Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
εγω ειχα κανει περιτομη γιατι ειχα φιμοση
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Και για να μιλάμε με οπτικοκαουστικά βοηθήματα,

το πανέμορφο εργαλείο μου σε φωτογραφία αρχείου με εκτεθιμένο το κεφαλάκι, 17 πόντοι ομορφιάς και έρωτα.

τι κοπλιμέντα έχω ακούσει...

θαυμάστε φλέβα έτσι;...

Από τα αρχίδια το μετράς παίχτη? Σόρι κιόλας αλλά από την φώτο δεν φαίνεται για 17.  :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
όσα δεν φτάνει...

καλά μην κλαίτε μάγκες, θα μεγαλώσετε και σεις.  να και η φραουλίτσα μου, τρώγεται με σαντιγύ, μέλι, σιρόπια ή on the rocks.

διακρίνεται το πετσάκι που υποχωρεί κάτω από το κεφαλάκι.

την επέμβαση που μου έγινε μικρός δυστυχώς δεν μπορώ να την πέριγράψω, τι ακριβώς έκαναν.
 

Συνημμένα

  • IMG-20151115-03663 (640x480).jpg
    IMG-20151115-03663 (640x480).jpg
    142,9 KB · Εμφανίσεις: 184

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός νομίζω ότι πιέζεται αρκετά εκει πέρα το κεφάλι. Έχεις ρωτήσει καναν ειδικό μήπως με επέμβαση θα σουν καλύτερα?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός νομίζω ότι πιέζεται αρκετά εκει πέρα το κεφάλι. Έχεις ρωτήσει καναν ειδικό μήπως με επέμβαση θα σουν καλύτερα?

Έτσι όπως το βλέπετε είναι μόνο όταν είμαι καβλωμένος και γαμάω (ή μου παίρνουν πίπα), δεν αισθάνομαι καμμία πίεση ή κάτι που ενοχλεί. ενίοτε το δέρμα μαζεύεται κάτω από το κεφαλάκι, χωρίς να κάνει πτυχή και να φαίνεται τόσο πολύ όσο το βλέπετε.

θεωρώ οτι περιτομή πρέπει να κάνεις μόνο αν κάτι δεν λειτουργεί σωστά.

από την άλλη πούτσα χωρίς περιτομή έχει σαφώς υψηλότερες απαιτήσεις υγιεινής για να σε εκπροσωπήσει αξιοπρεπώς απέναντι στο μουνί που έχεις απέναντι σου.
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Καλά κι εγώ κατά της περιτομής είμαι αν δεν υπάρχει πρόβλημα. Νομίζω οτι με το πετσάκι το κεφάλι κρατάει την ευαισθησία του ενώ όταν είναι μονίμως ''ακάλυπτο'' αναγκαστικά θα πρέπει να μην είναι τόσο ευαίσθητο στα ερεθίσματα αφού όλη την ώρα θα έρχεται σε επαφή με κάτι.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Καλά κι εγώ κατά της περιτομής είμαι αν δεν υπάρχει πρόβλημα. Νομίζω οτι με το πετσάκι το κεφάλι κρατάει την ευαισθησία του ενώ όταν είναι μονίμως ''ακάλυπτο'' αναγκαστικά θα πρέπει να μην είναι τόσο ευαίσθητο στα ερεθίσματα αφού όλη την ώρα θα έρχεται σε επαφή με κάτι.

:thumbsup:
συμφωνώ, μόνο αν υπάρχει πρόβλημα.
 

Abaddon

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα όταν ήμουν 12 ετών, διότι είχα φίμωση.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός νομίζω ότι πιέζεται αρκετά εκει πέρα το κεφάλι. Έχεις ρωτήσει καναν ειδικό μήπως με επέμβαση θα σουν καλύτερα?
Δειχνει να ασφυκτιά  :huh:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Δεν μας τον εβαλε ολοκληρο γτ παλι τον εχει αφησει ακλαδευτο!!
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
από την άλλη πούτσα χωρίς περιτομή έχει σαφώς υψηλότερες απαιτήσεις υγιεινής για να σε εκπροσωπήσει αξιοπρεπώς απέναντι στο μουνί που έχεις απέναντι σου.
Σιγα ρε παιδια μη ριχνουμε και ακουαφορτε...με ενα καθημερινο μπανακι μια χαρα καθαρο ειναι,ουτε τυρια ουτε τιποτα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σιγα ρε παιδια μη ριχνουμε και ακουαφορτε...με ενα καθημερινο μπανακι μια χαρα καθαρο ειναι,ουτε τυρια ουτε τιποτα

εντάξει, και γω δεν είπα να μπαίνουμε ολόκληροι στο πλυντήριο.

αλλά για άνοιξε ένα θεματάκι με ψηφοφορία να δούμε πόσοι κάνουν καθημερινό μπάνιο εδώ.

εγώ για να πω την αλήθεια στην εφηβεία μου και λίγο στα φοιτητικά χρόνια λίγο τυράκι που και που το είχα.

άλλο όταν άρχισα να γκομενίζω και ξεκίνησα το καθημερινό πρωινό ντους.

όσοι είμαστε λίγο μεγαλύτεροι μια φορά την βδομάδα μας έκαμνε μπάνιο η μάνα μας, αυτός ήταν ο κανόνας στην ελληνική κοινωνία λίγο πιο παλιά. αναρωτιέμαι τώρα τι παίζει με τα μικρά.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
εντάξει, και γω δεν είπα να μπαίνουμε ολόκληροι στο πλυντήριο.

αλλά για άνοιξε ένα θεματάκι με ψηφοφορία να δούμε πόσοι κάνουν καθημερινό μπάνιο εδώ.

εγώ για να πω την αλήθεια στην εφηβεία μου και λίγο στα φοιτητικά χρόνια λίγο τυράκι που και που το είχα.

άλλο όταν άρχισα να γκομενίζω και ξεκίνησα το καθημερινό πρωινό ντους.

όσοι είμαστε λίγο μεγαλύτεροι μια φορά την βδομάδα μας έκαμνε μπάνιο η μάνα μας, αυτός ήταν ο κανόνας στην ελληνική κοινωνία λίγο πιο παλιά. αναρωτιέμαι τώρα τι παίζει με τα μικρά.
καλα και εμενα στο δημοτικο με κυνηγαγε η μανα μου με το λασο για να κανω μπανιο,απο την εφηβεια και μετα αρχισα να αποκτω σιγα σιγα μια νορμαλ σχεση με την μπανιερα  :grin:
Αν οχι καθημερινα,εστω μερα παρα μερα αν δεν κανεις ενα μπανιο θα εχεις περισσοτερα θεματα απο το τυρακι  :S
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Απ την περιτομη,  το ριξαμε στην καθαριοτητα???? :grin:
Ανυγουει......Πλαστικη ακροποσθια  λεγεται και διευκολυνει χωριs να αφαιρει δερμα, το οποιο η σοφη φυση για καποιο λογο το αφησε εκει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
εντάξει, και γω δεν είπα να μπαίνουμε ολόκληροι στο πλυντήριο.

αλλά για άνοιξε ένα θεματάκι με ψηφοφορία να δούμε πόσοι κάνουν καθημερινό μπάνιο εδώ.

εγώ για να πω την αλήθεια στην εφηβεία μου και λίγο στα φοιτητικά χρόνια λίγο τυράκι που και που το είχα.

άλλο όταν άρχισα να γκομενίζω και ξεκίνησα το καθημερινό πρωινό ντους.

όσοι είμαστε λίγο μεγαλύτεροι μια φορά την βδομάδα μας έκαμνε μπάνιο η μάνα μας, αυτός ήταν ο κανόνας στην ελληνική κοινωνία λίγο πιο παλιά. αναρωτιέμαι τώρα τι παίζει με τα μικρά.

Αυτή την τάση επιδειξιομανίας, την είχατε από παίς; Ή την αποκτήσατε στην εφηβεία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom