Νέα

Διπλό κόστος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΛΕΡΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ναι ορισμενα δωματια δεν εχουν τουαλετα μεσα,μετα την ανακαινηση καποια μεγαλα εχουν,υπάρχει και το στούντιο που ειναι ολοκληρο διαμερισμα μεχρι και κουζινα εχει μεσα.Ρώτα τιμες και ριξε μια ματια στις φωτογραφιες που δημοσιεύουν και στ fb,εγω στο στούντιο ειχα μεινει 3 μερες κανονικά πριν μερικά χρονια με 50 ευρω τη μερα,κωλοαξίζει για μενα.

τσέκαρα, μόνο στο studio A' παίζει λεκάνη, αλλιώς στην ντουζιέρα λολ, είχαν προσφορά απλό δωμάτιο 35 ευρώ διανυκτέρευση πριν καιρό καλές τιμές πάντως ναι..
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.274
Κριτικές
8
Like
2.919
Πόντοι
456
καλησπερα ειμαι καινουργιοσ στο σαιτ εχω γραφτει εδω και αρκετο καιρο αλλα δεν ειχα πολυ χρονο τωρα σαν που ειμαι πιο χαλαροσ ασχολουμε πιο πολυ θελω να ρωτησο ειχα παει αρκετεσ φορεσ στο μπορα μπορα στην εθνικη γενικα ειναι καλο αλλα μια μερα πηγα με δυο κοπελεσ και αντι για 2ο ευρω που ειναι με χρεωσε 40 ειναι λογικο;

αρχιδια λογικο ειναι μην ξαναπατησεις το ποδι σου
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.274
Κριτικές
8
Like
2.919
Πόντοι
456
Ναι και θα του χρεωσουν τοτε τιμή πόρτας και θα τραβαει τα βυζιά του,ασε με τις κουφαλες...μια ειναι η λυση,στελνεις mail στη Χ.Α οτι μενουν μεσα λαθραίοι και πας και του λες:

Καλη ιδεα και αυτη!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
καλησπερα ειμαι καινουργιοσ στο σαιτ εχω γραφτει εδω και αρκετο καιρο αλλα δεν ειχα πολυ χρονο τωρα σαν που ειμαι πιο χαλαροσ ασχολουμε πιο πολυ θελω να ρωτησο ειχα παει αρκετεσ φορεσ στο μπορα μπορα στην εθνικη γενικα ειναι καλο αλλα μια μερα πηγα με δυο κοπελεσ και αντι για 2ο ευρω που ειναι με χρεωσε 40 ειναι λογικο;

2 ευρω ο χορος???

Που ειναι αυτο το μπορα μπορα???  :P
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
να κανω μια ερωτηση παιδια...
πες οτι πας καπου σε ξενοδοχειο με την κοπελα σου, και κλεινεις ενα δικλινο δωματιο ολα καλα...
αν μετα απο καποια ωρα πχ ερθει και 3ο ατομο μετα ομως, και μεινει και εκεινο στο δικλινο που κλεισαμε εμεις...(σς κοιμηθει κατω στο χαλι χαχα)
τι γινεται σε αυτη την περιπτωση??? τι χρεωνουν???
εννοειται πως το 3ο ατομο λεει απλα στην ρεσεψιον οτι παει να δει κατι φιλους στο δωματιο ταδε...
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
θεωρειτε η παραμονη απο την ωρα του check in δλδ 12 ως τις 6 το απογευμα κανονικα. Τιμη πορτας ειναι η μιση για τον αντιστοιχο τυπο δωματιο απο αυτη για τη διανυκτερευση. Τιμη πορτας ειναι η μεγιστη στην οποια μπορει να πωληθει το δωματιο για τη δεδομενη περιοδο.
Τύπε σε βλέπω διαβασμένο! :grin:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Γιατί, μήπως είναι νόμιμο να κάνεις check in σε ξενοδοχείο και να μη δίνεις τα στοιχεία σου;

Τρέχα γύρευε...

Συμφωνα με τον νομο δεν υπαρχει προβλημα να κανεις check in σε ξενοδοχειο και να μην δωσεις τα στοιχεια σου, στοιχεια και φωτοτυπια ταυτοτητας ζηταν τα ξενοδοχεια για δικη του εξασφαλιση.

Συμφωνα με τον φορολογικο κωδικα μπορουν να γραψουν ωρα εισοδου στο δωματιο και στην θεση του ονοματεπωνυμου την φραση "ο πελατης δεν δεχτηκε να δωσει στοιχεια" το ιδιο και στην αποδειξη αριθμο δωματιου μερα και ωρα εισοδου - εξοδου και την φραση ο πελατης δεν δεχτηκε να δωσει στοιχεια.

Γενικα να γνωριζουμε οτι ταυτοτητα παντου διχνουμε με την θεληση μας μονο η αστυνομια μπορει να μας υποχρεωση σε εξακριβωση στοιχειων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom