Νέα

Δικαιολογία για κέρατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bigdaddysss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ναι ρε μάγκες αλλά αν έχεις παιδιά, διακυβεύεις πολλά σε ενδεχόμενο στραβής. Εξού και ο φόβος.
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Καζίνο όπως προαναφέρθηκε ή ακόμα καλύτερα παράνομη λέσχη πόκερ καθώς είναι πιο δύσκολο να έρθει/στείλει κάποιον να ελέγξει.  Μετά ανάβεις και 2-3 τσιγάρα στο αμάξι και τα φυσάς πάνω σου για να καλύψεις τυχών περίεργες μυρωδιές (σε τέτοια μέρη οι περισότεροι καπνίζουν σαν αράπηδες). Προυπόθεση φυσικά όπως και με όλα τα υπόλοιπα να έχεις 'χτίσει' το άλλοθι σου μέ τον καιρό.
 

Τζένη_magic

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
56
Πόντοι
0
Μια είναι η φράση.. Συγγνώμη είμαι μαλακας και λιγούρης δεν μπορώ να κρατηθώ
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Μια είναι η φράση.. Συγγνώμη είμαι μαλακας και λιγούρης δεν μπορώ να κρατηθώ
Ρε Τζενάκι έτσι δεν ξαναγαμάς τη γυναίκα σου όμως, το θέμα είναι να τις γαμάς και τις δύο σαν Σαουδάραβας.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.196
Like
10.583
Πόντοι
2.256
Άρα εμπεριέχει ρίσκο μη μας δουν, και χρόνο για τη συνάντηση τουλάχιστον κάνα 4ωρο όλα μέσα. Πήγαινε έλα, ποτάκι πήδημα. Που να βρω 4ωρη δικαιολογία;;

Συναγωνιστής και 'γω. Έχω μπλέξει αρκετές φορές με γκόμενες από τον εργασιακό χώρο -και σα παντρεμένος και σα χωρισμένος (με παντρεμένες συναδέλφισσες).

Συσκέψεις δεν κάνετε στη δουλειά ώστε να δικαιολογείς τα τεράωρα; Εκτός έδρας δεν έχει;;;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.196
Like
10.583
Πόντοι
2.256
Ναι ρε μάγκες αλλά αν έχεις παιδιά, διακυβεύεις πολλά σε ενδεχόμενο στραβής. Εξού και ο φόβος.

Αν φοβάσαι είναι ζήτημα χρόνου να αποκαλυφθείς.

Εμένα δεν με τσάκωσε κανείς. Και ξενογαμούσα 12 χρόνια όταν ήμουν παντρεμένος. Θέλει σύστημα 24/7. Ψυχραιμία και σταρχιδισμό. Να 'σαι κομμάντο/εκτελεστής, όχι γατάκι.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Μάγκες θέλει ακρίβεια και συντονισμό κάλο και να έχεις μελετήσει όλες τις παραμέτρους(ειδικά σε παντρεμένους που έχουν παιδιά) γιατί εύκολα γίνεται πέτσα...

Εγώ την έκανα μια βδομάδα με γκόμενα εξωτερικό και με ψιλιάστηκε υπήρχαν ενδείξεις αλλά όχι αποδείξεις.

Και κάτι τελευταίο δεν κουβαλάμε "βόμβες" πάνω μας,εννοώ στο κινητό μας με φωτογραφίες,μηνύματα,και οποιαδήποτε άλλη μαλακία σχετίζεται με social media
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.136
Πόντοι
17.885
Κάποτε βρήκα μια καλή γυναίκα, τι εννοώ καλή γυναίκα? Αυτή που σου γεννάει εικόνες, αυτή που θες να ζήσεις πράγματα και που δεν σου φεύγει από το νου. Μετά μεγάλωσε ο εγωισμός μου, η τσέπη μου, η δύναμή μου (από κάθε άποψη) και ήθελα και γω να γίνω Μάνθος Φουστάνος, έγινα, εκείνη έφυγε, και εγώ έμεινα να γράφω κριτικές εδώ μέσα και να διαβάζω τα τόπικ.
Δύο πράγματα μόνο...
1) το ψέμα και το έγκλημα δεν ζουν ποτέ αρκετά για να γεράσουν
2) το ζυγίζεις και αν αξίζει...θα βρεις δικαιολογία 
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω ηθελα καιρο να ρωτησω αν το να πηγαινει ενας παντρεμενος σε ποτανα πιάνεται για κερατο και μοιχεία ή οχι. Ρωτάω επειδή πολλοί θεωρούν οτι το σεξ με ποτανες δεν είναι αληθινό σέξ και φυσικά ούτε συναίσθημα αρα εξ επαγωγής αν δεν θεωρείται σεξ με τα πληρωμένα κορίτσια δεν θεωρείται κέρατο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
εγω ηθελα καιρο να ρωτησω αν το να πηγαινει ενας παντρεμενος σε ποτανα πιάνεται για κερατο και μοιχεία ή οχι. Ρωτάω επειδή πολλοί θεωρούν οτι το σεξ με ποτανες δεν είναι αληθινό σέξ και φυσικά ούτε συναίσθημα αρα εξ επαγωγής αν δεν θεωρείται σεξ με τα πληρωμένα κορίτσια δεν θεωρείται κέρατο.
Φυσικα και θεωρειτε κερατο, δεν υπαρχει αληθινο και ψευτικο σεξ! Αυτο βεβαια που λες μπορει καποιος να το πει σαν δικαιολογια στην γυναικα του αν τον πιασει..ειναι κατι παρομοιο με το "δεν ειναι αυτο που νομιζει"
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
Εγώ ρε παιδιά ξεκίνησα μια ιστορία με συνάδελφο από το γραφείο. Η αλήθεια είναι πως χρειάζεται ένα νήμα μόνο του η όλη φάση, ή έστω κάτι πιο σχετικό αναφορικά με τα ρίσκα ενός τέτοιου μπλεξίματα.

Αλλά όπως και να χει και αφού στη δουλειά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι, στο σπίτι της δε γίνεται γιατί ειμαι με εταιρικό αυτοκίνητο και θα φαίνεται και επισης είναι και κάπως μικρή κοινωνία εκει που μένει, η μόνη λύση είναι ραντεβού κάπου άσχετα.

Άρα εμπεριέχει ρίσκο μη μας δουν, και χρόνο για τη συνάντηση τουλάχιστον κάνα 4ωρο όλα μέσα. Πήγαινε έλα, ποτάκι πήδημα. Που να βρω 4ωρη δικαιολογία;;;

Σαν παντρεμένος δε θέλω να μπλέξω στη φάση φιλαράκια. Καταρχάς κάποια στιγμή η ιστορία θα τελειώσει και δεν είναι ωραίο να λέω από εδώ και από εκεί ότι η γυναίκα μου τρώει κέρατο. Συζητιούνται αυτά.
Κατσε στα αυγα σου τυπε,αφου κι εσυ ο ιδιος βλεπεις οτι ειναι πολυ δυσκολη η φαση!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
Ξερω εναν παντρεμενο που ειναι με την ιδια γκομενα 20 χρονια! πιτσιρικα την γνωρισε, θεια εγινε τωρα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Κάποτε βρήκα μια καλή γυναίκα, τι εννοώ καλή γυναίκα? Αυτή που σου γεννάει εικόνες, αυτή που θες να ζήσεις πράγματα και που δεν σου φεύγει από το νου. Μετά μεγάλωσε ο εγωισμός μου, η τσέπη μου, η δύναμή μου (από κάθε άποψη) και ήθελα και γω να γίνω Μάνθος Φουστάνος, έγινα, εκείνη έφυγε, και εγώ έμεινα να γράφω κριτικές εδώ μέσα και να διαβάζω τα τόπικ.
Δύο πράγματα μόνο...
1) το ψέμα και το έγκλημα δεν ζουν ποτέ αρκετά για να γεράσουν
2) το ζυγίζεις και αν αξίζει...θα βρεις δικαιολογία 

Δύσκολη φάση τύπε. ΚΑι από ότι κατάλαβα από τον τρόπο που τα γράφεις.. δεν άξιζε.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
εγω ηθελα καιρο να ρωτησω αν το να πηγαινει ενας παντρεμενος σε ποτανα πιάνεται για κερατο και μοιχεία ή οχι. Ρωτάω επειδή πολλοί θεωρούν οτι το σεξ με ποτανες δεν είναι αληθινό σέξ και φυσικά ούτε συναίσθημα αρα εξ επαγωγής αν δεν θεωρείται σεξ με τα πληρωμένα κορίτσια δεν θεωρείται κέρατο.

Αν η γυναικα σου πληρωσει εναν να την γαμησει κ το μαθεις, θα το θεωρησεις κερατο ή οχι κλάιν;
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Το αντίθετο λέει...
Και μπράβο του γιατί λέει μεγάλες αλήθειες

Διαφωνώ. Με την ατάκα "και εγώ έμεινα εδώ να διαβάζω τόπικ και κριτικές" δείχνει ότι εκείνη προχώρησε, και εκείνος ΕΜΕΙΝΕ σε ένα σαιτ τα μπουρδελα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.136
Πόντοι
17.885
Διαφωνώ. Με την ατάκα "και εγώ έμεινα εδώ να διαβάζω τόπικ και κριτικές" δείχνει ότι εκείνη προχώρησε, και εκείνος ΕΜΕΙΝΕ σε ένα σαιτ τα μπουρδελα.

και γω απαντώ πως προχωράω όταν κρίνω ότι αξίζει να κάνω βήματα και όχι για να λέω ότι απλά το κάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom