Νέα

Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να απορρίψει πελάτη από την εμφάνιση του;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
προσωπικα παντως τυποι, θεωρω πως όχι μονο πρεπει να εχουν και το δικαίωμα να μην δεχτουν συγκεκριμένες καταστασεις (εμφανως αρρωστους, τρελους, τοξικομανεις, βρωμιάρηδες κτλπ), αλλα ισα-ισα είναι και υποχρεωση τους να το κανουν, γιατι προφυλάσσοντας τους εαυτους τους, προφυλασσουν κι εμας μαζι!

δεν γινεται ρε παιδι μου να πηγαινει ο άλλος με το σκατο στον κωλο, με την συριγγα παραμάσχαλα να θελει και να γαμησει! Ελεος!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
εφαγα ακυρο απο πουτανα στο Μεταξι γιατι λεει τον εχω μικρο :- :S :S :S

κι εγω τυπε εφαγα πορτα μια φορα, επειδή λεει είμαι τοσο ωραιος που θα ερωτευοταν το κοριτσι, και δεν θα μπορουσε να συγκεντρωθεί στην δουλεια της μετα! :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
προσωπικα παντως τυποι, θεωρω πως όχι μονο πρεπει να εχουν και το δικαίωμα να μην δεχτουν συγκεκριμένες καταστασεις (εμφανως αρρωστους, τρελους, τοξικομανεις, βρωμιάρηδες κτλπ), αλλα ισα-ισα είναι και υποχρεωση τους να το κανουν, γιατι προφυλάσσοντας τους εαυτους τους, προφυλασσουν κι εμας μαζι!

δεν γινεται ρε παιδι μου να πηγαινει ο άλλος με το σκατο στον κωλο, με την συριγγα παραμάσχαλα να θελει και να γαμησει! Ελεος!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
κι εγω τυπε εφαγα πορτα μια φορα, επειδή λεει είμαι τοσο ωραιος που θα ερωτευοταν το κοριτσι, και δεν θα μπορουσε να συγκεντρωθεί στην δουλεια της μετα! :S
τυπε ευτυχως εγω ετσι που μαι δεν εχω τετοια προβληματα :S :S :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    6,9 KB · Εμφανίσεις: 86

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
μπα τυπε, πουλαει και το 'μπρουταλ' στυλακι πολύ τελευταια, να ξερεις!
Κατι σε ντεγκραδε μουζουρακη δηλαδή-φτουφτου!
τυπε ο Μουζουρακης γαμαει το πρεζακι την Σολωμου.μεγαλη επιτυχια.και εναλλαξ τον τρυπιο τον Μαραβεγια :pipa1: :S :S :S
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
Παντως το σωστο και το δικαιο, ειναι να ειναι αυστηρες οι εργαζομενες στην επιλογη του πελατη!!Οταν ομως πολλες φορες ...εργαζομενες τραβανε και παρακαλανε παππουδες με την μαγκουριτσα ΑΝΩ των 75 στην ηλικια(ηθελα να γνωριζα, ΔΕΝ φοβουνται οι εργαζομενες, μην τους μεινει, κανενας παππους στο κρεβατι κατα την διαρκεια της πραξης;;;), να περασουν δωματιο.....μονες τους...χαλανε την οποια εικονα τους!(Εχω τυχει σε φαση να περιμενω στο σαλονι και να μπαινει μεσα ενας παππους, που με το ζορι στεκοταν στα ποδια του. Και να του λεει η τσατσα...καλως τον κυριο...ταδε...ηξεραν και το μικρο του ονομα!Η εργαζομενη ηταν στο δωματιο.
Σηκωθηκα αμεσως ΚΑΙ εφυγα....ΔΕΝ περιμενα να βγει απο το δωματιο να την δω ΑΝ ειναι εμφανισιμη!
Αρα το ΙΔΙΟ  και ο πελατης ΠΡΕΠΕΙ να ειναι αυστηρος, ποια εργαζομενη θα τιμησει στα ενδοτερα!
ΚΑΘΟΤΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ....ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ!
ΕΙΠΑΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΡΝΟΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ.
Ισοπαλια το λοιπον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Δεν εχει δικαιωμα απλως..αλλα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να σουταρει τον καθε σκατοβρωμιλο,κωλοπρεζονι,μεθυσμενο,εμφανως αρρωστο,βιαιο κ ανωμαλο περα των οριων της,ελληνα η ξενο!!Το οτι εμεις θαμαστε οι επομενοι στο δωματιο σας λεει κατι;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Δεν εχει δικαιωμα απλως..αλλα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να σουταρει τον καθε σκατοβρωμιλο,κωλοπρεζονι,μεθυσμενο,εμφανως αρρωστο,βιαιο κ ανωμαλο περα των οριων της,ελληνα η ξενο!!Το οτι εμεις θαμαστε οι επομενοι στο δωματιο σας λεει κατι;

αρκει να μην βρωμαει το μουνι της να μην γαμιεται με περιοδο κλπ
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Όλοι θίξανε το θέμα καθαριότητας/υγιεινής σαν λόγω απόρριψης πελάτη. Αν όμως μια κοπέλα δε γουστάρει τη φάτσα σου απλά, όχι γιατί είσαι άσχημος απαραίτητα, αλλά γιατί δεν είσαι του στυλ της, τότε πώς το βλέπετε; Έχει δικαίωμα να σε απορρίψει και με τι δικαιολογία να το κάνει;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Όλοι θίξανε το θέμα καθαριότητας/υγιεινής σαν λόγω απόρριψης πελάτη. Αν όμως μια κοπέλα δε γουστάρει τη φάτσα σου απλά, όχι γιατί είσαι άσχημος απαραίτητα, αλλά γιατί δεν είσαι του στυλ της, τότε πώς το βλέπετε; Έχει δικαίωμα να σε απορρίψει και με τι δικαιολογία να το κάνει;

αυτο μπορει να γινει

κοιτα πως ομως

αναλογα το μεροκαματο που βγαζει και τι ζηταει

οσο πιο εξαθλιωμενη πορνη ειναι αυτο δε γινεται οσο πιο κοινωνικα ανεβασμενη βιζιτα ειναι μπορει να το κανει

εδω δεν υποκεινται στους νομους του καταναλωτη και την προστασια
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Όλοι θίξανε το θέμα καθαριότητας/υγιεινής σαν λόγω απόρριψης πελάτη. Αν όμως μια κοπέλα δε γουστάρει τη φάτσα σου απλά, όχι γιατί είσαι άσχημος απαραίτητα, αλλά γιατί δεν είσαι του στυλ της, τότε πώς το βλέπετε; Έχει δικαίωμα να σε απορρίψει και με τι δικαιολογία να το κάνει;
Όπως έχεις δικαίωμα και εσύ να απορρίψεις οποία θεωρείς ότι δεν σου κάνει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
αυτο μπορει να γινει

κοιτα πως ομως

αναλογα το μεροκαματο που βγαζει και τι ζηταει

οσο πιο εξαθλιωμενη πορνη ειναι αυτο δε γινεται οσο πιο κοινωνικα ανεβασμενη βιζιτα ειναι μπορει να το κανει

εδω δεν υποκεινται στους νομους του καταναλωτη και την προστασια
Η βίζιτα δεν σε έχει δει από κοντά όμως, εκτός κι αν σου ζητήσει φωτογραφία που δε νομίζω ότι είναι και πολύ συχνό. Μήπως εννοείς για όταν η βίζιτα έρθει σπίτι σου και σε δει ή την επόμενη φορά που θα την καλέσεις;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Η βίζιτα δεν σε έχει δει από κοντά όμως, εκτός κι αν σου ζητήσει φωτογραφία που δε νομίζω ότι είναι και πολύ συχνό. Μήπως εννοείς για όταν η βίζιτα έρθει σπίτι σου και σε δει ή την επόμενη φορά που θα την καλέσεις;

μιλαω για ανεξαρτητες

μπορει να σε εχει δει απο ενα φβ η καποιο προφιλ καπου οπως το μαμπα

και μπορει να ειναι πιο ερασιτεχνης

ακομα και σε συτο το σαιτ υπηρξαν περιπτωσεις που καποια εβαζε φεις κοντρολ η ακομα και ηλικιακο κοντρολ

η ελενα βιβυ νομιζω εβαζε ηλικιακο κοντρολ

αλλα ακομα και στα μπουρδελα μπορει η εκαστωτε κοπελα αναλογα και το ονομα που ειναι να σου ριξει πορτα

μην ξεχας την κορινα του πικερ

επισης στη φυλλης ξερω κοπελα που ριχνει πορτα σε μεθυσμενους πχ ακομα και αν εισαι κομπλε εμφανισιακα



 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Μια φορά ήθελε να μπει πρέζακι και η κοπέλα τον διάολο έστειλε.

Αν τον άφηνε ουτε θα ξαναπαταταγα στο μπουρδέλο αυτο.

Αρα καλα θα κάνουν να μη δέχονται όλους.

ασε φιλε μια φορα μολις εχω πηδηξει στο φ74 βγαινω απτο δωματιο και βλεπω οτι ο επομενος πελατης ηταν πρεζακι...ξενερωσα τη ζωη μου αλα οταν ξαναπηγα και η κοπελα σαν ζακι μου φανηκε οποτε δεν ξαναπατησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom