Νέα

Έχει νόημα «καθαρά φιλική» βόλτα ή ταπεινώνω τον ανδρισμό μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EXOTIKOS_ERASTHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.948
Πόντοι
456
Ναι , δεν έχει τίποτε. Να ρωτάς και για τα άλλα προφανή που δεν πιάνεις, γιατί είσαι χαζό .
Και να περιορίσεις τις μαλακίες. Μονοψήφιο αριθμό ανά ημέρα. Όχι πάνω από 9 .
Εγώ είμαι ο χαζός?? Αυτή του το ξεκαθάρισε ότι δεν τον γουστάρει και δεν προκειτε να του κάτσει.το σίγουρο ειναι ότι σίγουρα θα εχει πρώην γαμιαδες να παίζει, αλλά και Αντρες σε κύκλο και σοσιαλ που την ζαχαρωνουνε, αν είναι όμορφουλα όπως μας λέει. Ίσως και να θέλει από αυτόν λεφτά, επαγγελματική άνοδο. Ο τύπος δεν μα λεεί όλη την αληθεια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.481
Κριτικές
62
Like
41.227
Πόντοι
8.530
Εγώ είμαι ο χαζός?? Αυτή του το ξεκαθάρισε ότι δεν τον γουστάρει και δεν προκειτε να του κάτσει.το σίγουρο ειναι ότι σίγουρα θα εχει πρώην γαμιαδες να παίζει, αλλά και Αντρες σε κύκλο και σοσιαλ που την ζαχαρωνουνε, αν είναι όμορφουλα όπως μας λέει. Ίσως και να θέλει από αυτόν λεφτά, επαγγελματική άνοδο. Ο τύπος δεν μα λεεί όλη την αληθεια
Μπορεί η κοπέλα να μην κάθεται ούτε σε καρέκλα όχι σε άνδρα.
Αν έχει ως προτεραιότητα την καριέρα θα κάτσει μόνο σε φραγκατο συνάδελφό της τύπου Κούγια.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.948
Πόντοι
456
Μπορεί η κοπέλα να μην κάθεται ούτε σε καρέκλα όχι σε άνδρα.
Αν έχει ως προτεραιότητα την καριέρα θα κάτσει μόνο σε φραγκατο συνάδελφό της τύπου Κούγια.
Σε κάνα δικηγόρο πλουσιο δεν θα κάθεται? Σε κάνα δικαστή? Για αυτό λέω ο τύπος δεν μας λεεί όλη την αληθεια
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
614
Like
1.311
Πόντοι
206
εχω ηχογραφησει γκομενα που βγηκαμε με τη κολλητη της ταχα μου για να μου τη γνωρισει (να παρει εγκριοση εν ολιγης) αφησα το κινητο πανω στο τραπεζι και πηγα τουαλετα...το τι ακουσα μετα μονος δεν λεγεται.
Και τι έλεγαν τελικά οι τύπισσες; Πολύ υποτιμητικά σχόλια που προκαλούν εμετό;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.481
Κριτικές
62
Like
41.227
Πόντοι
8.530
Σε κάνα δικηγόρο πλουσιο δεν θα κάθεται? Σε κάνα δικαστή? Για αυτό λέω ο τύπος δεν μας λεεί όλη την αληθεια
Αυτό είπα...η θα κάθεται εκεί που λες η θα έχει πιάσει νυχτερίδες κι αράχνες περιμένοντας αναλογη περίπτωση .
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
614
Like
1.311
Πόντοι
206
Για να πω και εγώ το πόνο μου όσο περιμένουμε τις εξελίξεις στην υπόθεση του νηματοθέτη, ήρθε στη δουλειά μου κοπέλα που την ανέλαβε συνάδερφος για να την εξυπηρετήσει και η συνάδερφος άρχισε να λέει χίλια καλά για εμένα σαν άνθρωπο. Αυτό ξεκίνησε με αφορμή όταν δήλωσε η κοπέλαστην συνάδερφο ότι είναι ελεύθερη και το είπε αρκετά δυνατά ίσως για να το ακούσω και εγώ. Ξεκίνησε έτσι ένα γαιτανάκι πρόσχαρης συζήτησης "και να ξανάρθεις να σε δούμε" στην κοπέλα. Εκτίμησα το φιλότιμο της συναδέρφου.
Την επόμενη ημέρα έκανα αίτημα φιλίας στην κοπέλα το οποίο και απέρριψε. Στεναχωρέθηκα βέβαια, αλλά σκέφτομαι προς τιμήν της το έκανε ξεκάθαρο.
Εν κατακλείδι, πάμε για άλλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Και τι έλεγαν τελικά οι τύπισσες; Πολύ υποτιμητικά σχόλια που προκαλούν εμετό;
μαλακίες...ηταν η αρχη που ακομα δεν ειχαμε κανει πολλα...σχολιασαν βεβαια που μενω,(μεχρι και τι παπουτσια φοραγα κατι new balance),..αλλα γενικα καλα λογια ειπανε....το μονο αρνητικο
οτι ναι λεει "ωραιος αλλα να ηταν πιο ψηλος ρε γμτ" (1,76 ειμαι)..για το πουτσο ηταν η γκόμενα δε το πηγα για πιο σοβαρα θα την εστελνα, απλα με ειχε φαει η περιεργεια να δω τι σκατα θα πουν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.498
Πόντοι
3.506
Μύστη νηματοθέτη, βγες με την δικηγόρο και εξηγησέ της το ποινικό δίκαιο :rockon:
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Like
87
Πόντοι
0
Για να πω και εγώ το πόνο μου όσο περιμένουμε τις εξελίξεις στην υπόθεση του νηματοθέτη, ήρθε στη δουλειά μου κοπέλα που την ανέλαβε συνάδερφος για να την εξυπηρετήσει και η συνάδερφος άρχισε να λέει χίλια καλά για εμένα σαν άνθρωπο. Αυτό ξεκίνησε με αφορμή όταν δήλωσε η κοπέλαστην συνάδερφο ότι είναι ελεύθερη και το είπε αρκετά δυνατά ίσως για να το ακούσω και εγώ. Ξεκίνησε έτσι ένα γαιτανάκι πρόσχαρης συζήτησης "και να ξανάρθεις να σε δούμε" στην κοπέλα. Εκτίμησα το φιλότιμο της συναδέρφου.
Την επόμενη ημέρα έκανα αίτημα φιλίας στην κοπέλα το οποίο και απέρριψε. Στεναχωρέθηκα βέβαια, αλλά σκέφτομαι προς τιμήν της το έκανε ξεκάθαρο.
Εν κατακλείδι, πάμε γΣτα παραρια σου φιλε μου
Στα παπαρια σου φιλε μου,πας παρακατω!
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Like
87
Πόντοι
0
μαλακίες...ηταν η αρχη που ακομα δεν ειχαμε κανει πολλα...σχολιασαν βεβαια που μενω,(μεχρι και τι παπουτσια φοραγα κατι new balance),..αλλα γενικα καλα λογια ειπανε....το μονο αρνητικο
οτι ναι λεει "ωραιος αλλα να ηταν πιο ψηλος ρε γμτ" (1,76 ειμαι)..για το πουτσο ηταν η γκόμενα δε το πηγα για πιο σοβαρα θα την εστελνα, απλα με ειχε φαει η περιεργεια να δω τι σκατα θα πουν
Βλεπεις φιλε τι κομπλεξ κυκλοφορει εκε εξω?Ποιος ο λογος να σχολιαστει η οποια περιοχη που μενεις????Συνεχισε να φορας ΝΒ!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.948
Πόντοι
456
Αυτό είπα...η θα κάθεται εκεί που λες η θα έχει πιάσει νυχτερίδες κι αράχνες περιμένοντας αναλογη περίπτωση .
Στη χειρότερη,θα είχε πιάσει γκομενο κανέναν πελατη της έμπορο ναρκωτικών. Εκτός και αν ήταν τίποτα χοντρή και δεν μας το λεει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.481
Κριτικές
62
Like
41.227
Πόντοι
8.530
Στη χειρότερη,θα είχε πιάσει γκομενο κανέναν πελατη της έμπορο ναρκωτικών. Εκτός και αν ήταν τίποτα χοντρή και δεν μας το λεει
Δεν μας έδωσε πολλά στοιχεία...περιμένουμε λοιπόν χαλλλαρα την Κυριακή για νεότερα από τον συναγωνιστή.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
Τρολιά είναι ... αλλά έχουμε ανάγκη λίγη πλακίτσα ... δεν έχει αποφασιστεί και αν θα ανοιχθεί φυάλη απόψε ....

Το ακυρώνεις την ίδια μέρα το πρωί . Της λες , ωμά, χωρίς πολλά πολλά ...

ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΣΕΞ . ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΕΝΑ CALL GIRL .
Άλλη φορά , πάμε για τσάϊ .
Θυμιζεις Πικερ..
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.053
Κριτικές
33
Like
7.143
Πόντοι
3.496
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Αυτες συνηθως τις γ@μανε τα αφεντικα τους οι μεγαλοδικηγοροι που τις εχουν για να πηγαινοφερνουν τους φακελλους. Οι ιδιες ξεροσταλιαζουν μερονυχτα μεσα στο δικηγορικο γραφειο κανοντας την λαντζα, ευελπιστωντας καποια στιγμη να παρουν την θεση της συζυγου του αφεντικου τους. Αυτο βεβαια τις περισσοτερες φορες δεν γινεται ποτε. Και αυτες κακογερνανε στο περιμενε, ατεκνες κι ανυπαντρες.
 

NeroMpesa

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
29
Like
50
Πόντοι
0
Άφαντος ο exotics erasths έρηξε τη βόμβα του και εξαφανιζολ :2funny::2funny:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.848
Κριτικές
13
Like
3.117
Πόντοι
746
μαλακίες...ηταν η αρχη που ακομα δεν ειχαμε κανει πολλα...σχολιασαν βεβαια που μενω,(μεχρι και τι παπουτσια φοραγα κατι new balance),..αλλα γενικα καλα λογια ειπανε....το μονο αρνητικο
οτι ναι λεει "ωραιος αλλα να ηταν πιο ψηλος ρε γμτ" (1,76 ειμαι)..για το πουτσο ηταν η γκόμενα δε το πηγα για πιο σοβαρα θα την εστελνα, απλα με ειχε φαει η περιεργεια να δω τι σκατα θα πουν
Σχολίασαν τα αναμενόμενα που θα σχολίαζαν οι γυναίκες σε έναν άντρα,...
Περιοχή που μένει (δείχνει την κοινωνική θέση που έχει που έχει, μαζί με το επάγγελμα) και βέβαια σχολίασαν τα παπούτσια και το ύψος, από τα πρώτα πράγματα που κοιτάνε σε έναν άντρα οι γυναίκες...
Παρεμπιπτόντως 1,77 δεν είχες πει παλιά ότι είσαι; Χαχαχαχα... Λεπτομέρειες...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
243
Κριτικές
45
Like
3.409
Πόντοι
1.431
Δικηγόρος λοιπόν και 34 , άρα δεν έχει μπει σε ψύχωση ακόμη. Όπως δείχνει (σύμφωνα με ότι αναφέρεις) δεν έχει καθορίσει ακόμη τον φυλετικό της ρόλο με σαφήνεια. Η αγορά είναι γεμάτη από τέτοιους "κωδικούς" με συμπεριφορά θα λέγαμε ανδροπρεπή .
Καλή φάση είναι την ώρα που είστε μαζί, να βάλεις κάποια γνωστή σου να σε πάρει τηλ. η έστω ένα φίλο και να προσποιηθείς πως μιλάς με γκόμενα που γουστάρεις.
Κάνε και λίγο θέατρο με μορφασμούς που να δείχνουν ότι αναστατώθηκες και ρίξε την ατάκα στο τηλέφωνο να μιλήσουμε μέσα στην εβδομάδα πάλι....αλλά χωρίς να καθορίσεις γιατί.

Άσε την δικηγόρο να τραβήξει το βράδυ ακόμη μια μαλακία (το ζώον) μιας και οι καργιόλες υπερτερούν στον αυτοερωτισμό από την φύση τους.


Πες μας που κ πως κατέληξε όμως.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Σχολίασαν τα αναμενόμενα που θα σχολίαζαν οι γυναίκες σε έναν άντρα,...
Περιοχή που μένει (δείχνει την κοινωνική θέση που έχει που έχει, μαζί με το επάγγελμα) και βέβαια σχολίασαν τα παπούτσια και το ύψος, από τα πρώτα πράγματα που κοιτάνε σε έναν άντρα οι γυναίκες...
Παρεμπιπτόντως 1,77 δεν είχες πει παλιά ότι είσαι; Χαχαχαχα... Λεπτομέρειες...
oχι ρε 1,76 ειχα πει...απλα μερικες φορες στο badoo-tinder βαζω 1,80..ετσι για...επειδη ειναι κολλημενα ζωα να πουμε αλλα τις τουμπαρω δεν υπαρχει θεμα.Αν εχεις τροπο πολλα μπορεις να πετυχεις. (ηθελα με τη κολλητη της μπας και πετυχω κατι πιο καυτο να λενε γιατι με αυτες τα λενε ολα..με γνωστες οχι και τοσο) τελικα ειπαν περι ανεμων και υδάτων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom