σπιτι της, οπου τον διατηρει κλειδωμενο σε υπογειο με κουκουλα και καθε τοσο οταν χτυπαει καβλες μπαινει και τον βιαζει αλυπητα.
Κατα την ωρα του βιασμου δε, του διαβαζει τσιτατα απο εδω του συναδελφου της Alex71, καθοτι η ιδια μελος.
tumblr_np4cs2Qape1rhup7qo1_500.gif
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Καπως ετσι… για να μαθει να υποστηριζει την πατριαρχια ο δυσμοιρος.
θα τα δουμε ολα στο επομενο Law and Order, στις επαναληψεις του Mak tv.
Ήταν να βάλω κάτι πιο hard core,αλλά αυτό είναι πιο χιουμοριστικό
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Mήπως ειναι σε καποιο <<αριστερό κόμμα>> και θελει να σε προσυλητησει?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.951
Like
29.954
Πόντοι
6.056
Ποσο ναυάγια ειναι αυτοι οι τυποι που ανοίγουν ενα πιασαρικο θεμα και μετα εξαφανίζονται.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
τελικα βγηκατε;;;;;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.210
Κριτικές
3
Like
1.365
Πόντοι
566
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !

Πες της τον νόμο του Πικερ τύπε .... :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
Ποσο ναυάγια ειναι αυτοι οι τυποι που ανοίγουν ενα πιασαρικο θεμα και μετα εξαφανίζονται.
Μα τύπε δεν τους νοιάζει να βρουν λύση.. θέμα πιασαρικο θέλουν να ανοίξουν...
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Πήγαινε παρτην με κάνα R1....
Χάλασε το αυτοκίνητο πες....
Αστην να μιλάει συνέχεια....
Στην επιστροφή πες " κρατήσου μωρή..." Πήγαινε τη Συγγρού όλη στη μία ρόδα....
Πάρτο σουργελο σπίτι....
Κ όπως κατεβαίνει πες " ...σου πω..."
Την αρπαζεις....κ της χώνεις τη γλώσσα στο λαρύγγι βαθιά....
Χουφτωνεις κανονικά....
" Αυτά που έλεγες πριν το ραντεβού Εγώ δεν τα σηκώνω....Είμαι αρσενικό και με καβλωσες απ ότανσε πρωτοείδα κ αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει Ποτέ....
Μουναρα μου εσυ...."
Ε....αν δεν ενδώσει, τότε είναι για τα μοναστήρια ή για το δικαστικό μέγαρο....
Φεύγεις με παντιλικι.....
Χαιρετας με φιλάκι πεταχτο....
Κ σηκώνεις μπροστινό τροχό με καμιά 2α, 3η....λίγο Ε....
Μην τσακιστεις πουθενά ωρε....
Κ απλά....τη γράφεις στ αρχιδια σου....
Ή μπορείς να πας σε ένα στούντιο να ξελαμπικαρεις....
Κ μετά....νανάκια !
Δουλεύουμε αύριο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom