Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 98 39,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 18 7,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 24 9,6%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 8 3,2%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 32 12,8%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 13 5,2%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 10 4,0%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 29 11,6%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 15 6,0%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 3 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Εαν εχεις χρονο ,διαθεση κ δν εισαι τσιγκούνης ολο κ κατι θα κάνεις. Πριν υπηρχε το cl αλλα το εκλεισαν. Βεβαία κ εκει έπαιζε πολυ σπαμ αλλ υπηρχαν κ ωραιες περιπτώσεις.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
οι διακοπές δημιουργούν διάθεση για γαμήσι , η Ελλάδα έχει τις χάρες της, οι Έλληνες έχουμε τον τρόπο μας να τις καβλώνουμε.

όποιος είναι στο σωστό σημείο...λόγω επαγγέλματος ή συγκυρίας μπορεί στο χαλαρό να χτυπήσει μέσα στο καλοκαίρι 2-3 μουνάκια ευρωπαϊκά.

αυτή είναι η αλήθεια...

ΣΩΣΤΟΣ και ΑΞΙΟΣ
τα καμακια στην Ελλαδα υπαρχουν ακομα!!!!
χαιρομαι συναγωνιστες
 

BigDickGG

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Χαίρετε Μάγκες!
Θα σας διηγηθω την ιστορία μου από το φετινό καλοκαίρι η οποία εκτυλίχθηκε πριν λίγες εβδομάδες στη Μύκονο.
Ήταν Σάββατο τρία άτομα και κάνουμε την έξοδο μας στη Χώρα της Μυκόνου.
Αρχικά καταλήγουμε σε ένα μαγαζί στο οποίο το επιλέγω βλέποντας κάποια καλά μουνάκια.
Χώθηκα σε μία Ισπανίδα και σε μία Ελληνίδα αλλά δεν προχώρησε το πράγμα.
Φέυγουμε από αυτό το μαγαζί και αποφασίζουμε να ρίξουμε ακόμα μία...μπίλια.
Ο ένας από τους φίλους μου μπαίνει κάθεται σε ένα μαγαζί στο οποίο δεν μου άρεσε διότι ήταν τελείως στριμωχτά και δεν είχε κάτι το αξιόλογο από γκόμενες.
Τον αφήνουμε εκεί και μαζί με τον άλλο μου φίλο λιγο κουρασμένοι,ιδρωμένοι και ψιλοαπογοητευμένοι που δεν έκατσε κάτι απόφασίζουμε να πάμε στο παλιό λιμάνι να πιούμε λίγο νερό και να πάρουμε λίγο αέρα.
Καθώς προχωράμε σε ενα δρομάκι στο λιμάνι βλέπουμε σε ένα παγκάκι έναν μελαχρινό τύπο με μία ξανθιά γκόμενα να φιλιούνται.
Περπατάμε από δίπλα τους και ξαφνικά η ξανθιά μου λέει στα αγγλικά αν έχω ναρκωτικά και συγκεκριμένα κόκα.
Της λέω πως όχι αλλά ίσως έχει ένας φίλος μου.Παρολαυτά από το βλέμμα της καταλαβαίνω ότι το πράγμα μάλλον θέλει να καταλήξει κάπου αλλού.
Συστηνόμαστε μου λέει ότι είναι Αυστραλέζα και ο τύπος Ιταλός.
Μου λέει ότι είμαστε attractive(ελκυστικοί)και οι δύο και μετά με ρωτάει ποιος είναι πιο κυριαρχικός στο κρεβάτι από τους δύο.
Της λέω είμαστε και οι δύο κυριαρχικοί :P
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.
Καθώς πάμε λίγο πιο μακρία να μην μας βλέπουν πολλοί ο Ιτάλος για κάποιο λόγο μας λέει ότι δεν θέλει να συμμετάσχει άλλο και αποχωρεί.
Μένουμε τρεις μας μάζι με την Αυστραλέζα και καθοδόν προς το χοτέλ της όπου και έγινε δυνατή παρτούζα!
Κλέινοντας να τονίσω ότι είχαμε απίστευτη ρέντα,πόσες τέτοιες περιπτώσεις να σου τύχουν έξω χωρίς να προηηγηθεί κάτι σε μαγαζί.Όσο και αν το χειρίστηκα προσωπικά καλά αν η γκόμενα δεν ήταν σε horny mood και αν ο Ιταλός δεν είχε κάνει την...βρώμικη δουλειά δεν πρόκειται να γινόταν τίποτα.

Εδώ μια φωτό όταν ξυπνήσαμε το πρωί  :wanker:

 

Συνημμένα

  • IMG_20180819_124525.jpg
    IMG_20180819_124525.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 289

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Χαίρετε Μάγκες!
Θα σας διηγηθω την ιστορία μου από το φετινό καλοκαίρι η οποία εκτυλίχθηκε πριν λίγες εβδομάδες στη Μύκονο.
Ήταν Σάββατο τρία άτομα και κάνουμε την έξοδο μας στη Χώρα της Μυκόνου.
Αρχικά καταλήγουμε σε ένα μαγαζί στο οποίο το επιλέγω βλέποντας κάποια καλά μουνάκια.
Χώθηκα σε μία Ισπανίδα και σε μία Ελληνίδα αλλά δεν προχώρησε το πράγμα.
Φέυγουμε από αυτό το μαγαζί και αποφασίζουμε να ρίξουμε ακόμα μία...μπίλια.
Ο ένας από τους φίλους μου μπαίνει κάθεται σε ένα μαγαζί στο οποίο δεν μου άρεσε διότι ήταν τελείως στριμωχτά και δεν είχε κάτι το αξιόλογο από γκόμενες.
Τον αφήνουμε εκεί και μαζί με τον άλλο μου φίλο λιγο κουρασμένοι,ιδρωμένοι και ψιλοαπογοητευμένοι που δεν έκατσε κάτι απόφασίζουμε να πάμε στο παλιό λιμάνι να πιούμε λίγο νερό και να πάρουμε λίγο αέρα.
Καθώς προχωράμε σε ενα δρομάκι στο λιμάνι βλέπουμε σε ένα παγκάκι έναν μελαχρινό τύπο με μία ξανθιά γκόμενα να φιλιούνται.
Περπατάμε από δίπλα τους και ξαφνικά η ξανθιά μου λέει στα αγγλικά αν έχω ναρκωτικά και συγκεκριμένα κόκα.
Της λέω πως όχι αλλά ίσως έχει ένας φίλος μου.Παρολαυτά από το βλέμμα της καταλαβαίνω ότι το πράγμα μάλλον θέλει να καταλήξει κάπου αλλού.
Συστηνόμαστε μου λέει ότι είναι Αυστραλέζα και ο τύπος Ιταλός.
Μου λέει ότι είμαστε attractive(ελκυστικοί)και οι δύο και μετά με ρωτάει ποιος είναι πιο κυριαρχικός στο κρεβάτι από τους δύο.
Της λέω είμαστε και οι δύο κυριαρχικοί :P
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.
Καθώς πάμε λίγο πιο μακρία να μην μας βλέπουν πολλοί ο Ιτάλος για κάποιο λόγο μας λέει ότι δεν θέλει να συμμετάσχει άλλο και αποχωρεί.
Μένουμε τρεις μας μάζι με την Αυστραλέζα και καθοδόν προς το χοτέλ της όπου και έγινε δυνατή παρτούζα!
Κλέινοντας να τονίσω ότι είχαμε απίστευτη ρέντα,πόσες τέτοιες περιπτώσεις να σου τύχουν έξω χωρίς να προηηγηθεί κάτι σε μαγαζί.Όσο και αν το χειρίστηκα προσωπικά καλά αν η γκόμενα δεν ήταν σε horny mood και αν ο Ιταλός δεν είχε κάνει την...βρώμικη δουλειά δεν πρόκειται να γινόταν τίποτα.

Εδώ μια φωτό όταν ξυπνήσαμε το πρωί  :wanker:

hh-animals-snake-2


 

BigDickGG

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
LOL ρε μανγκίτη και σιχαίνομαι τα φίδια τι εικόνα είναι αυτή που μας έβαλες αίσχος!
Πάντως καταλαβαίνω ότι σας έχουν φλομώσει στο ψέμα μερικοί εδώ μέσα αλλα κάνεις λάθος τώρα.
Επίσης η ιστορία η συγκεκριμένη είναι στατιστικά ψιλοαπίθανη γι αυτό και τόνισα περί ρέντας.
Όποιος θέλει πιστευεί στα φρύδια μου.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
LOL ρε μανγκίτη και συχαίνομαι τα φίδια τι εικόνα είναι αυτή που μας έβαλες αίσχος!
Πάντως καταλαβαίνω ότι σας έχουν φλομώσει στο ψέμα μερικοί εδώ μέσα αλλα κάνεις λάθος τώρα.
Επίσης η ιστορία η συγκεκριμένη είναι στατιστικά ψιλοαπίθανη γι αυτό και τόνισα περί ρέντας.
Όποιος θέλει πιστευεί στα φρύδια μου.
όχι ρε τύπε,δεν υπάρχουν τέτοια .Όλοι ΓΚΑΜΑΝΕ εδώ μέσα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
LOL ρε μανγκίτη και σιχαίνομαι τα φίδια τι εικόνα είναι αυτή που μας έβαλες αίσχος!
Πάντως καταλαβαίνω ότι σας έχουν φλομώσει στο ψέμα μερικοί εδώ μέσα αλλα κάνεις λάθος τώρα.
Επίσης η ιστορία η συγκεκριμένη είναι στατιστικά ψιλοαπίθανη γι αυτό και τόνισα περί ρέντας.
Όποιος θέλει πιστευεί στα φρύδια μου.

ΑΞΙΟΣ BigDickGG !!!!
Αστους να ζηλευουν....

τι να κανουμε ?  καποιο γαμανε τουριστριες ...... ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.... ΕΛΛΑΣ!!!!
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.


Δηλαδή τύπε δίνατε γλωσσόφιλα και χαμουρεύσασταν και με τον Ιταλό?
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Χαμουρευόσασταν θέλω να πω
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
ΑΞΙΟΣ BigDickGG !!!!
Αστους να ζηλευουν....

τι να κανουμε ?  καποιο γαμανε τουριστριες ...... ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.... ΕΛΛΑΣ!!!!
Είσαι το πιο γελοίο μέλος του σάιτ.  :vomit: Κάνε μπαν στον εαυτό σου ρε φαντασιόπληκτε.
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
324
Κριτικές
34
Like
3.105
Πόντοι
5.271
Είναι στην Ιταλιδα....... Υπαρχουν αυτές με τουπε και άλλες που παιζουν...
Πριν από μια εβδομαδα καρφωσα Ιταλιδα από Ρωμη καλο μουνετο δυνατο από Ρώμη!!!!
στην ουσια αυτή με επεζε αφου με καρφωνε με τα ματια και μετα για να στρωσει και καλα την πετσετα της στεινότανε στα 4 προκλητικα. Πηγα της μιλησα... κλεισαμε ραντεβουδακι το βραδυ για ποτακι. Δύο ποτακια και στο 45λπετο φυγαμε για να παμε για ξέσκισμα.... τη τσιμπούκια τι γλυψιμο από εμενα τι φλυψιμο στα @@ δε λεγεται.... και στο τελος γαμησι διχως ελεος με βρισιες και ξυλο στα καπούλια..... 2 χυσίματα και γεια σας......
Ελλας Ελλας

Μπαίνω στο αεροπλάνο για κρήτη, απογείωση και ακούω την πιλότο....γυναίκα. Δεν κρατήθηκα τύπε, σηκώνομαι χτυπαώ την πόρτα του πιλοτηρίου 3 φορές με τον γνωστό τρόπο. Την ψιλιάζεται η πίλοτος και ανοίγει την πόρτα με τα βυζιά έξω, το τι γαμήσια πέσανε και όλο το αεροπλάνο να μας παίρνει μάτι, καυλώνει και η συγκυβερνήτης (γυναίκα και αυτή βέβαια) βάζει το αεροπλάνο στον αυτόματο και μπαίνει και ιαυτή στο παιχνίδι. Χέστα...πηδούσα 8 ώρες σερί και αντί για κρήτη φτάσαμε Αφρική. Χαιρετισμούς απο Γιοχάνεσμπουργκ σας στέλνω.  :headbang: :headbang:
 

BigDickGG

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.


Δηλαδή τύπε δίνατε γλωσσόφιλα και χαμουρεύσασταν και με τον Ιταλό?
Σοφή η μαλακία σου.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Χαίρετε Μάγκες!
Θα σας διηγηθω την ιστορία μου από το φετινό καλοκαίρι η οποία εκτυλίχθηκε πριν λίγες εβδομάδες στη Μύκονο.
Ήταν Σάββατο τρία άτομα και κάνουμε την έξοδο μας στη Χώρα της Μυκόνου.
Αρχικά καταλήγουμε σε ένα μαγαζί στο οποίο το επιλέγω βλέποντας κάποια καλά μουνάκια.
Χώθηκα σε μία Ισπανίδα και σε μία Ελληνίδα αλλά δεν προχώρησε το πράγμα.
Φέυγουμε από αυτό το μαγαζί και αποφασίζουμε να ρίξουμε ακόμα μία...μπίλια.
Ο ένας από τους φίλους μου μπαίνει κάθεται σε ένα μαγαζί στο οποίο δεν μου άρεσε διότι ήταν τελείως στριμωχτά και δεν είχε κάτι το αξιόλογο από γκόμενες.
Τον αφήνουμε εκεί και μαζί με τον άλλο μου φίλο λιγο κουρασμένοι,ιδρωμένοι και ψιλοαπογοητευμένοι που δεν έκατσε κάτι απόφασίζουμε να πάμε στο παλιό λιμάνι να πιούμε λίγο νερό και να πάρουμε λίγο αέρα.
Καθώς προχωράμε σε ενα δρομάκι στο λιμάνι βλέπουμε σε ένα παγκάκι έναν μελαχρινό τύπο με μία ξανθιά γκόμενα να φιλιούνται.
Περπατάμε από δίπλα τους και ξαφνικά η ξανθιά μου λέει στα αγγλικά αν έχω ναρκωτικά και συγκεκριμένα κόκα.
Της λέω πως όχι αλλά ίσως έχει ένας φίλος μου.Παρολαυτά από το βλέμμα της καταλαβαίνω ότι το πράγμα μάλλον θέλει να καταλήξει κάπου αλλού.
Συστηνόμαστε μου λέει ότι είναι Αυστραλέζα και ο τύπος Ιταλός.
Μου λέει ότι είμαστε attractive(ελκυστικοί)και οι δύο και μετά με ρωτάει ποιος είναι πιο κυριαρχικός στο κρεβάτι από τους δύο.
Της λέω είμαστε και οι δύο κυριαρχικοί :P
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.
Καθώς πάμε λίγο πιο μακρία να μην μας βλέπουν πολλοί ο Ιτάλος για κάποιο λόγο μας λέει ότι δεν θέλει να συμμετάσχει άλλο και αποχωρεί.
Μένουμε τρεις μας μάζι με την Αυστραλέζα και καθοδόν προς το χοτέλ της όπου και έγινε δυνατή παρτούζα!
Κλέινοντας να τονίσω ότι είχαμε απίστευτη ρέντα,πόσες τέτοιες περιπτώσεις να σου τύχουν έξω χωρίς να προηηγηθεί κάτι σε μαγαζί.Όσο και αν το χειρίστηκα προσωπικά καλά αν η γκόμενα δεν ήταν σε horny mood και αν ο Ιταλός δεν είχε κάνει την...βρώμικη δουλειά δεν πρόκειται να γινόταν τίποτα.

Εδώ μια φωτό όταν ξυπνήσαμε το πρωί  :wanker:
ετοιμασου να φας δεσιμο μετα απο καταγγελια για βιασμο τυπε :wanker: :S :S :S
 

BigDickGG

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να μην τα πολυλογώ πάνω στο παγκάκι αρίζούμε το χαμούρεμα και τα γλωσσόφιλα όλοι μας.
ο Ιτάλος για κάποιο λόγο μας λέει ότι δεν θέλει να συμμετάσχει άλλο και αποχωρεί.

πρωτον να πω ότι ανηκω σε αυτους που πιστευουν την ιστορια και μπροαβο που εβαλες και φωτο.

δευτερον και εγω σαν τον ιταλο θα αποχωρουσα και μαλιστα πριν αρχισουν τα γλωσσοφιλα, γλωσσοφιλα με ΟΛΟΥΣ οταν οι 3 στους 4 ειναι αντρες δεν μου ταιριαζουν δεν ειμαι ομοφυλοφιλος, απορω πως δεν το καταλαβατε τον λογο που ο ιταλος ηταν ετεροφυλοφιλος
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Για να δουμε .... εγεινε δουλεια φετος?
θα ερθουν περισσοτερες του χρονου?

καναμε κατι καλο?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Αλανια τι κανατε φετος?
σκισατε καμια τουριστρια?
warnmute.gif
 Το[/URL] είπες μια, δυο, τώρα τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom