Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Τα καταλαβαίνω αυτά που μου λέτε και τα σκέφτηκα από την πρώτη στιγμή. Απλώς αυτό που ήταν πολύ περίεργο ήταν αυτά που ανέφερα, δηλαδή ότι το όλο σκηνικό έμοιαζε σαν π.χ να πήγα σε κάποιο πάρτυ και να γνωρισα μία και να κάναμε φάση (τόσο ρεαλιστικό ήταν, είχε πάθος πως να το πω, βέβαια εδώ πέρα πλήρωσα) παρά σαν τις τυπικές υπηρεσίες μίας στριπτιζούς, γιατί πήγαν και άλλοι φίλοι μου για χορούς (όχι με αυτήν) αλλά σε κανέναν δεν ήταν έτσι. Αν ήθελε να βγάλει, γιατί δεν πήγς στον 35αρη της παρέας μας που το έπαιζε μούρη με τα Dolce&Gabbana, να του κολλήσει. Αυτή ήρθε μόνο σε μένα στην παρέα, ενώ όλες οι άλλες μας είχαν τριγυρίσει 2-3 φορές τον καθένα. Όσο για αυτό που λέω ότι δεν είμαι κορόιδο, πιστεύω ότι είμαι αρκετά ώριμος για την ηλικία μου και ξέρω από πολυ μικρός την νύχτα πολύ καλά. Μπορεί σε στριπτιζάδικο να πήγα για πρώτη φορά αλλά έχω γυρίσει πολλά χρόνια στην νύχτακαι ξέρω... Φυσικά την βλέπω σαν κρέας, απλώς μου έκαναν εντύπωση αυτά που ανέφερα.
Σε βρηκε μικρο και σε δουλεψε,αυτο ειναι ολο,κι αν κρινω απο τα γραφομενα σου,το εκανε και καλα.Παντως,αν θες μπορεις να δοκιμασεις να τη βγαλεις εξω για καφε,να της πεις την ηλικια σου,να της πεις ποσα βγαζεις μηνιαιως,τι σκοπο εχεις για τους δυο σας κ.τ.λ.Ετσι,για να σου φυγει το μερακι...
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
[size=12pt]Είμαι 19 χρονών[/size], και ξέρει ότι δεν μπορεί να βγάλει απο εμένα πολλα.
[size=12pt]ξέρω από πολυ μικρός την νύχτα πολύ καλά[/size].
Ρε αδερφέ, τρώγεσαι να τα πάρεις στη μούρη ε? Τρώγεσαι να τα ακούσεις κανονικά. Που ακόμη δεν βγήκες από το αυγό σου έμαθες "την νύχτα πολύ καλά"... Αϊντε πρωϊνιάτικα που ακούμε τον κάθε περίεργο να λέει ότι του κατεβει.

...εμαθες και τη νύχτα! Ούτε που πανε τα τεσσερα δεν ξέρεις, στριπτιζάδικα μου θες! Ξύπνα καημένε - αυτή ΟΥΤΕ που σε θυμάται! Κοροϊδευαμε κάποτε τα βλαχαδερα που πηγαίναν πριν 30 χρόνια στην Αθήνα και τους τρώγαν τα λεφτά οι μπαρόβιες κι αυτοί χάφταν παραμύθι σαν μοσκάρια! Πίστευα πως η σημερινη γενιά είναι πιο ξύπνια και πιάνει πουλιά στον αέρα - αλλα τελικά το DNA της κουταμάρας μεταδίδεται κληρονομικά.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Έλα ρε μην του τα χώνεις έτσι άσχημα. Και συ ρε μικρέ πότε πρόλαβες και έμαθες τη νύχτα; Χαλάρωσε λίγο και ούτε να διανοηθής ότι η γκόμενα σε γούσταρε.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Έλα ρε μην του τα χώνεις έτσι άσχημα. Και συ ρε μικρέ πότε πρόλαβες και έμαθες τη νύχτα; Χαλάρωσε λίγο και ούτε να διανοηθής ότι η γκόμενα σε γούσταρε.
Παντως αν ειχε μαθει τη νυχτα, δεν θ'ανοιγε το συγκεκριμενο θεμα...οποτε δικαιολογειται το μπινελικι του φιλου πιο πανω...
 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κοίταξε να δεις φιλαράκι pathfinder. Όταν λέω ότι ξέρω την νύχτα εννοώ ότι έχω τριγυρίσει όλα τα σκυλάδικα της θεσσαλονίκης απο 5 χρονών, έχω γνωριμίες και με ξέρουν σε όλα πολύ καλά. Αν και ο χώρος αυτός είναι λίγο διαφορετικός έχω δει τι βρωμιά υπάρχει και πως κοιτάν όλοι να σου τα αρπάξουν. Τώρα εγώ ανέφερα ένα περιστατικό, για να μου πει όποιος θέλει την γνώμη του. Δεν χρειάζεται εσυ να τα παίρνεις και να μιλάς έτσι ειρωνικά και να με λες περιέργο ή όπως αλλιώς με είπες.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Κοίταξε να δεις φιλαράκι pathfinder. Όταν λέω ότι ξέρω την νύχτα εννοώ ότι έχω τριγυρίσει όλα τα σκυλάδικα της θεσσαλονίκης απο 5 χρονών, έχω γνωριμίες και με ξέρουν σε όλα πολύ καλά. Αν και ο χώρος αυτός είναι λίγο διαφορετικός έχω δει τι βρωμιά υπάρχει και πως κοιτάν όλοι να σου τα αρπάξουν. Τώρα εγώ ανέφερα ένα περιστατικό, για να μου πει όποιος θέλει την γνώμη του. Δεν χρειάζεται εσυ να τα παίρνεις και να μιλάς έτσι ειρωνικά και να με λες περιέργο ή όπως αλλιώς με είπες.
Χωρις να ειμαι συνηγορος του φιλου,θα σου πω οτι δε μπορει να λες οτι ξερεις απο νυχτα και να παρασυρεσαι ετσι ευκολα απο τα κολπα μιας στριπτιζεζ,κατι δεν κολλαει στην ολη ιστορια,εσυ τι πιστευεις μολις σε ειδε σε καψουρευτηκε?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Όταν λέω ότι ξέρω την νύχτα εννοώ ότι [size=12pt]έχω τριγυρίσει όλα τα σκυλάδικα της θεσσαλονίκης απο 5 χρονών[/size]
Τώρα που τραγουδάς?

Ε, ψιτ headhunt3r. Σου έχω νέα. Υπάρχει βρε κάτι που κάνουν οι έφηβοι της ηλικίας σου για να εκτονώνουν την πίεση και να μην μοιάζουν ηλίθιοι. Λέγεται αυνανισμός - δοκίμασέ το - και το κάναμε όλοι μας σαν έφηβοι. Το χρειάζεσαι πραγματικά, γιατί από ότι καταλαβαίνω το σπέρμα έχει ξεχειλίσει και σου ξεφευγουν μαλακίες προς πάσα κατευθυνση!
 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κοίταξε φίλε μου agnius. Εμένα μου συνέβει κάτι και ήθελα να το αναφέρω γιατί είμαι μικρός και σε τέτοια μέρη πρώτη φορά πάω. Κάποιοι επέλεξαν να πουν την γνώμη τους και κάποιοι άλλοι να κοροιδέψουν. Εγώ έχω να σου πω αυτό. Εγώ ήθελα έτσι κι αλλιώς να δώσω λεφτά για 2 χορούς. Ανάμεσα σε αυτές που ήρθαν αν και αυτή δεν ήταν η πιο τέλεια, μου άρεσε περισσότερο και τα έδωσα γι'αυτήν. Τώρα το αν με γουστάρει ή όχι δεν με ενδιαφέρει απλώς ήθελα να μου πει την γνώμη του κάποιος για το αν του έχει συμβεί κάτι παρόμοιο. Ας τελειώσει το θέμα, δεν έχει ουσία.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Κοίταξε φίλε μου agnius. Εμένα μου συνέβει κάτι και ήθελα να το αναφέρω γιατί είμαι μικρός και σε τέτοια μέρη πρώτη φορά πάω. Κάποιοι επέλεξαν να πουν την γνώμη τους και κάποιοι άλλοι να κοροιδέψουν. Εγώ έχω να σου πω αυτό. Εγώ ήθελα έτσι κι αλλιώς να δώσω λεφτά για 2 χορούς. Ανάμεσα σε αυτές που ήρθαν αν και αυτή δεν ήταν η πιο τέλεια, μου άρεσε περισσότερο και τα έδωσα γι'αυτήν. Τώρα το αν με γουστάρει ή όχι δεν με ενδιαφέρει απλώς ήθελα να μου πει την γνώμη του κάποιος για το αν του έχει συμβεί κάτι παρόμοιο. Ας τελειώσει το θέμα, δεν έχει ουσία.
Φιλε μου,ΟΠΟΙΟΣ εχει παει σε στριπτιζαδικο εχει να αναφερει μια τουλαχιστον περιπτωση σαν τη δικη σου,αν θες πιστεψε με.Για το καλο σου...εκτος αν σκοπευεις να γινεις θαμωνας...
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Κάποιοι επέλεξαν να πουν την γνώμη τους και κάποιοι άλλοι να κοροιδέψουν.
Ποιός σε κορόιδεψε βρε κουτό? Εσένα τον 19χρονο νυκτόβιο που παίζει τα μαγαζιά στα δάκτυλα και είναι η πρώτη μουρη στα σκυλάδικα από 5 χρονών?

Τι λες τωρα! Εσένα? Μπαααααααα
 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το ξέρω agnius απλώς επειδή το συζητούσαμε και με την παρέα μου και λέγαμε ότι ήταν περίεργη η συμπεριφορά αυτή γι'αυτό το ανέφερα για να πάρω γνώμες. Πάντως μην ανησυχείς, δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να ξοδέψω τα λεφτά μου με αυτόν τον τρόπο, απλώς όπως όλοι θα πηγαίνω μια βόλτα που και που να τεστάρω και τα άλλα μαγαζιά. Ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Το ξέρω agnius απλώς επειδή το συζητούσαμε και με την παρέα μου και λέγαμε ότι ήταν περίεργη η συμπεριφορά αυτή γι'αυτό το ανέφερα για να πάρω γνώμες. Πάντως μην ανησυχείς, δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να ξοδέψω τα λεφτά μου με αυτόν τον τρόπο, απλώς όπως όλοι θα πηγαίνω μια βόλτα που και που να τεστάρω και τα άλλα μαγαζιά. Ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές.
Το να πηγαινεις ειναι δικαιωμα σου,απλα πρεπει να ξερεις ΓΙΑΤΙ πηγαινεις.Αν θες ερωτες υπαρχουν αλλοι χωροι και αλλες κοπελλες...
 

headhunt3r

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαίνω να περάσω καλά με τους φίλους μου, να κάνω χαβαλέ και να δω ωραίες γυναίκες. Δεν ψάχνω ούτε κατά διάνοια για έρωτες σε τέτοια μέρη καθώς έτσι και αλλιώς έχω σχέση αυτήν την περίοδο(όχι δηλ ότι αν δεν είχα θα έψαχνα εκεί).
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Πηγαίνω να περάσω καλά με τους φίλους μου, να κάνω χαβαλέ και να δω ωραίες γυναίκες. Δεν ψάχνω ούτε κατά διάνοια για έρωτες σε τέτοια μέρη καθώς έτσι και αλλιώς έχω σχέση αυτήν την περίοδο(όχι δηλ ότι αν δεν είχα θα έψαχνα εκεί).
Ετσι ακριβως πρεπει να σκεφτεσαι...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Το ξέρω agnius απλώς επειδή το συζητούσαμε και με την παρέα μου και λέγαμε ότι ήταν περίεργη η συμπεριφορά αυτή γι'αυτό το ανέφερα για να πάρω γνώμες. Πάντως μην ανησυχείς, δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να ξοδέψω τα λεφτά μου με αυτόν τον τρόπο, απλώς όπως όλοι θα πηγαίνω μια βόλτα που και που να τεστάρω και τα άλλα μαγαζιά. Ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές.
αδερφε ακου....καταρχας κακως για μενα εφαγες πεσιμο αλλα ο.κ. εδω ειναι οπως εξω οπου δεν συγχωρουμε την μαλακια του αλλου αλλα την δικια μας θελουμε οι αλλοι να την συγχωρουν....
πιστευω να καταλαβαινεις και μονος σου οτι η φυση της δουλειας κανει αυτες τις γυναικες να συμπεριφερονται με τα χαρακτηριστικα του λαγωνικου.....
επειδη ομως δεν παυουν να ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ  και η ψυχη του ανθρωπου (και ειδικα της γυναικας)ειναι αβυσσος ποτε δεν ξερεις.....
οποιος γνωριζει και κατεχει το αθλημα δεν ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να σου υπογραψει οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ η γκομενα να εφαγε φλασια και να ειναι δουλος σου για τα επομενα χρονια...
οι πιθανοτητες βεβαια ειναι ελαχιστες (ως και μηδαμινες)αλλα ΥΠΑΡΧΟΥΝ....
οποτε αν εισαι γατος οπως ισχυριζεσαι ειναι ευκολο να το εξακριβωσεις....
και ενημερωσε....
εκτος αν κανεις πλακα και ξηγηθηκες ετσι για να γελασεις με τα κοροιδα που θα τσιμπησουν.....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ποιός σε κορόιδεψε βρε κουτό? Εσένα τον 19χρονο νυκτόβιο που παίζει τα μαγαζιά στα δάκτυλα και είναι η πρώτη μουρη στα σκυλάδικα από 5 χρονών?

Τι λες τωρα! Εσένα? Μπαααααααα
παντως φιλε το παλληκαρι μιλαει ωραια δεν απονταει στις μαγκιες σου οποτε δεν υπαρχει και λογος να το συνεχισεις...
αν θεωρεις οτι υποτιμαει την νοημοσυνη σου αγνοησε τον....
αν παλι τον θεωρεις χαζο και  :jerking: :jerking: :jerking:δεν ειναι ωραιο να ''κραζεις΄΄εναν χαζο....
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
αν θεωρεις οτι υποτιμαει την νοημοσυνη σου αγνοησε τον....
αν παλι τον θεωρεις χαζο και  :jerking: :jerking: :jerking:δεν ειναι ωραιο να ''κραζεις΄΄εναν χαζο....
Καταφευγοντας στην ακραία τακτική να κραξεις κάποιον, ίσως τον κάνεις να ξυπνήσει και να γλυτώσει χρόνο, χρήμα, ψυχική ηρεμία κλπ. Βέβαια κάποιος που τριγυρνάει από παιδάκι 5 χρονών στα νυκτερινά μαγαΖΑ και στα clubs, τα ξέρει ήδη και δεν χρειάζεται να τα ακού από εμένα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Καταφευγοντας στην ακραία τακτική να κραξεις κάποιον, ίσως τον κάνεις να ξυπνήσει και να γλυτώσει χρόνο, χρήμα, ψυχική ηρεμία κλπ. Βέβαια κάποιος που τριγυρνάει από παιδάκι 5 χρονών στα νυκτερινά μαγαΖΑ και στα clubs, τα ξέρει ήδη και δεν χρειάζεται να τα ακού από εμένα
ενταξει εγω ετσι κιαλλοιως δεν εχω ''δικαιωμα''να σου βαλω χερι αλλα θεωρω οτι αυτο γινεται και χωρις ''ξεφωνητο''
ε απο 5 χρονων οταν λεει ,πιτσιρικας ειναι θα βαλει και λιγη σαλτσα στο φαι...
εν πασει η περιπτωσει επι της ουσιας αυτο που ειπα παραπανω....
κατα πασα πιθανοτητα για ''καθαρισμα''τον βλεπει,αλλα δεν χανει και τιποτα να το εξακριβωσει....
το πολυ πολυ να χασει μερικα ευρα και να αποκτησει μια σημαντικη εμπειρια....
αν παλι κολησει....ας προσεχε.... ;) ;) ;) ;)
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
εντάξει ρε παλικάρια χαλαρώστε με τον μικρό
μια απορία είχε
σαν κι αυτές που είχαμε κι εμείς στην ηλικία του
δηλαδή πως την είδαμε ?
πότε θα γεράσω να περηφανεύομαι ? 
  :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom