Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αυτή την τάση επιδειξιομανίας, την είχατε από παίς; Ή την αποκτήσατε στην εφηβεία;

απελευθερωθείτε και υμείς επιδεικνύοντες το μόριον σας προς χάριν της επιστήμης και της υγείας αγαπητέ.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μάλλον στο πούτσα φόρα παρτίδα ντιρέκτ.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
όσοι είμαστε λίγο μεγαλύτεροι μια φορά την βδομάδα μας έκαμνε μπάνιο η μάνα μας, αυτός ήταν ο κανόνας στην ελληνική κοινωνία λίγο πιο παλιά. αναρωτιέμαι τώρα τι παίζει με τα μικρά.

Εμας που οι γονεις μας ειναι απο χωριο εκαναν μπανιο μια φορα το μηνα. Οταν ημασταν μικρα του Δημοτικου μαλλον μας επλεναν λιγοτερο συχνα, καθε 2-3 μηνες. Στο Γυμνασιο που πλενομασταν μονοι μας πλενομασταν και εμεις μια φορα το μηνα μπορει και συχνοτερα. Η μοδα με το πολυ συχνο μπανιο πανω απο 1 φορα την εβδομαδα ξεκινησε γυρω στο 2004 με τους ολυμπιακους αγωνες και την ξενομανια.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Κακώς, φλωριές. Κανονικά πρέπει ετήσια, για παράδειγμα στα γενέθλια για να έχει ειδικό βάρος.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.309
Κριτικές
1
Like
792
Πόντοι
96
το θεμα εχει αναλυθει εκτενως στο νημα "Υπόθεση πετσακι"

στα συν της περιτομης η καθαρίοτητα και η απουσια πόνου οταν πόνος=ενοχληση και στα μειον η απουσια πόνου οταν πόνος =ευχαριστηση
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
πέστε στην πιο πάνω οτι μου τον γλείφει Εσθονή αυτόν τον καιρό και τον έχω κάθε μέρα με trimmer της Gilette.

Όσο για μπάνιο και καθαριότητα (πούτσου και γενικότερα), αν έχεις ζήσει στο εξωτερικό και με ξένη, οτιδήποτε κάνεις λιγότερο από ντους το πρωί σε καθιστά βάρβαρο στα μάτια τους.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.305
Like
5.104
Πόντοι
1.406
πέστε στην πιο πάνω οτι μου τον γλείφει Εσθονή αυτόν τον καιρό και τον έχω κάθε μέρα με trimmer της Gilette.

Όσο για μπάνιο και καθαριότητα (πούτσου και γενικότερα), αν έχεις ζήσει στο εξωτερικό και με ξένη, οτιδήποτε κάνεις λιγότερο από ντους το πρωί σε καθιστά βάρβαρο στα μάτια τους.
Ειναι η ξενομανια που ελεγε ο φιλος πιο πανω :grin: Γαμημενο 2004,μια χαρα ημασταν με την απλυσια μας ως τοτε :2funny:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
πέστε στην πιο πάνω οτι μου τον γλείφει Εσθονή αυτόν τον καιρό και τον έχω κάθε μέρα με trimmer της Gilette.

Όσο για μπάνιο και καθαριότητα (πούτσου και γενικότερα), αν έχεις ζήσει στο εξωτερικό και με ξένη, οτιδήποτε κάνεις λιγότερο από ντους το πρωί σε καθιστά βάρβαρο στα μάτια τους.
Ειδικά για τις Εσθονες προβλέπεται τριμάρισμα κ δεν το ξερα  :rolleyes:
Για τις Ρουμάνες που τον κατάπινουν και ολόκληρο να υποθέσω κοντρα ξυρισμα??  :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Για τις Ρουμάνες που τον κατάπινουν και ολόκληρο να υποθέσω κοντρα ξυρισμα?? 

δεσποινις αυτα ειναι φημες μην τα πιστευεται  :hi:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Από τις κριτικές των μελών ενημερώνομαι, δεν έχω ιδία αποψη. 
Ολοι αναφερουν τη ρουμανικη σχολη :rolleyes:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Από τις κριτικές των μελών ενημερώνομαι, δεν έχω ιδία αποψη.
Ολοι αναφερουν τη ρουμανικη σχολη

μ αρεσει που διαβαζεται κριτικες,σημαινει οτι ενημερωνοσαστε ,μετα τα κανετε αλλου να φανταστω ? :dancing:

οντως και προσωπικα εχω μονο καλα να πω για την συγκεκριμενη σχολη  :hi:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εμ δεν αποφασιζεις, μία ειναι καλές οι ρουμάνες, την αλλη μην τα πιστευεις και όλα...  :cheesy:
Σαφώς κάνουμε πολύ περισσότερα, γτ το επαγγελματικό σεξ δεν μπορεί παρά να είναι διεκπεραιωτικό  ;)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εμ δεν αποφασιζεις, μία ειναι καλές οι ρουμάνες, την αλλη μην τα πιστευεις και όλα...  Cheesy
Σαφώς κάνουμε πολύ περισσότερα, γτ το επαγγελματικό σεξ δεν μπορεί παρά να είναι διεκπεραιωτικό

απλα ειναι αγαπησιαρες οι ατιμες
μαλλον δεν εχεις διαβασει το θρεντ παρανομα εξτρακια  :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Το εχω διαβασει φυσικα.
Μάλλον εσύ δεν έχεις παραπέρα εμπειρίες.

:grin: εχω να πω οτι εχεις ενα δικιο εν μερει αρκει να βρεις την καταλληλη πρωτα γιατι αρνητικα και θετικα εχω και με πληρωμενες η οχι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Ειδικά για τις Εσθονες προβλέπεται τριμάρισμα κ δεν το ξερα  :rolleyes:
Για τις Ρουμάνες που τον κατάπινουν και ολόκληρο να υποθέσω κοντρα ξυρισμα??  :grin:

Εσυ ακολουθας τα χναρια της Ρουμανικης σχολης η εισαι πουτσοφοβικη και απλα γλυφεις το κεφαλακι???
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Δε μπορω να διαβαζω ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Γραφουν καποιοι και καποιες για την περιτομη λες και ειναι καινουργιο χτενισμα. Ξερετε τι αλλο μαζευει "τυρακι" αν ειναι η αλλη "τυρομουνα"? Ακριβως. Δεν ειδα ομως κανενα να συζηταει ετσι ανοιχτα για τα καλα του female genital mutilation. Υπαρχει και εκδοση του FGM που αφαιρει μονο τα εσωτερικα χειλη του αιδοιου. Αλλα οποιος μιλησει γι'αυτο σταυρωνεται. Και σωστα σταυρωνεται. Αντιθετως το MALE GENITAL MUTILATION ειναι μοδα στην Αμερικη να γινεται σε απροστατευτα μωρα. Με δικαιολογιες της πουτσας του τυπου καλυτερη υγιεινη. :jerking: Ντροπη για τα double standards σας κυριες και κυριοι. Δειχνουν ποιοι ειστε. Δεν αναφερομαι σε περιπτωσεις ιατρικης αναγκης λογω φιμωσης κλπ εννοειται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom