Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Πηγαίνω να περάσω καλά με τους φίλους μου, να κάνω χαβαλέ και να δω ωραίες γυναίκες. Δεν ψάχνω ούτε κατά διάνοια για έρωτες σε τέτοια μέρη καθώς έτσι και αλλιώς έχω σχέση αυτήν την περίοδο(όχι δηλ ότι αν δεν είχα θα έψαχνα εκεί).
Σε καταλαβαινω φιλε απολυτα ειναι ο ενθουσιασμος ειναι η απορια πως μια τετοια ναρα γυρναει και παιζει με ενα κοινο θνητο ενω τρως (οχι μονο εσυ) φτυσιμο 8 στις 10 φορες απο τις χοντροχαμηλοκωλες ελλεινηδες αλλα πονηρεψου και λιγο..αυτα τα μαγαζια ετσι οπως πανε με τις γαμιμενες τιμες του θα βαρεσουν κανονι συντομα οποτε επιστρατευουν καθε πουτανια και οτι αρπαξει ο κωλος τους....και κατι αλλο ,ανεφερες οτι τα σκυλαδικα :headbang: :shit: :headbang: :piss: :headbang: :bigdick: ειναι αγνα και καθαρα εκκλησειες δηλ. ...ως ανεκδοτο φυσικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Ακουγετε οτι τελος του μηνα το dreams θα κλειση και θα γινει μεταφορα ολων στο παλαιο Platinum
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Γιατι ? Δεν επιασε ή ειναι πολλα τα εξοδα για δυο μαγαζια ?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Ισως λογω χειμωνα και λογω του οτι σε λιγες μερες κλεινουνε τα μαγαζια στο αεροδρομειο
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ακουγετε οτι τελος του μηνα το dreams θα κλειση και θα γινει μεταφορα ολων στο παλαιο Platinum
Δηλαδή στην 3ης Σεπτεμβρίου?  :2funny:οχι στα σφαγεια
To παλιό ΠΡΟΕΔΡΕ ήταν στην 3ης Σεπτεμβριου! Στα σφαγεία είναι το νεο. Το δε "αεροδρομίου" είναι το καλοκαιρινό.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Εχεις δικαιο φιλε PATHFINDER ,Στα σφαγεια τελικα
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Αντε βρε τα ταγάρια... Εχω 4 μήνες να πάω σε τέτοιου είδους μαγαζί όσων αφορά την πόλη μας.Την τελευταία φορά τους έκραξα  κιόλας στο platinum για το πακέτο τιμών-υπηρεσιών που προσφέρουν στο χωριό μας. Έλεος πια , οι τσέπες μας πονάνε. ΕΜΠΑΡΓΚΟ !!

Όσο για τον πιτσιρικά που τον γουστάρει η καμπαρετζού , ας κάνει μια προσπάθεια μαζί της να φάει τα μούτρα του για να μάθει απ'το λάθος του τώρα που είναι μικρός ακόμα , γιατί βλέπω κάτι μαλάκες σαραντάρηδες που παρατάνε οικογένειες για δαύτες..

ΥΓ: Πρωτάθλημα στον ΠΑΟΚ
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Πρωτάθλημα στον ΠΑΟΚ συμφωνώ JohnFustikis. Για τον νέο πιστεύω πως ισχυει αυτό που έλεγε ο  Νικόλας κάποτε "Θα πάω και ας μου βγεί και σε κακό"  :birdman:
 

ipolis64

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα πεδες. το χερο τοι ειμια καινουργιος αλλ μηποσ χερει κανει τι παιζει με τιν ελβιρα(παλιο  el gato). α χερει κανεισ εας βοηθησει λεγωντασ καποιεσ λετπομεριες(εαν δεν μπορει εδο εασ μοθ κανει pm).Ακουσα οτι δινει μονο τηλεφωνο και τιποτα παραπερα.

Υσ:χερο οτι ειναι η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα και ισως πολλοι θελεται να την εχετα μονο για εσας  :grin: αλλα βοηθηστε και εμενα που μαλον εχω φαει και εαν σχετικο κολλημα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
καλησπερα πεδες. το χερο τοι ειμια καινουργιος αλλ μηποσ χερει κανει τι παιζει με τιν ελβιρα(παλιο  el gato). α χερει κανεισ εας βοηθησει λεγωντασ καποιεσ λετπομεριες(εαν δεν μπορει εδο εασ μοθ κανει pm).Ακουσα οτι δινει μονο τηλεφωνο και τιποτα παραπερα.

Υσ:χερο οτι ειναι η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα και ισως πολλοι θελεται να την εχετα μονο για εσας  :grin: αλλα βοηθηστε και εμενα που μαλον εχω φαει και εαν σχετικο κολλημα.
Σου εδωσα απαντηση στο αλλο θρεντ του γκατο νερο...ειναι καλη και ενταξη ατομο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ελβίρα! One of the best strippers in town!!!  :dancing:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Συγνωμη ρε μαγκες την εχετε προσεξει πως ειναι απο την μεση και κατω?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Σαν μαραμενο συκο ειναι ,πλακα κανετε?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Μιλαμε για την Ελβιρα την ξανθια απο Λιθουανια
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μάγκες προσωπικά τη γουστάρω τρελά τη γκόμενα. Και όπως έγραψα και στο thread του Gatto Nero: Όποιος κάνει prive με την Ελβίρα δεν ξοδεύει λεφτά, στην ουσία τα επενδύει! Έχουν περάσει 7 μήνες από τη βραδυά που έκανα full prive με τη μοναδική Ελβίρα στο Gatto Nero και το θυμάμαι ακόμα τόσο ζωντανά όσο και την πρώτη ώρα που έφυγα από το μαγαζί. Η γκόμενα είναι απίστευτη! Και πολύ καλό παιδί ταυτόχρονα. Ελβίρα μου σε πεθύμησα, έχω πάνω από μισό χρόνο να σε δω! Θα την επισκευτώ στο Dreams μέσα στον Οκτώβριο σίγουρα.  :dancing:

Το πολύ ιδιαίτερο είναι, εκτός από τη λάμψη της, ο απίστευτος σεξουαλισμός που τη διακρίνει. Για ό,τι κι αν σου μιλάει σε κάνει να νοιώθεις ερωτικά και να τη θέλεις πολύ. Το prive μαζί της είναι φυσική εξέλιξη μετά από κέρασμα ποτού. Έχω κάνει αρκετά prive με διάφορες κοπέλες, έχω κεράσει ποτά και έχω γνωριστεί με αρκετές στριπτιζούδες. Πολλές είναι οι ψυχρές επαγγελματίες και πολύ λιγότερες αυτές που γουστάρουν πραγματικά τη δουλειά τους. Γιατί, κακά τα ψέματα, πρέπει να "το'χεις" για να είσαι στο επάγγελμα αυτό, δεν αρκεί ένα ωραίο σώμα κι ένα συμπαθητικό πρόσωπο απλά και μόνο για να κονομήσεις. Η Ελβίρα είναι γεννημένη γι'αυτό. Πώς να το κάνουμε; Είναι το Number 1 για μένα ως τώρα.  :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
H Elvira εχει το ατου του πολυ ομορφου προσωπου..εχει και τις "μπαλες"αν και fake.και πανω απ ολα βγαζει ενα g.f.e.χαλαρη δεν σου βγαζει το συναισθημα οτι σε τρωει...οπως ομως λενε και καποιοι αλλοι εδω κατω απο την μεση ειναι...αστα...χοντρα μπουτια,κοντες γαμπες ..και ειναι και γενικα κοντη..μην την βλεπετε με τα 17ποντα στο μαγαζι.Οι ανδρες βεβαια χωριζονται ως γνωστον σε 2 κατηγοριες..τους προσωπακιδες και τους σωματακιδες...ειδικα ομως σε ενα στριπ μαλλον το σωμα πρεπει να βλεπουμε..οσον αφορα τα πριβε οντως ειναι πολυ καλη..εκει βεβαια παιουν πρωταρχικο ρολο το προσωπο και οι "μπαλες"...επισεις αφηνει και τα "ελευθερα πιασηματα" :grin:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
H Elvira εχει το ατου του πολυ ομορφου προσωπου..εχει και τις "μπαλες"αν και fake.και πανω απ ολα βγαζει ενα g.f.e.χαλαρη δεν σου βγαζει το συναισθημα οτι σε τρωει...οπως ομως λενε και καποιοι αλλοι εδω κατω απο την μεση ειναι...αστα...χοντρα μπουτια,κοντες γαμπες ..και ειναι και γενικα κοντη..μην την βλεπετε με τα 17ποντα στο μαγαζι.Οι ανδρες βεβαια χωριζονται ως γνωστον σε 2 κατηγοριες..τους προσωπακιδες και τους σωματακιδες...ειδικα ομως σε ενα στριπ μαλλον το σωμα πρεπει να βλεπουμε..οσον αφορα τα πριβε οντως ειναι πολυ καλη..εκει βεβαια παιουν πρωταρχικο ρολο το προσωπο και οι "μπαλες"...επισεις αφηνει και τα "ελευθερα πιασηματα" :grin:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Ερωτηση: ποιες απο τις κοπελες του derams-platinum εχουν περισοτερο gfe χαρακτηρα(αληθινο-ψευτικο ανευ σημασιας) δινουν περισοτερα πιασιματα και ειναι λιγοτερο ευρωρουφηχτρες? οποιος εμπειρος συναδελφος ας δωσει ονοματα σε καθε κατηγορια η συνδιασμο αυτων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom