Νέα

Dua Lipa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νίο
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.955
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
εγώ νόμιζα οτι επειδή οι αλβανοί γουστάρουν ιταλία και το παιζουν ιταλοί ήταν τίποτα ιταλικό το ψευδώνυμο αυτό, άκου αγάπη λίπα..
Πολλα αλβανικα επιθετα ιταλοφερνουν, ιδιως στον βορρα.
Στο νοτο ελληνοφερνουν.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.200
Πόντοι
5.006
Untitled.jpg
:thumbsdown:
https://www.instagram.com/p/CRvx5x_MEg1/
https://www.sport-fm.gr/article/NEXT/i-Dua-Lipa-me-seksi-mpikini-se-diakopes-stin-albania/4193206
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201

Πόσο λυπάμαι για το ανάξιο εγχώριο πολιτικό σύστημα που κατάντησε τη χώρας μας διεθνή επαίτη, υποτακτικό των απέναντι και καρπαζοεισπράκτορα των Σλάβων. Διαφορετικά, θα είχαμε ήδη μπουκάρει στην Αλβανία να απαλλάξουμε την εθνική μειονότητα της Βορείου Ηπείρου από τους δυνάστες της και oι μοναδικές φτερούγες που θα σχημάτιζε η Dua θα ήταν αυτές καθ’ οδόν για τον παράδεισο.

Με δεδομένο το προηγούμενο της παράπτωμα, που τελικά κάθε άλλο παρά τυχαίο ήταν, αν η Ελλάδα ήταν σοβαρή χώρα θα είχε απαγορέψει την αναμετάδοση των τραγουδιών της από τηλεόραση και ραδιόφωνο, θα μπλόκαρε την αγορά και αναπαραγωγή των τραγουδιών της στο διαδίκτυο και θα χάκαρε τους λογαριασμούς της στα κοινωνικά δίκτυα γεμίζοντάς τα με ελληνικές σημαίες.

Θα μου πείτε τη ανάγκη έχει αυτή με τόσα που βγάζει, αλλά δεν πειράζει έτσι για την τιμή των όπλων ρε παιδί μου! ΟΥΣΤ βρώμα και σε υποστήριζα ο βλαξ...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.635
Like
1.902
Πόντοι
216
Πόσο λυπάμαι για το ανάξιο εγχώριο πολιτικό σύστημα που κατάντησε τη χώρας μας διεθνή επαίτη, υποτακτικό των απέναντι και καρπαζοεισπράκτορα των Σλάβων. Διαφορετικά, θα είχαμε ήδη μπουκάρει στην Αλβανία να απαλλάξουμε την εθνική μειονότητα της Βορείου Ηπείρου από τους δυνάστες της και oι μοναδικές φτερούγες που θα σχημάτιζε η Dua θα ήταν αυτές καθ’ οδόν για τον παράδεισο.

Με δεδομένο το προηγούμενο της παράπτωμα, που τελικά κάθε άλλο παρά τυχαίο ήταν, αν η Ελλάδα ήταν σοβαρή χώρα θα είχε απαγορέψει την αναμετάδοση των τραγουδιών της από τηλεόραση και ραδιόφωνο, θα μπλόκαρε την αγορά και αναπαραγωγή των τραγουδιών της στο διαδίκτυο και θα χάκαρε τους λογαριασμούς της στα κοινωνικά δίκτυα γεμίζοντάς τα με ελληνικές σημαίες.

Θα μου πείτε τη ανάγκη έχει αυτή με τόσα που βγάζει, αλλά δεν πειράζει έτσι για την τιμή των όπλων ρε παιδί μου! ΟΥΣΤ βρώμα και σε υποστήριζα ο βλαξ...
γάμησέ την τη βρωμοαλβανίδα
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
γάμησέ την τη βρωμοαλβανίδα

H βρωμοαλβανίδα έχει 70 εκ. ακόλουθους στο ίνσταγκραμ γαμώ το σπίτι της. Εντωμεταξύ ο Σκεντέρμπεης που δοξάζει ήταν Έλληνας και Χριστιανός Ορθόδοξος! Που να το ξέρε η μουσουλμάνα από το Κόσοβο…
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.635
Like
1.902
Πόντοι
216
H βρωμοαλβανίδα έχει 70 εκ. ακόλουθους στο ίνσταγκραμ γαμώ το σπίτι της. Εντωμεταξύ ο Σκεντέρμπεης που δοξάζει ήταν Έλληνας και Χριστιανός Ορθόδοξος! Που να το ξέρε η μουσουλμάνα από το Κόσοβο…
μουσουλμάνα είναι κιόλας? :shit:
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
μουσουλμάνα είναι κιόλας? :shit:

Ναι, αν και δεν τη βλέπω και ιδιαίτερα πιστή και μάλλον το κρύβει για εμπορικούς λόγους. Τώρα που έχει αρχίσει να καθιερώνεται είναι πιο απελευθερωμένη, εξού και οι φτερούγες...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Πάντως η μάπα της εξακολουθεί να μου θυμίζει ενα επικελευστή στο ΠΝ όταν υπηρετούσα :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Πάντως η μάπα της εξακολουθεί να μου θυμίζει ενα επικελευστή στο ΠΝ όταν υπηρετούσα :headbaning1:
Μήπως τον κρυφογουσταρες αλλά δεν το είχες καταλάβει. Και σου βγαίνει σήμερα βλέποντας την D.L. Να το κοιτάξεις αυτό τύπε
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Γκαβλα μεγαλη το αλβανοπουτανο! Θα μου σηκωνε τον 4 χρονια ψωφιο μπουτσο μου με το που μου τον ακουμπαγε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Μήπως τον κρυφογουσταρες αλλά δεν το είχες καταλάβει. Και σου βγαίνει σήμερα βλέποντας την D.L. Να το κοιτάξεις αυτό τύπε
Τίποτα δεν χρειάζεται να κοιτάξω.
Μήδε το κωλαράκι της είχε ο κύριος επικελευστής ΠΝ μήδε τα βυζάκια της, ούτε καν κουνούσε όλα τα παραπάνω ωσάν την λεγάμενη.
Κοίταξε το λοιπόν εσυ γιατί γουστάρεις μια με ΤΡΑΒΕΛΟΦΑΤΣΑ :confused:
 
OP
OP
Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Κοίταξε το λοιπόν εσυ γιατί γουστάρεις μια με τραβελοφατσα
Επειδη φαινεται οτι εσυ γ@μας ανωτερες..:jerking2: Τοτε αμα τυχει και σου κατσει.. μην την γ@μησεις. Πες της οτι εχει τραβελοφατσα ?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Επειδη φαινεται οτι εσυ γ@μας ανωτερες..:jerking2: Τοτε αμα τυχει και σου κατσει.. μην την γ@μησεις. Πες της οτι εχει τραβελοφατσα ?
Έλα για να τελειώνουμε, ευχαρίστως να την γαμούσα αλλά μετά θα πήγαιναν μέσα.
Πόση ώρα να αντέξει με το μαξιλάρι/σακούλα στην τραβελόφατσα??????
Δεν ξαναγράφ τίποτα άλλο εδώ, χαρείτε την .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom