Νέα

Δίλημμα χωρισμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FireHead_69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836
Καλησπερα Φιλε Ωριων.....χαχαχαχαχαχαχααα....οχι Φιλε...πρωτα τον χωνουμε και αναλογος το κρεββατι ρωταμε......αν περασω καλα ρωταω απο περιεργεια....αν φαω φολα...παλι.....στις αδιαφορες δεν ρωταω τιποτα.....Καλα να περνας.....
χαχα καλησπέρα
Καλά κάνεις! Είναι και "καλό" θέμα για να ανοίξεις κουβέντα με μια γυναίκα - λίγο πολύ οι περισσότερες ενδιαφέρονται! Από το να λες για τον καιρό δηλαδή...:grin:
Καλά να περνάς και εσύ και μακριά από μας οι ανάδρομοι:priest:
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
Λένε ότι όποιος χάνει στο Στοίχημα κερδίζει αλλού... Ισχύει;;
δε λένε για το στοίχημα.. λένε για τα χαρτιά... "όποιος χάνει στα χαρτιά κερδίζει στην αγάπη".. δεν είναι όποιος χάνει στο στοίχημα... ( δεν πάιζω χαρτιά..)
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.490
Like
16.776
Πόντοι
3.556
δε λένε για το στοίχημα.. λένε για τα χαρτιά... "όποιος χάνει στα χαρτιά κερδίζει στην αγάπη".. δεν είναι όποιος χάνει στο στοίχημα... ( δεν πάιζω χαρτιά..)
πάντως αν έπαιζα χαρτιά θα ήμουν διαρκώς κερδισμένος μάλλον...
 

kostas2pros

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Ακου μια συμβουλή... κάνε οικογένεια με καλή κοπέλα και πήδα καβλιάρες πόρνες.... στο μοναδικό που έχω ένσταση είναι οτι απο τώρα η κοπέλα σου κάνει κακό σεξ., φαντάσου δηλαδη όταν την παντρευτεις. Θα κτυπάς απο την αγαμία και την μαλακία το κεφάλι σου στον τοίχο.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.793
Πόντοι
3.836
δε λένε για το στοίχημα.. λένε για τα χαρτιά... "όποιος χάνει στα χαρτιά κερδίζει στην αγάπη".. δεν είναι όποιος χάνει στο στοίχημα...
α μάλιστα....

(δεν πάιζω χαρτιά..)
μπράβο σου, καλά κάνεις, είναι κακή συνήθεια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.535
Like
13.452
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.535
Like
13.452
Πόντοι
3.506
Ακου μια συμβουλή... κάνε οικογένεια με καλή κοπέλα και πήδα καβλιάρες πόρνες.... στο μοναδικό που έχω ένσταση είναι οτι απο τώρα η κοπέλα σου κάνει κακό σεξ., φαντάσου δηλαδη όταν την παντρευτεις. Θα κτυπάς απο την αγαμία και την μαλακία το κεφάλι σου στον τοίχο.
Μια ερώτηση μόνο, αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και κεράσει την γυναίκα του κανένα αφροδίσιο τότε τι κάνει :think::think::think:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.223
Πόντοι
3.556
Την Καλησπερα Φιλε bourdeliari...πως τις ξερεις τους Καρκινους....χαχαχχαχααχα...πραγματικα...ειχα μπλεξει με τρεις....Χαρακτηριστικο τα μεγαλα στηθια....και οι τρεις......Καλα παιδια ειναι...αλλα οποιος τις γαμαει τον παντρευονται.....δενονται.....τελος παντων.....Καλα να περνας.....
Καλησπερα αδελφε montiliani!
2 ειχα και οι δυο θελανε γαμο με το καλημερα. Εν τω μεταξυ αυτη που περισσοτερο το χε δεσει σχοινι κορδονι οτι θα παντρευτουμε σκετη τσοντα στο κρεββατι. Σκυλι του πολεμου ,μου εκανε στριπτιζ, ηθελε να τη βγαζω βιντεο να μου κανει τσιμπουκι και η μονιμη φαντασιωση της ηταν να την παρτουζωνω με αλλους. Σε βαρετο σημειο ομως ,καθε φορα το ιδιο. Αν δεν της ελεγα οτι τη γαμαω με αλλους δυο, δεν μπορουσε. Η γυναικα ηθελε να την παρω παρτουζα και προσπαθουσε να μου το πει μαλλον,αλλα εγω στον κοσμο μου. Απ την αλλη ομως ο γαμος, γαμος και να σου τα τραπεζωματα με αδελφια και γονεις στο σπιτι,γνωριμιες με συγγενεις, φιλους κλπες παπαριες.Στο τελος χωρισαμε επεισοδιακα. Τελικα μετα απο λιγο παντρευτηκε εναν κακομοιρη πρωην της.
Η αλλη πιο φυσιολογικη στο σεξ αλλα κυκλοθυμικη συμπεριφορα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλησπερα αδελφε montiliani!
2 ειχα και οι δυο θελανε γαμο με το καλημερα. Εν τω μεταξυ αυτη που περισσοτερο το χε δεσει σχοινι κορδονι οτι θα παντρευτουμε σκετη τσοντα στο κρεββατι. Σκυλι του πολεμου ,μου εκανε στριπτιζ, ηθελε να τη βγαζω βιντεο να μου κανει τσιμπουκι και η μονιμη φαντασιωση της ηταν να την παρτουζωνω με αλλους. Σε βαρετο σημειο ομως ,καθε φορα το ιδιο. Αν δεν της ελεγα οτι τη γαμαω με αλλους δυο, δεν μπορουσε. Η γυναικα ηθελε να την παρω παρτουζα και προσπαθουσε να μου το πει μαλλον,αλλα εγω στον κοσμο μου. Απ την αλλη ομως ο γαμος, γαμος και να σου τα τραπεζωματα με αδελφια και γονεις στο σπιτι,γνωριμιες με συγγενεις, φιλους κλπες παπαριες.Στο τελος χωρισαμε επεισοδιακα. Τελικα μετα απο λιγο παντρευτηκε εναν κακομοιρη πρωην της.
Η αλλη πιο φυσιολογικη στο σεξ αλλα κυκλοθυμικη συμπεριφορα.
Ετσι....στο ετοιμαζε?????χαχαχαχαχαχαχχαχαααα.....μια απο τα ιδια.....Παθως και Μαθως......χαχαχαχαχχα
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 32

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Χωρισε την απλα...αφου φαινεται οτι δεν εχετε μελλον...
Αυτα με τα ζωδια απλα ειναι μαλακιες...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το νήμα είναι άλλη μια απόδειξη ότι ο άντρας δεν μπορεί να βρει καθόλου εύκολα γκόμενα, αντίθετα με τις γυναίκες.. Ο φίλος μα λέει ότι δεν τη γουστάρει καθόλου στο σεξ,παρόλα αυτά δεν την χωρίζει, προφανώς και μέσα του. Σκέφτεται ότι που στο καλό θα βρω άλλη άμα χωρισω?.. Αν ήταν γυναίκα θα απλά θα χώριζε σήμερα χωρίς πολλές κουβέντες, θα στενοχωριοτανε λίγο απόψε το βράδυ, και αύριο θα έβρισκε τον επόμενο, τόσο απλό για μια γυναικα???
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Χωρισε την απλα...αφου φαινεται οτι δεν εχετε μελλον...
Αυτα με τα ζωδια απλα ειναι μαλακιες...
Να χωρίσει μια κουβέντα Τυπε, μετά που θα βρει άλλη στο αγαμισταν?? ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom