Νέα

Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να απορρίψει πελάτη από την εμφάνιση του;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Και μια που είδα το νημα λογω φάσης μ αρκούδο, να πω σαν εργαζόμενη, ΠΟΤΕ λόγω εμφάνισης δεν έχω απορρίψει πελάτη και ας είχε ιδιαιτεροτητες στην εμφάνιση του,είναι άδικο,κατ εμέ...
Εξάλλου η ομορφιά είναι στο μάτι του καθενός!

Εσένα Sexy Joanna πού μπορούμε να σε βρούμε για να σε δούμε; (και όχι μόνο !!!)
 

LoneLiam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
άργησα λίγο να το δω αλλά έχω να προσθέσω ότι με έχουν απορρίψει 4 διαφορετικές κοπέλες σε στούντιο που πηγαίνω, πιθανότατα λόγω της αναπηρίας μου, παράλληλα έχω πάει σχεδόν με όλες τις άλλες οπότε δεν καταλαβαίνω που είναι το κόλλημα!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.733
Κριτικές
1
Like
143.850
Εξάλλου η ομορφιά είναι στο μάτι του καθενός!

Εσένα Sexy Joanna πού μπορούμε να σε βρούμε για να σε δούμε; (και όχι μόνο !!!)
...στο επαγγελμα αυτό,οφείλει η κάθε μία να αποδέχεται εμφανισιακά τους πάντες, εκτός των όσων ανέφερα πριν(βρωμιά/άθλια συμπεριφορά κλπ).
Πχ πριν λίγο καιρό δέχθηκα ατομο με ελαφριάς μορφής αναπηρία, με αναζητούσε καιρό για ραντεβού και όταν μπορεσα με χαρά τον δέχθηκα ,ήταν ευγενικός και σοβαρος, εν σχέση με κάποιους που θεωρούν ότι είναι απολυτα φυσιολογικοί..(αν και χάνουν στο μυαλό).
Εχω το τηλέφωνο στην υπογραφή μου ,όποτε θελήσετε επικοινωνήστε,όπως επίσης στο προφίλ μου τα πάντα από πληροφορίες
Καλο σας βράδυ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Μια φορα μπήκε πελάτης με ωραία γκόμενα μέσα περίμενα σαλόνι σε 2 δύο λεπτά βγαίνει η ΄τανα πανικόβλητη και κοίταζε τα πόδια της! Την Γέμισε σκατό ο πελάτης όπως την γαμούσε ΄΄εχεσε πατόκορφα! Πωωωωω! Βρώμα ρε παιδια,:confused::confused:επαρχία έγινε αυτό! έφυγα σφαίρα:badair:
Μόλις παρέθεσες μήνυμα του 2017!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Μόνο αν βρωμάει ή αν έχει άσχημη συμπεριφορά. Αλλιώς είναι σαν να μπαίνει πελάτης σε ένα οποιοδήποτε μαγαζί και να τον διώχνω γιατί έτσι γουστάρω...

Σε καθε πελατη εχει δικαιωμα να αρνηθει. Για οποιοδηποτε λογο. Δεν ειναι υποχρεωμενη να υποστει σεξ απο κανεναν. Και ενας γιατρος μπορει να πει σε ασθενη δε σε αναλαμβανω
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.581
Like
7.671
Πόντοι
1.056

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Πάντως έχω πετύχει παρέα πακιστανούς να τρώνε πολύ πόρτα φυλής κάπου το 2018-19
 

assandpussy

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Το σωστο ειναι να μπορει να αρνηθει, προσωπικα δεν εχω φαει πορτα
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
ειναι δημοσιας χρησης

Ελευθεροι επαγγελματιες ειναι. Το σωμα τους ειναι δημοσιας χρησης επειδη εκεινες το αποφασιζουν οχι εμεις. Αν αποφασισουν οτι κοβουν τη παροχη σε καποιον, ληγει εκει η κουβεντα
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
Ξερω ατομο με νοητικη καθυστερηση το οποιο αν και συνοδευόμενο απο συγγενη που πληρώνε πολλα εξτρα,δεν εγινε αποδεκτος σε κανενα μπουρδελο.Ατομα σε αναπηρικο καροτσακι επισης εχω δει να τρωει πορτα,διακριτικα βεβαια.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
Εχω ακουσει ιστορια απο εναν γνωστο μου που ειχε παει με φιλο του αρκετα υπερβαρο σε στουντιο. Μολις ο υπερβαρος εβγαλε το 50ρικο να πληρωσει, η κοπελα του ειπε "φυγε απο εδω χοντρε, δε σε θελω"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom