Νέα

Διακοπές Ρεύματος από τη ΔΕΗ ,από 03.07.2014 !

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ρε παπάρα Μέμο.

Έχω πάρει ΟΛΕΣ τις Ελληνικές μπύρες που κυκλοφορούν.

Υ.Γ. Τα μπουκάλια που δεν επιστρέφονται να τα στείλω για ανακύκλωση στην σούφρα σου;
γιαυτο δε βρισκουμε μπυρα να πιουμε στα περιπτερα? τις εχεις παρει ολες εσυ?  :2on1:



υ.γ. ξερω γω, η δικια σου δε χωραει αλλες?  :2funny:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: Το γάμησες κι εσύ..

Τι γελάς μαρή εσύ;

έχεις πάρει ποτέ δικηγόρο σε θέμα που εσύ ξέρεις καλύτερα απ όλους;

Να χάνεται η Γη κάτω απ τα πόδια σου απ τις μαλακίες που λέει και να τρέμεις μη χαθεί η δίκη απ την παπαριά του;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Τι γελάς μαρή εσύ;

έχεις πάρει ποτέ δικηγόρο σε θέμα που εσύ ξέρεις καλύτερα απ όλους;

Να χάνεται η Γη κάτω απ τα πόδια σου απ τις μαλακίες που λέει και να τρέμεις μη χαθεί η δίκη απ την παπαριά του;
οι δικηγοροι ειναι μεγαλα παρασιττα τυπε, ακομα και εκτος δικαστηριων το μονο που κανουν ειναι κολλητηρι με πιμι  ;)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
γιαυτο δε βρισκουμε μπυρα να πιουμε στα περιπτερα? τις εχεις παρει ολες εσυ?  :2on1:



υ.γ. ξερω γω, η δικια σου δε χωραει αλλες?  :2funny:

Ναι, αλλά η δικά σου είναι εξελιγμένο μοντέλο.

Ρουφάει μπουκάλια και βγάζει ποτήρια, κούπες, πολυελαίους και κρύσταλλα Μουράνο.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ναι, αλλά η δικά σου είναι εξελιγμένο μοντέλο.

Ρουφάει μπουκάλια και βγάζει ποτήρια, κούπες, πολυελαίους και κρύσταλλα Μουράνο.
ρε το γκλαβαρο εμαθε και τα μουρανο....βρε τσαπρρρρρρρρρρρ ζιβαγκοφορε  :2on1:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Ότι δεν εγινα ΔΕΗτζης? Μεγαλη μου μαλακια. Οντως. Αντι να γαμιέμαι να βγαζω τα ματια μου στο διάβασμα να μπω νομικη και να την βγαλω, επρεπε απλα να βγαλω το δημοτικο, να με βαλει ο βουλευτης στη ΔΕΗ, να βαλω μεσο στη διοικηση να με βαλουν στα ορυχεια, να κανω πλασματικες υπερωριες για να βγαζω 3.500 το μηνα και να το παιζω και δυστυχης ότι ζω στα ορυχεια (σιγα τα ανθρακωρυχεια του Βελγιου).
Οντως πολύ μεγαλη μαλακια. Σε καλυψα?
Πήγαινε πρωτα μια βόλτα στα ορυχεία και μετά βγες και πες οτι θες ασχετε! Οχι 3500 δεν θα ζητουσες αλλα θα εγλυφες κατοχυρωμένες ποδιές για να φύγεις απο και μέσα.
Καλό θα ήταν να γνωρίζεις πριν μιλήσεις. Εγώ μπαίνω στο ορυχείο 15 χρονια. Δεν δουλεύω εκει για να μην παρεξηγούμαστε. Αλλα λόγω φύσης της δουλειάς μου εχω σχέση με αυτα. Όσο για τον συναγωνιστή που ισχυρίζεται οτι δεν έγιναν μειώσεις... Καλό ανέκδοτο.
Η μικρή ΔΕΗ εχει να κανει με ΟΛΑ τα υδροηλεκτρικά τα ορυχεία περιοχής Φλώρινας και βόρειας Κοζάνης και με τα τελευταία εργοστάσια της Φλώρινας. Πουλάμε δηλαδή οτι πιο σύγχρονο (ΑΗΣ) και ανέξοδο (νερά). Ο αγρότης δεν μπορει να ποτίσει το χωράφι γιατι θα πρέπει να πληρώσει τον ιδιώτη, εσύ που θα πας στο φράγμα για αναψυχή, που το ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ θα πρέπει να πάρεις άδεια απο τον ιδιώτη, να ψαρεψεις; Ούτε να το σκέφτεσαι!
Δεν ειναι τόσο απλά τα πραγματα!
Νερά και ενέργεια ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ!
Τ  Ε. Λ. Ο. Σ
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ρε σεις γιατι τσακωνεστε?Αφου στο τελος ολοι χωρις ρευμα θα μεινουμε? Και ολοι μανες υπαλληλων της δεη θα βριζουσε που θα μπερδεψουμε την μπανιερα με την λεκανη στο βραδυνο κατουρημα..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Πήγαινε πρωτα μια βόλτα στα ορυχεία και μετά βγες και πες οτι θες ασχετε! Οχι 3500 δεν θα ζητουσες αλλα θα εγλυφες κατοχυρωμένες ποδιές για να φύγεις απο και μέσα.
Καλό θα ήταν να γνωρίζεις πριν μιλήσεις. Εγώ μπαίνω στο ορυχείο 15 χρονια. Δεν δουλεύω εκει για να μην παρεξηγούμαστε. Αλλα λόγω φύσης της δουλειάς μου εχω σχέση με αυτα. Όσο για τον συναγωνιστή που ισχυρίζεται οτι δεν έγιναν μειώσεις... Καλό ανέκδοτο.
Η μικρή ΔΕΗ εχει να κανει με ΟΛΑ τα υδροηλεκτρικά τα ορυχεία περιοχής Φλώρινας και βόρειας Κοζάνης και με τα τελευταία εργοστάσια της Φλώρινας. Πουλάμε δηλαδή οτι πιο σύγχρονο (ΑΗΣ) και ανέξοδο (νερά). Ο αγρότης δεν μπορει να ποτίσει το χωράφι γιατι θα πρέπει να πληρώσει τον ιδιώτη, εσύ που θα πας στο φράγμα για αναψυχή, που το ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ θα πρέπει να πάρεις άδεια απο τον ιδιώτη, να ψαρεψεις; Ούτε να το σκέφτεσαι!
Δεν ειναι τόσο απλά τα πραγματα!
Νερά και ενέργεια ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ!
Τ  Ε. Λ. Ο. Σ

έχει λιγνιτωρυχεία η Ελλάδα ??? με στοές και έτσι ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom