Νέα

Διακοπές σόλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dawn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εσυ να κερασεις  :huh:
χαλασε ο κοσμος  :grin:

γιατι ρε φιλε? τους φιλους και τις φιλες δεν θα κερασω? δεν ειναι να βγαλεις γκομενα εδω.
Με τις γκομενες δεν μ αρεσει να κερναω συνεχεια
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.129
Κριτικές
31
Like
12.775
Πόντοι
5.097
γιατι ρε φιλε? τους φιλους και τις φιλες δεν θα κερασω? δεν ειναι να βγαλεις γκομενα εδω.
Με τις γκομενες δεν μ αρεσει να κερναω συνεχεια
δω δεν μας εχεις καλεσει ακομα στο παρτυ  :grin:
θα κερασεις εξω  :2funny:
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Πείτε πληροφορίες για Κρήτη,Ηράκλειο. Ξέρετε κανένα καλό φθηνό ξενοδοχείο ή ενοικιαζόμενα δωμάτια?
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Ναι ρε τυπε, γιατι αμα πας Ιουνιο θα πιασεις κουβεντα με τον Αμπραμοβιτς και τον Γουιλ Σμιθ.

Η Μυκονος εχει δυο ταχυτητες, οσους εχουν σπιτια, η γνωστους με σπιτια, που αραζουν και συμμετεχουν στο μπουγιο οποτε τους καβλωσει (μεταφραση: δε πανε καθε μερα super paradise για μπανιο, αντε μια φορα το διβδομαδο) αλλα κατ'αλλα περνανε μια χαρα χωρις να κοβουν βολτες πανω/κατω στα ματογιαννια μπας και τους παρει φωτο κανας παπαρατσο του Κωστοπουλο και τον κακομοιρη που παει μια βδομαδα διακοπες και ειναι Ελια-Super-Astra-Rock n Roll-Interni και αυτον βλεπεις εσυ στο Star.

Έτσι ακριβώς. Ακριβέστατα. Όποιος πάει στη Μύκονο νομίζοντας ότι θα μπει και θα διασκεδάσει με το jet set, είναι και αφελής και κορόιδο.
Ο οποιοσδήποτε μύθος της Μυκόνου σχετίζεται με πράγματα που συμβαίνουν πίσω από κλειστές πόρτες.
Τα δε νυχτερινά μαγαζιά δεν ήταν τίποτα ξεχωριστό, ό,τι βρίσκεις παντού - καμία διαφορά. Εξαίρεση ήταν ορισμένα πανάκριβα εστιατόρια, με απίστευτους λογαριασμούς απ΄ότι άκουγα, για τα οποία το ΣΔΟΕ θα έπρεπε να οργανώσει ειδικές αποστολές-ελέγχους.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ναι ρε τυπε, γιατι αμα πας Ιουνιο θα πιασεις κουβεντα με τον Αμπραμοβιτς και τον Γουιλ Σμιθ.

Η Μυκονος εχει δυο ταχυτητες, οσους εχουν σπιτια, η γνωστους με σπιτια, που αραζουν και συμμετεχουν στο μπουγιο οποτε τους καβλωσει (μεταφραση: δε πανε καθε μερα super paradise για μπανιο, αντε μια φορα το διβδομαδο) αλλα κατ'αλλα περνανε μια χαρα χωρις να κοβουν βολτες πανω/κατω στα ματογιαννια μπας και τους παρει φωτο κανας παπαρατσο του Κωστοπουλο και τον κακομοιρη που παει μια βδομαδα διακοπες και ειναι Ελια-Super-Astra-Rock n Roll-Interni και αυτον βλεπεις εσυ στο Star.


  Καλά ρε πόσο μαλάκες είσαστε εδώ μέσα;

Ποιος σου είπε ρε Χριστιανέ μου πως θέλω να πιάσω κουβέντα με κάποιον; Στα αρχίδια μου γράφω και τον Αμπράμοβιτς και τον Γουίλ Σμίθ.

Εγώ σου λέω ποιους είδα την χάι σήζον και ποιους όταν είναι η Μύκονος ήσυχη. Στα άλλα έχεις δίκιο. Ακόμα και στο νησί πάνω να είναι, τον Αύγουστο κανένας από τους πραγματικά χαιλάτους δεν βγαίνει από το σπίτι του. Όλοι τους παρτουζώνονται  μεσα στις βίλλες !

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν εχω παει ποτε Μυκονο και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
:jerking:
εγω παω καθε χρονο και ειμαι περηφανος γι'αυτο  :rockon:


 Κι εγώ πάω σχεδόν κάθε χρονο, αλλά δεν είμαι περήφανος γι αυτό...


 Να μαι περήφανος επειδή πάω στη Μύκονο?   :2funny: :2funny: :2funny:

Τι μαλακία είναι πάλι τούτη?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
 Κι εγώ πάω σχεδόν κάθε χρονο, αλλά δεν είμαι περήφανος γι αυτό...


 Να μαι περήφανος επειδή πάω στη Μύκονο?   :2funny: :2funny: :2funny:

Τι μαλακία είναι πάλι τούτη?

Να ναι καλα ο σκυλος που του κάνει παρέα αλλιως ...  :blowup: :blowup:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

  Το καλό που έχει η Μύκονος είναι η τακτική αεροπορική συγκοινωνία, γιατί με το καράβι της γραμμής δεν παλεύεται να περιμένεις 5 ώρες να φτάσεις. Χωρια που σου ζαλίζουν τα αρχίδια με τα μπες βγες σε κάθε λιμάνι που πιάνει Ανδρο και Τήνο.
  Ωραίες παραλίες έχει, η Ψαρού είναι υπέροχη όταν δεν έχει πολύ κόσμο, η Ελιά απλά γαμάει, όπως και η παραλία του Καλαφάτη,  η Λιά επίσης. Παραντάιζ, Σούπερ,  Ορνός και Πλατύς Γιαλός είναι για τον πούτσο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
 Το καλό που έχει η Μύκονος είναι η τακτική αεροπορική συγκοινωνία, γιατί με το καράβι της γραμμής δεν παλεύεται να περιμένεις 5 ώρες να φτάσεις. Χωρια που σου ζαλίζουν τα αρχίδια με τα μπες βγες σε κάθε λιμάνι που πιάνει Ανδρο και Τήνο.
 Ωραίες παραλίες έχει, η Ψαρού είναι υπέροχη όταν δεν έχει πολύ κόσμο, η Ελιά απλά γαμάει, όπως και η παραλία του Καλαφάτη,  η Λιά επίσης. Παραντάιζ, Σούπερ,  Ορνός και Πλατύς Γιαλός είναι για τον πούτσο.

H αναμονή στο καράβι δεν ειναι προβλημα αμα βρεις παρέα  :P
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Λες να ειναι καταπιεσμένος κρυπτοστρέιτ τύπε;  :2funny:


  Μπορεί να κανει τον πούστη για εμπορικούς λόγους. Μπαίνεις πιο ευκολα στα σπίτια των επωνύμων με την ταμπέλα του πούστη. Δεν σε φοβούνται μήπως τους πηδήσεις τη γυναίκα.

  Ειλικρινά δεν ξέρω αν είναι αδερφή. Μου χε κάνει όμως εντύπωση η όλη στάση του εκείνο το πρωί. Κάποιοι λένε πως έχει και παιδί.
 

Επισκέπτης
Δεν εχω παει ποτε Μυκονο και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon:

Στην Μύκονο ωστόσο, πέρα από την κομπλεξαρία,
υπάρχουν γκόμενες που γαμιούνται και εννίοτε ψωνίζουν γαμιά και στο νησί που παραθερίζουν , δηλαδή τη μύκονο.
ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ,
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ.

Σε Σαντορίνη , Πάρο , οι ρομαντσιάρες πιτσιρίκες φοιτήτριες ,
είτε πάνε με τον γκόμενό τους που τον κουβαλάνε από την αθήνα
ή βάζουν βαπόνα στο μουνί τους αν πάνε μόνες,
γιατί αποκλείεται να αεριστεί στη σαντορίνη/πάρο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
 Κι όμως θα σου πω μία φάση με τον Γαλάτη και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου. Πρόσφατα αγορασε το σπίτι που κοιτάει στην πλατεία της Μαντούς. Τεράστια επιτυχία αν το έχει κάνει, γιατί κάνει το μαγαζί του δίφατσο. Είναι πρωί, Ιούλιος ή ΙΟύνιος του 2011 και περνάω από κει. Έχει βάλει έναν Αλβανό και του φτιάχνει τις πλάκες μπροστά στην είσοδο. Το ύφος του προς τον Αλβανό, μόνο πούστικο δεν είναι. Του μιλάει σαν νταλικέρης, με φωνή βαριά και ασήκωτη, μές στην μαγκιά.
 Με παίρνει είδηση που τον παρακολουθώ κι αμέσως αλλάζει το ύφος του στο γνωστό πούστικο που ξέρουμε όλοι.
 Πιάνω κουβέντα με εναν σερβιτόρο, τα παιδιά που έχουν την καφετερια "ΕΝ ΠΛΩ". Είναι γνωστός μου και τα λέμε τακτικά. Του λέω τη φάση και μου λέει κι αυτός πως πολλές φορές έχει ακούσει τον Γαλάτη να βρίζει σαν καραγωγέας.

 Βγάλε συμπέρασμα εσύ αν είναι πούστης, ή αν προσποιείται τον πούστη.

Άμα δεν είσαι πούστης στην ελλάδα δεν κάνεις καριέρα
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
Ο Γαλατης και παντρεμενος ηταν (2-3 φορες) και παιδια εχει και gay ειναι

Το στυλ κραγμενη ειναι θεατρακι λιγο
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Στην Μύκονο ωστόσο, πέρα από την κομπλεξαρία,
υπάρχουν γκόμενες που γαμιούνται και εννίοτε ψωνίζουν γαμιά και στο νησί που παραθερίζουν , δηλαδή τη μύκονο.
ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ,
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ.

Σε Σαντορίνη , Πάρο , οι ρομαντσιάρες πιτσιρίκες φοιτήτριες ,
είτε πάνε με τον γκόμενό τους που τον κουβαλάνε από την αθήνα
ή βάζουν βαπόνα στο μουνί τους αν πάνε μόνες,
γιατί αποκλείεται να αεριστεί στη σαντορίνη/πάρο.

 Πρέπει να χαλάσεις πολλά χρήματα γι αυτές. Ειδικά αν είναι Ελληνίδες υποψήφιες και wannabe μοντέλα, παρουσιάστριες, ηθοποιές κλπ.
 Οι ξένες δεν πλησιάζονται από τη βρώμα του στόματός τους. Βρωμοκοπάνε αλκοόλ, ειδικά αυτές που συχνάζουν τα βράδια στο Scandinavia  στη Μητροπόλεως. Πιο κυριλάτες λίγο βρίσκεις στο SPACE και στΟ AΣΤΡΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom