Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 383K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 98 39,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 18 7,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 24 9,6%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 8 3,2%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 32 12,8%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 13 5,2%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 10 4,0%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 29 11,6%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 15 6,0%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 3 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
Χτεσινοβραδυνη καταδρομική σε χωριό Χαλκιδικής για ραντεβού με Ρωσίδακι πανέμορφο γαλανοματικο μόλις 36 ιουνιων.
Συνενόηση μπουζούκι. Δεν ήξερε γρι αγγλικά εγώ δεν ήξερα γρι ρωσικά, μιλούσαμε μεσω translator,με νοήματα κλπ.Στο τέλος του ραντεβού βέβαια βγήκε η απόλυτη συνεννόηση και διαπιστώσαμε ότι μιλάμε την ίδια γλώσσα σώματος. :headbaning1:

Στον αποχαιρετισμό έξω από το αυτοκίνητο μου,(το είχα παρκάρει και σε διακριτικό μέρος) πέφτει φιλάκι αποχαιρετισμού κλασικά και η κοπελιά μου πετάει κατευθείαν γλώσσα στο λαρύγγι. Εισερχόμαστε στο αμάξι και ακολουθεί φασωμα μέχρις εσχάτων. Περίπου 1 ώρα διήρκεσε.
Φορτωτικη δεν έπαιξε επειδή στο δωμάτιο της έμενε με τη μάνα της. :S
Θα επανέλθει Αύγουστο μόνο για μένα είπαμε. Ιδωμεν :rockon:

Αν και καταχείμωνο λέω να συνεχίσω με μια ακόμη καλοκαιρινή περιπέτεια με τουρίστρια.
Για την ανωτέρω ιστορία , η κοπέλια δεν ήρθε τελικά Ελλάδα ξανά μέχρι στιγμής αν και έχουμε κρατήσει επαφή κι εγώ ψάχνοντας το θέμα του να πάω Ρωσία ή Ουκρανία σε άλλη κοπέλα , κατέληξα Ουκρανία γιατί ήταν πιο φτηνά τα αεροπορικά και δε χρειαζόταν να βγάλω βίζα.
Ας συνεχίσω με ένα ακόμη σκηνικό λοιπόν. Τελευταία εβδομάδα αυγουστου.
Μιλάω από τη γνωστή εφαρμογή με ξανθό γαλανοματικο ουκτανικο μιλφονι που διακοπαρει Θάσο. Μου λέει πως πετάει από Θεσσαλονίκη για επιστροφη στην πατρίδα της και θα έχει ένα τελευταίο απόγευμα στην Θεσσαλονίκη. Προτείνω έξοδο εννοείται και συναντιόμαστε 8:30 στην Αριστοτέλους. Πάμε για ένα χαλαρό κρασί σε παραλιακό μαγαζί εκεί δίπλα και γνωριζόμαστε. Ευτυχώς ξέρει αγγλικά και συνεννοούμαστε εύκολα. Φτάνει 11 και προτείνω να την συνοδεύσω στο ξενοδοχείο της που βρίσκεται επί της οδού Εγνατίας.
Ρωτάω διακριτικά αν η βραδιά μας τελειώνει εδώ και αποχαιρετιομαστε;;ς μήπως υπάρχει διαθεση από μέρους της να ανέβω στο δωμάτιο της για τα περαιτέρω. Δηλώνει κουρασμένη και ότι πρέπει να κοιμηθεί γιατί θα ξυπνήσει στις 5 το πρωί για αεροδρόμιο. Αποχαιρετιομαστε με φιλί διάρκειας και υπόσχεση να τα ξαναπούμε όταν έρθει ξανά Ελλάδα. Προσφάτως που ανταλλάξαμε  ευχές καλής
χρονιάς με κάλεσε στην πόλη της (Οδησσό)
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Αν και καταχείμωνο λέω να συνεχίσω με μια ακόμη καλοκαιρινή περιπέτεια με τουρίστρια.
Για την ανωτέρω ιστορία , η κοπέλια δεν ήρθε τελικά Ελλάδα ξανά μέχρι στιγμής αν και έχουμε κρατήσει επαφή κι εγώ ψάχνοντας το θέμα του να πάω Ρωσία ή Ουκρανία σε άλλη κοπέλα , κατέληξα Ουκρανία γιατί ήταν πιο φτηνά τα αεροπορικά και δε χρειαζόταν να βγάλω βίζα.
Ας συνεχίσω με ένα ακόμη σκηνικό λοιπόν. Τελευταία εβδομάδα αυγουστου.
Μιλάω από τη γνωστή εφαρμογή με ξανθό γαλανοματικο ουκτανικο μιλφονι που διακοπαρει Θάσο. Μου λέει πως πετάει από Θεσσαλονίκη για επιστροφη στην πατρίδα της και θα έχει ένα τελευταίο απόγευμα στην Θεσσαλονίκη. Προτείνω έξοδο εννοείται και συναντιόμαστε 8:30 στην Αριστοτέλους. Πάμε για ένα χαλαρό κρασί σε παραλιακό μαγαζί εκεί δίπλα και γνωριζόμαστε. Ευτυχώς ξέρει αγγλικά και συνεννοούμαστε εύκολα. Φτάνει 11 και προτείνω να την συνοδεύσω στο ξενοδοχείο της που βρίσκεται επί της οδού Εγνατίας.
Ρωτάω διακριτικά αν η βραδιά μας τελειώνει εδώ και αποχαιρετιομαστε;;ς μήπως υπάρχει διαθεση από μέρους της να ανέβω στο δωμάτιο της για τα περαιτέρω. Δηλώνει κουρασμένη και ότι πρέπει να κοιμηθεί γιατί θα ξυπνήσει στις 5 το πρωί για αεροδρόμιο. Αποχαιρετιομαστε με φιλί διάρκειας και υπόσχεση να τα ξαναπούμε όταν έρθει ξανά Ελλάδα. Προσφάτως που ανταλλάξαμε  ευχές καλής
χρονιάς με κάλεσε στην πόλη της (Οδησσό)

Στον πούτσο μας
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
ΚΑλησπερα Συναγωνιστες....... Φτιάχνει ο ακιρος σιγα σιγα και θα αρχίσουν τα τουριστακια να ερχονται
και φετος θα περασουμε καλα!!!!!!!!!!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.972
Like
23.501
Πόντοι
6.056
ΚΑλησπερα Συναγωνιστες....... Φτιάχνει ο ακιρος σιγα σιγα και θα αρχίσουν τα τουριστακια να ερχονται
και φετος θα περασουμε καλα!!!!!!!!!!
παπαρια τυπε ακομα μαλλινα φορανε... :-
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
ρε αλανια ποια ειναι η γνωμη σας για χαλκιδικη;; μιλουσα τις προαλλες με εναν συναγωνιστη που δουλευε εκει και μου λεει οτι στην καλιθεα ειναι η χαρα της ελληνιδας και οτι πιο κατω εχει σερβιδες ρωσσιδες αλλα δν καμακωνονται(γενικα μιλαμε)....λεει πως η παραλια κατερινης ειναι πολυ καλυτερα απο την αποψη οτι ειναι κ πιο λιγοι οι γυπαετοι και πιο επικοινωνιακες οι γυναικες..ποια ειναι  η γνωμη σας;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
ρε αλανια ποια ειναι η γνωμη σας για χαλκιδικη;; μιλουσα τις προαλλες με εναν συναγωνιστη που δουλευε εκει και μου λεει οτι στην καλιθεα ειναι η χαρα της ελληνιδας και οτι πιο κατω εχει σερβιδες ρωσσιδες αλλα δν καμακωνονται(γενικα μιλαμε)....λεει πως η παραλια κατερινης ειναι πολυ καλυτερα απο την αποψη οτι ειναι κ πιο λιγοι οι γυπαετοι και πιο επικοινωνιακες οι γυναικες..ποια ειναι  η γνωμη σας;

Εννοείται Παραλία είναι πολύ καλύτερα.Πολλά σλαβοκόριτσα χωρίς γκόμενους και γονείς.Εαν εξαιρέσεις ΣΚ που πλακώνει ψωλαρία από γύρω περιοχές,τις άλλες μέρες είναι πιο καλά.Μόνο η θάλασσα είναι σκατά.

Χαλκιδική οι πιο πολλές έρχονται γκομενιασμένες ή και με παιδιά.Βέβαια Καλλιθέα,Πευκοχώρι έχει πράμα αλλά δύσκολα να κάνεις κάτι.
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
κ εγω απο τριγυρω ειμαι :2funny: :2funny:  εχω γνωμη για παραλια...καμια σχεση βεβαια με τις παλιες εποχες...οταν ο ομιλος ειχε καθε βραδυ 1000 ατομα να χτυπιουνται...μιλαω για το 2013 2014 κ πριν...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τι κανετε ρε καμακια φετος.... γαματε καμια καλη τουριστρια?

ελατε να βοηθήσουμε την Ελλαδα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Λοιπον.......
Σκοραρα πολύ δυνατα..... Σερβιδα 25 μαίων ΑΣΤΕΡΙ!!!!!!

ΜΑθε τεχνη και αστηνε και αν καυλωσεις πιαστηνε..........

Ειμαι γεροξεκούτης τελικα!!!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Για πειτε ....... πηρατε καμια τουριστρια φετος?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Λοιπον.......
Σκοραρα πολύ δυνατα..... Σερβιδα 25 μαίων ΑΣΤΕΡΙ!!!!!!

ΜΑθε τεχνη και αστηνε και αν καυλωσεις πιαστηνε..........

Ειμαι γεροξεκούτης τελικα!!!

Χωρίς περιγραφή ? Δώσε στοιχεία. Που, πως, πόσο κλπ.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Αλανια τι κανετε?
Γαματε τουριστακια?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Ελα να πουμε ιστοριες.....
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Γαμησατε καμια καλη τουριστιρια συναγωνιστες το ΣΚ?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.933
Like
26.840
Πόντοι
5.506
παπαρια...δεν γαμαμε ρε φιλε και φευγει το συναλαγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom