Νέα

Διακοπές ρεύματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos278
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Πάλι περάσαμε ένα τρίωρο στην εταιρία χωρίς ρεύμα πριν 20 λεπτά ήρθε περίπου...

Δεν είναι κατάσταση αυτή... ούτε το φόρουμ δεν μπορούσα να χαζέψω :)
για σκεφτηται να κανει απεργια και η Ε.Υ.Δ.Α.Π να μας κοψουνε και το νερο!!!!!!
 

Επισκέπτης
Στο κολωνακι και σε Εκαλη δεν ακουσα για καμοια διακοπη...Ε ρε κλωτσιες που θέλουνε!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
καλησπερα. να κανω μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος να βοηθησει. στο γραφειο εχω τηλεφωνικο κεντρο.μετα απο διακοπη ρευματος σημερα ενω το adsl τρεχει κανονικα δεν μπορω να βγαλω γραμμη ουτε να με καλεσουν. ειναι προβλημα κεντρου ή μπορει να ειναι του οτε?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
μεχρι και το ρευμα κανει διακοπες!!
εμεις τιποτα!!
σπιτια μας!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
καλησπερα. να κανω μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος να βοηθησει. στο γραφειο εχω τηλεφωνικο κεντρο.μετα απο διακοπη ρευματος σημερα ενω το adsl τρεχει κανονικα δεν μπορω να βγαλω γραμμη ουτε να με καλεσουν. ειναι προβλημα κεντρου ή μπορει να ειναι του οτε?

Μήπως σου καήκε κάποια πλακέτα του κέντρου? (μου έχει συμβεί παλιότερα...) και τελικά την λύση την έδωσε το service!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μήπως σου καήκε κάποια πλακέτα του κέντρου? (μου έχει συμβεί παλιότερα...) και τελικά την λύση την έδωσε το service!
μπορει. θα περιμενω την τριτη νατους βρω γιατι σημερα δεν απανταει κανεις :think:
 

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
791
Like
728
Πόντοι
86
Οι δημόσιοι υπάλληλοι (όχι βέβαια όλοι) είναι από τους πιο προνομιούχους στην Ελλάδα. Τώρα λοιπόν που πάνε να θιγούν τα δικαιωματά τους εκμεταλλεύονται το ότι είναι μονοπώλιο η ΔΕΗ και βασανίζουν όλους τους υπολοίπους .
Με ποιο δικαίωμα ρε βλάκα κόβεις το ρεύμα ?? Ξέρεις ρε ότι υπάρχουν άνθρωποι με αναπνευστικά προβήματα και χρειάζονται το ρεύμα ??
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χτες εγινε διακοπη ρευματος στην τριανδρια που μενω και απο κατω ο συναγερμος του μαγαζιου χτυπουσε 2 ωρες απτις 12 μεχρι τις 2 την νυχτα.ελεος πριν μια ωρα ξυπνησα αφου ξενυχτησα καλα που ειχα ρεπο σημερα.ελεος. :headbang:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Τα νεύρα μου...

Θα σταματήσει αυτό το μαρτύριο την Τετάρτη ?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
διαμαρτυρομαι γιατι σε μενα δεν εχουν κοψει ακομη το ρευμα ουτε για μιση ωριτσα..τι διακριση ειναι παλι αυτη? και δεν μενω ουτε στην εκαλη ουτε στο κολωνακι..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
διαμαρτυρομαι γιατι σε μενα δεν εχουν κοψει ακομη το ρευμα ουτε για μιση ωριτσα..τι διακριση ειναι παλι αυτη? και δεν μενω ουτε στην εκαλη ουτε στο κολωνακι..

αντε να στο κοψουν να πας να κοιμηθεις γιατι παιρνεις βραδιατικα τηλεφωνα καποιους και τους ενοχλεις κ.DIKY !!!!!!
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
DIKY θέλεις να αλλάξουμε σπίτια?

Εμάς εδώ μας έχουν τρελάνει....δύο φορές την ημέρα μας το κόβουν... Συνολικά 3-4 ώρες...  :headbang: :headbang: :headbang:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
αντε να στο κοψουν να πας να κοιμηθεις γιατι παιρνεις βραδιατικα τηλεφωνα καποιους και τους ενοχλεις κ.DIKY !!!!!!

πηγαινε κοιμησου εσυ και μην με ξαναενοχλησεις γενικως κ.ξενερωτε ! ! ! !
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
DIKY θέλεις να αλλάξουμε σπίτια?

Εμάς εδώ μας έχουν τρελάνει....δύο φορές την ημέρα μας το κόβουν... Συνολικά 3-4 ώρες...  :headbang: :headbang: :headbang:

Μην του λες τετοια και ερθει σπιτι σου τωρα γιατι εχει γκαυλες τρελες
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
DIKY θέλεις να αλλάξουμε σπίτια?

Εμάς εδώ μας έχουν τρελάνει....δύο φορές την ημέρα μας το κόβουν... Συνολικά 3-4 ώρες...  :headbang: :headbang: :headbang:

πιστευω οτι η γειτονια μου πρεπει να ειναι το τελευταιο κατω κατω κουμπακι που μαλλον βαριουνται να σκυψουν να το κλεισουν γιατι προχτες ολα τριγυρω μας ηταν μαυριλα και μονο το τετραγωνο μου ηταν λουσμενο στο φως! ισως να ζητησεις απο την ΔΕΗ να μεταφερει κ σενα το κουμπακι σου εκει που ειναι το δικο μου ;)
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μην του λες τετοια και ερθει σπιτι σου τωρα γιατι εχει γκαυλες τρελες

θα σε παρακαλεσω να πεσεις για υπνο και να μην εκφραζεσαι ετσι οταν υπαρχουν κοπελες στο φορουμ. ευχαριστω.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
:) Θα το ζητήσω DIKY. Δεν ξέρεις πόσο τυχερός είσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom