Νέα

Έχει ανοίξει το μουνί της γκόμενάς μου από το πήδημα. Τι να κάνω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εισαι ατυχος.. εμεις γαμαμε πουτανες και δεν εχουμε τετοιο θεμα..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Επιτέλους ένα σοβαρό νήμα!
 

ADC1981

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ δεν κανείς τίποτα άλλο;;;; μόνο γαμας;;;
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891

Συνημμένα

  • megethuntis-peous-penis-enlarger-power-pump.jpg
    megethuntis-peous-penis-enlarger-power-pump.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 83

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.366
Πόντοι
216
Ειναι κανεις εδω που πιστευει οτι ο τυπος ψαχνει συμβουλες ?? Εγραψε την μαλακια του και εβαλε την ερωτηση του στο τελος να κανει διαδραστικο το θεμα..



 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....
 

Συνημμένα

  • fidi.jpeg
    fidi.jpeg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 79

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.352
Πόντοι
2.846
...  παιζει και να  ειναι και ποιο  μεγαλο απο  αυτο  που  ποσταρες Ιακοβε  :2funny: :2funny: :2funny: ε  ρε  κλαμα  λεμε  :dancing: :dancing:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
186
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=267198.0;attach=959736;image[/img[/URL]]
[/quote]

Τύπε ανανεωμένο σε βρίσκω.. σε χρόνο ρεκορ μεγαλώνουν τα άτιμα :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Εδώ και δύο χρόνια...

Πόσο τον έχεις πασά μου?
Εγώ έχω το αντίθετο πρόβλημα... :( είμαι πολύ στενός και θέλω κάποιον να με ανοίξει.

Τη ζηλεύω τη γκόμενα σου.

υπάρχουν πολλές λύσεις όπως το σκέφτομαι εγώ...
πχ
- να κάνετε διάλειμμα να την ξανα αφήσεις για καιρό αγάμητη όσο εσύ πηδάς άλλες ή εμένα (?)
- να την πηδάς παρέα με κάποιο δονητή, να βάζεις δηλαδή και δονητή εκτός από την πούτσα σου?
- να την πηδάς παρέα με κάποιον άλλο ψωλαρά? να μπαίνετε και οι δύο μαζί (κι εγώ να παίρνω μάτι?)
- να δοκιμάσετε fisting κτλπ?
- να βάζετε στο κρεβάτι σας και μία τρίτη κοπέλα (ή και πουστράκι σαν εμένα) ώστε να καρφώνεις και στενή τρυπούλα (κάθε φορά και άλλη/άλλον) ώστε να μπαίνεις πάντα κάπου που είναι στενά?

τι να πω κι εγώ, δεν έχω και εμπειρίες με γυναίκες, αυτά σκέφτηκα για αρχή :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
ΤΟ '' ΠΗΓΑΔΙ'' ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, Ο ''ΚΟΥΒΑΣ'' ΧΑΛΑΕΙ!!  :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3,9 KB · Εμφανίσεις: 64
  • Εικόνα 078.jpg
    Εικόνα 078.jpg
    66,1 KB · Εμφανίσεις: 71

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
εσύ πας με όλα, όπως η .... coca cola

Πόσο τον έχεις πασά μου?
Εγώ έχω το αντίθετο πρόβλημα... :( είμαι πολύ στενός και θέλω κάποιον να με ανοίξει.

Τη ζηλεύω τη γκόμενα σου.

υπάρχουν πολλές λύσεις όπως το σκέφτομαι εγώ...
πχ
- να κάνετε διάλειμμα να την ξανα αφήσεις για καιρό αγάμητη όσο εσύ πηδάς άλλες ή εμένα (?)
- να την πηδάς παρέα με κάποιο δονητή, να βάζεις δηλαδή και δονητή εκτός από την πούτσα σου?
- να την πηδάς παρέα με κάποιον άλλο ψωλαρά? να μπαίνετε και οι δύο μαζί (κι εγώ να παίρνω μάτι?)
- να δοκιμάσετε fisting κτλπ?
- να βάζετε στο κρεβάτι σας και μία τρίτη κοπέλα (ή και πουστράκι σαν εμένα) ώστε να καρφώνεις και στενή τρυπούλα (κάθε φορά και άλλη/άλλον) ώστε να μπαίνεις πάντα κάπου που είναι στενά?

τι να πω κι εγώ, δεν έχω και εμπειρίες με γυναίκες, αυτά σκέφτηκα για αρχή :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316

Ρε συ ιακωβε διάβασες για ξεχειλωμένο μουνί και έβαλες ξεχειλωμένο φίδι;  :S :S :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....

3Χ365Χ2=2190 θα το κάψεις το εργαλείο τύπε  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom