Νέα

Διάρρηξη σε αμάξι, στην περιοχή των μπουρδέλων. Πού θα βρεις τα κλοπιμαία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σε αγγελιες
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
Τι μου θυμισες. Είχα κατέβει μ εναν μαλάκα φίλο μου για τσάρκα , πρόπερσι πρέπει να ήταν. Είχαμε αφήσει τη μηχανή στη φυλής και κατεβαίναμε Φωκαίας. Μπαίνουμε στο μπουρδελάκι με την πράσινη πόρτα και η καλή τσατσα μου λέει ότι μόλις είχαν πάει να κλέψουν ένα παπάκι κάτι ζώα αλλά ευτυχώς τους είδε απο την κάμερα και τον ειδοποίησε ή βγήκε έξω αυτή(δεν θυμάμαι ακριβώς). Τλσπ το παπάκι το έσωσε. Τρέχω στη Φυλής και βλέπω 2 μαλακισμένα με μια κωλοχαμούρα μαζί να κοιτούν τη μηχανή μου. Μόλις με έιδαν ότι έτρεχα προς το μέρος τους κάνανε ότι κοιτούσαν αλλού. Πήρα τη μηχανή και του είπα να πάμε να φύγουμε στον μαλάκα. Ο παπαρας ο φίλος μου μ έκραζε πώς κάνω έτσι κλπες μαλακίες.Απο τα πιο σπαστικά πράγματα κάποιος λιγούρης , ο οποίος δεν βάζε αμάξι, μηχανή ποτέ να πάς κάπου και μετά στην λέει κι απο πάνω μετά απο αυτό το σκηνικό. Ενω είχαμε τσαρκάφρει αρκετές φορές δεν τον ξαναπήρα ποτέ μαζί μου, ούτε σε στούντιο, ουτε μπουρδέλο,τίποτα.Ας κάτσει ο γύφτος να  :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Εγώ πάντως δεν έχω αντιμετωπίσει προβλήματα με κλοπές στο Μεταξουργείο



ουτε εγω εχω αντιμετωπισει προβλημα τυπε αλλα η μηχανη μου δειχνει λιγο μεταχειρησμενη και μπορει να μην αρεσει στους τυπους     :S :S :S


Dirt-Bike-Insurance-1100.jpg
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Ρε τύπε εδω για να μην ξοδεψουν κανενα φραγκο παραπανω, πανε και γαμανε με 10 και με 20 ευρω, και του λες να δωσει 5 ευρω για παρκινγκ?



τυπε ο γιασου θα ψαχνει για παρκινγκ με 2,99 ευρω    :S :S :S
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Ειδες ποτε αυτοκινητο παρκαρισμενο εκει ?? Δεν παιζει να εισαι τοσο χαζος  :jerking:

Eκεινη την ωρα ειδα αλλα 2 αμαξια πιο κατω τα οποια τα ειχαν σηκωσει και αυτα.Το παθημα να γινει μαθημα και απο εδω και περα σε παρκινκ και πληρωνω οσο οσο.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.928
Πόντοι
2.696
Eκεινη την ωρα ειδα αλλα 2 αμαξια πιο κατω τα οποια τα ειχαν σηκωσει και αυτα.Το παθημα να γινει μαθημα και απο εδω και περα σε παρκινκ και πληρωνω οσο οσο.

Στο πεδίον του Άρεως με 1,5€/ώρα.Πας,το αφήνεις,κάνεις την μπουρδελότσαρκά σου και είναι και ασφαλές.
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Στο πεδίον του Άρεως με 1,5€/ώρα.Πας,το αφήνεις,κάνεις την μπουρδελότσαρκά σου και είναι και ασφαλές.

Ο παθων ειναι μαθων λενε.Τεσπα παντως θυμαμαι τον ερωτα που εκανα με την ΑΛΙΟΝΑ
και λεω χαλαλι για το μ..νι της αλιονα.. χαχαχαχαχ
 
OP
OP
Οξαποδω

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.295
Πόντοι
9.477
Ρε τύπε εδω για να μην ξοδεψουν κανενα φραγκο παραπανω, πανε και γαμανε με 10 και με 20 ευρω, και του λες να δωσει 5 ευρω για παρκινγκ?
Το 80% των υπηρεσιών και της ικανοποίησης, το παίρνεις με 10-20 ευρώ.
Για το υπόλοιπο 20% μερικοί δίνουν μαζεμένα έως και κατοστάρικα.
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Πάρκαρε πάνω στη Φυλης (κοντά στο κλειστό; βενζινάδικο) και δεν θα έχεις πρόβλημα. Πότε δεν είχα πρόβλημα στο αυτοκίνητο εκεί. Υπάρχει και η πιθανότητα της συγκυρίας βέβαια αλλά έχει κίνηση όλες τις ώρες εκεί (και μετά τις 02:00 αυτές τις γιορτινές μέρες).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom