Νέα

Διάρρηξη σε αμάξι, στην περιοχή των μπουρδέλων. Πού θα βρεις τα κλοπιμαία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα.,προσοχή συναθλητές..
άφησα το αυτοκίνητο ψηλά στη πιπίνου κ προσπάθησαν να το ανοίξουν.
Έχει χαμηλό φωτισμό σε κάποια σημεία εκεί.
Εκαναν ζημιά στη πόρτα λοστο έβαλαν δεν πήραν κάτι από μέσα αλλά η ζημιά είναι αρκετή 350 φανοποιοιο αντιπροσωπείας κ 200 σε συμβατικά φανοποιοια..
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπέρα.,προσοχή συναθλητές..
άφησα το αυτοκίνητο ψηλά στη πιπίνου κ προσπάθησαν να το ανοίξουν.
Έχει χαμηλό φωτισμό σε κάποια σημεία εκεί.
Εκαναν ζημιά στη πόρτα λοστο έβαλαν δεν πήραν κάτι από μέσα αλλά η ζημιά είναι αρκετή 350 φανοποιοιο αντιπροσωπείας κ 200 σε συμβατικά φανοποιοια..
Toυς υαλοκαθαριστήρες στους πήραν;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Καλησπέρα.,προσοχή συναθλητές..
άφησα το αυτοκίνητο ψηλά στη πιπίνου κ προσπάθησαν να το ανοίξουν.
Έχει χαμηλό φωτισμό σε κάποια σημεία εκεί.
Εκαναν ζημιά στη πόρτα λοστο έβαλαν δεν πήραν κάτι από μέσα αλλά η ζημιά είναι αρκετή 350 φανοποιοιο αντιπροσωπείας κ 200 σε συμβατικά φανοποιοια..
δεν ειχε παρκινγκ με σεκιουριτι το δελο τυπε...? :S :S :S
 

Επισκέπτης
Διαφημιζει στη τηλεοραση κατι μικροκαμερες που ενσωματωνονται στον καθρεφτη του αυτοκινητου και ειναι και καταγραφικες. Τουλαχιστον να ξερεις ποιος το εκανε μηπως τον πετυχεις καποια αλλη φορα. Μια φορα εχω πετυχει να σπανε παραθυρο αυτοκινητου στην ιδια περιοχη ακριβως, στην Εξηκιου πιο κατω προς σταθμο Λαρισης. Εξω απο τις εγκαταστασεις του δημου Αθηναιων. Καλα, θρυματισμενα τζαμια απο κλοπες περασμενων ημερων στο ιδιο σημειο και Μεταξουργειο, σχεδον καθημερινο φαινομενο. Και μια και ο λογος για Αφγανους πιτσιρικαδες, εχω πετυχει 10 η ωρα το βραδυ να περνανε 3 Αφγανοι νεαροι  και με κλωτσιες εσπασαν τους καθρεφτες απο 4 αυτοκινητα στη σειρα και γελωντας! μπηκαν στη πολυκατοικια τους στην οδο Αριστομενους διπλα στο Μετρο Αττικης. Πηρα τηλεφωνο την αστυνομια επιτοπου και τους ειπα μεχρι και την ακριβη διευθυνση και αριθμο για να ερθουν. Απο το κεντρο του 100 με ρωτησε, -Κλεβουν δηλαδη η μονο τα σπανε;  -Οχι, μονο τα σπασανε τα αυτοκινητα. -Α, ενταξει. Περιμενα τουλαχιστον μιση ωρα μηπως ερθει αστυνομια αλλα δεν ηρθε και εφυγα.

Φίλε , οι Αφγανοί εντοπήζουν Ρώσσους εδωπέρα ! Τους μυρίζονται από μακρυά !!!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Όχι δεν πήραν υαλοκαθαριστηρες.
Βρήκα ένα φανοποιιο εκεί στη έξικειου που φτιάχνει ταξί.. Αλλά μια στο τόσο φτιάχνει κ ιχ επισκευή με 100 ευρο, έχει διαφορά από τους αλους.. έλεγα να το πάω τώρα τι θα φτιάξει..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα.,προσοχή συναθλητές..
άφησα το αυτοκίνητο ψηλά στη πιπίνου κ προσπάθησαν να το ανοίξουν.
Έχει χαμηλό φωτισμό σε κάποια σημεία εκεί.
Εκαναν ζημιά στη πόρτα λοστο έβαλαν δεν πήραν κάτι από μέσα αλλά η ζημιά είναι αρκετή 350 φανοποιοιο αντιπροσωπείας κ 200 σε συμβατικά φανοποιοια..

Tυπε αλλη φορα μην το κλειδωνεις  :S :S :S
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
3
Like
1.436
Πόντοι
496
Καλησπέρα.,προσοχή συναθλητές..
άφησα το αυτοκίνητο ψηλά στη πιπίνου κ προσπάθησαν να το ανοίξουν.
Έχει χαμηλό φωτισμό σε κάποια σημεία εκεί.
Εκαναν ζημιά στη πόρτα λοστο έβαλαν δεν πήραν κάτι από μέσα αλλά η ζημιά είναι αρκετή 350 φανοποιοιο αντιπροσωπείας κ 200 σε συμβατικά φανοποιοια..

τυπε την επομενη φορα κατευθειαν σιτυτουρ
τα ιδια θα πληρωσεις :S :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.347
Κριτικές
15
Like
5.891
Πόντοι
1.496
Καλα, Αχαρνων εχει ξεφυγει με αλλοδαπους. Παλια, την εποχη που γινονταν ακομα αστυνομικοι ελεγχοι, με σταματαει για ελεγχο αστυνομια. Ειχα ταυτοτητα πανω μου και καθαρισα. Αστυνομικος με στολη επαγγελματιας και ασφαλιτης μπουλης με πολιτικα και με μουσια που βαριοταν να περπατησει. Και μου λεει ο αστυνομικος με τα πολιτικα με υφος, Ακομα εδω μενεις; Εδω ειναι το σπιτι μου του λεω, που θες να μενω;
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Εγω το αφησα επι της ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ εξω απο το ΟΠΑΠ και του λεω γυριζω σε 10 λεπτα προσεχε μην το σπασουν οκ- οκ μου λεει.Παω δυδιμου σφυροκοπαω ΑΛΙΟΝΑ ολα αυτα το πολυ 15' γυριζω να παρω το αμαξι αφαντο το αμαξι.Ορε πουστι μου λεω μου το εκλεψαν.Παω στον προποτζι τι εγινε το αμαξι ρε φιλε
Απαντηση:Στο σηκωσε ο γερανος
Ενα μηνα χωρις αμαξι τωρα και το αμαξι το εχουν σε ιδιωτικο παρκιν που θα πληρωσω οταν το παρω
Ελεος Ελλαδαρα τι κανεις για μια μπουρδελοτσαρκα.
 

DiltoWarrior

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Αλλά κακά τα ψέματα το μέρος με τόσους παίδες και πρεζάκια βρωμάει ψιριζμα το μέρος
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Εγω το αφησα επι της ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ εξω απο το ΟΠΑΠ και του λεω γυριζω σε 10 λεπτα προσεχε μην το σπασουν οκ- οκ μου λεει.Παω δυδιμου σφυροκοπαω ΑΛΙΟΝΑ ολα αυτα το πολυ 15' γυριζω να παρω το αμαξι αφαντο το αμαξι.Ορε πουστι μου λεω μου το εκλεψαν.Παω στον προποτζι τι εγινε το αμαξι ρε φιλε
Απαντηση:Στο σηκωσε ο γερανος
Ενα μηνα χωρις αμαξι τωρα και το αμαξι το εχουν σε ιδιωτικο παρκιν που θα πληρωσω οταν το παρω
Ελεος Ελλαδαρα τι κανεις για μια μπουρδελοτσαρκα.

Τύπε εκεί στην Ιουλιανού περνάνε πολύ συχνά και σηκώνουν αυτοκίνητα και παίρνουν και πινακίδες. Δεν είναι να παρκάρεις εκεί και να φεύγεις ούτε για 10 λεπτά
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Εγω το αφησα επι της ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ εξω απο το ΟΠΑΠ και του λεω γυριζω σε 10 λεπτα προσεχε μην το σπασουν οκ- οκ μου λεει.Παω δυδιμου σφυροκοπαω ΑΛΙΟΝΑ ολα αυτα το πολυ 15' γυριζω να παρω το αμαξι αφαντο το αμαξι.Ορε πουστι μου λεω μου το εκλεψαν.Παω στον προποτζι τι εγινε το αμαξι ρε φιλε
Απαντηση:Στο σηκωσε ο γερανος
Ενα μηνα χωρις αμαξι τωρα και το αμαξι το εχουν σε ιδιωτικο παρκιν που θα πληρωσω οταν το παρω
Ελεος Ελλαδαρα τι κανεις για μια μπουρδελοτσαρκα.

Καλά σου έκαναν.6 μήνες έπρεπε να στο πάρουν.Έχει υπαίθριο πάρκινγκ,απέναντι.Αλλά δεν ήθελες να δώσεις 5 ευρώ...Πιο πάνω στο Πεδίον του Άρεως από κάτω-πλατεία Αιγύπτου λέγεται-έχει υπόγειο Polis Park 1,5€/ώρα.Εκεί το αφήνω.Και πήγες και το άφησες στην Ιουλιανού και αριστερά..Και να ήθελε η τροχαία να στο χαρίσει προκάλεσες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.525
Κριτικές
1
Like
30.287
Πόντοι
8.006
Καλά σου έκαναν.6 μήνες έπρεπε να στο πάρουν.Έχει υπαίθριο πάρκινγκ,απέναντι.Αλλά δεν ήθελες να δώσεις 5 ευρώ...Πιο πάνω στο Πεδίον του Άρεως από κάτω-πλατεία Αιγύπτου λέγεται-έχει υπόγειο Polis Park 1,5€/ώρα.Εκεί το αφήνω.Και πήγες και το άφησες στην Ιουλιανού και αριστερά..Και να ήθελε η τροχαία να στο χαρίσει προκάλεσες.
Ρε τύπε εδω για να μην ξοδεψουν κανενα φραγκο παραπανω, πανε και γαμανε με 10 και με 20 ευρω, και του λες να δωσει 5 ευρω για παρκινγκ?
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Ρε τύπε εδω για να μην ξοδεψουν κανενα φραγκο παραπανω, πανε και γαμανε με 10 και με 20 ευρω, και του λες να δωσει 5 ευρω για παρκινγκ?

Βιαζομουνα ρε παιδες και δεν λυπαμαι τα 5-10€ να τα δωσω.Αλλα σκεφτηκα ποση ωρα θα εκανα και οντως δεν εκανα ουτε 15 λεπτα.Τεσπα πληρωσα το προστιμο και το πηρα πισω και εις γνωσης και συμορφωσην απο εδω και περα στο παρκιν και να κανεις και 1 λεπτο.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.843
Κριτικές
8
Like
1.405
Πόντοι
216
Εγω το αφησα επι της ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ εξω απο το ΟΠΑΠ και του λεω γυριζω σε 10 λεπτα προσεχε μην το σπασουν οκ- οκ μου λεει.Παω δυδιμου σφυροκοπαω ΑΛΙΟΝΑ ολα αυτα το πολυ 15' γυριζω να παρω το αμαξι αφαντο το αμαξι.Ορε πουστι μου λεω μου το εκλεψαν.Παω στον προποτζι τι εγινε το αμαξι ρε φιλε
Απαντηση:Στο σηκωσε ο γερανος
Ενα μηνα χωρις αμαξι τωρα και το αμαξι το εχουν σε ιδιωτικο παρκιν που θα πληρωσω οταν το παρω
Ελεος Ελλαδαρα τι κανεις για μια μπουρδελοτσαρκα.

Ειδες ποτε αυτοκινητο παρκαρισμενο εκει ?? Δεν παιζει να εισαι τοσο χαζος  :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom