Νέα

Δικαιολογία για κέρατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bigdaddysss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
479
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
21
Πάντως αυτό που έχει μέγιστη σημασία είναι να στηθεί σωστά η δουλειά από την αρχή, να μοιάζει φυσιολογική ρουτίνα. Για πολύ καιρό θα περνάνε πολλά απαρατήρητα από την σύζυγο λόγω προτέρου εντίμου βίου, σε σημείο να σου κάνει εντύπωση.
Μόλις όμως κινηθεί η υποψία μπαίνεις στο μικροσκόπιο χωρίς να το καταλάβεις. Άρα οχι χοντράδες και μην ξεθαρεύεις πολύ.

Επίσης, εννοείται οτι πάντα φροντίζουμε πρώτα την σύζυγο, αν παραμεληθεί είτε θα καταλάβει τι παίζει, είτε θα αναζητήσει σεξ αλλού ή και τα δύο.

Τέλος, ποτέ μα ποτέ δεν επιτρέπουμε να βρεθούν στον ίδιο χώρο σύζυγος και γκόμενα, ακόμα και αν γνωρίζονται, ακόμα και αν η δεύτερη λέει οτι ειναι κουλ. Δεν είναι.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • bean2.gif
    bean2.gif
    406,1 KB · Εμφανίσεις: 52

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Διάβασα τις 2 πρώτες σελίδες του θρεντ και έκλαψα από το response που είχε η κοινότητα, αλλά τελοσπαντων εγώ θα δώσω τη δική μου λύση χωρίς να ξέρω αν το έχει αναφέρει κανένας.
Κανονίζεις μια ομάδα από φιλαράκια για μπαλιτσα ή μπασκετακι κάθε Δευτέρα στο 22:00. Είναι σε ένα ωραίο γήπεδο, 25 λεπτά με το αμάξι από την δουλειά σου και 35 μακριά από το σπίτι σου. Ευτυχώς είναι μόνο 5 ευρώ συμμετοχή. Είστε οι τελευταιοι που έχουν το γήπεδο και ενώ το κλείνετε για μια ώρα, παίζετε μιάμιση. Έχει και αποδυτήρια οπότε κάνεις μπάνιο εκεί και έρχεσαι σπίτι κομπλέ. Αυτό θα σου εξασφαλίσει μια φορά την εβδομάδα έξοδο μέχρι τις δωδεκαμιση.
Μετά από μερικούς μήνες θα αρχίσετε να πηγενετε για σουβλάκια μετά το ματς, οπότε κερδίσεις αλλά 45 λεπτά.

Απλά πρέπει να δημιουργείς άπλυτα με ιδρωτιλα με κάποιο τρόπο.
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Ποιο τελικά διάβασα και το υπόλοιπο θρεντ και το σχόλιο μου από πάνω είναι περιττό.
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Πάντως αυτό που έχει μέγιστη σημασία είναι να στηθεί σωστά η δουλειά από την αρχή, να μοιάζει φυσιολογική ρουτίνα. Για πολύ καιρό θα περνάνε πολλά απαρατήρητα από την σύζυγο λόγω προτέρου εντίμου βίου, σε σημείο να σου κάνει εντύπωση.
Μόλις όμως κινηθεί η υποψία μπαίνεις στο μικροσκόπιο χωρίς να το καταλάβεις. Άρα οχι χοντράδες και μην ξεθαρεύεις πολύ.

Επίσης, εννοείται οτι πάντα φροντίζουμε πρώτα την σύζυγο, αν παραμεληθεί είτε θα καταλάβει τι παίζει, είτε θα αναζητήσει σεξ αλλού ή και τα δύο.

Τέλος, ποτέ μα ποτέ δεν επιτρέπουμε να βρεθούν στον ίδιο χώρο σύζυγος και γκόμενα, ακόμα και αν γνωρίζονται, ακόμα και αν η δεύτερη λέει οτι ειναι κουλ. Δεν είναι.
+1 Από μένα. Πολύ σωστά μιλάς.
Εγώ βέβαια θα απέφευγα απολύτως την σταθερή εξωσυζυγική σχέση, γιατί οι γυναίκες είναι γάτες (θα αντιληφθούν από μια τρίχα σε ρούχα/αμάξι έως την υποψία πατσουλίλας και αλλαγής συμπεριφοράς)
Άλλο να ξενοπηδας από εδώ και απο εκεί και άλλο να ζεις παράλληλη σχέση. Στο ίδιο σπίτι μένετε, δεν είναι ηλίθια.
Επίσης σε έξοδο με την παράνομη υπάρχει αυξημένος κίνδυνος να σε δει κάποιος από τον κύκλο σου που δε θες. Που να σε τραβήξει και φωτό...
Θέλουν μέτρο και πρόγραμμα όλα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Δεν χρειάζεται κάποια δικαιολογία και οι γυναίκες μας τα ίδια κάνουν.απλα βγείτε για βόλτα  :headbaning1:
 

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Στείλε μου σε PM το τηλ.της γυναίκας σου και θα την απασχολώ εγώ..απλά ενημέρωσε με ποια μέρα και ώρα σε βολεύει..σε έφτιαξα μπρο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι κάθε φορα που βλεπω τον τιτλο του θεματος το μυαλο μου παει σε δικαιολογιες για να αρχισεις επιτελους να κερατωνεις την συντροφο σου και όχι για δικαιολογιες που της λες για να το κρυψεις.
 

Poutaniaris17

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλο το group.
Ψάχνω μια καλή δικαιολογία για να αποκλίνω του συζυγικού προγράμματος. Παντρεμένοι με στάνταρ ωράρια και οι 2. Εγώ έχω κατάστημα οπότε 9.30 είμαι σπίτι. Θέλω να λείψω για περίπου 3-4 ώρες βραδινή ώρα. Για να σας προλάβω δεν συμβαίνει συχνά οπότε να υπάρξει περίπτωση να με ψυλλιαστεί με συνεχής διαφορετικές δικαιολογίες κτλ
Οπότε θέλω ιδέες !

Υ.Γ. δεν θέλω να μου κάνετε διάλεξη πχ , χώρισε αν δεν τη θες και άλλα γραφικά. Μεγάλο παιδί είμαι  :grin:
πήγαινε να γραφτείς σε κάποιο γυμναστήριο για να μπορείς να φεύγεις ότι ώρα θέλεις. Γράψου σε αυτά που είναι ανοικτά μέχρι αργά το βράδυ. Τώρα αν θέλεις όλο το βράδυ εκεί πρέπει να βρεις σύμμαχο κάποιο κουμπάρο κάποιο συνάδελφο ωστε να μπορείς να λείπεις βράδυ. και πάλι δύσκολο!!
 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
Bigdaddysss:

Η γνώμη μου είναι να μην αναφέρεις την σχέση σου σε κανέναν απολύτως, ούτε στους πιο στενούς φίλους. Μυστικό που το λες σε έναν, παύει να είναι μυστικό. Ειδικά τώρα αν είναι παρέα φίλων που παίζετε π.χ. μπάσκετ και θα τους περιμένεις μετά να πούνε και ψέμα αν και όταν χρειαστεί, είναι πολύ μεγάλο το ρίσκο, πρώτον να μην δέσει κάποια ιστορία και δεύτερο κάποιος να το αναφέρει στην δικιά του και τότε ξεκινά μια αλυσιδωτή αντίδραση η οποία με μαθηματική ακρίβεια θα καταλήξει άσχημα.

Αν έχεις κάποιο υπάλληλο στο μαγαζί, θα μπορούσες να φύγεις για ένα 2-ωρο/3-ωρο χωρίς να πρέπει να δώσεις και εξηγήσεις εκτός από κάτι αόριστο όπως π.χ. κάποια λογιστική/ τραπεζική εκκρεμότητα κλπ.

Διαφορετικά δες πότε παίζει μπάλα, μπάσκετ ο Παναθηναϊκός, ο Ολυμπιακός, κλπ. τότες ομάδες και τόσα αθλήματα υπάρχουν. Πόσο διαρκεί ένας αγώνας, συν 1-2 ώρες πριν/ μετά, μπορείς να κανονίσεις το ραντεβού σου. Με ποιόν πάς μπάλα; Είναι κάτι παιδιά που τα γνώρισες στο γήπεδο και πάντα κάθονται στο ίδιο μέρος και κάνετε χαβαλέ. Γενικά και αόριστα.

Τέλος, αν πας σε κάποιο ξενοδοχείο, η γνώμη μου είναι να πας μόνος (και θα έρθει η άλλη να σε συναντήσει στο δωμάτιο, όχι κάτω στο λόμπυ).
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Επειδή τελευταία άρχισε να με ενδιαφέρει το θέμα, αν μιλάμε για γκομενιτσες που τις πάτε ρε μάγκες και δε σας παίρνει χαμπάρι κάνεις; Γιατί η λύση του ξενοδοχείου είναι κάπως πιο εύκολη. Αλλά αν θες να πας για κανα ποτακι πρώτα και μετά ξενοδοχείο είναι δύσκολο. Τις προάλλες είχα βγει έξω και φοβόμουν μη με παρει κανα ματι.
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
το νημα  παρακολουθειται απο πικεριστες ...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.325
Πόντοι
2.356
Προσελαβε την υπαλληλο και καντε υπερωριες,απογραφη κλπ!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Εγώ μια φορά μύριζα ολόκληρος από το άρωμα της γκόμενας, το είχα αντιληφθεί, πως να γύριζα;
Πήρα ένα πιτόγυρο και το έτριψα ολόκληρο στα μούτρα μου στο μπουφάν στο παντελόνι.
Μπαίνω τσαντισμένος στο σπίτι, κοίτα πως έγινα έπεσε ένας πάνω μου όπως έτρωγε πιτόγυρο,
έβαλα μόνος μου πλυντήριο και έκανα μπάνιο 5 ξεβγάλματα να φύγει γυναικείο άρωμα με τζατζίκι ανακατεμένο.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εγώ ρε παιδιά ξεκίνησα μια ιστορία με συνάδελφο από το γραφείο. Η αλήθεια είναι πως χρειάζεται ένα νήμα μόνο του η όλη φάση, ή έστω κάτι πιο σχετικό αναφορικά με τα ρίσκα ενός τέτοιου μπλεξίματα.

Αλλά όπως και να χει και αφού στη δουλειά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι, στο σπίτι της δε γίνεται γιατί ειμαι με εταιρικό αυτοκίνητο και θα φαίνεται και επισης είναι και κάπως μικρή κοινωνία εκει που μένει, η μόνη λύση είναι ραντεβού κάπου άσχετα.

Άρα εμπεριέχει ρίσκο μη μας δουν, και χρόνο για τη συνάντηση τουλάχιστον κάνα 4ωρο όλα μέσα. Πήγαινε έλα, ποτάκι πήδημα. Που να βρω 4ωρη δικαιολογία;;;

Σαν παντρεμένος δε θέλω να μπλέξω στη φάση φιλαράκια. Καταρχάς κάποια στιγμή η ιστορία θα τελειώσει και δεν είναι ωραίο να λέω από εδώ και από εκεί ότι η γυναίκα μου τρώει κέρατο. Συζητιούνται αυτά.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
Οποιος φοβαται, πεφτει και κοιμαται.

Αν γουσταρεις, σκηνοθετεις και διημερα και τριημερα. Οχι τετραωρα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Επειδή τελευταία άρχισε να με ενδιαφέρει το θέμα, αν μιλάμε για γκομενιτσες που τις πάτε ρε μάγκες και δε σας παίρνει χαμπάρι κάνεις; Γιατί η λύση του ξενοδοχείου είναι κάπως πιο εύκολη. Αλλά αν θες να πας για κανα ποτακι πρώτα και μετά ξενοδοχείο είναι δύσκολο. Τις προάλλες είχα βγει έξω και φοβόμουν μη με παρει κανα ματι.

Είναι το άγχος της ώρας. Έχεις την εντύπωση ότι σε γνωρίζουν όλοι όσοι σε κοιτάνε κι ότι όλοι είναι γνωστοί σου! Μην ανησυχείς, θα το ξεπεράσεις! :cheesy: Αν εξαιρέσουμε την εποχή στην οποία διαμένεις, αν πας κάπου αλλού είναι (στατιστικώς) πολύ δύσκολο να πετύχεις κάποιον.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
Είναι το άγχος της ώρας. Έχεις την εντύπωση ότι σε γνωρίζουν όλοι όσοι σε κοιτάνε κι ότι όλοι είναι γνωστοί σου! Μην ανησυχείς, θα το ξεπεράσεις! :cheesy: Αν εξαιρέσουμε την εποχή στην οποία διαμένεις, αν πας κάπου αλλού είναι (στατιστικώς) πολύ δύσκολο να πετύχεις κάποιον.
Ετσι.
Εξαλλου ως γνωστον, στην αρχη που εχεις αγχος και προσεχεις πολυ, δεν γινεται η στραβη.
Η στραβη θα γινει οταν θα το εχεις κανει πολλες φορες και θα εχεις χαλαρωσει, οπότε θα κάνεις και λαθη.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Είναι το άγχος της ώρας. Έχεις την εντύπωση ότι σε γνωρίζουν όλοι όσοι σε κοιτάνε κι ότι όλοι είναι γνωστοί σου! Μην ανησυχείς, θα το ξεπεράσεις! :cheesy: Αν εξαιρέσουμε την περιοχή στην οποία διαμένεις, αν πας κάπου αλλού είναι (στατιστικώς) πολύ δύσκολο να πετύχεις κάποιον.

... όχι "εποχή" που διαμένεις... "περιοχή" ηθελα να γράψω! Ο δαίμων του πληκτρολογίου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom