Νέα

Έχει ανοίξει το μουνί της γκόμενάς μου από το πήδημα. Τι να κάνω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κανονιστε οσοι γραφετε αποψεις εδω να σας περασει ενα χερακι.......
:grin: :grin:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....
καλα κανει ρε αμπελαλε,δεν εισαι για 2ο παιδι τωρα :think: :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Εδω δεν καταλαβαινει τιποτε με τα χερια, ενα μουν_ . Με τις πουτσ_ς θα την ακουσει, και θα ανοιξει;  :S
 

Συνημμένα

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    4,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 40
  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 36

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Κανονιστε οσοι γραφετε αποψεις εδω να σας περασει ενα χερακι.......
:grin: :grin:


τυπε ετσι κανει και κινειται εναντιον μας ο τυπος,θα του δειξουμε κατι που θα του κοψει την διαθεση μια για παντα   :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλα-Πουστης.jpg
    Λιλα-Πουστης.jpg
    138,4 KB · Εμφανίσεις: 73

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
182
Like
24.008
Πόντοι
33.598

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μην του δειχνεις τετοια πραγματα κινδυνεύουμε ολοι μας μετα!!!!
:think: :think:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Τύπε λες μερικοί να κάνουν κλώνους εδω μέσα με την ελπίδα να πάρουν κανένα επίδομα όπως οι πολύτεκνοι; Σύριζα κυβερνά, ποτέ δεν ξέρεις....
μεσα στην καχυποψια εισαι τυπε,αδικως :- :S :S :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
182
Like
24.008
Πόντοι
33.598
μεσα στην καχυποψια εισαι τυπε,αδικως :- :S :S :S
Ναι, μου το καταλογίζουν αρκετοί αυτό, παντού βλέπω κλώνους, προμότορες και νταβατζήδες που παριστάνουν τους πελάτες....ενώ όλοι γνωρίζουν ότι στο σαη συμμετέχουν μόνο καλοπροέραιτοι και καλοκάγαθοι χρήστες, χωρίς ψυχολογικά τύπου διχασμένης προσωπικότητας κτλ...
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Ναι, μου το καταλογίζουν αρκετοί αυτό, παντού βλέπω κλώνους, προμότορες και νταβατζήδες που παριστάνουν τους πελάτες....ενώ όλοι γνωρίζουν ότι στο σαη συμμετέχουν μόνο καλοπροέραιτοι και καλοκάγαθοι χρήστες, χωρίς ψυχολογικά τύπου διχασμένης προσωπικότητας κτλ...


ειδικα αυτο να λεγεται τυπε   :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Ναι, μου το καταλογίζουν αρκετοί αυτό, παντού βλέπω κλώνους, προμότορες και νταβατζήδες που παριστάνουν τους πελάτες....ενώ όλοι γνωρίζουν ότι στο σαη συμμετέχουν μόνο καλοπροέραιτοι και καλοκάγαθοι χρήστες, χωρίς ψυχολογικά τύπου διχασμένης προσωπικότητας κτλ...
τυπε οπου να ναι θα μας πεις και οτι ο τυπος δεν γαμαει 365x3,οτι ο motardos  πηγε Μολδαβια και  δεν  ειναι ο Αμπελαλες,οτι στο mr malakas ψηφιζουν κλωνοι :huh: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom